» »

Parkiranje ob novem delu Baragove v LJ

Parkiranje ob novem delu Baragove v LJ

Iskraman ::

Zanima me, kakšna je situacija s parkiranjem ob novem delu Baragove? Na desni strani (gledano v smeri novega krožišča) je na travniku parkirano veliko avtomobilov, narejen je tudi priključek (sicer uradno prepovedano zavijanje), ni kakšne rampe ... Se to tolerira, ali dnevno na obisk hodijo redarji, tako kot okrog EF?

Pa še to: nekaj časa nazaj sem prebral, da pri stadionu v stožicah že obratuje parkirišče P+R. Je to res? Koliko stane, je možno parkirat tudi, če se potem ne odpelješ s strolo?

Hvala, lp

Ziga Dolhar ::

P+R na stožicah deluje že precej dolgo - sam sem prvič tam parkiral lanskega decembra, sedaj ga kar redno uporabljam. 2,4 EUR. Ali koristiš trolo ali ne je tvoja odločitev :).
https://dolhar.si/

Isotropic ::

je se vedno zastonj trola? problem nastane, ce imas mesecno urbano sicer.

overlord_tm ::

Isotropic je izjavil:

je se vedno zastonj trola? problem nastane, ce imas mesecno urbano sicer.

Se vedno je 2.4e za cel dan hudo ugodno parkiranje :)

Iskraman ::

OK, hvala. Kaj pa moje prvotno vprašanje? :)

kalko ::

Misliš tule?
 Parking

Parking



Po moje ni legalno in znajo redarji kmalu zavohati, da bi se dalo zaslužiti. Glede na to, da se parkira na travi, je IIRC kazen 200 eur.

Iskraman ::

Ja točno tu mislim. Je travnik občinski? Namreč čudno se mi zdi, da ne bi že sedaj nameščali lisic, ko pa pred EF, ki je "par metrov" stran, pridejo praktično vsak dan. Je pa na tem travniku vsak dan parkirano ogromno avtomobilov. In glede na to, da je narejeno križišče, bo v prihodnosti tu nekaj zraslo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje za 14dni v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814223 (6895) joze67
»

300 koles za Ljubljano (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32846693 (28891) @nny
»

Dolgi most - parkiranje in kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5324357 (22248) mare87
»

Zakaj žabarji mislijo/mislite da je Ljubljana središče sveta! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26150631 (45523) Mehmed

Več podobnih tem