» »

Facebook Težava

Facebook Težava

Sandi1987 ::

Katerokoli osebo hočem dodati, napiše:

This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

You’ll be allowed to add friends again soon. At that time, please remember to only send friend requests and messages to people who you already know personally. Otherwise, additional limits may be placed on your account.

Koliko časa to traja?

Mehmed ::

Dan, dva, ce je prvic.
Verjetno si dodal naenkrat kup ljudi pa se jih precej se ni izjasnilo ali je pa kak te oznacu kot spam. Pa te da fb na cakanje mal, za vsak slucaj.

Sandi1987 ::

Mehmed je izjavil:

Dan, dva, ce je prvic.


Hvala. Že dela.

Mehmed ::

Te je approval kdo verjetno tacajt pa je sistem vidu da nisi spam.
Drugace se mi zdi da se samo pri tistih pri katerih te ekstra vprasa ce si sure da jih poznas sprozi, samo ne me drzat za besedo.

Vanadium ::

Rad bi si sposodil tole temo da ne odpiram nove. Skratka v mreži imamo več računalnikov (vsi windows 7 profesional 64bit), prijavljamo se v domeno. Vsem kiblam razen na eni negre na facebook. Napiše sledeče napako v firefoxu:
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at sl-si.facebook.com.
The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.


Skratka kibla je bila okužena z nekim sranjem, ki ga je sodelavka fasala (neki ufa.exe) in sem komaj to spucal z malvarebytes. Sem opazil da ko pingam ali dam tracert na njeni kibli do facebooka je skos redirect na localhost, na moji kibli pa dela normalno. Zanimivo mi je, da samo facebook ji ne dela vse ostalo dela b.p. (siol, 24ur, ipd....). Mogoče se komu sanja kaj bi moral naštimat da bi normalno ji odprlo facebook?

L.P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

misek ::

Preveri ali je morda blokiran v datoteki hosts. Več o temu.

Vanadium ::

to je prvo kar sem šel gledat. Zanimivo mi je da preden je bila kibla okužena ji je delal brez problema, in tudi ko je bila okužena. Tako da sumim da je mogoče kaj malvarebytes zablokiral :|

KTr1sk ::

Zanima me sledeče, sem probal določeno osebo blokirat in potem nazaj pod prijatelje dobit pa ni šlo, sem preveril če lahko ponovno zaprosiš za prijateljstvo pa ga sploh ne najde in tudi s tistim ki sem bil skupen prijatelj ga on kao nima več pod priajatelje, verjetno zato ker sem ga blokiral, torej me zanima kako dobit nazaj osebo pod prijatelje, če je to možno ali bi šlo samo da se izbriše svoj profil in na novo ustvari?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

bbenci2 ::

Da ne bom odpiral nove teme. Hočem si namestiti facebook aplikacijo na mojo nokio N97 prek facebook strani in s pomočjo SMS linka za download. problem pa je, ko mi ob nastavitvi javi napako: "velikosti datotek jar in jad se ne ujemata". Kje je problem?

Hvala!
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Sandi1987 ::

Ali je možno, da dodam osebo, da ji ne bi ponovno poslal prošnje za prijateljstvo, če sem kliknil "Ni Prijatelj"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
253397 (1647) shadeX
»

Facebook pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
151843 (1486) Mare2
»

Pomoč pri anketi - Diplomska

Oddelek: Šola
171752 (1346) Petra92
»

Nov članek: "All your firmware are belong to us" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
13816011 (12851) arrigo
»

Jest mam virus a?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
142267 (2024) Kriko

Več podobnih tem