» »

Dolgi most - parkiranje in kazen

Dolgi most - parkiranje in kazen

1
2
»

first_line ::

SkIDiver je izjavil:

Pri Spar-u na Viču parkiraj pri vhodu na parkirišče iz Jamove ceste. Ko greš iz ulice preko mosta na parkirišče, parkiraj avto na levi strani ali prva vrsta na levi.
Tam običajno parkirajo prebivalci sosednjih blokov in primerki kot sem sam. Sam do sedaj nisem imel težav ne s kaznimi ne z vandali. Parkirišča pa tudi ne boš nikomur odvzel, ker še nisem doživel, da bi bilo parkirišče okoli nakupovalnega centra povsem polno. Se pa moraš zavedati, da pač vseeno tvegaš kazen, čeprav glede na to, da je pred vstopom samo tabla, ki označuje, da gre za parkirišče brez cene in omejitve parkiranja IMHO ni pravne podlage za kazen ali odstranitev vozila (odvoz s pajkom).


Hvala za odgovor.

SkIDiver ::

Nikakor pa ne parkiraj pred kakim blokom. Boš lahko imel težave z vandali iz blokov.

first_line ::

Ma nimam popolnoma nobenega namena komurkoli delati kakršnekoli probleme, itak da so ljudje nervozni če jim kar eni zaparkirajo blok, ker so preveč škrt da bi plačali parking za 2 ure, ali pa šli 15 minut peš.

Gre se mi za to da moram iz službe na službeno pot, biti čez 2 uri na Dolgem mostu kjer gremo naprej (s čehi ki nočejo/niso sposobni da bi se štartalo iz BTCja, pač :( )

Parkirati za par dni v Ljubljani pa ne znam, tudi če imam namen plačati.

mare87 ::

Zadnjič sem ga med vikendom - sob od 2 ure do pon 1. ura zjutraj pustil in ni bilo nobene kazni. Nekje sem zasledil, da naj bi bilo parkiranje med vikendi celo brezplačno? Je pa res, da ko prideš tja lahko lep čas iščeš kje bi naj bil parkomat...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parking v ljubljani

Oddelek: Na cesti
285464 (4529) videc
»

Parking LJ center, kje ?

Oddelek: Loža
92691 (1851) fosil
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18130723 (25124) BigWhale
»

Po vzoru Londona 'obdavčiti' vožnjo z avtomobilom po centru Ljubljane (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28818924 (13845) noraguta
»

Najbolje zasnovano parkirišče

Oddelek: Loža
212981 (2155) moj_nick

Več podobnih tem