» »

Uncharted 3: Drake's Deception

Uncharted 3: Drake's Deception

Tr0n ::

Se malo. :)

wolverine22 ::

Cant wait too!! 8-)

Tr0n ::

GOTY 2011.

yayo ::

Tudi sam komaj čakam, a kaj ko sem se zarekel, da nobene konzolaške igre ne kupim dokler ne pade pod 25 evrov ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Tr0n ::

Fuck that! Je ze pol leta preordan! :)

Kron ::

Tole je pa Must-Buy!

Tr0n, a dobiš že naslednjo sredo?
=**=C64=**=

Tr0n ::

Kaj pa vem kdaj bo Zavvi poslal. Ponavadi posljejo takoj, ko dobijo (par dni pred releasom), ampak traja 4-5 dni.

Good Guy ::

To je PS3/xbox only ane?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tr0n ::

PS3 only.

Good Guy ::

Tr0n je izjavil:

PS3 only.


damm... k za tole bi si pol kr ps3 kupu ;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

St235 ::

obstajate vsaj se dva razloga zakaj kupit ps 3:

Uncharted in Uncharted 2

kmetek ::

To vse potem? Zaradi 1 igre?

Tr0n ::

God of War, Shadow of Colossus, Heavy Rain, GT, Demon's Souls, inFamous, Killzone, Resistance, Rachet & Clank... Nekaj se jih najde. :)

def0r ::

Imma wait for PS vita.. :p

Bananovec ::

kmetek je izjavil:

To vse potem? Zaradi 1 igre?

Da.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Berserker ::

Kje pri nas bi tole igro najceneje prednaročil. Iz anglije sem nazadnje čakal 2 tedna in tokrat ne mislim več.

MajorM ::

Nobena ena igra ni vredna nakupa konzole plus igre za 300€.
Naredi pa Uncharted serija posedovanje PS3 še večji plus.
Nestrpno pričakujem! To je natančno tak žanr zgodbe, ki mi je najljubši. :)
In izgleda, da Naughty Dog tudi v tretje ne bo razočaral. Bravo! Hvala.

yayo ::

Evo, sem ga ravno prednaročil tudi sam v trentku slabosti ;(( Mi prav manjka ena takšna čisto FUN filmastično narejena igra po vseh Witcherjih, Deus Ex-ih in podobnem, saj bo še cela zima za rpgje in prvoosebne streljačine, aneda? :D

PS
Bemtiš, pa razne Special in Collectors Editions so že vse razprodane v prednaročilu.

PPS
Pa Claudia Black se vrača kot Chloe (nikomur povedat ampak je ona glavni razlog, da sem skeširal 40 evrotovovovov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Kron ::

Dispatched. 8-)
=**=C64=**=

yayo ::

Yup, moj izvod od Zavvija tudi, kar pomeni, da bomo igrali čez en teden :)) NEKATERI SO JO ŽE KONČALI...

Tr0n ::

Kron je izjavil:

Dispatched. 8-)

Same here. Nekako dvomim, da bo se ta teden. :|

dronyx ::

St235 je izjavil:

obstajate vsaj se dva razloga zakaj kupit ps 3: Uncharted in Uncharted 2


PS3 je tudi 3D Blue ray predvajalnik, tako da dobiš kar precej za ta denar. Pa mislim da zaenkrat na nobenem drugem sistemu ne moreš igrat 3D iger (če imaš seveda TV, ki podpira 3D). Iz PC vidika je pa konzola samo portal v 70EUR shop, kjer te zlobni kapitalisti oberejo do kosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

def0r ::

Samo je tudi funny del, da blu rayev razen kupljenih filmov noben ne uporablja, 3D TV je pa neumnost.
Jaz upam resno da bo PS Vita v redu da tudi jaz kaksen uncharted odigram :)

dronyx ::

Tole sicer ni prava tema, ampak jaz menim, da 3D ni neumnost. Nekatere igre to že podpirajo (mislim da Killzone ali Resistance), zelo dobro se pa obnese tudi v kakšnih kvalitetnih dokumentarcih. Seveda Avatarja pa ni za pričakovati vsako leto. Ni pa za 3D nekega velikega navdušenja, ker moraš verjetno kupovat originale oz. so torrenti ogromni za prenašat, pa še ustrezen TV in predvajalnik potrebuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

def0r ::

Kakor vem torrenti niso uporabni ravno vsaj RIPi ne, PS3 kakor vem uporablja FAT32 da razen ce nimas bluray format filma na blurayu ti ne bo predvajalo ce se na glavo postavis:) Mogoce preko media centra kako ampak v redu.

Edina solidna ideja 3D TV ki je bila je bil coop varianta s katero lahko oba igralca igrata full screen na istem tvju vsak svojega. Samo recem da je malce bv metanje denarja stran za 3D pri katerem te zacne glava boleti v roku ene ure:)

yayo ::

To je bila torej nekoč tema o Uncharted 3...:))

Kron ::

In? Že prešpilali? ;)
=**=C64=**=

Tr0n ::

Danes komaj dobil. Chapter 6 and going. :)

St235 ::

Tron, kakšni so vtisi?

Tr0n ::

Uncharted 2 but better. :)

Ales320 ::

Sam sm jo igral cca 2 uri in mi je igra odlična. Tistim, ki sta bila všeč predhodnika bo všeč tudi ta del.

Tr0n ::

Ce tale spil ne bo GOTY, potem ne vem kaj bo. Level na ladji = odklop. :o

yayo ::

Fak, me tako matra, da bi začel igrati pa moram še dokončati Deus Ex. Z malo truda jutri ali pojutrišnjem... Drugače sem tudi jaz od Zavvija dobil predčerajšnjim.

def0r ::

Tr0n je izjavil:

Ce tale spil ne bo GOTY, potem ne vem kaj bo. Level na ladji = odklop. :o

Arkham City propably kakor sem gledal gameplay dosti bolj fun zgleda in daljsi. Samo nisem se igral, pac ena moznost je:)

Tr0n ::

Ok, sem se zmotil. Level po ladji = holy crap! 8-O

St235 ::

Dej nehi, ker drugač bo to prvi špil, ki ga bom kupil za polno ceno:)

yayo ::

Ravno nehal igrati po eni urici, sem začel danes zvečer in moram reči, da sem supernavdušen, peesda kakšna bogata grafika, kakšen ritem, raznolikost, filmsko vzdušje in humor. Upam, da bo kasneje igra še boljša. Meni je to duša igričarstva, da te popelje v nek drugi svet, da te zgodba vsrka in da ti liki tako prirasejo k sru, da te le to malček zaboli vsakič, ko zaradi tebe naje**** :)) Se prav vidi, da sem se navdušil za igre v drugih časih...

djordjevic ::

St235 je izjavil:

Dej nehi, ker drugač bo to prvi špil, ki ga bom kupil za polno ceno:)

+1 (po GT5 :P)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tr0n ::

Pravkar koncal SP zgodbo na normal. Moram rect, da mi je bil U2 boljsi. Par levelov je res super awesome, gunplay je pa precej cudn.

Ponavadi ne drzijo istega tempa kot v U2. Super akcijski level hitro zamenja frustrirajoci gunplay in na tone sovraznikov, ki te s par streli pokoncajo, tudi na normal. Ce bi obcutek streljanja oz. orozij bil vredu, bi se slo skozi, tako pa je na case prav tecno igrat.

No ja, da vidimo se multiplayer. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

yayo ::

Tr0n je izjavil:

Ok, sem se zmotil. Level po ladji = holy crap! 8-O

Potrjujem, pa še morsko bolezen sem skoraj fasal 8-)

yayo ::

Ravnokar končal na Hard, jaz sem kot ponavadi butelj in sploh ne opažam vseh hib katere potem vsi kritizirajo. Meni je bila igra epska, odigraš finalni level in popolnoma pozabiš na vse frustrirajoče momente. V tem trenutku imam prav debilno zadovoljen nasmeh na obrazu :D

Kron ::

Kr navdušen. Nekateri leveli so res odbiti.

Le malo kratka se mi zdi. Ampak dobro, gremo na crushing!
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()

yayo ::

Yup, kratka je res. V bistvu danes šparajo pri single playerju zato ker trošijo denar in energijo za naredit dober co-op in multiplayer. Ampak Uncharted NE KUPUJEŠ zaradi multiplajerja, kupiš ga zaradi zgodbe - grandiozne avanture začinjene s humorjem, romantiko in liki, ki ti, hotel to ali ne, prirastejo k srcu. Je pa verjetno res, da multiplayer dandanes prodaja več kot to kar sem omenil v prejšnjem stavku...

wolverine22 ::

Koncal igro:) V enem šusu , 7 ur 41min 8-) Ni me razocarala v nobenem pogledu, zakon spil, tako kot 1. in 2. del !!!:D

yayo ::

lol, jaz sem igral 7-10 dni, se ne spomnem točno, 1-1,5 ur vsak večer. Pa našel sem samo 66 secretov od 100.:)) Tisti del, ko tavaš po puščavi je bil zelo zelo lepo narejen, škoda, da v prvih dveh ni bilo podobnih sekvenc. Pa končni boss fight mi je bil precej všeč, v dvojki je bilo na Hard kar precej zajebano s tistim mutiranim srbom.

Berserker ::

Tudi jaz sem obrnil igro. Malce me je razočarala, ker celotno igro iščemo predmete, da najdemo Ubar, potem ko pridemo vanj, pa se tako hitro vse odvije ,brez razložitve, določeni karakterji so samo kratek čas prisotni, toliko da sploh so v igri. Je pa bilo že očitno, da bodo težko presegli legendarno dvojko- Pohvalil bi še grafiko in določene situacije, ki ti ne dajo dihat, pokaral pa še to, da je preveč streljanja in preveč sovražnikov, igra naj bi bila adventura in ne zgolj tretjeosebna streljanka tipa Gears of war, kopica bugov, tudi odnos med karakterji so premalo dodelani. Pač takšna je cena za SP igre, ko razvijalci in založniki silijo v MP, ki v to igro popolnoma ne paše.

Tr0n ::

MP je se boljsi od U2, tako da se definitivno splaca spilat.

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

MP je se boljsi od U2, tako da se definitivno splaca spilat.


Niti v U2 ga nisem maral. V trojki pa je še večji podn z temi perki. Razlog zato je, ker ga konkurenti čisto povozijo, pa zato ker ni fiksne kamere, ker ti vsak pred smrtjo vrže granato, to se dogaja tudi ko ga udariš od blizu.

yayo ::

Berserker je izjavil:

Tudi jaz sem obrnil igro. Malce me je razočarala, ker celotno igro iščemo predmete, da najdemo Ubar, potem ko pridemo vanj, pa se tako hitro vse odvije ,brez razložitve, določeni karakterji so samo kratek čas prisotni, toliko da sploh so v igri. Je pa bilo že očitno, da bodo težko presegli legendarno dvojko- Pohvalil bi še grafiko in določene situacije, ki ti ne dajo dihat, pokaral pa še to, da je preveč streljanja in preveč sovražnikov, igra naj bi bila adventura in ne zgolj tretjeosebna streljanka tipa Gears of war, kopica bugov, tudi odnos med karakterji so premalo dodelani. Pač takšna je cena za SP igre, ko razvijalci in založniki silijo v MP, ki v to igro popolnoma ne paše.


Se strinjam, šele v Ubarju bi morale nastopiti najzahtevnejše uganke, ker je pač finalni del igre, pa je bilo samo streljanje. Pa Chloe, ki je bila tako pomemben lik v Uncharted 2 (da ne omenjam kako zapeljiva...) je tukaj dobila eno banalno epizodno vlogo, tudi Cutter se je pojavil od nikoder in potem sta oba kar nekam zginila... Pa sploh nič ne zvemo o temu kaj se je zgodilo med Nathanom in Eleno, pa zakaj sta šla narazen. Da je igra v glavnem streljanka pa mi je jasno zakaj, kako boš prodal milijone, če se bo vsak drugi igralec počutil kot neinteligentni butelj, ko bo moral reševat uganke:)) Frustracije ne prodajajo iger...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115429 (5180) oo7
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264457 (10695) Larisabrownb
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374541 (7580) ZiedRieke
»

Uncharted 2 Vs. Assassin's Creed Brotherhood

Oddelek: Konzole
292712 (1628) St235
»

Ps3 slaba grafika (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
597152 (5307) galu

Več podobnih tem