» »

Zdravo življenje?

Zdravo življenje?

cahahopie ::

Kako kaj živite? Živite zdravo? Kadite? Pijete? A kaj telovadite?

Jaz kadim (okol 6 -10 čikov na dan), včasih se v petkih in sobotih prav pošteno vlijem. Se prav nič kaj ne gibljem, razen takrat, ko imamo telovadbo. Ko pridem iz šole sem potem cel dan za računalnikom. Med počitnicami pa sploh (cele dneve). In sedaj že počasi opažam, da bo rabil... očala in kosmodisk!JAO!:(
Poleg tega pa so moj fejfret fud sendviči in pizza, pizza a ... Imam pa zmerno težo (176 cm in 63 kg) in sem prav čeden (tako je rekla mama). ....:D

In kakšno je vaše življenje?

undefined ::

In ti se s tem hvališ? Hmm...
Hočeš majcen nasvet? Nehaj se zakajat in nehaj pit... ostalo delaj po potrebi. Med počitnicami pa pojdi mal pogledat sonce kako je svetlo (boš verjetno ugotovil, da je preveč). :D

rc-car ::

Priblizno enako tukaj..
Edin kadit sem nehal :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tomi ::

No, glede na to, da ni faks včasih uničuje živce, poskušam kaj narediti zase..
Redna prehrana, vsaj enkrat na teden se zgonim v fitnesu, drugače pa naredim na leto 2000 km na kolesu.
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

.....hja jst ne kadim (probal ene parkrat) in tut pijem v bol malih količinah (pač sm še vedno 8. class in sem dost redko za Savinjo >:D) ....hmm....gibljem ? noja doma mam BMX pa se ponavad z tistim mal prefuram drugače pa tut samo telovadba v šoli.....doma pa če nism za računalnikom gledam tv.....naj hrana je pa itaq pizza pa to....

ChiefThunder ::

hja, kadim ne, pijem v tud bolj mal. Kar se gibanja tiče, se mi pa nič velik ne da, pa tud na prehrano ne pazm glih. Se bo treba mal od compa odtgat, pa mal migat začet... sej bo kmal sneg, pa bom okol bajte skidu... ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Elemen_T ::

Pijem v zelo zmernih količinah, lahko bi povzeli in rekli "en kozarček vina na dan" :-)
Kadim travo, več ali manj redno. To je moja razvada. Po uživanju mi pač ideje šopajo :-> Sicer pa počasi "zaviram", namreč moj kratkoročen spomin je tako rečeno zelo kratkotrajen >:D
Kadim pa vedno manj.
Treniral sem boks. Ne več.
Vedno več na PCju....tudi po 6 ur dnevno.

Strašen človk a? :)

Aggressor ::

Eh, ne kadim, ne pijem, pojem izredno malo mesa, poudarek je na sveži in nepredelani (kakorkoli) hrani. Treniram Aikido in tečem, občasno se grem triatlon.

Naslednja zadeva, ki pa je za zdravo življenje morda še bolj pomembna (in ki je na mojo žalost ni nihče od vas še omenil) pa je mentalno zdravje. Torej, poskušam meditirat, se sprostit (Aikido dejansko seka) in mislit pozitivno.

en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

rc-car ::

Sej, res!
Jest tut kolesarim, sam letos je blo bolj mal kilometrov... Zdej pozim se pa itaq ne da kolesart, ce noces, da zmrznes... :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Thrivial ::

Uf, priznam da sem se cez zimo polenil, ker ni toliko moznosti zunanjih sportov. Poleti je dan obvezno zazivel s kolesarjenjem do igrisca 5-8km(odvisno kje sem pustil kolo...:\), nato kaksni dve tri urici konkretnega razgibavanja(kosarka, fuzbal) po tem pa khm, kaksen joint in kolesarit domov. Na splosno vzeto okoli 5-6 ur miganja na dan. Spomladi sem zelo aktivno tekel(cross country po koreninah) ampak potem nisem vec nasel casa.
Sedaj mi ostane cas le se za morebitni sprehod z Aiko(zvesta briardka)... :|, ker toliko casa porabim za raznorazne projekte...:P

Jem pa vecinoma dokaj malo mesa in se to ponavadi purana(ok, danes je bila kranjska klobasa in zelje, ampak je prav dobro dela...za spremembo).

Se kaj? Hm...moram se vclaniti v kaksen klub z dvoranskimi sporti da sprostim energijo...kosarka, rokomet, odbojka, borilne vescine...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

moby-dick ::

Hja..priznam, da sem se tudi jaz zapustil.Vedno sem rad bil v kondiciji vedno kej fitnesiral ali kaj podobnega.Zdaj se mi pa dogaja skoraj vse tisto kar sem si vedno govoril, da ne bom počel/bil.Ker imam reden šiht in je ta 40km stran[v eno stran] sem zelo malo doma in zato se tudi zelo malo gibljem in jem včasih preveč.Kadil nisem nikol vendar sem zato 2× preveč pil :\ a tudi to sem nehal [na request punce :D].Kolegov več niam skor nč [k jih itak nč ne vidm]...Mate kakšno prvo pomoč zame ?
Hear me out...

asPeteR ::

Prišla je zima - in z njo moja lenoba.

Spomladi, Poleti, Jeseni; se s šprtom ukvarjam večinoma z; fitnesom & kolesarjenjem & tekom (defenicija).:D

Zima je čas, ko pade nivo testesorona. In se ne splača trenirat; razen vzdrževanje kondicije, toda tako ali tako prideš hitro not.(1-2 meseca)

Prehrana mora pa bit sportna; velik proteinov & vitaminov.

Drugače ga pa tud jaz lomim; folk me sprašuje kaj počnem; ko uzrejo moje podučnjake.

|O

cahahopie ::

Hmm... grem spat ob ... pozno (ura je že ka prek 23 ure, ko bom oddal tale post) vstajam pa se ob 06:00 kar je možganski šok...rezultat?
...Šolska vrata so se odprla in skoznje je stopil bled, z velikimi podočnjki, suhljat zombij! Buhahha!!!

rc-car ::

Jest to noter prinesem s spanjem na avtobusu |O
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Thrivial ::

cahahopie: you lucky son of a... :)

Jaz povprecno spim 5 - 6 ur na noc...visek energije imam okoli 8 zvecer, pa sem ze nekajkrat poskusal spremeniti bioritem, a ne gre :\

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Elemen_T ::

U are not the only one.

Če povem po resnici.
Spat grem okoli 2-3, ponavadi kar ob treh...zbudim pa se ob pol sedmih.
V bistvu sem že tolk ufuran, da mi ni več problem vstat.

hehe...Thrivial:
Ko si omenil kolo in basket sem se spomnil tudi jaz poletnih dni >:D
Namreč počeli smo točno enako kot ti(vi), le s tem, da sem šel jaz pred basketom na joint >:D

undefined ::

Elemen_T, pol čez dan si pa zombi, ane? ;)

Elemen_T ::

Ice: Sej ni problem.
Recept je le eden:
- Sveže zvit joint
- En orng coffe
pa si dober za cel dan >:D

undefined ::

I don't want drugs, and I hate coffee. >:D

Mercier ::

Večkrat zgodaj vstanem:D,
MTB poleti in pozimi, najraje navzgor in po stranpoteh,
ne jem živali,
alkohol redko in malo,
in
.
.
.
kafa i cigare. Ali nezgodno mi je da pišem koliko...

haribol ::

Alkohola ne pijem, kadim tud ne, pa nej tistih k imajo oči.
Spim pa 5-6 ur na noč. Sem 12ur dnevno za računalnikom.

undefined ::

Ne pijem alkohola, ne kadim ničesar, kofeta ne maram, ker mi po užitju le-tega ta leži v trebuhu čez dan kot nekaj pokvarjenega. Trudim se pa spati po 8 ur na dan, danes mi to očitno ni uspelo. :|

G[e]c ::

IceMan kaj pa pol sploh delas?

undefined ::

Working at Top Secret HeadQuarters of SOVA. >:D

Elemen_T ::

>:DG[e]c: >:D

tomaz255 ::

Ne kadim, pijam pa samo ob posebnih priložnostih in v malih količinah. Jem praktično vse, najraje pa kaj sladkega. Veliko kolesarim. Letos sem prevozil pribl. 1300km, saj bi še več, če ne bi imel nesreče in pristal v bolnici.
Treniram nogomet, ponavadi trikrat na teden po dve uri.
Poleti pa seveda odbojka na mivki.

DrSergioDJ ::

Kadim, a le cigare, pa se to bolj poredko (1-2/mesec), pijem le na kakih hudih privat/razrednih zurih, sportnik do konca (kao, ne,ne...do letosnjega poletja 7 let basketa, eno leto celo v reprezentanci 8-) ), pa plavanje, pa kolesarjenje do septembra ( k so mi pohapsal kolo ;(( ),odbojka na mivki itak :D
...

Matek ::

Hja, jaz tudi kadim ne, mi sploh ne paše, čeprav sem že ful dostikrat probal. Kavo včasih spijem kako, samo tudi dosti poredko, S športom se ne ukvarjam veliko, edino poleti pa grem vsak večer od kakih šestih do devetih nabijat fuzbal na igrišče in to je uživancija.

Aja, star sem 14, visok 190 in težek 60 kg.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Thomas ::

Največkrat popijem pol buteljke vina na dan - cele nikoli, dugega nič. Kadim ne in popijem dve do tri grenke mlečne kave na dan. Pojem pol tuna sendviča zjutraj in skromno ("mediteransko") večerjo zvečer. Sladkarij ne jem. Gibam se ponavadi premalo, včasih pa kar dovolj.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Thomas, malo manj pit, treznost je veliko boljša, verjemi. ;)

Thomas ::

A veš, da maš point IceMan. Razmišljam, da bi popolnoma črtal alkohol.

Zdej ga še lahko. Blo boljš popit ene 2 litra vode na dan ...

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sketch ::

odkar se je začel fax ne delam nič zase. Nič. Še ven sem skoraj nehal hodit... mater... počas mi postaja jasno zakaj je na rhitektrui povprečno trajanje študija 8.3 leta...
VČasih sem hotil lavfat, na fitness, redno sem delal stretching... sedaj pa moj življenjski program izgled takole:

If location=fax then mode=listen
if location=home then mode=draw
if drawing assignemnts=0 then mode=kill myself (i.e. never gonna happen)
if test soon=1 then mode=study
if location=home state=free time then mode=sleep


Tako. Kvazi logični spisek po katerem trenutno operiram O.o

lp
s.
Adapt and overcome.

Elemen_T ::

No zdej sta pa dva taprava odgovorila >:D>:D

Thomas,
0.375L je mogoče malce preveč.
Prešalti vsaj na 0.2L, to je že za zdravje >:D
Ampak če res vsak dan spiješ točno toliko potem ni frke. Namreč vedno več ljudi spije čez vikend zagurno 2-3L vina, kar je precej bolj krizantsko.

whatson ::

Hm.. Elemen_t:

V bistvu sva si zelo podobna.. ;)

- Spim 4 ure na dan... (ob 2-3 zaspim ob pol sedmin vstanem)
- Ne kadim trave, ampak zato toliko več pijem... :8)
- Aktivno sem treniral atletiko.. zdaj jo treniram le "pasivno"... V bistvu hodim na treninge le zaradi nekaterih punc.. .:)
- na pcju sem do 10 ur dnevno...

:8)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SkIDiver ::

Jz pa živim zdravo. Sembviči mi delajo bol k ne probleme v želodcu. Gibljem se dost, vsak dan 6 km pešaka + igranje po BMX-u in tekanje po vrtu s psom. Pijem učas kadar ga žuramo, drugače ne. Kaj naj rečem. Zadovoljen:D

undefined ::

Nekateri so že z malim zadovoljni, drugi so zadovoljni z materialnimi dobrinami... tretji pa ne vidimo smisla v nobeni od teh dveh stvari, pač pa hrepenimo po nečem globjem.... >:D

ChiefThunder ::

... in po tvoje, je to?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

undefined ::

Stvar, ki daje smisel ostalim stvarem. Nekaj, kar mora vsak sam ugotoviti, moje razlaganje tu bi bilo irelevantno. Vse ostale zadovoljitve (materialne, etc.) so le temporarne.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Ne pijem (obcasno s prijatli) in ne kadim (bljak). Ampak zato zelo rad dobro jem in sem se malce zavaljil ;). Naslednjo leto gremo na fitnes. Moja new year resolution :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218709 (10799) BCSman
»

Ali kadite med tem ko ste na internetu?

Oddelek: Loža
352718 (1508) zigi
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19814972 (11144) mali tapravi
»

AntiDroga (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544988 (3690) MMore
»

KAJENJE PRI 13-TIH??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
946565 (5509) blue96

Več podobnih tem