» »

samsung galaxy tab 10.1 predvajanje video

samsung galaxy tab 10.1 predvajanje video

mravla ::

Zanima me zakaj mi ne prikaze video posnetkov z strani 24 ur, moj video, izklop ....., ker z YouTbe mi jih predvaja.
pa nikakor se ne morem povezati z računalnikom, verjetno je kriv računalnik saj je ze malce starejsi?
če ga poženeš, bo letel

BladE_ ::

Najprej preveri, če imaš nameščen Flash Player. Če še vedno ne dela probaj kakšen drug browser(dolphin, firefox itd..), vse lahko dobiš na Marketu.
Akcija - Reakcija

mravla ::

sem nalozil in še sprobal z firefox, pa se vedno ne dela
če ga poženeš, bo letel

mravla ::

je mogoče kdo iz MB in uporablja to zadevo. ga povabim na pijaco, in mi razlozi par zadev, sem cisto nov v teh zadevah.
če ga poženeš, bo letel

roCkY ::

FF ne podpira flasha. Treba je uporabit vgrajen brskalnik.

floyd1 ::

Kateri OS imaš na PC-ju? Ali imaš na njem inštaliran Samsungov Kies? Z njim pridejo driverji za povazavo taba z računalnikom. Nimam taba, a sklepam, da je isto kot na Galaxy S telefonu.

roCkY ::

Pozabil prej omenit, da je v vgrajenem brskalniku treba v nastavitvah omogočit vtičnike. Ti so privzeto onemogočeni.

Sicer mi zadnja beta FF deluje zelo obetavno. Le Flash bi moral biti že davno omogočen. Upam, da to le spedenajo saj bo drugače treba preiti na Chrome zaradi sinhronizacije. Mi pa nič ne diši, ker je FF z dodatki na PC daleč najbolj prilagodljiv.

mravla ::

bom poizkusil. na računalnik (windows XP)instaliral kies, pa nič od povezave, bom se jutri probal na drugem racunalniku, ki je novejsi od mojega zastarelega.
zanima me se ko nalozim gor film 720p ali pa preko USB ključa, se rabim kateri program ali lahko kar gledam.
če ga poženeš, bo letel

KoMar- ::

Na Marketu maš malo morje playerjev, malo poglej ;)

mravla ::

ima kdo izkušnje z navigacijo, treba karte gor naloziti?
če ga poženeš, bo letel

roCkY ::

Probaj Sygic. Karte so na napravi. Lahko izbiraš po državah kaj daš gor. Cele EU je cca. 5GB. Licenca mislim da je 60€ za EU.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747333813 (80323) 21kiss
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375107177 (60913) camper66
»

Evropska komisija bo začela postopek zoper Microsoft (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8819936 (17600) thramos
»

[Android] Aplikacije in Igre

Oddelek: Mobilne tehnologije
243927 (2422) bdoxx
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14220149 (14460) Jst

Več podobnih tem