» »

Ps3 slaba grafika

Ps3 slaba grafika

«
1
2

Margecan ::

Pozdravljeni



Imam problem danes sem dobil ps3 ga priklopim ter zaženem call of duty black ops 2.Problem je v tem da je slaba grafika ZELO slaba da sploh ni za igrat in sedaj nevem kaj naj ali je kaj narobe z ps3 ali je res grafično tako slaba igra kar dvomim glede na to da sem prej imel xbox in sem igral mw3 in je slika bila super.

Prosim za pomoč!

matonson ::

Poglej, če imaš na 720p ali pa 1080p. Možno pa je, da je zahtevnost igre taka, da so morali vse zmanjšati na nulo, da deluje tekoče. MW3 je bila zelo nezahtevena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

Margecan ::

Na 1080p imam,saj igra se ne zatika ampak je grda slika dobesedno

matejceh ::

Nima veze kaj imaš nastavljeno, ker je igra narejena za 720p. Grda pa seveda tudi nebi smela biti.

Kako izgledajo drug igre?

Margecan ::

to je edina igra kaj jo imam zaenkrat

matonson ::

Ko je ps3 nov je potrebno prižgati nekaj stvari.

Settings > Display Settings >
RGB Full Range (HDMI): FULL
Y Pb/Cb-Pr/Cr Super-White (HDMI):ON

Unknown_001 ::

PS3 je po zmogljivosti za današnje čase zelo ubog. Malo boljši računalnik s solidno grafiko za špile in običnim i5 al pa athlonom je boljši od PS3.

Ko sem nazadnje igral aliens vs predator- pred enim letom je blo to, mi je v isti mapi ko je bilo masivno polje za - laggalo večkrat in se je kar ustavil.

Zgodovina sprememb…

puginho ::

Unknown_001 je izjavil:

PS3 je po zmogljivosti za današnje čase zelo ubog. Malo boljši računalnik s solidno grafiko za špile in običnim i5 al pa athlonom je boljši od PS3.

Ko sem nazadnje igral aliens vs predator- pred enim letom je blo to, mi je v isti mapi ko je bilo masivno polje za - laggalo večkrat in se je kar ustavil.


Ti si celi ubog. Kake eni sekate. Slika mora bit v glavnem tipi topi, igra je narejena za PS3 da lavfa v nulo. Kaj imaš slučajno rabljen PS3?

Margecan ::

Ja rabljen je.Nredili smo menjavo z trgovino playgame oni meni ps3 jaz njim xbox

tilenmpower ::

uvalil sote nes nazaj

matonson ::

puginho je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

PS3 je po zmogljivosti za današnje čase zelo ubog. Malo boljši računalnik s solidno grafiko za špile in običnim i5 al pa athlonom je boljši od PS3.

Ko sem nazadnje igral aliens vs predator- pred enim letom je blo to, mi je v isti mapi ko je bilo masivno polje za - laggalo večkrat in se je kar ustavil.


Ti si celi ubog. Kake eni sekate. Slika mora bit v glavnem tipi topi, igra je narejena za PS3 da lavfa v nulo. Kaj imaš slučajno rabljen PS3?


Pa kljub temu ogromno iger lavfa porazno.

jericho ::

A maš povezano z hdmi kablom?
Če nimaš je lahko to tud en hakelc.

Margecan ::

Ja mam hdmi.Bom proti večeru dodal kake slike da boste imeli predstavo kakšna grafika je

Trupl0 ::

če ima xbox: sub-HD 1040x600 resolucija
za Black Ops2 ima PS3 najverjetneje isto.
If you are going through Hell, keep going !

Margecan ::

vglavnem popizdo bom :D,še ma kdo kaki predlog kaj naredit oz če se sploh da kaj?

Unknown_001 ::

Buy new PC. Al pa čakaj na ps4 v nedogled.:D

hojnikb ::

rajš sliki da lahko mi presodimo če je kj narobe z ps3 da je taka grafika..
#brezpodpisa

puginho ::

Nesi jim nazaj PS3. Naj ga sami sprobajo.

matonson ::

Kaj pa sploh je narobe z grafiko? Barve, ostrina, je kockasto... kaj?

Trupl0 ::

Resolucija pri Black ops 2 sploh ni HD.
sub-HD 1040x600
If you are going through Hell, keep going !

St235 ::

grafika na ps3 je primerljiva z xbox, tako da ne bi smelo bit omembe vredne razlike.

Bananovec ::

Tipo s problemom, daj, prosim uvali nekaj slik ali pa celo posnetek. Pa ne v resoluciji 480X320!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zheegec ::

Čeprav ima PS3 slabšo grafiko od Xbox360 je razlika majhna. Zakaj si pa šel na slabšo konzolo? Namerno ali po nesreči? :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Margecan ::

bom danes probal posnet kakšen video pa da boste videli

Margecan ::

Mi še lahko kdo prosim pove kako bi lahko snemal igro preko ps3?

dolenc ::

Težko, rabiš ulovit izhodni signal, tko da priklopiš na kako kamero ali kak tv tuner, ki lahko snema itd...

Najlažje ti bo če boš kar sliko na ekranu posnel s kamerco.

Margecan ::

jaz igram call of duty black ops 2 ki ima Theater in lahko snemaš samo nevem kako naj potem posnetek dam na pc in na forum

zee ::

Ja Bog se usmili, no! Vzami telefon in posnami bodisi video ali kaksno sliko naredi. Po mojem imas nekje slab stik ali pa zanic HDMI kabel. Drugega razloga za slabo sliko skorajda ne vidim.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Tr0n ::

Jup, PS3 BLOPS2 je v qurcu.

The PS3 version is a disaster and riddled with issues:

-Absolutely disgusting sub-HD resolution. You can't even make player models out and are essentially shooting at blobs.
-Constant freezing
-Lobby won't start games - says it's looking for more players to balance the teams, even though there's a total of 12/12 players...
-Certain modes won't play at all and kick you back to the multiplayer landing screen

Margecan ::

Torej je kriva sama igra?

Trupl0 ::

Tr0n je izjavil:

Jup, PS3 BLOPS2 je v qurcu.

The PS3 version is a disaster and riddled with issues:

-Absolutely disgusting sub-HD resolution. You can't even make player models out and are essentially shooting at blobs.
-Constant freezing
-Lobby won't start games - says it's looking for more players to balance the teams, even though there's a total of 12/12 players...
-Certain modes won't play at all and kick you back to the multiplayer landing screen


this ^
Drugače pa kot sem že 2x napisal, pa Tron prav tako, je uporabljena SUB HD resolucija...Torej pod 720p
If you are going through Hell, keep going !

Tr0n ::

Margecan je izjavil:

Torej je kriva sama igra?

Jp.

Margecan ::

:d nevem ali se bi smejal ali jokal za tistih 60€ kaj sem dal za igro

Pa bo kaki fix pach?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

Tr0n ::

Patch bo za freezing in connectivity tezave, za teksture oz. grafiko pa ne vem.

http://www.computerandvideogames.com/37...

puginho ::

Pa kaj nekaj bluzite. Vsak Call of Duty je narejen na istem engine kot vsi ostali, s tem da ga vsako leto izboljšajo tak da zgleda vsako leto malo boljše. Pa kaj je tak težko it na youtube pa napisat call of duty ps3 gameplay pa pogledat in primerjat s svojim.

Tr0n ::

Kdo pa bluzi? Xbox in PC verziji sta ok, PS3 je pa v qurcu. :)

puginho ::

Problem je v multiplayeru in občasen lag, vzrok je verjetno v serverjih, grafika nima nič s tem.

Margecan ::

Margecan ::

tak bom verjetno menjal nazaj ps3 za xbox ,ker se neja mislim zajebavat s tem :)

St235 ::

Tr0n je izjavil:

Kdo pa bluzi? Xbox in PC verziji sta ok, PS3 je pa v qurcu. :)

imaš razen lastne behementnosti in kupa fanboyev kaj bolj oprijemljivega na to temo?

Do sedaj še nisem videl igre, ki bi se grafično med xbox in ps3 tako razlikovala, da bi brez direktne primerjave ocenil katera grafika je boljša.

Margecan je izjavil:

tak bom verjetno menjal nazaj ps3 za xbox ,ker se neja mislim zajebavat s tem :)


preberi cel tread, ki si ga linkal - pod črto je novi COD crap in bo tak tako na xbox kot na ps3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Tr0n ::

St235 je izjavil:

imaš razen lastne behementnosti in kupa fanboyev kaj bolj oprijemljivega na to temo?

Saj sem pastal link zgoraj.

oo7 ::

Še jaz bi nekaj vprašal.
Meni se tudi ne zdi kaj preveč lepa grafika pri Skyrim in pri Uncharted 3.A se mogoče,da to kje kaj nastavit??
Imam pa PS3 super slim 12 gb in LCD Tv philips 83 diagonala 1080p.

Klemzz ::

Si v nastavitvah PS-a nastavu na 1080p resolucijo pa še ena nastavitev je.

Tr0n ::

Heh, nimas kaj nastavljat. Omenjeni igri ti laufata v 720p.

matonson ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

dolenc ::

Uncharted bi načeloma mogu sekat, skyrim pa pač tko zgleda :)

Če imaš odklenjeno konzolo imaš na voljo dodatek za skyrim, ki ti naloži izostrene teksture.

Unknown_001 ::

Na kratko rečeno, skrajn cajt je že, da se znebiš PS3 in na PC prešaltaš, če bi rad gejmal, kot se spodobi. Če bo kdo zdj reku, da bo PC zastaral, naj pomisli, da konzola tudi zastara, sam oni postopno detajle nižajo, da je igra še vedno playable in tisti, ki danes vztrajajo na teh *starih* konzolah tega sploh ne opazijo, ali pa so sedaj začeli opažati, ko je resolucija in kakovost slike totalno v kur**. Tak, da je bol, da eno ork kišto za 700-800EUR nabaviš, pa na TV priklopiš, si nabaviš gamepad in si zmagal + to, da imaš možnost nadgradnje grafične.

Trupl0 ::

Daj en primer igre, ki je ekskluziva na PS3, da je resolucija in kakovost slike v ....

- GT5
- Uncharted 3
- Gow 3
- Last of Us
- Heavy Rain
in tako naprej in tako naprej.
Še zdaj peljejo takorekoč scat karkoli jim boš vrgel nasproti.

Če ne drugega vzemi recimo Dishonored, Far Cry 3...če se ravno ne ustaviš pri vsakem zelenju vidiš, da je isti šmorn.

Da ne govorim, da je bistvo konzole gaming sam... Vstaviš plošček, posodobitve, če obstajajo, se ti naložijo in igraš.
Ne rabiš milijon različnih verzij catalystov itd. itd.

Za FPS igre tipa BF3 pa je prednost tule v PC saj so močno rezali za konzole.
Če smo že pri Skyrim tudi ni skorajda nobene razlike v delovanju. Edino ne moreš nalagati modov in HD texture packov kot to lahko počneš na PC.
Odrastite že enkrat ... prosim...
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

St235 ::

Unknown_001 je izjavil:

Na kratko rečeno, skrajn cajt je že, da se znebiš PS3 in na PC prešaltaš, če bi rad gejmal, kot se spodobi. Če bo kdo zdj reku, da bo PC zastaral, naj pomisli, da konzola tudi zastara, sam oni postopno detajle nižajo, da je igra še vedno playable in tisti, ki danes vztrajajo na teh *starih* konzolah tega sploh ne opazijo, ali pa so sedaj začeli opažati, ko je resolucija in kakovost slike totalno v kur**. Tak, da je bol, da eno ork kišto za 700-800EUR nabaviš, pa na TV priklopiš, si nabaviš gamepad in si zmagal + to, da imaš možnost nadgradnje grafične.


a res tako močno rabiš potrditev zunajega sveta, ker letno zmečeš v PC več kot je vreden Ps3? Nekaterim pač erekcija ni odvisna od kvalitete grafike in 123 framov na sekundo in ločljivost v petmestnih številkah.

Ko bom na pc lahko igral gt5, uncharted, heavy rain, final fantasy, god of war, itd itd itd. potem bo tvoj argument vsaj omembe vreden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

XsenO ::

- GT5
- Uncharted 3
- Gow 3
- Last of Us
- Heavy Rain
in tako naprej in tako naprej.
Še zdaj peljejo takorekoč scat karkoli jim boš vrgel nasproti.



Že ker ga trenutno igram Witcher 2 pa karkoli, ki mu razvijalci/fani naredijo HD mod. Se pa strinjam, da je Uncharted 2 še vedno eden od vizualno najlepših špilov, ki sem ga v zadnjih letih igral. ( Uncharted 3 bolj meh)

Da ne govorim, da je bistvo konzole gaming sam... Vstaviš plošček, posodobitve, če obstajajo, se ti naložijo in igraš.
Ne rabiš milijon različnih verzij catalystov itd. itd.


Steam: kupiš (daleč ceneje kot na konzoli) -> pobereš -> igraš
Posodobitve za igre kakor za driverji se avtomatično poberejo in namestijo.

a res tako močno rabiš potrditev zunajega sveta, ker letno zmečeš v PC več kot je vreden Ps3?


V bistvu lih hvala konzolam, je 5 let star Pc (med 600-700 EUR budgeta), bil in še vedno je dober za veliko večino multiplatform naslovov.

Nekaterim pač erekcija ni odvisna od kvalitete grafike in 123 framov na sekundo in ločljivost v petmestnih številkah.

110% strnjam

Ko bom na pc lahko igral gt5, uncharted, heavy rain, final fantasy, god of war, itd itd itd. potem bo tvoj argument vsaj omembe vreden.

4 od 5 God of war se, da igrat na PCu in podobno velja za single player final fantasy. 13 pustimo stat, ker je sramota seriji.
1 + 1 = 1
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478263918 (10156) Larisabrownb
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534125 (23320) Pesimist
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826536 (23114) Pesimist
»

PS 3

Oddelek: Kaj kupiti
121135 (978) St235
»

Sony osvežil PS3 Slim

Oddelek: Novice / Procesorji
4010861 (9482) _Enterprise_

Več podobnih tem