» »

Grundigov video format .ts

Grundigov video format .ts

JozeS ::

Grundig Tv snema na usb v video formatu .ts. Žal pa mi tega formata na računalniku ne uspe odpreti, čeprav so programi, ki naj bi to podpirali (VLC player npr.). Pozna kdo kakšno rešitev, kako ta Grundigov ts format spremeniti (odkleniti?) v kaj bolj oprijemljivega?

LP
Jože

OmegaBlue ::

ts je samo transport stream, zdaj boš mogel pogledat ali je stvar mpeg2, mpeg4 ali h264. Lahko na uč oceniš glede na velikost datoteke kaj bi najbolj verjetno bilo. Je pa res da bi mogel VLC vse to predvajat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

JozeS ::

1,5h oddajo mi je posnelo na 2,5 GB. Mi pa tudi program GSpot, ki ga uporabljam, da vidim kakšen zapis je, ne da nobenih informacij.

OmegaBlue ::

Bi si upal rečt da snema v mpeg2, ampak če ga vlc ne predvaja je nekaj resno narobe z njim.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

JozeS ::

Verjetno je nekako zaklenjeno, da dela le na TV-ju. Zato pa me zanima, če obstaja kakšen program, ki bere tudi takšne zapise?

Nextor ::

Končnico spremeni v .mpg in bo moral predvajat vsaki obični player! No vsaj bsplayer s default kodeki, brez problema prebavi posnetek iz progdvb-ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nextor ()

JozeS ::

Nextor je izjavil:

Končnico spremeni v .mpg in bo moral predvajat vsaki obični player! No vsaj bsplayer s default kodeki, brez problema prebavi posnetek iz progdvb-ja...


Sem že poskusil, vendar se ne da.

krebs11 ::

Meni snema sprejemnik v ts in mi bsplayer normalno predvaja, drugače mi pa pošlji en kratek posnetek da vidim zakaj ti ne predvaja, jaz si posnamem oddajo, jo na PC-ju uredim, shranim nazaj v ts in mi to bsplayer, vlc in tudi tv predvaja brez problema.
LP

JozeS ::

Kam ti lahko pošljem?

JozeS ::

Po zadnjih informacijah, ki sem jih dobil, so datoteke posnete prek TV usb kriptirane (podobno kot pri panasonicu in verjetno tudi ostalimi proizvajalci). Tako, da ni problem v kodekih. Če ima še kdo idejo in željo za poskusiti pretvoriti, naj mi sporoči in mu pošljem vzorec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564734 (22442) k4vz0024
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019659 (12239) filipc
»

MPEG-TS editor (za DVB-T posnetke)

Oddelek: Programska oprema
71113 (998) AtaStrudl
»

3ivx predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
81124 (944) #000000
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141950 (1636) CaqKa

Več podobnih tem