» »

Peugeot 307

Peugeot 307

žana ::

Lep pozdrav,
ima kdo kakšne izkušnje z avtomobilom Peugeot 307? Navaden model, od 2001-05 letnik.

Hvala.
Play music with real instruments.

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mataur ::

Imam 307 l.2002...kaj te zanima?

RejZoR ::

Poišči Peugeot forum, skoraj sigurno obstaja. Tam boš našel največ konkretnih informacij imo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

tt1024 ::

Jaz mam 2003, kaj te zanima :)

steev ::

Jajc k jajc.
:|

Vikking ::

steev je izjavil:

Jajc k jajc.


Izredno argumentirana trditev. Verjetno izvira iz zavisti da je 307-ka veliko lepša od mondeota mk2

RejZoR ::

It's french.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

M-XXXX ::

Kar zadnje čase pomeni zanesljivost in varnost nad Nemško konkurenco... Your point?

žana ::

Sprašujem bolj po prednostih ter slabostih avtomobila po mnenju uporabnikov...torej kako se obnese.
Sem slišala že kritike in tako dalje, vendar na cesti jih pa srečam veliko.
Play music with real instruments.

tt1024 ::

Če rabiš 307, 2.0 Hdi, l.2003 od drugega lastnika z znano zgodovino in z iskrenimi odgovori o vsem kar se je dogajalo z avtom čez zgodovino, seveda za primerno ceno, me kontaktiraj :)

tt1024 ::

Drugače pa s temi avti ni bilo nič hujšega, problemi z elektriko (pri mojem jih ni bilo tok, tok), tovarniško so bili vgrajeni dvomasni vztrajniki, ki so odpovedovali in so jih lastniki morali sami menjati v kompletu z novo sklopko, tako da na to bodi pozorna, aja pa žarnice papca po tekočem traku, tako da na leto zamenjaš cca. 4 sprednje žarnice, to je pa od hib vse kar vem in katere so tudi pri mojem se pojavile :)

mataur ::

Imam 2.0 Hdi karavana, poraba okol 5,5l/100km, dobro opremljen (za tista leta)...6 airbagov, avto. klima, avtoradijo s 6 zvočniki upravljanje radija na volanu, abs, diski spredaj/zadaj, klimatiziran predal spredaj, signalizacija za pasove, vsa vrata, nivo olja,... volan nastavljiv po višini globini, enako sedež...prostora nenormalno. Redko kateri avto tistega leta imel toliko osnovne opreme. Osebno nimam nobenih težav z njim in sem zelo zadovoljen, samo redni servisi in to je to. Je pa vedno rizik kupit star avto, ne glede na znamko avtomobila.
Aja, pa ne prodajam ga, bo še kar nekaj časa pri hiši...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mataur ()

koyotee ::

in kater letnik je? Karavani imajo ponavad kar dost opreme, tvoj 307 ni nobena izjema.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

tt1024 ::

Moj sicer ni karavan, ampak ima tudi vso to opremo plus npr. Senzor za dež (super zadeva), aja pa da pripomnem položaj za volanom je super,tudi malo višje sedenje je fajn,...

mataur ::

Moj je 2002. Ja saj sem spustil se ogromno druge opreme, elektricna stekla in ogledala centralno zaklepanje, kodiran vžig, meglenke,...moj nima senzor za dez, ima pa stopnjo, ko se hitrost brisalcev prilagaja hitrosti voznje. Mene, predvsem navdušuje velik prtlažni prostor...če poderež zadnje zice, komot dva spita odzadi (velikosti tam do 180cm) res je udoben in prostoren...motor, pa prožen in varčen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peugeot 407 izkusnje

Oddelek: Na cesti
113582 (3186) Bob Rock
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828611 (17904) MrBrdo
»

Dost mam Kie, kupujem drug avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414065 (11886) Djuro
»

Kateri avto kupiti - podajte prosim svoje mnenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13432605 (10342) OmegaM

Več podobnih tem