» »

Mnenje o komponentah in njihovih cenah

Mnenje o komponentah in njihovih cenah

rakusj ::

Mi lahko komentirate slednje komopnente in njihovo ceno:
1.MB-K7VTA3 VIA KT333
2.Athlon XP 1800+, 266Mhz, Socket-A
3.Seagate 80GB/7200rpm/UATA-100/2MB ST380021A
73.900,00 Z DDV

NE BOM NAVIJAL, NE RABIM HITER DISK.
Gre samo za nadgradnjo mašine, ki je izključno študijska (seminarske,diplomska,malo ADSL).

THX in LP

dirtyh ::

Če maš kolikor tolikor soliden disk 5÷10 BG, pa kak od ~ 500 Mhz procesor naprej, ti sploh ne rabiš boljšega comp za seminarske pa diplome, pa surfanje. Jaz recimo pisem diplomo na mojmu tastarmu 166mmx 3 Gb disk pa 32 RAM in mi za to čist zadostuje. Če ne boš delal s kakimi zahtevnimi grafičnimi programi pol sploh ne rabiš boljšga. Edin problem mi dela ko imam nekaj skeniranih slik v wordu in mi potem vseh ne prebravi, mislim da je to Ram, pol pa za ponovno printanje kakšno izpustim in mi še tisto do konca sprinta. surfam pa tud brez problema.

V glavnem svetujem ti da če ga rabiš sam za to pol se ti res ne splača dat 80k za tole. Mal počak, ko boš pa kake zahtevnejše stvari delal (kake težke grafične programe, igre al pa na veliko downloadal) pol boš pa itak moral še kako grafo zamenjat, pa najbrž mal rama, takrat boš pa za isti dnar precej boljše stvari dobil:).

V glavnem mal premisel če se ti res splača tolk dat pa da ti bo potem pol ostal neizkoriščen.
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dirtyh ()

rakusj ::

Ok,
poudarjam še enkrat, da me zanima samo razmerje CENA:KVALITETA,
zakaj,kako in sploh vsi razlogi za nakup niso pomembni. Tudi ne potrebujem pomoči pri odločitvi.
Zanima me samo, ali je nakup prav teh komponent za ta denar smiselen.

bobby ::

dej raj cene na posamezne komponente če zraven, tko da vemo za kok boš kero komponento dobu.
če mene trenutno vprašaš, po moje je kar dober deal tole. ram imaš?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za 3d modeliranje ter grafično oblikovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
856816 (4803) glistovje
»

Računalnik za grafično obdelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
584051 (2765) TehDucky

eXtreme PC (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18810828 (7016) kuglvinkl
»

prenosnik vs. namiznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675860 (4608) Fr33man
»

PROBLEM !!!! HEEEEEEEEELP

Oddelek: Loža
371972 (1444) gunner

Več podobnih tem