» »

10 big macov

10 big macov

_marko ::

Stavit sem se šel z kolegom da v pol ure ne poje
10 big macov.

Vmes ne sme nič pit.


A je že kdo probu kaj takega? Mislite da mu bo uspelo?



5 jurjev je stava! :D

tx-z ::

nism še probu,sam pomojm bi lah to naredu(ne js:) ),,edin pomojm 1teden prej ne bi smel nč jest :) če on plača se mu ne splača, kakor js vem stane en big mac okol 400sit ,10 pa jih pol stane 4000sit,,tko da bi mu ostal sam 1000 :)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

_marko ::

Tisti ko zgubi plača hamburgerje + 5 jurjev.

Lucifer Tanatos ::

hehe no to s tem da nc ne jes en tedn ni potrebno, en dan mogoce al pa da sam ne jes zjutri, sam bi to pomojem zmogu :)

Raj pejta stavt da poje 15 jajc na oko :) to bo tezi zmagu :) (ceprov poznam enga k je tut to naredu :) )

Kaj sta sla pa stavt? da ti placas ce jih poje al kaj?
Les yeux sans visage

PaJo ::

Hm, jaz jih pojem, kaki blem te je to, tisti mali hamburger pac ni nix:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

_marko ::

JA, jaz pčam če jih poje, pa še 5 jujev dobi ..., če pa jih ne zmore, pa jih on plača, pa še meni da 5k SIT.


Pa sej 10 big macov je pa ja več ko 2 pico, človek kr precej suh.:))

trillian ::

jaz sem drobceno dekletce, pa jih lahko pojem 4-5... kaj sele rastoci fant...
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Binji ::

Tistih hamburgerckov res ni nc vseskup..10 jih je lih da si trebuh mal potolazs.
Ce bi jst sou pa se narocu sam sir+pleskavca bi zmagou brez problema:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Lucifer Tanatos ::

jah zajebu si se :) , mogu bi stavt 10 horsov ;)
Les yeux sans visage

Klemenn ::

trill: potem pa niti nisi tak `` koščena ´´ ženska ;:)

drgač pa tist big mac ni inx...res pa je da se ob big mac menuju fajn nažreš...mehurčki od cocacole..pa maščoba pomfrija...sm to si dobr sm za ene pol ure...vsaj jz :)

DarkSite ::

A lohkak naroč še za zdraven ketchap?:D

Drugač pa boš stavo izgubil, ker 10 humbijev ni nič.

:)

ali3n ::

enkrat smo šli s kolegom (je "hrust") stavt, da ne more pojest 5 horseburgerjev... on seveda, da jih komot,...
Pri tretjem se je zataknilo....>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sims ::

Ne bo jih pojedo. Razen, če bo jih v prvih 7 minutah zmazal.

||_^_|| ::

pejta rajš stavt da ne more pojest (pojest ne sam v usta zbasat) 20 bobipalčk v eni minuti brez pijače>:D to je zelo težko izvedljiva stvar, če sploh.

mile ::

črtica-mož : Ta je res dobra. Ne morš verjet, dokler ne probaš ....

San ::

Si ti drobna, ja, trilian.

V višino.

_marko ::

:D

Yohan del Sud ::

Jaz še dveh nebi. Ampak če se bo poba kaki dan šparal in je v formi zihr...

BTW, sem stavil za jurja s človekom preko interneta da (on) spije štiri lite mleka v 1h (jackass varianta), bil je nekaj cajta za, ampak zdaj je tiho...

OK nova stava: 500g bobipalčk v 10min brez pijače. Kdor zmore plačam bobipalčke in jurja. V nasprotnem primeru hočem 500 sit in palčke plača sam! >:D

Vesoljc ::

kwa pa kila zaganja brez pijace v eni uri ???
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

CaqKa ::

kila žaganja? kak te to gre.. sej pa ti ni za jest!?!?

Gandalfar ::

_marko: nujno mors povedat kako se je potem izteklo :D

kuglvinkl ::

Danes verjetno ne. Pred leti, denimo na začetku gimnazije mi je bilo povsem vsakdanje pojesti dve kosili. No, kelner je prinesel najrpej juho, glavno, itd id, sladico, potm pa še vse enkrat. Ko rasteš je jeba ja.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Kaboom ::

po moje si zgubo... mcdonalds itak z zrakom fujtra ljudi... sam da pravite: teden dni nič prej jest, ali pa dan prej... to je narobe, če nekaj časa ne ješ se ti želodec skrči in potem narediš grižljaj pa si sit... žal vem to tudi iz osebnih izkušenj...

tista z mlekom... yummy :) (ampak samo če lahko greš vmes na wc :D ) sem mel obdobje ko sem ga 2litra naenkrat spil...

škoda da ne poznam nobenih gamblerjev, te bi bil lepo rejen, pa še v denarnici bi mel++ >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

alf__ ::

No da se jaz pristavim loncek...

hm do sedaj sem jih najvec pojedel 7 big macov brez pijace...
sem pa sel stavit tut z enim pametnim k je mislil da je hrana iz mcdonaldsa nasitna da ne orm pojest 20 hamburgerjev navadnih u meku. Tist je pa se lazje...prou z uzitkom sm jih pojedu (bla je sreda k so bli cenej, tok da ce bi zgubu ne bi blo tok dnarja...) pa pol se sladoled...sm prpravlen spet ponovit ;)

pomoje da si zgubu

Sims ::

Dobr si, kolko pa si velik in težak, če jih maš 65kg, kapo dol ...

borinho ::

Jest bi mogu ene dvakrat bruhat vmes pa še to ne vem če bi šlo. Sm pa zmogel štiri heinikene v minuti enkrat v Grčiji pa ni blo tolk težko, v tistem času bi šle tut 4 normalne doze uniona v minuti seveda iz steklenice in s pomočjo slamice, zdej sm pa precej iz forme in tut želodec ni več isti.;)

Trilian a tolk poješ, sumim da nisi tolk drobna:\

Lucifer Tanatos ::

no no ne sodit folka po njihovem apetitu ;)
Les yeux sans visage

Baja ::

midva sma enkrat s kolegom stavila ali on prej spije pivo, ali pa jaz prej pojem celo limono. Zmaga je bila kisla:D

the_unborn ::

baja: uff:)

glede macov, brez pijace jih je tezko jest, ker se ti usta hitro zapacajo:D jest po dveh,treh komaj se goltam ce ne pijem zraven

iration ::

Baja: si ga že dobr poznal kolega, pri meni pa ti ne bi ratal. Vzameš piksno laškega, jo narobe obrneš, nekje pri vrhu narediš z nožem luknjo, tja nastaviš usta, ga pravilno obrneš, odpreš piksno in poskrkaš per na eks. več k 3 do 4 sekunde nimaš kej mencat. po mojih izkušnjah je to najhitrejša varianta za pir. iz krigla se poliva, pa ne moreš srkat, flaša pa itak odpade.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Matek ::

Jes sem pojedu 3 mcnuggets supermenije, sam to ni velik.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Nima on šans. Razn če ima res velik želodec. Jest sm se tut šol enkrat stavit. 7navadnih burgerjev. Pa sm use dobesedno požru, sam blem je bil k mi je blo še pol cel dan slabo :D

CaqKa ::

temu kar je infectiphibian omenil se reče shotgun, a je tak?

Tomi ::

Šlo bi, samo brez pijače bolj težko.
Ker po moje je hrana v McDonaldsu taka, da ti hitro napolni želodec, samo od tega nisi sit..
metrodusa.blogspot.com

Sims ::

Moj osebni je 10 malih (MC), ni šlo za stavo, pač pa za požrešnost. Je pa bila pijača zraven.

iration ::

Caqka: Tako je.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

DarkSite ::

Nisem dober razumel:
ALi sta šla stavit za 10 BIG MACOV ali za 10 navadnih hamburgerjev?:\

R0K ::

Preber naslov topica :P

DarkSite ::

Zakaj pol v nekaterih postih omenjajo hamburgerje, ne pa Big macov, kar je totalna razlika.

Chessman ::

Lucifer Tanatos: eno vprašanje, a je pri tvojih jajcih kakšna časovna omejitev. Ker drugače tako v kakšni uri bi že moglo it.

Sem jih pred tremi leti namorju ponavadi po 10 pojedel za zajtrek. Kak me je gledal oni kuhar :D . Najbolj žalostno je pa bilo to da jih na KUBI dobijo cca 5 na mesec po osebi. Za turiste pa ni problema.

Lucifer Tanatos ::

ja verjetn cim prej, da je cim tezi ane:)
3 dni cajta mu nebi dal. Niti ni vazn. Ce bom su stavt kdaj bom ze tko naredu da bom zmagu hehe:P
Les yeux sans visage


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zajtrk (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48270574 (22075) xyz248
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185249 (10312) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417838 (13198) Gremio
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144228 (118288) Spock83
»

Bi morali oglaševanje "nezdrave prehrane" prepovedati?

Oddelek: Loža
282513 (1763) Jazzie

Več podobnih tem