» »

Kakšni zvočniki za aerobiko?

Kakšni zvočniki za aerobiko?

tetamici ::

Živjo sem nova na forumu.
Namreč v kratkem bom šla na svoje kot voditeljica aerobike v mali telovadnici(cca 20 oseb) pa me zanima katere zvočnike, ojačevalec in mikrofon bi vi priporočali da bi vse skupaj delovalo kot mora.Cena naj ne bo preveč zasoljena tam nekje do 300 EUR(če je sistem dober pa še kakih 50 oziroma 100EUR ne bo problem).Do zdaj sem delala za športni center in tam sem imela vse pripravljeno samo mikrofon sem si nadela in je vse delalo kot bi moralo.Ker sem totalna začetnica v tem bi vsakršna pomoč prav prišla.Za pomoč se že vnaprej zahvaljujem

lp

yayo ::

Zdravo, verjetno ti bo marsikdo kaj predlagal, jaz ti svetujem, da po telefonu pokličeš slovenskega predstavnika za ITEC avdio in ga povprašaš kaj predlaga za tvoje potrebe in finance. ITEC je avstrijska firma specializirana za profesionalno ozvočevanje prostorov (hal, kongresnih, dvoran, cerkva, stadionov...), ter za prenosno ozvočevanje. So na najvišjem nivoju (šest dirkališč formula ena in največje katedrale v Evropi...) a morda manj znani širši javnosti, ker v glavnem sodelujejo z velikimi firmami in ne izdelujejo hišnih proizvodov. Imajo pa v svojem katalogu nekaj prenosnih sitemov, ki odgovarjajo temu kar ti potrebuješ. (sem se toliko razpisal, ker se bo zagotovo našel kak "stručko", ki za ITEC ni nikoli slišal) Si slučajno z Obale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Se opravičujem za nekoristno informacijo zgoraj, prenosni sistemi, ki jih izdeluje ITEC imajo precej višjo ceno, 1500-2000 evrov. :|

kremenko1 ::

Malo poglej po bolhi za aktivne zvočnike,prodajalci so običajno glasbeniki,ki ti bodo znali svetovati tudi okoli ostalih zadev.Recimo nekaj takega http://www.bolha.com/ozvocenje/zvocnik-...

Pyr0Beast ::

Najpreprostejši sistem kar sem ga videl do sedaj je bil cd-player povezan na ojačevalec in par zvočnikov

Mikrofon je bil priklopljen na lasten monitor.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073462 (5425) MaStr
»

katero zvočno kartico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7712128 (7987) Janac
»

Nakup audio sistema

Oddelek: Zvok in slika
141185 (900) kamuee
»

Računanje moči pri zvočnikih 2

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
496561 (6159) einstein :P
»

Servis CRT monitorja

Oddelek: Strojna oprema
51226 (1113) schurda

Več podobnih tem