» »

telemach - enostranska odpoved pogodbe

telemach - enostranska odpoved pogodbe

Zdutor ::

Zdravo

Trenutno sem na Telemachu, vendar bi rad v kratkem prešaltal na T-2. Začeli bodo namreč z vključevanjem naročnikov tudi na Siolovo optiko. Ja, v flatu imam možnost Siolove optike, vendar k njim ne grem, pa če mi dajo zastojn. Tako sem pristal na telemachu, ki je na lokaciji edini zraven Siolove optike. T-2 na optiki si že od nekdaj želim, ker so preprosto najboljši.

Vprašanje:

Kako od Telemacha izsiliti enostransko odpoved pogodbe, brez da bi moral plačati penale za vezavo?

P.S. Storitve interneta mi ves september niso delovale 100% + pošiljali so mi tudi račun, kjer je bil znesek višji od objavljenih cen.

paljer ::

Optimist, brez stroškov odstopit ne moreš. In vprašanje koliko časa bo T-2 sploh še med nami.

St235 ::

Nič od naštetega ni razlog za enostransko prekinitev pogodbe. Koliko časa imaš še vezavo?

Zdutor ::

@paljer
T-2 bo ostal na trgu in v roku 5ih let mu napovedujem najvišji tržni delež.

@Lakontnik29
V splošnih pogojih piše, da enostransko prekinejo pogodbo, če naročnik povzroča motnje v omrežju. Če prav razumem, se to zgodi, če pošilja naročnik broadcast proti njihovi centrali. Kako na njihovem omrežju pošiljati broadcast, nimam pojma. Vem pa, kako pošiljati broadcast pri Siolu. :D

Mavrik ::

Seveda prekinejo, samo to ne pomeni da se boš izognil pogodbeni kazni :P
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883565375 (859) Netrunner
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946389 (16629) solatko
»

Ima se kdo zastonj internet v Sloveniji?

Oddelek: Omrežja in internet
273148 (1109) bastadu
»

T-2 z junijem draži storitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5821698 (14991) Alexius Heristalski
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961726 (43098) OmegaBlue

Več podobnih tem