» »

Družinski paket Telekom

Družinski paket Telekom

moat ::

Pozdravljeni.
Ker ste bolj izkušeni v tej temi na forumu, prosim za pomoč in nasvet. Torej, trenutno sem Simobilov naročnik, kar za 4 člansko družino finančno pomeni okoli 80-90 € mesečnih stroškov. Sem tudi Siolov oz. Telekomov naročnik s paketom Trio (internet do 10 M, TV in telefonija). Pri pregledu novih družinskih Telekomovih paketov http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik... menim, da bi si lahko zmanjšal stroške. Poleg tega kar že imam v paketu Trio, dobim še tri sim kartice, v družinski paket pa se lahko vključita še dva dodatna člana, obstoječa mobitelova naročnika; skupaj torej pet, kar mi ustreza. Sam družinski paket B (omenjeni vključuje tudi HBO programski paket) je na voljo za 69,90 €, kar se mi zdi ugodno. Menim, da bi si zmanjšal stroške. Kaj menite vi? Je že kdo naročnik omenjenega paketa?
Za odgovore se zahvaljujem, moat.

Tyrion ::

En znanec je dirkal naročit takoj, ko so ga ven dali. Ne vem zakaj, je hotel bit prvi, najbrž. Pritožuje se ne, tako da očitno mu je ok, lahko malo bolj vprašam. Se pa na siolovem forumu splača vprašat - mislim, da jih je nekaj napisalo, da jim je fajn in da so zamenjali.

moat ::

Tyrion, hvala za odgovor. Če boš imel še kakšne informacije iz prve roke, se priporočam. Bom pa tudi sam malce še povprašal; tudi njihovega svetovalca.
LP, moat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom hibridni modem - izkušnje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
17239622 (2688) zlabra
»

ISDN brezžični telefon

Oddelek: Strojna oprema
244620 (4315) Han
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22255985 (44544) Senitel
»

Trojček - SIOL

Oddelek: Omrežja in internet
366487 (4482) Wofk
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037292 (16699) Primoz78

Več podobnih tem