» »

Servis CRT monitorja

Servis CRT monitorja

sivi01 ::

Živjo!

3 leta mi je krasno služil Mitsubishi 19" CRT, sedaj se je pa med delom začel izklapljati, na začetku le ko je bil hladen, sedaj je pa postal popolnoma neuporaben.

Pozna kdo kakšnega serviserja ali servis, kjer ti ne bi le poskušali prodati kakšen crap od LCD-ja, ampak bi se popravila tudi resno lotili?

Klical sem že na uradni servis, pa je že stokal tam en tehnik, da se CRT-jev pač ne splača več popravljat ... obetavno ... pa še videl ga ni.

Hvala za vsak nasvet!

lp
Sivi

mato22 ::

Ja meni je dal tukaj nekdo iz foruma številko enega serviserja iz LJ in sicer KAstelic janez, Trpinčeva ul 39, Ljubljana in moram reči, da so res zelo v redu, saj najprej pogleda, kaj je narobe in potem pokliče, če se sploh splača popraviti in če se ne da, nič ne računa.

Tako da pokliči pa boč videl, kaj bo rekel.

Tukaj pa še tel.: 01/546-11-93

sivi01 ::

tnx mato!

Šimpanz ::

Uvoznik in serviser za Mitsubishi monitorje je podjetje Acord 92. Najboljše da tam vprašaš.

mrbungle ::

Tech d.o.o blizu Kamnika ( povezava). Lastnik je ful fer in isto pove, ali se splača ali ne. Včasih je bil specializiran na popravljanje TV-jev in monitorjev ter druge elektronike. Ponavadi te popravilo monitorja stane okoli 6000 SIT (so mi popravili že 2 monitorja). Enakrat mi je popravil tudi modem za 1000 (ko so bile cene novih 10.000), čeprav so mi v trgovini poleg (emisija) dejali, da se modema ne splača popravljat...

schurda ::

En tip ima servis v Solkanu pri Novi Gorici. 7 let star Philips mi je popravil in ga nastavil (optiko), da je bil kot nov. Verjetno bi se lotil tudi tvojega.

Igor Trbižan - ITEC
tel. 05 300 56 13
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena čiščenja prahu v prenosniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7518484 (14059) Zheegec
»

če serviser nič ne reši - kdo plača

Oddelek: Loža
232774 (1779) Hammer123
»

Katastrofalni servisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
677270 (4740) zcetrt
»

Problem o popravilu Monitorja!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91871 (1709) Jaka57
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645222 (3596) flipflop

Več podobnih tem