» »

Parada ponosa

Parada ponosa

Temo vidijo: vsi
««
3 / 34
»»

jype ::

DeusVult> Namen teh parad, kot ga razumem jaz, je postaviti prej zdravo mislečim ljudem homoseksualnost v kontekst normalne izbire načina življenja.

Ja. Saj je normalen način izbire življenja.

Al bi ti rad, da te zaradi tvoje vere preganjamo, ker se nam zdi nenormalna?

USS Liberty ::

Te parade podpira in finacira Sorosev "Open society". Soros hoče uničiti še zadnje oaze normalnosti v Evropi in narediti družbo sodome in gomore. Enkrat sem bral članek, da Soros celo finacira homoseksualne organizacije v Makedoniji. Uničit in moralno degenerirat hočejo še Vzhodno Evropo(Rusijo, Ukrajino, Poljsko, Litvo, Srbijo, Hrvaško, Slovaško). Slovenija, Češka in Madžarska so že moralno kapitulirale in v teh državah so seksualni deviantneži bolj normalni in družbeno sprejemljivi kot pa ostala normalna populacija.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

jype ::

USS Liberty> Enkrat sem bral članek, da Soros celo finacira homoseksualne organizacije v Makedoniji.

Zakaj nisi tega prej povedal? Če bi to vedel, bi bil tudi jaz homofob!

Bias ::

@Lion29, zelo dobro! Kot že nekajkrat v temah, kjer smo sodelovali :)

Lion29 ::

hahaha... teorije zarote....lol

smilite se mi, res
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

donfilipo ::

DeusVult heteroseksualnosti ti živ bog ne more postaviti v koncept življenja. Oziroma bodimo po tvoje pošteni. Samo bog lahko. In enako velja za homoseksualnost.

Tako je Liberty. Edino kar ga je strah, je komunizem:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

In še nekaj. To kar pravi USSLiberty, bi morali čimprej v nezavedno vzeti tudi Hrvati, Srbi. Sorozs-like kalibri so za balkanske ciganije hudičevo močne korporacije in pravzaprav zadnje upanje, za ujet vlak v zahodno civilizacijo.

Pa parada gor ali dol. Pomeni sprejeti različnost, prekršiti določene tabuje, razne seveda nekaterih. Recimo o lastnini, privatni lastnini, obrestih itd8-). Pa če smo čisto pošteni, brez utopije, oziroma utopične tehnologije, to tako ali tako, ne gre!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

kixs ::

Bias je izjavil:

@kixs ::

Zakaj morajo metalci furat dolge lase in črne cote??? A ni dovolj da poslušajo tako musko?

Zakaj moraš ti se izpostavljati in v "podpisu" kazat kaj imaš doma v kišti namontiranga? A ni dovolj da ti komp s to opremo dela kul?

Praznik! Tudi cerkveni prazniki so kjer se nosi smešne butarice, in hrano žegnat. Pa me, te, nas ne moti.


Seveda je dovolj, da poslusajo tako glasbo. Gre pa za komercializacijo take ali drugacne glasbe in s tem skupine ljudi, ki se s tem enaci. Pravis, da je podobno pri paradi ponosa?

lol... ko sem dal prvic dal v podpis konfiguracijo, jo je imelo dosti vec uporabnikov. Gre pac za racunalniski forum in v koncni fazi ni nic narobe, da je.

Ti cerkveni prazniki so tudi meni smesni, vendar nimam nic proti.

Naj raje delajo parade ponosa, ker so ljudje... ne pa, da reklamirajo homoseksualnost.

donfilipo ::

Bi rekel, da je v jedru tudi ta namen. To je pokazati, da so čisto normalni ljudje.

V vseh nas pa skrit peder, ki bi rad zdaj tepel odkritega:))

Ampak igra nezavednega in na tak ali drugačen način sprevrženega, je donosna samo za basaške akademike, tako da howk. Dost sem govoril:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Thomas ::

To je pokazati, da so čisto normalni ljudje.


Tudi nenormalnim ljudem gredo vse pravice, ne samo "čisto normalnim" homoseksualcem. Vendar "vse pravice" ne obsega tega, da mene spustijo v pilotsko kabino 747.

Ne spadam tja, kakor homoseksualci ne spadajo v heterosexualni zakon.

Pa ne ker nimam pilotske izkaznice, ampak ker sem jo nesposoben pridobiti. Prelen, če že drugega ne.

Pa mi zato niso kršene nobene pravice, če ne morem samostojno jadrati 13 km visoko nad mesti, morji in gozdovi.

A se da to razumeti, brez jeze, gneva in drugih čustev?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

dbevfat ::

Thomas: a bad analogy is like a leaky screwdriver. Vse to zaradi tega, ker izhajaš iz tega, da moraš za zakon biti nekako dodatno kvalificiran. Da ne zadošča samo želja obeh (mogoče nekoč večih? ;)) vpletenih, sposobnih odločanja zase in nošenja odgovornosti, po formalizaciji zveze in s tem enakovrednim družbenim priznanjem zveze. Zakaj bi bile potrebne dodatne kvalifikacije?
nvr2fat

donfilipo ::

Tudi nenormalnim ljudem gredo vse pravice


Ni res.

Če je kdo lačen, in mora krasti, da preživi, se ga prebuta in zapre.
Če je kdo psihotičen isto. Če ne drugače v psihiatrijo.

Če kdo kaj preveč čveka, enako. Tudi celo v kapitalizmu in takozvani demokraciji. Ampak to pa že spada pod deviacije.

In ločevanje in določanje družine, na bazi hetero, ali homoseksualnosti, je diskriminacija. In dokazuje se, da ne pozitivna.

Pilot in njegova šola in usposobljenost, pa je tipičen primer pozitivne diskriminacije. Starost in z njo zrelost takisto!

Če bi pa komu uspelo pokazati in dokazati, da homoseksualnost v družini, vpliva na potomce, in potem neposredno tudi na družbo, potem pa o pozitivni diskriminaciji in zrelosti lahko govorimo. Do takrat pa nikakor, ker je samo plod prastarega fašizma.

Ampak dobro si pretumpast da bi to zastopil.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Thomas ::

Pretumpast sem, da bi razumel, kaj je dobrega na "pozitivni diskriminaciji". Ne vidim ničesar. Diskriminacija je pač diskriminacija.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Pozitivna diskriminacija doseže, da 6 letniki brez izpita ne vozijo kamionov s topovi. Ampak samo določeni vojaški šoferji recimo.

Kjer diskriminacija ni potrebna, je ne sme biti!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

DeusVult ::

donfilipo je izjavil:

Bi rekel, da je v jedru tudi ta namen. To je pokazati, da so čisto normalni ljudje.


Normalni ljudje ne paradirajo goli s ponosom na svoje seksualne perverzije. Normalni ljudje ne opravičujejo psihotičnih motenj kot "načina življenja". Normalni ljudje se ne silijo tja, kamor ne spadajo. Normalni ljudje ne čutijo potrebe o svojih seksualnih nagnjenjih obveščevati celotno človeštvo.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

OrkAA ::

Normalni ljudje ne obsojajo ljudi za pocetje, ki se jih nic ne tice.

DeusVult ::

OrkAA je izjavil:

Normalni ljudje ne obsojajo ljudi za pocetje, ki se jih nic ne tice.


Če se to početje paradira v javnosti, se nas še kako tiče.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

donfilipo ::

Tudi normalni moški se tepejo z šibjem po golih ritih in to so počeli celo nekateri ameriški predsedniki.

Parada pa je, kot rečeno politična akcija in če je resna ni gola. Če je kažim, pa ni več parada v političnem smislu.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Če si dec in ne maraš bab, se pač ne boš poročil. Tvoja stvar.

Če si baba in ne maraš decov, se pač ne boš poročila. Tvoja stvar.

Lahko pa skleneš civilno unijo s pripadnikom svojega spola, v obeh primerih.

Zdaj se lahko pogavarjamo, kaj ta unija obsega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Limit-sky ::

jype je izjavil:

kixs> Zakaj se morajo tako izpostavljat?

Še sedemindevetdesetič: ker opozarjajo na dejstvo, da jih protiustavna zakonodaja postavlja v neenakopraven položaj.


Obstajati mora še kakšen drug razlog, ker potem v Nemčiji ne bi prirejali parad ponosa. Glede na Matthaijevo (se mi zdi) izjavo, da se je njegova kolegica v Nemčiji poročila in je prav srečna in zadovoljna.

donfilipo ::

Thomas je izjavil:


Lahko pa skleneš civilno unijo s pripadnikom svojega spola, v obeh primerih.
Zdaj se lahko pogavarjamo, kaj ta unija obsega.


Genau. Lahko tako lepo zakompliciraš, le da dosežeš popolno paragrafarsko enakopravnost. Dedovanje, posvajanje itd. Dokler je ni, bodo parade.
Najbolj enostavno pa je, da družine ne določaš ozko krščansko. Ampak to je že stvar detajlov.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Dokler je ni, bodo parade.


Kot je rekel Limit-sky. Parade so tudi v Nemčiji, kjer naj bi bili prav srečni in zadovoljni.

Torej NI RES, da gre za borbo za gole pravice. Gre za reklamiranje, kot če bi se visokorasli modrooki blondinci reklamirali, kako cool je njihov življenski slog.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Bias ::

O Thomas daj nehaj, prav promocijo si delajo ane. Čeprav tebe ostalo ne moti. Moti te predvsem to, da se reklamirajo in ti si apriorij proti reklamiranju na sploh.

Z reklamiranjem bo najin otrok peder. Rezultat parade ne bo sprejemanje, strpnost in spoznanje, da med nami niso samo heteroseksualci, temveč to da bomo vsi peder, enkrat, ker nas bodo zmanipulirali in oprali naša veličanska možgana.

Česa nas je strah??? To mene najbolj zanima, ČESA SE BOJIMO da lahko tako zelo sovražimo???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

donfilipo ::

Kot je rekel Limit-sky. Parade so tudi v Nemčiji, kjer naj bi bili prav srečni in zadovoljni.
Torej NI RES, da gre za borbo za gole pravice. Gre za reklamiranje, kot če bi se visokorasli modrooki blondinci reklamirali, kako cool je njihov življenski slog.



Podtikata na Matthaijevo pro švabsko reklamo.

Tam tudi ni drugače. In zato tudi borba. Če je pa že neresna, je pa seveda drug problem.

Ampak da gre pa pri mavričnih za nacizem, me pa ti ne boš pumpal:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Česa nas je strah???


Ničesar, pravzaprav. Samo se mi ne zdi sprejemljivo, da se prirejajo parade homoseksualcev ali homoseksualcev ali plešcev, ki bi radi isti tretman pri frizerjih.

Pa ni to kršenje svobode govora?

Ne. Jaz jim parade ne prepovedujem, samo pravim, da je nepotrebno izzivanje in nesprejemljivo obnašanje. Od vseh zgornjih treh skupin.

Seveda bodo pa plešci dalje gonili svoje in komplicirali frizerajstvo. No ja, plešci ne. Ti so zgleda pametni. Tudi heteroseksualci trenutno ne "kažejo ponosa" napram homoseksualcem.

Vsi ste božji otroci, ampak eni ste precej poredni in kljubovalni.

Neumnost.

Ampak da gre pa pri mavričnih za nacizem, me pa ti ne boš pumpal


Ni nacizem. Vsekakor pa je spolni šovinizem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

donfilipo ::

Vsaka borba proti diskriminaciji, pa tudi lažno proglašeni pozitivni diskriminaciji, prej ali slej tudi jasno izgubi naboj.

Mavrični so zaradi izrednih taktik, in kot pravi USS mogočnega sponzorstva levega liberalizma, doživeli kar zavidne uspehe.

Mnogo večje žrtve raznoraznih tako imenovanih pozitivnih diskriminacij, pa morda na ta račun nazadovanja. Bi se dalo pokazati. Ampak mora biti vsaj za silo poštena publika in ne zbor basačev:))

Tudi heteroseksualci trenutno ne "kažejo ponosa" napram homoseksualcem


Pač v x oblikah. Ki pa danes z delnim prodorom spolne liberalizacije zgubljajo smisel. Ampak pravi desci in prave babe, so to vedno na nek način manifestirali. Parade in druge oblike.

No in če bodejo nazaj s šovinizmom, lahko 3x ugibaš zakaj?

A ni nemara proti pedrom, še za časa najine ne tako rane mladosti, obstajal šovinizem z batinami? Ni nek velikouhi policiot, prebutal meni nič tebi mojega znanca, ker mu je ta na vprašanje: 'kako si pa napravljen, ali si peder?' odgovoril 'kaj te pa briga':))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Arto ::

DeusVult je izjavil:

donfilipo je izjavil:

Bi rekel, da je v jedru tudi ta namen. To je pokazati, da so čisto normalni ljudje.


Normalni ljudje ne paradirajo goli s ponosom na svoje seksualne perverzije. Normalni ljudje ne opravičujejo psihotičnih motenj kot "načina življenja". Normalni ljudje se ne silijo tja, kamor ne spadajo. Normalni ljudje ne čutijo potrebe o svojih seksualnih nagnjenjih obveščevati celotno človeštvo.


Ti si kar vzel tiste fetišiste iz San Francisca in jih enačil kar z vsemi homoseksualci. Sej veš, da obstaja tudi ogromno heteroseksualnih "perverznežev" (bi si upal ugibat, da več kot homoseksualnih), ki se tudi razkazujejo po raznih erotičnih sejmih in kakšnih skupinskih S&M prireditvah. Ampak to je čisto druga kategorija, ki nima veze s spolno usmerjenostjo.

EDIT: Tisto, kar si ti (se mi zdi) pred časom limal, ni bila "parada ponosa" ampak neka fetišistična prireditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

Bias ::

Thomas je izjavil:


Ne. Jaz jim parade ne prepovedujem, samo pravim, da je nepotrebno izzivanje in nesprejemljivo obnašanje. Od vseh zgornjih treh skupin.

Seveda bodo pa plešci dalje gonili svoje in komplicirali frizerajstvo. No ja, plešci ne. Ti so zgleda pametni. Tudi heteroseksualci trenutno ne "kažejo ponosa" napram homoseksualcem.


To je nekako tako kot katoliška cerkev povzdiguje heteroseksualnost, kot edina prava oblika. Družino.

Zelo kažemo svoj ponos, na vsakem koraku. Prav v tej debati se kaže predvsem PONOS heteroseksualnosti. Edino mi...pa daleč nikogar.

Lion29 ::

DeusVult je izjavil:

donfilipo je izjavil:

Bi rekel, da je v jedru tudi ta namen. To je pokazati, da so čisto normalni ljudje.


Normalni ljudje ne hodijo vsako nedeljo k masi castit perverzne bogove. Normalni ljudje ne opravičujejo psihotičnih motenj kot "načina življenja". Normalni ljudje se ne silijo tja, kamor ne spadajo. Normalni ljudje ne čutijo potrebe o svojih bozanskih nagnjenjih obveščevati celotno človeštvo.


DeusVult: preberi se enkrat svoj sestavek... zadeve sem le malo prikrojil, da ustrezajo kristjanom.... zgodba je popolnoma identicna... pa ti gorece zagvoarjas svoj prav (kristjane)... ce ti mislis, da ste vi normalni, se ne pomeni, da ste normalni...mi pa smo vas vseeno sprejeli... ampak imamo puln kufer tega, ker vsiljujete svoje bozanske perverzije nam, normalnim
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Thomas ::

Ko bom ponosen na svojo (izvorno) rjavost svojih las ... in se šopiril pred blondinci s tem ... ga bom bil biksal.

Na genetski loteriji si dobil nek Z in zdej s tem opletaš pred W in drugimi non-Z na nekih paradah.

Sick, for all Z and W.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Arto ::

Sej pri njih ne gre za ponos v stilu, mi smo pa boljši od heteroseksualcev. Gre za ponos v smislu "ni nas sram, da smo homoseksualci".

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

Ko bom ponosen na svojo (izvorno) rjavost svojih las ... in se šopiril pred blondinci s tem ... ga bom bil biksal.

Na genetski loteriji si dobil nek Z in zdej s tem opletaš pred W in drugimi non-Z na nekih paradah.

Sick, for all Z and W.



Res.

Razen če boš zaradi tega predpisano nič dedoval.

Možno je seveda, da se ti jebe za dedovanje. Ampak v zakonu pa le ne sme tako pisati.

In bi se pač zbrali s in z-jarji in razbili parlament. Parada je samo ena taka bolj civilna oblika:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

T-h-o-r ::

pišete, da vas moti, ker hodijo po ulici in opozarjajo nase

kaj pa kaj drugega, npr., množična zborovanja vernikov na raznih shodih, kjer "opozarjajo nase"
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bias ::

Jao Thomas,

vse obračaš. Point je v tem, da ne glede na naše ne-sprejemanje, na naše sovraštvo imajo jajca in se zoperstavijo nestrpnosti in jebeni konzervativni miselnosti, da je vse drugačno škodljivo.

Dej naredi en korak naprej in...mah težko tep u lajfu anede. K čez okno pogledaš pa ne vidiš ljudi, vidiš bosanca, pa črnuha, o fak pa pedra in lezbačo.

Vem težko je tko živet.

DeusVult ::

Arto je izjavil:

Sej pri njih ne gre za ponos v stilu, mi smo pa boljši od heteroseksualcev. Gre za ponos v smislu "ni nas sram, da smo homoseksualci".


In že to pove vse o duševnem zdravju teh osebkov. Resno jih bomo jemali, ko enkrat spoznajo, da nimajo biti na kaj ponosni in, da niso zdravi ljudje, ki bi jim pripadale vse človekove pravice. Tako, kot psihopatom ne damo pravice do nošnje strelnega orožja in pedofilov ne zaposljujemo v otroških vrtcih. Ampak dokler homoseksualci vztrajajo, da gre za izbiro načina življenja in ne psihotično motnjo, ne more biti strpnosti in sprejemanja, ker zavajajo sebe in vse ostale.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Arto ::

Po moje je pa prov fajn tko živet. Ker imaš veliko skupin, od katerih si ti "boljši" in si lahko ponosen sam nase. Sicer se mi pa ne zdi, da bi bil Thomas tako ekstremen (sploh v primerjavi s kakšnim DeusVultom).

donfilipo ::

Genau tko!!!

Sebe povzdigneš na svoj ego piedestal in drozaš dol proti skupnemu sovražniku ljudstva. Modro.
Dokler te seveda ne pogruntajo in počijo:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Lion29 ::

lol@DeusVult: od kdaj pa kjer homoseksualec pravi, da gre pri njih za IZBIRO nacina zivljenja?

LOL
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Arto ::

DeusVult je izjavil:

Ampak dokler homoseksualci vztrajajo, da gre za izbiro načina življenja in ne psihotično motnjo, ne more biti strpnosti in sprejemanja, ker zavajajo sebe in vse ostale.


To vztrajajo verski nadobudneži, ne pa homoseksualci.

Bias ::

DeusVult, o dbest :) a pa misliš da njemu Bog ne bo pokazal poti? Aja sej je že obsojen na večni ogen pekla ker je gay. Uf, vsaj on se vas je losal pa vse samo radi tega ker ma rad fanta.

DeusVult
raj mi povej kako bereš svojo parodijo sestavka, katero je spisal kolega lion29?

OrkAA ::

Mislim, da bi si DeusVult zasluzil enosmerno karto v Split med istomislece.

Aja pizda, tam bi ga pa Hrvati motil!

Kurc pa te nalepke.

Thomas ::

Homoseksualci naj kar demonstrirajo, če jim država preprečuje dedovanje po sosedih prijateljih in znancih. Ali če se jim kjerkoli godi krivica, po njihovo. Svoboda protesta je temeljna.

Enako blondinci. Če se jih stigmatizira kot topoglavce, kar se jih, mimogrede. Naj kar protestirajo proti temu, če se kakšni njihovi podmnožici tako zdi.

Ni pa to "parada ponosa" kjer bi blondinci demonstrirali svojo večvrednost. Čeprav, 70 let nazaj, smo nekaj tega kar imeli. Ne, da ne.

To je bila huda napaka, kakor so napaka tele parade ponosa, o katerih je trenutno govora.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DeusVult ::

Lion29 je izjavil:

lol@DeusVult: od kdaj pa kjer homoseksualec pravi, da gre pri njih za IZBIRO nacina zivljenja?

LOL


Od kar je leta 1980 svetovna zdravstvena organizacija pod pritiskom liberalcev svečano razglasila, da homoseksualnosti ne smatrajo več za duševno bolezen.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Arto ::

Thomas je izjavil:

Enako blondinci. Če se jih stigmatizira kot topoglavce, kar se jih, mimogrede. Naj kar protestirajo proti temu, če se kakšni njihovi podmnožici tako zdi.


Ni problema, jaz jim ne bi nič očital. Je pa res, da se blondincev ponavadi ne pretepa zato, ker so neumni.

DeusVult je izjavil:

Od kar je leta 1980 svetovna zdravstvena organizacija pod pritiskom liberalcev svečano razglasila, da homoseksualnosti ne smatrajo več za duševno bolezen.


Ja, ampak za normalno deviacijo. Tko kot levičarji pa desničarji. (v smislu uporabe rok, ne političnega prepričanja)

In to vsekakor ne pomeni "svobodna izbira".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

donfilipo ::

Thomas je izjavil:

Homoseksualci naj kar demonstrirajo, če jim država preprečuje dedovanje po sosedih prijateljih in znancih. Ali če se jim kjerkoli godi krivica, po njihovo. Svoboda protesta je temeljna.
Enako blondinci. Če se jih stigmatizira kot topoglavce, kar se jih, mimogrede. Naj kar protestirajo proti temu, če se kakšni njihovi podmnožici tako zdi.
Ni pa to "parada ponosa" kjer bi blondinci demonstrirali svojo večvrednost. Čeprav, 70 let nazaj, smo nekaj tega kar imeli. Ne, da ne.
To je bila huda napaka, kakor so napaka tele parade ponosa, o katerih je trenutno govora.


Aha če sem prav razumel, si za to, da ne paradirajo brez veze, ampak te prefukajo, ker nisi blond:))

In seveda ker si razkrinkal neumestnost početja parad.

Ali enostavno zato ker spreobračaš in podtikaš?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ziga Dolhar ::

DeusVult je izjavil:

Lion29 je izjavil:

lol@DeusVult: od kdaj pa kjer homoseksualec pravi, da gre pri njih za IZBIRO nacina zivljenja?

LOL


Od kar je leta 1980 svetovna zdravstvena organizacija pod pritiskom liberalcev svečano razglasila, da homoseksualnosti ne smatrajo več za duševno bolezen.


Odkar je leta [nevemkolk] Rimokatoliška cerkev klonila pod pritiskom neoliberalnih dekadentnih anarhistov in pritrdila, da zemlje ne smatra več za ploščato.

-- edit. Pozabil ključno besedo. To je seveda storila svečano!
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

jype ::

Limit-sky> se je njegova kolegica v Nemčiji poročila in je prav srečna in zadovoljna.

Poročit se je šla nekam drugam, v Nemčiji pa priznavajo drugje sklenjene zakonske zveze, ne glede na njihov spol.

Thomas ::

Aha če sem prav razumel, si za to, da ne paradirajo brez veze, ampak te prefukajo, ker nisi blond


Kadar te ovirajo negativne emocije, slabše razumeš. Torej, nisi razumel.

Blondinci naj kar priredijo mirne (v pomoč donu sem poboldal) demonstracije, na katerih bi opozorili na stigmatizacijo, ki so jo deležni. Zlasti blondinke. Teh demonstracij se lahko udeležijo tudi kakšni sočutni rdečelasci ali plešci, ali kdorkoli pač. Če smatrajo to za resen problem.

Potem bodo morda vlada in parlament kaj storili. Morda ustavno sodišče da kakšno mnenje. Morda pa blondinci ne bodo dosegli nič. Jih bodo smatrali za okay and well in jim ne bodo "nč pomagali". Tud fajn.

Napaka pa bi bila, če se blondinci kažejo kot ponosni Arijci.

Štekaš že kej, donfilipo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Arto ::

Pa če tukaj ne gre za to vrsto ponosa Thomas. Gre za ne-sramovanje. Ampak parada nesramovanja se pač ne sliši preveč fajn.

jype ::

Thomas> Napaka pa bi bila, če se blondinci kažejo kot ponosni Arijci.

A geji se kažejo kot ponosni arijci?

Meni se zdi, da je DeusVult v precej bolj zoprnem položaju: Trdi, da LGBT "goli paradirajo" in da se tega ne sme tolerirat. Očitno si je moral izmislit nekaj, kar njihove demonstracije naredi nelegalne, sicer jim seveda ne bi mogel očitati ničesar.

Thomas> Štekaš že kej, donfilipo?

Precej bolj kot ti, si drznem oceniti.
««
3 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

parada ponosa / homoseksualnost (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
172956924 (32403) Tear_DR0P

Več podobnih tem