» »

NLP-neznani leteči predmeti !!??

NLP-neznani leteči predmeti !!??

world ::

Po vašem mnenju obstajajo ?
Vaše mnenje !
  • zaklenil: bluefish ()

Thomas ::

Misliš, če se alieni furajo z njimi okoli Zemlje in delajo antropološke raiskave?

Ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

krneki ::

Zihr je Venera. >:D

Senitel ::

joker16_7 ::

Tale članek verjetno poznate. Tako da... Vse bo jasno čez dobro leto :) Sicer pa možnost, da bi bili v vesolju sami, je manjša kot če vsak teden zadaneš na lotu ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

dzinks63 ::

Najbž imaš bolj v mislih neznane leteče predmete iz drugih osončij, galaksij,... in teh je vprašanje, če je kdo do sedaj že resnično katerokoli opazil. Neznanih letečih predmetov kot takih, je na našem planetu cel kup. Največkrat gre za strogo varovane vojaške projekte,... Za nekatere se izve šele po desetletju ali več pozneje po letanju nad nami. Zelo znana zadeva, katera je pošteno burila duhove v prejšnjem stoletju, je bil SR-71 blackbird, kateri je bil v uporabi v 60-tih letih, testirali so ga pa že v 50-tih, kateri je bil dežurni krivec za mnoge "NLP-je", saj je bil izredno hiter za tiste čase (preko 3 Mach-e) Ljudje so ga opazili in že trenutek kasneje je izginil. In prav tako je sigurno tudi sedaj v uporabi kar nekaj "neznanih letečih predmetov" ali pa se šele testirajo kot plovila za prihodnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

joker16_7 ::

In prav tako je sigurno tudi sedaj v uporabi kar nekaj "neznanih letečih predmetov" ali pa se šele testirajo kot plovila za prihodnost.


Ja, vendar to za naše kraje najverjetneje ni skrbi, da bi nad nami kdo kaj testiral. Drugače pa najverjetneje je mislil ravno NLP-je iz drugi osončij in galaksij, ki so po mojem mnenju zelo mogoči, čeprav dosedanje štorije o njih nikoli niso bile dokazane...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

JebatGa ::

Nacisti prihajajo na zemljo iz temne strani lune, kjer čakajo, da se razmnožijo in sedaj gledajo kdaj bo najboljši čas za napad in 4. rajh.

joker16_7 ::

Počakajmo na poletje naslednjega leta, ko bo vse znano ;) Trenutno je nesmiselno posploševati dejstev oz. domnev...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

bluefish ::

začetek 3. sv. vojne je lahko precej relativen datum.

JohanP ::

hard tale baba vanga. Na tem linku so napovedi od 2010 pa do konca sveta.
http://lighthead.wordpress.com/2008/09/...

bluefish ::

ej, če je uspela napovedati vse te reči, zakaj je pri 5079 le preprosto End of the World?

THX 1138 ::

John Titor..Ste že slišali za njega?

dr.Akula ::

Sem. In če se prav spomnim sem enkrat bral tam med njegovimi odgovori, da bodo zadnje olimpijske igre leta 2004 v Atenah. To sem bral enkrat pred letom 2008 in Pekingom :)
ni podatka

THX 1138 ::

Sem. In če se prav spomnim sem enkrat bral tam med njegovimi odgovori, da bodo zadnje olimpijske igre leta 2004 v Atenah. To sem bral enkrat pred letom 2008 in Pekingom


Ja pa da bo državljanska vojna se začela v zda v letu 2004-2005, da bo leta 2008 ženska predsednica države..itd..

Je pa trdil tudi to:

Titor claimed the many-worlds interpretation of quantum physics was correct, effectively meaning that his travel was from a parallel universe and that things could occur differently than he had predicted.:)

joker16_7 ::

začetek 3. sv. vojne je lahko precej relativen datum.


To so takšne in drugačne domneve in ugibanja. Vendar če se to zgodi tako kot je napovedala Vanga potem ne bi js več dvomo kaj dost o njenih napovedih, da bomo čez ne vem kolko let navezali stike z nezemljani... Če se bo pa pokazalo, da ne drži potem pa mislim da lahko vsa ugibanja ovržemo :)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

THX 1138 ::

Če se bo pa pokazalo, da ne drži potem pa mislim da lahko vsa ugibanja ovržemo


Heh, Arthur Clarke je takole nekoč dejal:

Sometimes I think we're alone in the universe, and sometimes I think we're not. In either case the idea is quite staggering.

bluefish ::

Titor claimed the many-worlds interpretation of quantum physics was correct, effectively meaning that his travel was from a parallel universe and that things could occur differently than he had predicted.
Torej lahko nekdo napove nekaj čisto izven logike in se potem izgovarja na to, da je vse skuapj v drugi dimenziji.

Tista babica pa v napovedih proti koncu vse preveč omenja neko novo religijo, stik z bogom,... Vse skupaj izpade kot neko versko blebetanje.

Bi bilo pa zanimivo videti njene izvirne napovedi, brez tolmačenja stotih blogov in mislecev.

THX 1138 ::

Bi bilo pa zanimivo videti njene izvirne napovedi, brez tolmačenja stotih blogov in mislecev.

Upam, da razumeš bolgarščino:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

krneki0001 ::

Včeri sem praznoval, pa sta 2 tazelena iz intergalaktične policije prletela pogledat kako praznujemo. Ker pa jih nismo prav dosti upošteval sta zatežila za dokumente in najbž bo treba it tut mal do vesoljskega sodnika. Khm, kako grdo se zelenčki obnašajo, pa šele prišli so nas pogledat. Kaj bo šele ko bodo par let tukaj?

suntrace1 ::

Na Senitelov, takole, je seveda drug enakovreden takole ali še en takole , potem dogodki kot je tale, itd, itd.

Zanimivo je, recimo, kako se z večjo stopnjo tehnične izobrazbe, vedno bolj manjša skepticizem okoli fenomena NLPjev, medtem ko ovčja raja brije norce, vendar predvsem na račun samih sebe in lastne ignorance ter nevednosti. Nekako tako, kot je bil še nedolgo nazaj zanje, brez trohice trdnih dokazov, svet raven, Zemlja v centru vesolja, nad oblaki pa so bila nebesa.

Vsakič ko pogledam kakšno takole sliko



in upoštevam bizarnost fizikalnih zakonov, recimo takole, se mi zdi naravnost bebava trdna prepričanost, da ima kdorkoli pravi odgovor, kaj NLPji so in kaj niso.

bluefish ::

da ima kdorkoli pravi odgovor, kaj NLPji so in kaj niso.
Potemtakem tudi ti ne.

Senitel ::

Na Senitelov, takole, je seveda drug enakovreden takole ali še en takole , potem dogodki kot je tale, itd, itd.

Ni point ali mali zeleni obstajajo nekje ali ne. Point je, da se začne z NLP (neznani leteči predmet) oziroma UFO, in potem pristanemo TAKOJ pri letečih krožnikih in malih zelenih možicljih iz proxima centauri. Zakaj je potem stvar "unknown", če "vsi" vemo, da so to mali zeleni? Al je to ostalo "unknown" zato, ker nismo ziher ali so mali zeleni ali pa srednje veliki sivi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

Vikking ::

Kar se tiče napovedi v prihodnost:

Biblical account when Jesus is asked when he would return. His reply was:
"No one knows about that day or hour, not even the angels in heaven, nor the Son, but only the Father." (Matt. 24:36)


Sicer pa priporočam vsem beliverjem v nostradamusa, bolgarsko babico in ostale, da še malo počekirajo gospoda Edgar Cayce

JohanP ::


Upam, da razumeš bolgarščino:)


V prispevku ne govori bolgarsko temveč makedonsko. Folk okrog nje govori drug jezik - verjetno bolgarščino.

shadeX ::

Pa ga imamo. Nad Ajdovščino tokrat. Miran ga je opazil.





carota ::

NLP-neznani leteči predmeti !!??

Samo nekaj, da razjasnimo. "N" v kratici NLP pomeni "neidentificirani" (ang. "unidentified"), torej nekaj kar leti in opazovalec ne ve za kaj gre npr. zaradi slabe vidljivosti. Zato ne gre enačiti NLP z "vesoljskim plovilom nezemeljskega izvora".

Na vprašanje ali nas nezemljani obiskujejo pa nimam odgovora. Dopuščam to možnost, ker nisem dovolj pameten, da bi vse vedel. Nimam pa še nobenega videl, ali pa hodim z njimi redno na pivo in mi vsakič potem izbrišejo spomin. :)

nurse013 ::

Lahko da ti ga pivo izbriše...
:)
you gotta be kidding me...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurse013 ()

BorutK-73 ::

shadeX je izjavil:

Pa ga imamo. Nad Ajdovščino tokrat. Miran ga je opazil.


Zelo star posnetek SAvinjske TV (poznam tega voditelja)

Looooooka ::

world je izjavil:

Po vašem mnenju obstajajo ?
Vaše mnenje !

A to je tist, ko ti tvoja vrže tangice v glavo pa te vpraša čigave so?
Tebi neznan predmet, ki je ravno letel :)
Obstaja!

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Tale zbirka videov mi je dokaj zanimiva:



Je možno, da je vseskozi šlo za prikrit vojaški program, ki so ga uspešno skrivali za "vesoljčki"?
Ali pa so zdaj tehnično izvedljive določene stvari, ki omogočajo repliciranje pojavov, ki se pripisujejo tuji tehnologiji?

dreta ::

msjr ::

zmaugy je izjavil:

Je možno, da je vseskozi šlo za prikrit vojaški program, ki so ga uspešno skrivali za "vesoljčki"?


Še večja možnost je, da gre za neprikrit civilni program, v smislu naredimo fake video in malo zaslužimo na yt.

zmaugy ::

msjr je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Je možno, da je vseskozi šlo za prikrit vojaški program, ki so ga uspešno skrivali za "vesoljčki"?


Še večja možnost je, da gre za neprikrit civilni program, v smislu naredimo fake video in malo zaslužimo na yt.


:) ta je zelo verjetna, ampak tudi tista moja se mi ne zdi povsem nemogoča.

vostok_1 ::

Kdo pa leta 2016 še vrjame videjem?
No ajde. Videjem še nekako. Slikam pa ne vrjamem več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nightrage ::

Nena se zezajte. So me vlekl, pa zateghnal z kejtno okol pasu, da sem komej pobejgnu. :)))

tomy5 ::

... polna luna se bliža.

[D]emon ::

nightrage je izjavil:

Nena se zezajte. So me vlekl, pa zateghnal z kejtno okol pasu, da sem komej pobejgnu. :)))


Kje si te droge dobu ? Js bi tud.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nightrage ::

Najbolj "klin" koka, dober stuff, za vogalom, kersnikove in dunajske. :)))))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405607 (3465) oo7

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516520 (13930) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218640 (15662) Loocas
»

UFO Encounters in Australia

Oddelek: Loža
121654 (1264) 49106
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20216745 (12035) dukenukem

Več podobnih tem