» »

Free Lotery, zastonj igre na srečo ipd.

Free Lotery, zastonj igre na srečo ipd.

Suly ::

Morda me bo kdo debelo gledal, ampak ker vem da je zadev ogromno (njihov dohodek pač temelji na reklamah), mnogo pa jih je verjetno fake, se obračam na vas.

Ker se mi študentsko delo včasih vleče, me zanima katere so po vašem mnenju najboljše zastonjske igre na srečo/loterija, pri katerih lahko dejansko zadeneš pravi denar.
Ni važna višina nagrade, važno je zgolj, da si lahko dejanski denar tudi izplačaš.

Izkušnje, priporočila?

Hvala, Pa srečno :)

XsenO ::

Zastonj denar? Dream on...
1 + 1 = 1

Suly ::

Xsen0, te spletne strani so plačane s strani sponzorjev-reklam. Od tod njim dohodek.

Mi si pač moramo ogledovat reklame.
Primer: http://moneyballs.com/cgi-bin/limited/l... , nevem pa kolko res izplačujejo denar, v kolikor zadeneš 5/7, 6/7 ali 7/7.

BlueKnight ::

Če zadaneš, kear je sicer zelo verjetno, ti itak nakažejo miljone. ti moraš samo najprej plačati nekaj malega za stroške nakazovanja pa seveda za davek, najbolje pa tudi meni nekaj malega, da bo bolj zihr 8-)
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

Suly ::

BlueKnight, teh zadev ne želim igrat kot "obvezo", ampak kot preganjanje dolgčasa na študentskem delu (ja tud taka obstajajo). Če bi pa ob preganjanju dolgčasa, pa lahko še karkoli zadel (pa čeprav je verjetnost kot 11tica na našem lotu, pa tudi vredu.

Glavno da je igranje brezplačno, če moram klikat njihove reklame, zato da me morda doleti sreča, pa tudi vredu. Skratka, tisti ki se na to spoznate, prosim da mi napišete, kje so najboljše strani, od katerih se z igranjem dejansko tudi lahko služi.

BlueKnight ::

Saj bi ti napisal, da so najboljše tiste nigerijske, samo se bojim da mi boš še verjel :D
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

Gladi ::

Igrej poker. Največji dve poker strani zagotovo omogočati igro z igralnimi žetoni, pokerstars recimo še ponuja freeroll turnirje za tickete za RM turnirje.

Suly ::

BlueKnight aaah očitno ne ločiš med golo naivnostjo (da bi nekdo to namerno šel počet) in tem da se meni delo dejansko na čase vleče.
Če pa misliš, da na celem svetu karkoli podobnega ne obstaja, pol ti pa predlagam, da sam odpreš podjetje in probaš na tej "revolucionarni ideji" zaslužit (še enkrat: če misliš da na celem svetu ne obstaja).

No kakorkoli, hvala za "pomoč" :)

Tadej21 ::

kaj pa če je vse res :)

mihec87 ::

Od tega da boš kaj zaslužil od klikanja ter gledanja reklam je bolj ne kot ja...
Edino ti ostanejo kakšne nagradne igre(prave)/natečaji.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miza, ki napove prihodnost (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1074134259 (22802) feryz
»

Nakup nalivnega peresa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5724208 (12055) Cruz
»

Svoboda interneta največja v Estoniji

Oddelek: Novice / NWO
105034 (3917) SkipEU
»

Odkrili samosestavljive fotocelice

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
157076 (5685) Afo
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21215394 (9430) FireSnake

Več podobnih tem