» »

Nehati ali ne nehati?

Nehati ali ne nehati?

Mlchk ::

Zanima me, kolko od vas bi vas nehalo pit alkohol in kadit ganđico, ako bi vas situacija prisilila v to (punca). Bi kadili oz. pili naprej in tvegali, da vas punca dobi zadetega? Recimo, da sem jaz zaj v taki situaciji. Ajde, S-T freakz :D

freejack ::

No ja, če druga ne, se vedno najde kak kompromis. Pit popolnoma tut ni treba nehat, kak kozarček je vedno dobrodošel, da te bo pa vsakič vidla globoko "v rožicah", ti pa tut lastna pamet pove, da tako ne bo šlo. Kar se pa ganđe tiče; res da je "manj škodljiva kot cigareti", pa vendar si lahko misliš, zakaj ji ni najbolj povšeči.Kakorkoli že, če jo maš rad, oz. če je vredna tega, pol o tem nima smisla nadaljevat, ker veš odgovor, če te ma pa ona rada, ti bo pa tut mal popustla, tko da nardita en kompromis, ko bo obema ustrezal.

Lucifer Tanatos ::

odvisn od bejbe:D ceprov od tega da bi nehu pit per(v zmernih mejah:D ) me nebi mogla prepricat, to je ze KRIMINAL!:)
Les yeux sans visage

IceIceBaby ::

Ganja ni manj škodljiva od cigaretov. Če mal pomisleš se rola v veliki večini v kombinaciji z tobakom (malokdo strejt kadi) in brez pravega filtra. Tako v sebe dobiš veliko več svinjarije kot že skadiš cigareto ki ima ornk filter. Mogoče bi lahko primerjal če bi kadil cigarete brez filtra ampak tut pol je vprašanje. Nikotin naj nebi imel negativnih vplivov na telo, medtem ko se THC poigrava z možgani in zato zadetost. Tiste svinjarije zraven je pa itak v obeh neki podobnega. Uglavnem, ne se tolažt da je ganja nedolžna.

Od tebe je pa odvisno al ti več pomeni kajenje in pitje kot punca. Če ni totalna težakinja se pomoje da najdit dober kompromis in vsak se bo malo prilagodil.
Ampak predstavljaj si tole. Tudi ti verjetno nebi rad bil s punco ki bi na vsak dejt pršla pjana kot krava al pa mrtvo zadeta, nebi pa verjetno mel proti če bi se ga kdaj skupi počla na kakem žuru al pa tko ob petkih popoldne itd.

Če bi me punca hotla prisilit bi jo jaz poslal nekam. Nekaj drugega je pa če se stvar omeji v skupne interese in mogoče nadomesti s čim drugim :)

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Splošno znano je dejstvo, da je pri vsakem početju priporočena zmernost. Tako je tud pri alkoholu in pohi. Za kozarec ali dva vina/piva ti ne bo nobena ženska težila, pravtako za kak "zvitek" ali dva na mesec...
Z nonstop zadetim partnerjem se pa itak ne da shajat...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Matek ::

Veš kaj, če bi bil res zaljubljen v to punco, bi pri priči nehal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Boeing ::

MadManMato: totally agreed.

Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

jetam ::

Ves kaj, ce bi ga punca imela rada, mu ne bi postavljala pogojev.

malinavc ::

ne me zdej vsi napadat al pa kej, sam..


jst bi jo v 3 p.m. poslal...pa naprej pil&kadil,..
žensk bo itak še veliko...mladosti pa ne!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

msmiha ::

MadManMato jaz tudi :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Boeing ::

jetam & malinavc: če maš nekoga RES rad, se tej osebi na ljubo odpoveš določenim stvarem, ki to osebo motijo...

Pa take stvari je neumnost pogojevat z "če me ma rada mi ne bo postavljala pogojev"...

Kaj ste hecni malo, katera vas bo pa gledala da boste prišli vsi poknjeni in smrdeči po šnapsu domov, pol se boste hotl pa še nanjo spravit in boste pričakovali da bo čist navdušena?!

Halo?!

Treba je mislit tut še na koga drugega, ne samo nase in lastne interese, fantje...

:\
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

A.J. ::

Če bi jaz pil/kadil pa če bi mel punco res rad, bi sigurn nehu al pa najmanj zmanjšu količine. Ker pa ti nisi jaz, se boš moral sam odločiti, če je tega vredna.

Tomi ::

Ja, brez problema. Ker tako ali tako sem dovolj močan, da se lahko sam pri sebi odpovem recimo alkoholu. Sem bil zadnjič na preskusi, kako močno voljo imam, ker sem bil zaradi ene slabe volje, šli pa smo k eni kolegici, tako da bi se lahko napil do konca. Vse, kar sem spil od alkohola, je bil pokrovček vodke, ki sem jo poskusil.

Tako da res ne vidim nobenega problema, da ne bi tega naredil.
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Nikotin naj nebi imel negativnih vplivov na telo, medtem ko se THC poigrava z možgani in zato zadetost.


Tut nikotin omamlja živčevje, samo v manjši meri. Se pa strinjam, da je naivno govort o tem kako so cigarete bolj škodljive od pohe.

Jst mislim, da se bos sam pri sebi moral odlociti kako in kaj. Ce ti pa slucajno postavlja ultimate glede tega, pa niti slučajn sprejet. Če jo pa samo moti in bi te sprejela tut takega kot si, se pa lahko tudi ti potrudiš in v njeni prisotnosti tega ne počneš.

iration ::

Mlchk: po moje je njen razlog za take zahteve bol to, da se zoprno kušvat z enim ki smrdi po alkotu al pa po čikih (katerihkoli). Reč ji, da pač takrat, ko bosta skupaj, ne boš kadil ali pil, da pa ko si sam (beri:s prijatelji) pa da boš.
V bistvu tako kot je Perči reku.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Pepe ::

Ni pomembno, kaj bi mi.
MI nismo TI in TI nisi MI.

Naj ti to ne bo vodilo, ne tega pozabit.

Možnosti, če imaš nekoga res rad itd, odpadejo.
Vse je stvar dogovora.
LP

Elemen_T ::

malinavc: Vedi!

infectiphibian: Če je ljubezen prava jo lahko osnuješ in preoblikuješ kompromisno, v končni fazi lahko zavoljo ljubezni dosežeš zvezo brez eksternih stikov in posledično zvezo brez zasmrajenih oblek in smrdečega gobca.
Čeprav to ne pride v poštev.
Hočem rečt, da je prava ljubezen striktno ločena od zunanje okolice in drugih vplivov nje.

Mlck: Kaj ko bi se ti s punco pomenil? Zapri ji usta in vrži naprej monolog o svojih nazorih. Če ne bo štekala - si zajebal monolog ali - pač ni zaljubljena.

lP

jRk0 ::

Ze ko mas punco, navadno nehas tolko pit pa kadit travo, ker vec ne hodis s prijatli tolko ven:)
to je pac posledicno, cisto nezavedno...

ene so pac bolj proti drogam, druge manj, ene zraven kadijo pa tak:)
kako pac mas punco.

je pa problem ko prevec pijes, ves. ker ce se pol poljubljas in oci zapres, se ti zacne ful vrtet in je boljse da mas odprte, kar pa cudno zgleda:))
pa se okus po bruhanju nu good verjetno;)
You fuck up once, you loose two teeth.

n0_body ::

daj ji par puhov pa bo vidla da je cist ql in bo nehala težit
z alkotom pa lohk itak nehaš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: n0_body ()

Mlchk ::

Ma..sej se boma se fajn pogovrla. K ubistvu zadnc sm ji neki prbou, da nism zadet...pol je rekla, ce sm ze kdaj bil (pa lih v petek me je vidla u school, k smo mel zadnji dan sole u tem letu, pa 2 ure frej - zadetga ke kravo :D ). Sm reku valda da ja, pol sm pa reku da se itaq lahk use spremeni...pa je rekla: ja upam. Tko, da v prihodnosti se kanim pogovoriti z njo. Sicer bi mi pa cist pasal pustit ganjo, k mam filing da mi možgane žre :)) Alkohol pa tud cist u izi, se bi dal pomoje z njo zmenit. Mlchk

BendeR ::

Heh meni se je zgodlo da sem zaradi punce nehal kadit in pit.Ko pa sma šla narazen pa sem nadoknado za tiste mesce.:D
Končala sma ravno med počitnicami tak da sem se lahko v miru trezno:8)
:=)

Elemen_T ::

Denis: Utapljanje težav v alkoholu ni zdravo, veš >:D

Mlchk ::

Eržo, ti pa sam tih, k si v soli tok pocen, da me 20x sploh ne vids :D

BendeR ::

Saj nisem utapljal težav,če pa je bla vsaki dan čaga.:D
:=)

jetam ::

Boeing: LOL. Ampak prav zares in se enkrat: LOL. Velik del ljubezni je sprejemat cloveka taksnega kot je. Z vsemi napakami in tezavami, ki jih ima. Postavljat pogoje - pa vsj zame ni izkaz ljubezni. Druga stvar pa je da se odpove temu sam od sebe, ker pac ve, da jo moti. Zaradi pogojevanja pa: nikakor in absolutno NE!
Sploh pa: v tem primeru bo MORAL gledati nase. Ker sbi se moral tem recem odreci zaradi sebe in svojega zdravja, ne zaradi pogojev ljubljene osebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jetam ()

Ninca ::

Postavljat pogoje-a ni to to, da se ti odpoves dolocenim stvarem ki motjo partnerja in da se on odpove dolocenim stvarem ki tebe motjo... temu pa bi po mojem mnenju brez problema rekel kompromis..

Sicer pa se noben ne more odlocet namest tebe...sam ti je pa vecina dala namig kaj naj bi naredu...:\

daylight ::

mene je pa punca pustila ko sem se zacel delat da sm jedi knight in sm hodu čudno oblečen na zmenke :D :D :D

3LeR. ::

Mlchk: Stvar je čist preprosta. Kaj ti pomeni več. Men bi blo cist na izi se odločt, če bi bil pred takim ultimatom, ampak itq ne pijem (preveč:8)) in ne poham tko da...
Ti že veš koliko ti pomeni punca in menda veš koliko ti pomeniš njej tko da...

_Mortal_ ::

Veliko rib je v morju.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

leonius ::

Boening&MadMato, se samo do določene mere strinjam.

Če imaš nekoga rad se DO DOLOČENE mere odpoveš svojim dejavnostim.

Sicer pa se zaljubiš v osebnost kot celoto in če veš, da ima tako lastnost, ki ti ni všeč se sprijazniš. Drugače pa na lov na druge....miljone ljudi je na svetu

Nekomu preoblikovat osebnost po lastnih merilih je nefer. In še nedemokratično in hinavsko.


Razen če je človek nenormalno hud pivec&alkoholik. Takrat je opravičeno.

freejack ::

Jao kake mi govorite nekateri. Bi vas vprašal, če ste sploh kdaj meli kako punco radi, pa se bojim, da bo zihr 10 odgovorov, da ljubezen ne obstaja.Kar se mene tiče, prenesem dosti alkohola, sicer ga pa tut pijem ne tolk, je pa res da kadim. Kajenju se pa na željo drage odpovem v 1.20 sekunde. Nekaj nehat, kadit, pit, karkoli ni težko, vprašanje je zakaj bi se odpovedal. Če ti že zdravstveni razlogi niso dovolj, ti je pa punca lahko, če je tega seveda vredna.Sej, tut če bi mene hotla punca spremenit v nekoga drugega, bi jo tut poslal v 3 piskre marmelade, da pa "(pa lih v petek me je vidla u school, k smo mel zadnji dan sole u tem letu, pa 2 ure frej - zadetga ke kravo ", se pa tut ne čudim, da je rekla to kar je.Če boš pil, kadil, pa še pobijal ljudi zraven, ne bo nič narobe, sam, v zmernih količinah. :D Da bi se pa, še posebej na vroč dan, odpovedal hladnemu piru, je pa res zločin. Pol pa sam sekaj, trpi qrba, trpi. :D Res mal čudno, da zdej jst tle talam nasvete, ko so me pa pred dobrima dvema letoma nosli ven iz šole (iz razreda), ko me je sesulo, tolk zadet sn bil, pa da zbujanja v jarku, ob 6.30 zjutraj, 2 metra blizu glavne ceste. Ahh, dobri stari časi. :\ :D Sicer pa, kot se še boš naučil, življenje je polno kompromisov.

Dr_M ::

hehe jest mam pa punco k ga skupi pijeva pa kadiva (ganjo) :D :D :D :D :D :D nobenih blemov sploh:)) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

freejack ::

To spljoh ni nemogoče, sam predvidevam, da ne pretiravata. Ali pa tudi?:\ :D

MadMax ::

3 možni odgovori:

1. Nehati. Ne zaradi nje (kdo pa pristane na ultimat?), ampak zaradi sebe.
2. Kompromis: verjetno tudi tebe nekaj na njej moti. 1:1
3. Reci ji "Adijo".
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

3L33T ::

hehehe, mam jest zdej punco ki mi je zamorila zarad ganje. Pa sem si reku ql, bom že preživu. Sem nehov za kak mesec, pol pa me je začel psihirat, ker nisem vidu razloga za nehat. In naredu traparijo, ko sva se s frendom zadel, pred njo :D . Kaka štala. Sem mev tolk problemov da sva ostala skup, pol pa je rekla da zarad nje lohk poham. En mesec sem biv vesel, zdej pa je spet rekla, da ji ni všeč... Ampak men zdej dol visi kva prav, ker se ne bom spremenu zarad nje. Vsaj ne v taki meri
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

.:joco:. ::

Nikakor se ne odpovedat zarad tega, ker ti je ona rekla. Če boš nehal, nehuj samo zaradi sebe!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Elemen_T ::

freejack!

Se nikakor ne strinjam.

Poglej,
Ti govoriš o tisti pravi ljubezni.
No, ti jest povem ... v temle momentu sem sam FUL zaljubljen. In da bi šel postavljat kakršenkoli ultimat, ki bi sicer lahko povzročil celo opusitev take veze mi niti na pamet ne pride.
Enako ne punci.
Saj pride kdaj do pikrih debat, ampak to je prej komentiranje oziroma izmenjevanje mnenj kot pa postavljanje pogojev! Vedet moraš, da je prava ljubezen odkrita in predvsem edinstvena in morda celo nerelativna in morajo pogovori tečt na odkriti ravni, ki pa lahko kasneje celo naturalno, samoumevno pripeljejo do obojestranskega dogovora glede določenih stvari.
V tem primeru alkohol ali trava.

Kot sem omenil ljubezni ni težko definirirat, ker je VEDNO prisotna evforija, poželenje, strast in potreba po ljubljeni osebi. Noben vrag ne more povzročiti razpustitev tega.
Razen "izumrtje" ljubezenske iskrice, kar pa itak ne pomeni več ljubezen in posledično tudi ultimati nimajo nič zraven in so brezpredmetni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kadilstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717130 (5299) Cange

-- DROGE -- (overdose... ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21623543 (12655) zee
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19814990 (11162) mali tapravi
»

Kakšen odnos imate do cigaret ? / Kdo od vas kadi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826023 (4880) Dr_M
»

Zdravo življenje?

Oddelek: Loža
381746 (1356) Tr0n

Več podobnih tem