» »

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani

«
1
2

PacificBlue ::

The U.S. government has no evidence that any life exists outside our planet, or that an extraterrestrial presence has contacted or engaged any member of the human race. In addition, there is no credible information to suggest that any evidence is being hidden from the public's eye," Larson wrote in a blog post on Friday, dashing the popular notion that the U.S. government has been secretly storing proof of alien life in New Mexico's Area 51.

The statement was issued in response to two online petitions on the White House's "We the People" Web site, which allows the public to create online petitions to air the grievances. Petitions that receive at least 5,000 signatures will receive an official response from a member of the Obama administration.



http://www.ibtimes.com/articles/244891/...


doubt, doubt, doubt...


Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jest10 ::

A si spet kej pokadil in videl vesoljčke?;((

s1m0n ::

Pa kaj so vsi pri snemanju teh posnetkov pod kakšno drogo, da niti en posnetek ni miren :)

gruntfürmich ::

lažejo!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PacificBlue ::

A si spet kej pokadil in videl vesoljčke?


Kadim redno. Nisem pa se videl vesoljckov. In hvala za bebav komentar, much appreciated.

Mislim lagali so, da ima Irak WMD...cilj opravicuje sredstva..poleg vseh drugih lazi..in ja zdj jim pa moram verjeti.

Na drugi strani pa so edinstveni in nereseni primeri srecanj tretje vrste, ki so za unbeliverje more or less odvajalno sredstvo...

Black budget in USA...1, 7 trilijon dolarjev. For what?

So pa ze nacisti gradili nenavadna plovila med 2. svetovno vojno... Veliko se je tukaj zgodilo zaradi Vril kulta, ki je s kanaliziranjem pridobival informacije iz drugih dimenzij..ne bi temu posvecal prevec pozornosti, če ne bi dokazi kazali v to smer.

Kakorkoli, med resnico in fikcijo je zelo tanka crta...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Truga ::

PacificBlue je izjavil:

So pa ze nacisti gradili nenavadna plovila med 2. svetovno vojno.

URL prosim. Me resno zanima. :P

;-) ::

Ti alieni na posnetkih se mi zdijo čisto človeška bitja in niti ne toliko nenavadna. Nekaj časa smo imeli na samem vrhu države podobno bitje z podobnimi dimenzijami glave:


Janez Drnovšek osebno.

jest10 ::

Kakorkoli, med resnico in fikcijo je zelo tanka crta...

Ti si padel že daleč pod to črto. Na pravljično stran

DarwiN ::

Evo PacificBlue, dokaz zate, da alieni obstajajo:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Super Sonic ::

DarwiN - ha, ha! Polepšan dan, hvala.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mtosev ::

vesoljci ne obstajajo. ljudje pa si rad izmišljujejo stvari,da se boljše počutijo in razložijo povaje katere ne morejo pojasniti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Senitel ::

The U.S. government has no evidence that any life exists outside our planet...

=> aliens exist and they're not from Canada! >:D

PacificBlue je izjavil:

Kadim redno. Nisem pa se videl vesoljckov.

Zakaj bi pa tebi verjeli, če še US ne moremo? Ziher skrivaš leteči krožnik v kleti.

Mislim resno... Kolikor raznih teorij zarote si ti že skanaliziral sem gor, bi človek že skor pričakoval, da bi ti uspelo s "kanaliziranjem" iz drugih dimenzij prešvercat vsaj zmagovalno kombinacijo za loto, če že ne kar rešitve za vse probleme človeštva. Tolk dokazov in štorij, nacistom je ratal, tabi pa ne. So bili res "übermensch"?
Potem smo pa navadni ljudje res čisto pogubljeni, če se še vesoljci prikazujejo in dajejo svojo tehnologijo na razpolago samo pokvarjenim političnim elitam in retardirancem, ti in jaz jih pa ne moreva nikakor povabit na kavo in vegi burger.

PacificBlue je izjavil:

Kakorkoli, med resnico in fikcijo je zelo tanka crta...

Ampak ti nisi niti blizu tej črti...

donfilipo ::

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani



Tako na kratko.

Bi se pa zares usral, če bi jih nekega dne ne zanikali več8-)

Nekaj povsem drugega. Kot pri Pythons:)

Vsi napadate Pacifica, kot da je marsovec, kar razumem. Pač stresa provokativne teme.

Pa vseeno. Jaz imam občutek, da je Pacific sicer povsem uspešen in priljubljen možakar.

Pa če ni skrivnost, naj pove sam.

Firbec samo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

če vesoljci ne obstajajo potem tudi intel ne obstaja!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

donfilipo ::

?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Aston_11 ::

Normalno, da jih je zanikala. Kaj pa bodo srali okrog zemlje pri tej recesiji? Da jih Pahor nategne? Ali merklova?

ripmork ::

Nekaj je pri teh nezemljanih zanimivo.
Vedno, ko je govora o življenju v vesolju pride do ugotovitev, da morajo biti ekzaktno določeni pogoji uresničeni, da sploh pride do pojava življenja oz. da se življenje sploh lahko razvija. Prava temperatura, prisotnost vode in točno določenih plinov v pravi kombinaciji, hitrost gibanja planeta, ipd... izjemno veliko stvari se mora poklopit.

Je že kdo pomislil, da bi bili nezemljani prav zato najverjetneje precej bolj podobni zemljanom?
a je vedno treba s temi velikimi, prosečimi črnimi očmi in debelimi glavami?:D


Bi prej rekel da bi vesoljci imeli majhne glave, in močno izkoriščne možgane ter majhne oči (manjša kilaže in manjša občutljivost na svetlobo, zelo priročno za space travel).

PacificBlue ::

Truga je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

So pa ze nacisti gradili nenavadna plovila med 2. svetovno vojno.

URL prosim. Me resno zanima. :P
https://sites.google.com/site/nazibellu...
 The Henge- Ludwikowice, Poljska-lokacija projekta die Glocke(bell)

The Henge- Ludwikowice, Poljska-lokacija projekta die Glocke(bell)

Senitel>>
Kolikor raznih teorij zarote si ti že skanaliziral sem gor, bi človek že skor pričakoval, da bi ti uspelo s "kanaliziranjem" iz drugih dimenzij prešvercat vsaj zmagovalno kombinacijo za loto, če že ne kar rešitve za vse probleme človeštva. Tolk dokazov in štorij, nacistom je ratal, tabi pa ne. So bili res "übermensch"?
V vseh ozirih so dosegli v parih letih izjemen tehnoloski razvoj. Če ne bi bilo njih bi prvi človek stopil na luno mogoce sele naslednje stoletje. Še Zda ne bi bi bile danes tam kjer so..
Potem smo pa navadni ljudje res čisto pogubljeni, če se še vesoljci prikazujejo in dajejo svojo tehnologijo na razpolago samo pokvarjenim političnim elitam in retardirancem, ti in jaz jih pa ne moreva nikakor povabit na kavo in vegi burger.
Si ze slisal za 1952 Washington D.C. UFO incident @ Wikipedia? Po mojih informacijah je to bilo najvecje mnozicno videnje nlpjev v cloveski zgodovini. Bilo je celo tako veliko prijav videnj, da so Cia in zracne sile Zda ustanovile Robertsonovo komisijo, ki je:
The panel dismissed nearly all of the UFO cases it examined as not representing anything unusual or threatening to national security. In the panel's controversial estimate, the Air Force and Project Blue Book needed to spend less time analyzing and studying UFO reports and more time publicly debunking them. The panel recommended that the Air Force and Project Blue Book should take steps to "strip the Unidentified Flying Objects of the special status they have been given and the aura of mystery they have unfortunately acquired"
Nekateri viri trdijo, da so takrat ti nlpji pripadali benevoltnim nezemljanom, ki so kot pogoj, da nam pomagajo zeleli da se odrecemo jedrskemu orozju. Ker bi bila s strani elit to prevelik rizik za nacionalno varnost in nasploh globalno varnost so rekli ne. Naslednja skupina nezemljanov t. i. Greyi pa ni postavila tega pogoja in je celo privolila v sodelovanje pri razvoju tehnologije, seveda v zameno za kaksno ugrabitev, cattle mutilation and so on...kar se je dogajalo tudi mnozicno in mogoce daje vsemu temu določeno kredibilnost.

donfilipo je izjavil:

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani



Tako na kratko.

Bi se pa zares usral, če bi jih nekega dne ne zanikali več8-)

Nekaj povsem drugega. Kot pri Pythons:)

Vsi napadate Pacifica, kot da je marsovec, kar razumem. Pač stresa provokativne teme.

Pa vseeno. Jaz imam občutek, da je Pacific sicer povsem uspešen in priljubljen možakar.

Pa če ni skrivnost, naj pove sam.

Firbec samo.
Res je. Saj jim ne preostane drugega kot da zanikajo..v vsakem primeru. MOgoce je celo prav tako, ljudje bi stezka sprejeli, da bog ni ustvaril samo Adama in Evo. Čeprav so še meni nejasne določene stvari, verjetno zaradi vseh dezinformacij ki se pojavljajo vmes. Kar je dejstvo. In tudi zato pravim, da je črta med fikcijo in resnico zelo tanka..tako glede te zadeve, kot zadev, ki se nas ticejo v " realnem svetu". In zato rad postavljam provokativne teme, da vidim kaj ljudje mislijo, ce znajo mislit iskreno.. Hm..po stevilu klikov per time na moje teme vidim, da sem eden bolj branih tle gor. Verjetno ljudi res zanima, kdo je tale oseba, ki piše neverjetne stvari. Sam o sebi tezko govorim, ker se še niti nisem spoznal v celoti..if you know what i mean:). Sem pa za trenutne razmere še kar uspesen in predvsem delam tist kar je meni vsec. Ostali bi me pa verjetno opisali, da sem dober in miren človek.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

T-h-o-r ::

mtosev je izjavil:

vesoljci ne obstajajo. ljudje pa si rad izmišljujejo stvari,da se boljše počutijo in razložijo povaje katere ne morejo pojasniti.

seveda obstajajo

kar naprej imamo koga na vesoljski postaji
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Senitel ::

PacificBlue je izjavil:

V vseh ozirih so dosegli v parih letih izjemen tehnoloski razvoj. Če ne bi bilo njih bi prvi človek stopil na luno mogoce sele naslednje stoletje. Še Zda ne bi bi bile danes tam kjer so..

To da so sprobali vse živo in bili na nekaj projektih hudo uspešni, na drugih pa pač ne, nihče ne zanika. Ampak, če so to znanje "kanalizirali iz drugih dimenzij", potem se to definitivno da ponovit. In ker na tem forumu ne poznam nobenega primernejšega kandidata... O dragi naš PacificBlue daj nam danes naše vsakdanje načrte za nuclear powered toasterje, da jih bomo Slovenci lahko masovno prodajali Kitajcem in tako rešili gospodarsko krizo in Kitajce pred vso zlobo svežih razin kruha. Večna slava bo tvoja in priložili bomo vsaj še 71 devic.

PacificBlue je izjavil:

Nekateri viri trdijo, da so takrat ti nlpji pripadali benevoltnim nezemljanom, ki so kot pogoj, da nam pomagajo zeleli da se odrecemo jedrskemu orozju. Ker bi bila s strani elit to prevelik rizik za nacionalno varnost in nasploh globalno varnost so rekli ne.

Aha torej torej ti tako benevolentni nezemljani so v bistvu tako zlobni, da pridejo v "eno vasico" v "eni džungli" in prišepnejo "poglavarju vasice", da bodo odrešili njih vse, vseh težav, če se odrečejo "sulicam"? To je pa res blazna benevolanca, da niso sposobni niti "zbobnat" cele "vasice" skupaj. Ali sem samo jaz prespal, ko so nam hijackal TV signale in sporočili to veselo dilemo s katero se moramo spopasti?
Asgard so bli precej bolj cool. Če jim kaj ni blo všeč so enostavno beamal zadevo stran. Zakaj morajo bit "realni" nezemljani vedno take nesposobne pi***?

PacificBlue je izjavil:

Naslednja skupina nezemljanov t. i. Greyi pa ni postavila tega pogoja in je celo privolila v sodelovanje pri razvoju tehnologije, seveda v zameno za kaksno ugrabitev, cattle mutilation and so on...kar se je dogajalo tudi mnozicno in mogoce daje vsemu temu določeno kredibilnost.

Ti so torej še hujši kot naciji in smo za njih neka Ukrajina na steroidih, kamor hodijo izživljat svoje seksualne fantazije nad kravami in enimi kvazi inteligentnimi in ne pretirano kosmatimi opicami (se vsi strinjamo, da je pretirana poraščenost enostavno "ewwuu" ane?).
In da jim mi to pustimo, zlobnim elitam nudijo pomoč pri razvoju tehnologije? Torej se morajo bati, da jih ne bomo z našimi "palcami" po "prstih"... Super, eko plan: ti zbrskaj kje se ti perverzneši skrivajo, jaz bom pa zrihtal eno nuko in jih bova počla po prstih! Bova tako kot Tito, ko je prepodil Nemce iz naše preljube domovine!

Matako ::

Po mojem gre tu vse za pojave, povezane s HAARPom.

Hej, zakaj ne? Odprta debata!
/\/\.K.

jest10 ::

Fino, še haarp nesmisel se manjka tukaj>:D

Vikking ::

PacificBlue je izjavil:

[
Hm..po stevilu klikov per time na moje teme vidim, da sem eden bolj branih tle gor. Verjetno ljudi res zanima, kdo je tale oseba, ki piše neverjetne stvari.


Ne žalim, samo razmišljam iskreno. Ljudje so vedno oboževali dvorne norčke. Lahko se navežem na slovenskega Chuck Norissa ki je trenutno v priporu, 2 leti so bile njegove teme najbolj brane na avtomobilizem.com. Pa človek ni znal napisati pravilno niti ene povedi.

Zanimivo branje, a resno/znanstveno (kopiranje vseh mogočih teorij zarote) žal niti pod razno. Kot sem že dejal te tvoje teorije o vesoljčkih imajo vedno in vedno problem. Za isto stvar obstaja več teorij, ki imajo približno enako število zagovornikov in bojda dokazov ki jih nihče ne zna razložiti. Te teorije pa nato eno drugo med sabo izključujejo.

barocco ::

Zelo zanimivo. Pregeldal dosti materilala o NLP-ju.
Je pa nekaj,nej en pokaže boga -Jezusa Kristus ipd. ,pa naj bo slika še tolk slaba. Ja , a vi res mislte ,da je v tej miljon galaksijah, človek edino bitje , druga nezemljska bitja zavedna bitja , pa ne obstajajo.
Masovno so ljudje v Angliji in tudi drugje videli "nekaj neznanega"-lahko jm rečete vesoljci al pa migetavčki.

Pa še to , uni k mislite ,da je človek edini pa hodte v cerku molt ,ja kje pa je dokaz ,da oprostite izrazu "klovn" obstaja.Pa tako dobr ,naj bi bil(po svetu umirajo so vojne ...otroci od lakote umirajo dnevno...)lepo vas prosm .
Več je "dokazov" ,da obstajajo izvenzeljska bitja, kot pa obstaja bog nekaj svetega ...

Seveda obstaja bog ,VI , še kar naprej hodtek maši,pa keš dajite cerkvi ,ker je res cerkev res uboga in potrebuje vaš denar(da pridete v nebesa) a lahko eno sliko tega?? magar z YT-ba prosm ??je ni !!!

Moje mnenje je ,da izvenzemljska bitja nedvomno obstajajo,jih je videlo ogroooomno ljudi..se pa ne kažejo oz. so na intelektualni bazi veliko pametnejši od nas.Zaradi same radovednosti ,prihajajo k nam... in počasi ,ker je toliko ljudi videlo "NLP" ne bibilo nič čudnega ,ko bodo prišli ,saj zame ne.
Se ,pa ne bodo pojavili ,kar tako,ker smo ljudje po naravi preveč destruktivni vojne lakota,zaenkrat nas pa opazujejo in gledajo naše navade.
Kmalu ,bo nedelja ,ne pozabite na boga ,mašo ,da vas ljubi bog ,pa tošel odprite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

solatko ::

Da vesoljci so, je bolj verjetno, kot obstoj boga. Je pa tu drug problem - število planetov in možnost, da nas obiščejo ravno v času našega življenja, saj so razdalje med podobnimi planeti, kot je zemlja, nekaj 1000 in več svetlobnih let, to je podobno kot zadetek na lotu ali iskanje igle v kupu sena.
Da bi bili edina živa bitja v vesolju bi bil pa izredno velik natureerror.
Delo krepa človeka

kunigunda ::

A ni cudno, da ce so vesoljci prisli na zemljo, da so ravno CIO kontaktirali ne pa nekega kmeta v avstraliji ?
Veliko "videnih NLP" v prejsnjem stoletju so pred kratkim potrdili, da je slo le za testna letala, ki so jih razvijali v area51 (u-2 ipd).
Da ne govorim o tem, da ce bi bili sposobni priti do zemlje (mi se na mars ne mormo stopit), se ne bi ravno skrivali. Razen ce so sramezljivi.

Senitel ::

barocco je izjavil:

Ja , a vi res mislte ,da je v tej miljon galaksijah, človek edino bitje , druga nezemljska bitja zavedna bitja , pa ne obstajajo.

Proti temu razmišljanju nimam čisto nič. Nebi bilo nič hudo presenetljivega, če še kje v vsej veličastnosti vesolja obstaja inteligentno življenje.
Problem, ki ga imamo s tem je, da to inteligentno življenje hodi k nam na obisk!

barocco je izjavil:

Več je "dokazov" ,da obstajajo izvenzeljska bitja, kot pa obstaja bog nekaj svetega ...

Vidiš, tukaj se motiš. Oziroma si čisto pravilno postavil narekovaje. Dokazov ne za boga in ne za nezemljane ni. Kar se "dokazov" tiče pa njihova količina v podpori neki tezi in manjša količina v podporo drugi tezi ne pomeni čisto nič o resničnosti teze!
Vse kar je okrog "dokazov" so nepojasnjene stvari, iz katerih vlečete zaključke, da ni nobene boljše razlage za določene dogodke, kot to, da so prišli k nam neki nezemljani od bog ve kje in bog ve zakaj. V realnosti pa samo nimate nikakršne domišlije in defaultnete na ekstrem (ailieni so prišli, Bog se je prikazal,...).

barocco je izjavil:

Moje mnenje je ,da izvenzemljska bitja nedvomno obstajajo,jih je videlo ogroooomno ljudi..

Tudi Elivsa je videlo ogromno ljudi, torej mora še živet! In koliko ljudi je videlo razno razne čudeže! In milijone otrok po svetu verjame, da Božiček obstaja...

barocco je izjavil:

se pa ne kažejo oz. so na intelektualni bazi veliko pametnejši od nas.Zaradi same radovednosti ,prihajajo k nam...

Ker cele trume ljudi iz same radovednosti cele dneve hodi opazovat naključna mravljišča. In tolk pametnih nezemljanov, ki priletijo svetlobna leta daleč, potem pa še pristat ne znajo na planetu jaz niti približno nočem spoznat.

barocco je izjavil:

in počasi ,ker je toliko ljudi videlo "NLP" ne bibilo nič čudnega ,ko bodo prišli ,saj zame ne.
Se ,pa ne bodo pojavili ,kar tako,ker smo ljudje po naravi preveč destruktivni vojne lakota,zaenkrat nas pa opazujejo in gledajo naše navade.

Torej si vernik, ki misli, da so nezemljani nek newage pojav? Saj so že bli okrog še preden se je Jezus pricmeral na svet. Poglej malo druge debate na to temo. Egipčanom so baje kar piramide prišli zgradit, tolk so bli cool. Verjetno so še praslovane plavati naučil. Jim je pa tak problem naložit par ton kruha in ga privlečt nekam v Afriko.

solatko ::

Senitel - so tako razviti, da so hranjenje s kruhom in ostalo navlako, že zdavnaj opustili ali pa mislijo, da evolucija na zemlji poteka v tej smeri, da se pol zemljanov nažira, pol pa jih je že na višji stopnji razvoja in hrane ne potrebujejo več toliko. Prikažejo se pa zato ne, ker se po njihovih zakonih, ne smejo utikati v življenja na planetih, ki jih odkrijejo. Zato samo opazovanje z neba in včasih kakšna pomoč v obliki izgradnje piramid ali kaj podobnega, kar ne moti normalnega razvoja na zemlji.:D
Delo krepa človeka

Mipe ::

V vesolju SO druge oblike življenja. Zemlja namreč ni edini planet, odkrilo smo že več superzemelj v "bližini".

Kar pa zadeva obiske nezemljanov, morda so nas obiskali, morda pa ne. Kdo ve? Gotovo pa se zavedajo nevarnosti, če se nam razkrijejo. Takoj bi jih secirali, njihova vozila razstavili in pridobili tehnologijo, s katero bi lahko dosegli premoč nad drugimi narodi.

Nezemljani so evropski raziskovalci ali trgovci v lesenih barkačah, ki potujejo mimo otoka z primitivnim plemenom. Kapitana Cooka so toplo sprejeli. Še pretoplo - kar skuhali so ga. Morda.

Seveda se ne bodo izpostavljali, vsaj sami ne - nekega dne kot rasa pa morda, če se jim splača. Glede na velike razdalje in agresivnost človeštva dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

solatko ::

Mipe - Vedno upam, da nas ne obišče visokorazvita rasa, podobna človeku, saj se nam nič dobrega ne piše.
Delo krepa človeka

Truga ::

solatko je izjavil:

Mipe - Vedno upam, da nas ne obišče visokorazvita rasa, podobna človeku, saj se nam nič dobrega ne piše.

Visoko razvita rasa podobna cloveku, pa da se nam nic dobrega ne pise?

Ko bo clovestvo "visoko razvito" bo rasizem stvar preteklosti. Ne razumem zakaj bi blo pri ostalih rasah drugace.

Mipe ::

Če nas obišče človeku podobna rasa, bo imela tudi podobne potrebe, kar je odlična podlaga za kulturno in blagovno izmenjavo. Če ji ne bo prelahko vzeti, kar rabi.

Druge oblike življenja pa... kako že ravnamo z muhami, mravljami, kravami, pticami, delfini? Upajmo, da bomo nezemljanom ratali kjut, da nas bodo imeli za domače ljubljenčke. Da bodo celo kakce za nami pobirali in nas oblačili v živobarvne oblekice.

PaX_MaN ::

Jaz bom verjel v ejliene, ko bo enkrat kdajkje uzad forcšilda izginil kak planet.

amigo_no1 ::

Nekaj zanimivih posnetkov iz YT:

kaj je to ?
Cloaked UFO in Italy Google street view


Two Jet Fighters escorting UFO


jet fighter chases UFO


China UFO sighting over Airport July 2010 Latest News


Ufo in Belgium chased by air force F16's


Ufo chased by Russian mig!! Actual footage


Pilot sees UFO!


Russian Police: UFO caught on camera


UFO FROM TURKISH TV STATION


(Škoda ker ne razumem rusko in kitajsko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

kunigunda ::

Zanimivo da so leteci krozniki tocno taki kot so si jih zamislili v filmih v 50tih letih. Mogoce so pa nezemljani ujeli TV signal in jih naredili po filmu :)

Mipe ::

Mogoče je pa taka oblika najbolj učinkovita za atmosferske polete?

solatko ::

Zgleda, da smo postali vesoljski eldorado, saj nas obiskuje vedno več nezemljanov. Zadnji čas, da jim udarimo turistično takso in s tem malo popravimo ekonomsko stanje zemlje.
Delo krepa človeka

kunigunda ::

Sam res Solatko, edin mormo pogruntat kdo bo pravzaprav kasiral in pobiral DDV, drzava kamor priletijo, ali rabimo naresti zemeljsko upravno enoto :)

Aston_11 ::

Slovenije se sicer izogibajo, saj vedo, da z našo davkarijo ni šale.

Mipe ::

Brez skrbi, tudi v Sloveniji videvajo NLP-je. Čeprav jih sam še nisem videl. Mogoče pa ne pogledam dovolj globoko v kozarec...

gruntfürmich ::

eden iz žalca je menda v rednem stiku z njimi!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zero0ne ::

itt:

uname -o

Senitel ::

Mipe je izjavil:

Druge oblike življenja pa... kako že ravnamo z muhami, mravljami, kravami, pticami, delfini? Upajmo, da bomo nezemljanom ratali kjut, da nas bodo imeli za domače ljubljenčke. Da bodo celo kakce za nami pobirali in nas oblačili v živobarvne oblekice.

Ej, ej,... Ne spremljaš debate... Krave so ga najebale na tolk nivojih, da si mislit ne moreš. Že mi jih koljemo za meso, pol pridejo pa še nezemljani in jih tko mal za hec razmrcvarjo! Edino tista miljarda dvesto tisoč indijcev jim da mir.
In tudi ljudje jim zgleda postajamo všeč. Ene kar odnesejo na krožnik in izživljajo razne svoje seksualne fantazije nad njimi! Je že kakšen človek to počel z delfini?
Na grmado z njimi!

Vikking ::

Hec teh UFO beliverjev, kako kratek oz. dolg spomin imajo ko želijo.

Kje ste zdaj (ah ste že pozabili ker vam ne ustreza), komet Elenin. Kaj vse bo prišlo in se zgodilo letos julija in avugsta s prihodom kometa? ah ja, malo vam je iz spomina skočlo. Pa ste takšno galamo peljali.
Izgovori?

Hk416 ::

Fact Or Faked-S2E10



;)

Dr_M ::

Vi extremni non believerji, nehite ze v cerkev hodit, mocno vam je zameglila um (kar vam ga je se ostalo, ce ga je..) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mipe ::

Believe or not, dejstvo je, da nezemljani ne živijo med njimi niti se ne vtikajo v naša življenja. Zakaj bi se ukvarjali z njimi? Odženimo jih kot moteče muhe in živimo naprej.

solatko ::

Pri nas se ljudem bolj prikazujejo semaforji in očutki, da večina državljanov živi v blaginji, včasih se pa še kakšna zgodba o uspehu prikaže. Nekaterim se kaže prihodnost, veliko jih pa kar vsake toliko vidi Marijo.
Ja na področju UFO, pa res precej zaostajamo za razvitimi državami, bo potrebno to popravit, pa več meteoroloških balonov poslati v luft, kakšno žitno polje s krogi opremt pa še kaj podobnega. Pomagala bi tudi legalizacija nekaterih opojnih substanc, alko ne daje pravih rezultatov na tem področju.
Delo krepa človeka

donfilipo ::

Daje. Sem osebno preveril.

Ampak smo tudi že tako navajeni na delirije, da jih vedno jemljemo z rezervo;((

Trava ne naredi nič. Kvečjemu bi se pravim okupatorjem, ali prišlekom smejali, ti pa besno gledali;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Vikking ::

Nova epizoda South Park lepo povzame: South Park - A History Channel Thanksgiving
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NLP-neznani leteči predmeti !!??

Oddelek: Loža
385671 (2955) nightrage
»

Nezemljani in območje 51 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222530 (18400) jest10

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325834 (19583) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218452 (15474) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23438446 (31888) jest10

Več podobnih tem