» »

parada ponosa / homoseksualnost

parada ponosa / homoseksualnost

««
4 / 35
»»

Gandalfar ::

urlpls?

hamax ::

2. isto spolne zveze izenačit z "običajnimi" zvezami z eno razliko: ni možno posvojiti "tujega otroka". Če ima eden izmed partnerjev že biološkega otroka, lahko drugi tega otroka "posvoji", da se poskrbi za te posebne primere oskrbe.

Se ti ne zdi bolj primerno, da bi se najbolj primernega posvojitelja izbiralo od primera do primera?
Ni morda bolje, da otroka posvojita dva geja ali lezbiki, kot da ga ne posvoji nihce?
enko za oba spola. ce to seveda ne krsi zakonov.

Torej lahko dva geja najdeta nadomestno mamo, ki bo otroka le rodila, nato pa ga bosta geja posvojila?

mtosev ::

URL ni, ker ne vem kje je to mama slisala. na simpoziju, predavanju al strokovni reviji za zdravnike: ISIS in kdo je to povedal oz napisal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mtosev ::

2. isto spolne zveze izenačit z "običajnimi" zvezami z eno razliko: ni možno posvojiti "tujega otroka". Če ima eden izmed partnerjev že biološkega otroka, lahko drugi tega otroka "posvoji", da se poskrbi za te posebne primere oskrbe.

Se ti ne zdi bolj primerno, da bi se najbolj primernega posvojitelja izbiralo od primera do primera?
Ni morda bolje, da otroka posvojita dva geja ali lezbiki, kot da ga ne posvoji nihce?
enko za oba spola. ce to seveda ne krsi zakonov.

Torej lahko dva geja najdeta nadomestno mamo, ki bo otroka le rodila, nato pa ga bosta geja posvojila?

ce drzava drzava to dopusca da in je legalno da. ce pa gre prek drzave npr. da ga da drzavi za posvojitev pa pac ne, ker drzava rabi poskrbet za dobrobit otroka. drzava ne rabi pri takem pocetju pomagat. o tem se gre.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

krneki0001 ::

jao, jao
@telbanc, nacionalisti ala Haider, kajneda. Veš kaj naredijo pravi nacionalisti, se poročijo in imajo kup otrok, na katere prenašajo svoje videnje sveta. Naučijo jih krive vere o njihovi več vrednosti, kako nedopustljivo je izstopati iz povprečja in seveda kaj je potrebno narediti s tistimi ki vseeno izstopajo. Kater kriterij izpolnjuješ ti?

Nacionalizem nima nič z večvrednostjo, gre za nacionalni ponos - na nekatere stvari pač moraš biti ponosen - zdravljica in podobno. Nacionalizem sam po sebi niti ni slab - le zavedati se moraš kje je meja. Ko greš čez mejo si kriminalec, kakor vsi drugi.


Mislim, da je zelo žalostno, da se zveza dveh gejev/lezbik pri nas imenuje registracija. Mislim kaj smo avto, mogoče živina, da bi potrebovali registracijo.

Po dretju na ulicah niste nič drugega kot pijana živina. Kup bedakov ki se dere in izpostavlja.

Gandalfar ::

URL ni, ker ne vem kje je to mama slisala. na simpoziju, predavanju al strokovni reviji za zdravnike: ISIS in kdo je to povedal oz napisal.


To je isto kot "sem slisal za sankom". Daj povprasaj za kaj bolj kredibilnega.

mtosev ::

ze spi, ker ima jutri sluzbo. tak da zdaj ne morem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

donfilipo ::

Tole preberte: ruleta s veliko kuglicami:)
http://www.nel.edu/pdf_/25_4/NEL250404A...
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

root987 ::

mtosev: Glede na tvoje vztrajno zanašanje na neko čudno argumentacijo se resno sprašujem ali je tvoja mama sploh kvalificirana za navajanje kot vir (oz. njeni simpoziji ali karkoli že) - če ne že zaradi česar drugega, zato ker je splošna zdravnica, res valid source pa bi bila, če bi diplomirala iz psihologije, psihoterapije ali česa podobnega.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

mtosev ::

kdo pa mislis da predava na simpozijih? kvazi strokovnjaki a?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

root987 ::

Predvideva se, da vejo kaj govorijo, tako da verjento se lahko reče, da so strokovnjaki - kar ne vem je, ali tvoja mama obiskuje prave simpozije. Enako kot dvomim, da imajo plastični kirurgi in nevrokirurgi skupen cutting edge simpozij, dvomim, da imajo splošni zdravniki cutting edge simpozij z psihologi.

Pa dobr, bomo počakali da se mama zbudi.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

mtosev ::

mama rabi biti na dolocenem stevilu predavanj na leto da obdrzi zdravnisko licenco. tak da ce so tak krazi strokovnajki je drzava kriva. drzava je dolocela nekatere stvari. za licenco rabis toliko in toliko tock na leto. eno predavanje ima drugacno slevilo tock kot drugo. nekatera nimajo npr. nic. ce seveda razumes.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gandalfar ::

To je jasno. Kar ni jasno ali je to slisala od kolegice, ki je slisala od svojega ljubimca, ki menda studira psihologijo ali pa je nekdo prisel na oder in imel argumentirano eno-urno predavanje glede dolocenih aspektov razvojne psihologije otrok istospolno usmerjenih partnerjev. To je pac velika in kompleksna tema in vse kar si ti rekel je:

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.


zdej, ce si to pogledamo.

- ne bo se pravilno razvil (kaj, kako, kateri aspekti? Kako se to primerja s starsi samohranilci, itd.) - kaj je "pravilno" in v katero "nepravilno" smer se bo razvil?
- velika verjenost - fajn, kako velika? 2%? Kaksna so odstopanja? Ali so se kaksni drugi dejavniki, ki vplivajo/pospesujejo?
- drugace je ze dokazano oz bo dokazano - kaj zdej, je dokazno al ni? Od kje ti ideja, da lahko reces "bo dokazano"? Tega pac nikoli ne mores trdit za prihodnost, ker ce bi lahko .. bi bilo ze dokazano.

grex ::

Strokovnjaki se eni nagibajo na eno, drugi na drugo stran - zelo verjetno na tisto, katero so že v začetku preferiral, čustvena tema pač.

Ena splošna zdravnica, ki je poslušala enega strokovnjaka, ki je povedal, kaj si misli. Nič več kot to.

Vse študije na tem področju so interpretirane z veliko čustvi. V najboljšem primeru ti pa rečejo "Nekaj je drugač pri njih". Duh!.. itak, da je nekaj drugač.

In ugotovitve kakršnekoli študije v eno ali drugo smer bodo (v to sem prepričan) čisto nerelevantne za kakršnekoli debate/pravice. Isto boste tulili naprej, ker se vam pač geji gabijo.

UNIVERZUM ::


Po dretju na ulicah niste nič drugega kot pijana živina. Kup bedakov ki se dere in izpostavlja.


torej so vsi, ki se pijani derejo (običajno kalijo nočni red in mir) živina. Vsi, ki po tekmi na razne hrupne načine proslavljajo zmago-živina. Torej sprejmimo zakon, da se vsem, ki jih zaradi tega obišče policija, prepove poroka in uvede registracija in skladno z nazivom dodeli vse "bonitete" ki registraciji pritičejo.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

mtosev ::

To je jasno. Kar ni jasno ali je to slisala od kolegice, ki je slisala od svojega ljubimca, ki menda studira psihologijo ali pa je nekdo prisel na oder in imel argumentirano eno-urno predavanje glede dolocenih aspektov razvojne psihologije otrok istospolno usmerjenih partnerjev. To je pac velika in kompleksna tema in vse kar si ti rekel je:

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.


zdej, ce si to pogledamo.

- ne bo se pravilno razvil (kaj, kako, kateri aspekti? Kako se to primerja s starsi samohranilci, itd.) - kaj je "pravilno" in v katero "nepravilno" smer se bo razvil?
- velika verjenost - fajn, kako velika? 2%? Kaksna so odstopanja? Ali so se kaksni drugi dejavniki, ki vplivajo/pospesujejo?
- drugace je ze dokazano oz bo dokazano - kaj zdej, je dokazno al ni? Od kje ti ideja, da lahko reces "bo dokazano"? Tega pac nikoli ne mores trdit za prihodnost, ker ce bi lahko .. bi bilo ze dokazano.

st 3. je bila misljena da bodo verjetno zahtevali ustavno presojo in da bo sodisce strokovnjake vprasalo za mnenje oz bodo zeleli imeti studijo.

koliko vem se vecina nagiba na to da to za otroka ni dobro. njegov pravilen razvoj in te stvari.

2. in 1. vprasaj strokovnjake.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

krneki0001 ::


torej so vsi, ki se pijani derejo (običajno kalijo nočni red in mir) živina. Vsi, ki po tekmi na razne hrupne načine proslavljajo zmago-živina.


Kar se tega dela tiče ja, živina ste/so. Drugega dela ne bom komentiral - nimam nič proti dokler meni osebno in moji familji daste mir, ko se bo nekdo od vas spustil v mojo familjo, bom pa za uvedbo "živinskih vagonov".

grex ::

Najboljše, da si naročiš policijsko varstvo. Da ne bodo zlobni pedri prišli pote in se spustili vate in tvojo familijo. Đizs.

mtosev ::

ce ugotovijo da je to za otroke dobro da homo par posvoji otroka ni problema. ampak to je zelooo malo verjetno. < o tem primarno govorim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

zakaj bi drzava nekomur dovolila posvojitev otroka ce to ni dobro zanj? ce pa je dobro zanj pa je cisto ok.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

UNIVERZUM ::

Ja seveda da drugega dela ne želiš komentirat. Predvidevam, da si/si bil, kdaj (pre)glasen in bi potem padel v skupino registrirancev. Mogoče te je zgolj strah, da se kaj takega zgodi tvojim otrokom in bi bili zmožni le registracije. Jao kakšna tragedija, le kaj bodo sosedi rekli.

Ni ravno lepo izgubiti privilegijev/pravic, ki jih imaš, kajne. Ampak tipično slovensko, bog ne daj, da bi enake privilegije/pravice imel moj sosed.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

grex ::

Pri čustvenih zadevah je wikipedia sicer slab vir. Govori pa nasprotno od tvoje mame(tm) in celo več, reference ima.

posvojitve

krneki0001 ::

Najboljše, da si naročiš policijsko varstvo. Da ne bodo zlobni pedri prišli pote in se spustili vate in tvojo familijo. Đizs.


Nekateri še niste dojeli da je dretje živine na ulicah ravno tako neprijetno za ljudi, ki hodijo mimo po opravkih, ravno tako vsiljevanje; "Daj podpiši peticijo.".
Pedri so zame ravno tako zlobni kot ostali, ki se ob podobnih bednih paradah/tekmah/ostalih dogodkih derejo po ulicah.


Dve lezbijki imata fizično še vedno lahko obe otroke, jih lahko rodita (samo donatorja sperme poiščeta), medtem ko 2 pedra ne moreta imeti fizično otrok, nimata niti osnove za kaj takega, torej so slepa ulica človeštva (moje osebno mnenje).

krneki0001 ::

Ja seveda da drugega dela ne želiš komentirat. Predvidevam, da si/si bil, kdaj (pre)glasen in bi potem padel v skupino registrirancev. Mogoče te je zgolj strah, da se kaj takega zgodi tvojim otrokom in bi bili zmožni le registracije. Jao kakšna tragedija, le kaj bodo sosedi rekli.

Ni ravno lepo izgubiti privilegijev/pravic, ki jih imaš, kajne. Ampak tipično slovensko, bog ne daj, da bi enake privilegije/pravice imel moj sosed.


Preprosto se s tem še nikoli nisem srečal in niti nimam namena, da bi se srečeval s tem, tako da nimam komentarja na te zadeve.
Kaj bodo pa rekli sosedje, me pa nič ne briga, niti me nikoli ni brigalo, pa me v prihodnosti tudi ne bo - vsak naj prvo popuca svoj predpražnik. So pa sosedje vsekakor presenečeni ali pa se zgražajo, ko tip ki se bliža 40im letom hodi ves blaten v vojaških cunjah po ulici s snajperjem v roki proti domu (snajper je airsoft), ali pa ko pride isti tip domov v tok usranem terencu, da se barve ne vidi in potem ko ga opere odpelje 3 karjole blata izpod avta na vrt. Vem pa da me budno spremljajo v vsakem dejanju okol hiše - sicer se vedno hočejo za zaveso skrivat, pa jim nikol ne rata - jih vedno lepo pozdravim.

Zgodovina sprememb…

grex ::

Če bi se kakšnih 500 hot žensk drlo po ulicah in polivalo s pivom pod bikinke.... ali pa kaj drugega, sigurno se ti že kaj, kar vključuje paradiranje po ulicah, dopade.

Tudi ti fizično ne moreš imeti otroka, si lahko le donator sperme.

mtosev ::

Pri čustvenih zadevah je wikipedia sicer slab vir. Govori pa nasprotno od tvoje mame(tm) in celo več, reference ima.

posvojitve

samo eno dejstvo. psihologi v USA (ce je se ta link nanasa na USA) imajo okli nekateri stvareh drugacen pristop kot v Evropi. govorim to cisto nasplosno. ne pomeni da je za vse isti pristop in nekatere stvari se v Evropi zdravijo drugace kot v USA oz je drugacen pristop. kdo ima bolj prav za nekatere stvari je vprasljivo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hamax ::

Pedri so zame ravno tako zlobni kot ostali, ki se ob podobnih bednih paradah/tekmah/ostalih dogodkih derejo po ulicah.

Ja, sindikalisti so posebej zoprni. Pa tisti v Iranu, ki se ze kar nekaj casa derejo po ulicah.
Prokleta zivina, kako si dovolijo.

grex ::

Pri čustvenih zadevah je wikipedia sicer slab vir. Govori pa nasprotno od tvoje mame(tm) in celo več, reference ima.

posvojitve

samo eno dejstvo. psihologi v USA (ce je se ta link nanasa na USA) imajo okli nekateri stvareh drugacen pristop kot v Evropi. govorim to cisto nasplosno. ne pomeni da je za vse isti pristop in nekatere stvari se v Evropi zdravijo drugace kot v USA oz je drugacen pristop. kdo ima bolj prav za nekatere stvari je vprasljivo.


Haha, žal ni samo za ZDA. Bo treba kaj drugega poiskat, da boš lahko obdržal svoje mnenje. Le pogumno, sem prepričan, da boš hitro našel kaj drugega.

donfilipo ::

Bojim se da je treba pogledati tudi malce drugače. Ponekod se zdi, da sirote res trpijo in je posvojitev skoraj kogarkoli boljša od statusa sirote. Morda je pri nas bolje in sirotišnic (tistih groznih) ni. Ampak se bojim, da znajo še priti.
Za homoseksualne pare se mi zdi, da kar dobro stojijo..tako, da...če bi cerkev...in moralisti nudili boljšo alternativo..se pravi rejo... posovojitev vseh sirot ali funkcionalnih sirot, potem si lahko privoščijo protiparado s tanki:) Če se zatika in socialne delavke v obupu ne vedo, kaj bi z ubogimi otroci, potem je kljub nekaterim nedvomnim razlikam pri proženju seksualnega vzburjenja, med homoseksulaci in heteroseksulaci,ki je celo fluidno (se lahko spreminja) to še vedno boljša rešitev od bede, brezupa in pohabljenosti sirotišnic, ki jih videvamo po svetu.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.

Gandalfar ::

To je jasno. Kar ni jasno ali je to slisala od kolegice, ki je slisala od svojega ljubimca, ki menda studira psihologijo ali pa je nekdo prisel na oder in imel argumentirano eno-urno predavanje glede dolocenih aspektov razvojne psihologije otrok istospolno usmerjenih partnerjev. To je pac velika in kompleksna tema in vse kar si ti rekel je:

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.


zdej, ce si to pogledamo.

- ne bo se pravilno razvil (kaj, kako, kateri aspekti? Kako se to primerja s starsi samohranilci, itd.) - kaj je "pravilno" in v katero "nepravilno" smer se bo razvil?
- velika verjenost - fajn, kako velika? 2%? Kaksna so odstopanja? Ali so se kaksni drugi dejavniki, ki vplivajo/pospesujejo?
- drugace je ze dokazano oz bo dokazano - kaj zdej, je dokazno al ni? Od kje ti ideja, da lahko reces "bo dokazano"? Tega pac nikoli ne mores trdit za prihodnost, ker ce bi lahko .. bi bilo ze dokazano.


st 3. je bila misljena da bodo verjetno zahtevali ustavno presojo in da bo sodisce strokovnjake vprasalo za mnenje oz bodo zeleli imeti studijo.

koliko vem se vecina nagiba na to da to za otroka ni dobro. njegov pravilen razvoj in te stvari.

2. in 1. vprasaj strokovnjake.


3. Tu mesas dve stroki. Eno so clovekove pravice (od tod potreba po ustavni presoji), drugo je mnenje medicinske stroke. Odloci se o cem govoris.

2. in 1. - ti navajas "strokovnjake". Tu so bili ze nalepljeni linki, da ni tezav v tem primeru. Fino bi bilo, ce bi kaj bolj konkretnega ponudil kot proti-argument.

Mimogrede, v vecini evrope je posvojitev otroka s strnai isto-spolnih partnerjev dovoljena: LGBT adoption @ Wikipedia

Se ti ne zdi, da so te drzave ze primerno pripravile studije in za/proti argumente, da se nam v sloveniji ni treba s temi predsodki ukvarjat?

mtosev ::

Pri čustvenih zadevah je wikipedia sicer slab vir. Govori pa nasprotno od tvoje mame(tm) in celo več, reference ima.

posvojitve

samo eno dejstvo. psihologi v USA (ce je se ta link nanasa na USA) imajo okli nekateri stvareh drugacen pristop kot v Evropi. govorim to cisto nasplosno. ne pomeni da je za vse isti pristop in nekatere stvari se v Evropi zdravijo drugace kot v USA oz je drugacen pristop. kdo ima bolj prav za nekatere stvari je vprasljivo.


Haha, žal ni samo za ZDA. Bo treba kaj drugega poiskat, da boš lahko obdržal svoje mnenje. Le pogumno, sem prepričan, da boš hitro našel kaj drugega.

nimam kaj istak. od mame je en prijatelj eden najbolj cenjenih na Hrvaskem in dela z najhujsimi morilciv Zabrebskih zaporih. lahko dam ime ce kdo rabi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.


Tako kot mene morda ne zanimajo maratonci, motoristi itd. Zaenkrat se imamo svobodo zdruzevanj, ce so opravili primerne birokratske ukrepe, zakaj jim to ne dovolis?

Gandalfar ::

nimam kaj istak. od mame je en prijatelj eden najbolj cenjenih na Hrvaskem in dela z najhujsimi morilciv Zabrebskih zaporih. lahko dam ime ce kdo rabi.


In kaj ima to veze z razvojno psihologijo otroka?

grex ::

Ok, če recimo (hipotetično) nimaš prav. Kako točno bi po tvoje to bilo treba ugotoviti. Kdaj bi bil z odgovorom/študijo/navadno_statistiko zadovoljen. Upam da ne šele takrat, ko bi ti mama to rekla?

UNIVERZUM ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.



hhh, dejte nam pravice pa se bomo nehal dret in paradirat. Aja to smo že obdelal, no pa smo spet na začetku.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

krneki0001 ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.


Tako kot mene morda ne zanimajo maratonci, motoristi itd. Zaenkrat se imamo svobodo zdruzevanj, ce so opravili primerne birokratske ukrepe, zakaj jim to ne dovolis?


Kdo je pa reku, da jim ne dovolim? Sem samo proti dretju po ulicah in obnašanju kot da so živina. Nekatere stvari se da tubi bolj človeško izpeljat, kot pa z dretjem in pijančevanjem po ulicah.

krneki0001 ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.



hhh, dejte nam pravice pa se bomo nehal dret in paradirat. Aja to smo že obdelal, no pa smo spet na začetku.


Jaz osebno vam nimam za dajat nobenih pravic - to se boste moral z vlado, ki ste si jo izvolili, zmenit - tam mene ni. Jst na volitve v banana republiki ne hodim, ker ni nobenega kandidata, ki bi ga volil.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

da je se v celoti ni strinjal s slovenskim strokovnjakom kaj je ugotovil. in je priporocal americane. to govorim samo kot primer da imajo psihologi v razlicnih drzavah za iste stvari popolnoma razlicno mnenje in ce je nekdo v USA nekaj napisal bo mogoce kak strokovnjak iz Evrope ugovarjal oz priso do drugacne ugotovitve. kdo ima bolj prav se bo tezko ugotovilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

hamax ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.

When the Nazis came for the communists,
I remained silent;
I was not a communist.

Then they locked up the social democrats,
I remained silent;
I was not a social democrat.

Then they came for the trade unionists,
I did not protest;
I was not a trade unionist.

Then they came for the Jews,
I did not speak out;
I was not a Jew.

When they came for me,
there was no one left to speak out for me.

In samo za to se gre. Ce se nekomu krsijo clovekove pravice, dajmo se postavit za njih.

grex ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.


Tako kot mene morda ne zanimajo maratonci, motoristi itd. Zaenkrat se imamo svobodo zdruzevanj, ce so opravili primerne birokratske ukrepe, zakaj jim to ne dovolis?


Ker se nagiba k temu, da bi prepovedal vse, kar se mu ne dopade (po njegovem osebnem prepričanju), ne glede na resnico, ki ga ne zanima, ker ga tema ne zanima in se mu celo kdaj gabi.

Pač je tako, ampak če tako razmišlja ima pač srečo, da ni neploden. Ker bi se sigurno našel kakšen tak, ki bi mu hotel prepovedati posvojitev.

krneki0001 ::

Hamax, mnogo ljudem so v sloveniji kršene človekove pravice, pa se noben ne zgane, zakaj bi se potem za nekoga ki se dere in pijančuje po ulicah.

Osebno bi prvo poskrbel za delavce, ki nimajo za hrano in položnice, potem pa za vse ostale. Ampak pri nas v banana republiki se vsak v vladi ukvarja samo s svojim žepom (kako ga bo nafilal, da bo povhen in kateri bo naslednji žep, ki ga bo napolnil). Za druge jih pač nič ne briga.

Sej ko bo počilo, bo počilo orenk.

hamax ::

in ce je nekdo v USA nekaj napisal bo mogoce kak strokovnjak iz Evrope ugovarjal oz priso do drugacne ugotovitve.

Daj za boga ze nehaj nakladat o hipoteticnih strokovnjakih in daj link na kako raziskavo, ki tvoje trditve potrjuje.

krneki0001 ::

hamax, ja točno tako nekako. Nehejte se dret, pa rajš kej dobrga naredte. To kako ste spolno usmerjeni ni treba obešat na veliki zvon. To je namreč nam ostalim nezanimivo početje in nas ne zanima. Počnite kar vam pač paše v ljubezni, ne pa s tem nas ostalih obremenjevat in se dret po cestah.


Tako kot mene morda ne zanimajo maratonci, motoristi itd. Zaenkrat se imamo svobodo zdruzevanj, ce so opravili primerne birokratske ukrepe, zakaj jim to ne dovolis?


Ker se nagiba k temu, da bi prepovedal vse, kar se mu ne dopade (po njegovem osebnem prepričanju), ne glede na resnico, ki ga ne zanima, ker ga tema ne zanima in se mu celo kdaj gabi.

Pač je tako, ampak če tako razmišlja ima pač srečo, da ni neploden. Ker bi se sigurno našel kakšen tak, ki bi mu hotel prepovedati posvojitev.


Ti to govoriš zase?

Jaz bi samo specificiral vse kar je dovoljeno. In kar ni dovoljeno je prepovedano, pa bo življenje v banana republiki takoj boljše. (za vse)

grex ::

da je se v celoti ni strinjal s slovenskim strokovnjakom kaj je ugotovil. in je priporocal americane. to govorim samo kot primer da imajo psihologi v razlicnih drzavah za iste stvari popolnoma razlicno mnenje in ce je nekdo v USA nekaj napisal bo mogoce kak strokovnjak iz Evrope ugovarjal oz priso do drugacne ugotovitve.


Imajo pač takšno mnenje, kot so ga imeli preden so postali psihologi, nerad se ponavaljam, ampak to je pač usoda čustveno nabitih tem.

Edini način, da potem preveriš takšno stvar je, da posvojitev dovoliš in vidiš kaj nastane. Na srečo tega ni treba ponavaljati, ker je to že v veliko državah narejeno. In otroci so takšni kot so, ne glede na to kaj psihologi pravijo.

hamax ::

Hamax, mnogo ljudem so v sloveniji kršene človekove pravice, pa se noben ne zgane, zakaj bi se potem za nekoga ki se dere in pijančuje po ulicah.

Super argument, bravo.

Osebno bi prvo poskrbel za delavce, ki nimajo za hrano in položnice, potem pa za vse ostale.

Zato ker nekateri delavci nimajo za hrano, se geji ne smejo porocit? :S

krneki0001 ::

kaj ima poroka s položnicami in hrano delavcev?

Zgodovina sprememb…

grex ::

Hamax, mnogo ljudem so v sloveniji kršene človekove pravice, pa se noben ne zgane, zakaj bi se potem za nekoga ki se dere in pijančuje po ulicah.

Osebno bi prvo poskrbel za delavce, ki nimajo za hrano in položnice, potem pa za vse ostale. Ampak pri nas v banana republiki se vsak v vladi ukvarja samo s svojim žepom (kako ga bo nafilal, da bo povhen in kateri bo naslednji žep, ki ga bo napolnil). Za druge jih pač nič ne briga.

Sej ko bo počilo, bo počilo orenk.


Upam da ne bo, ker potem bodo sigurno pijančevali in se drli po ulicah, če ne kaj več :)

krneki0001 ::

Upam da ne bo, ker potem bodo sigurno pijančevali in se drli po ulicah, če ne kaj več :)


Ne bodo, ne bo časa in placa, ker ulic ne bo več, pa bo treba delat, da se bo vse obnovilo in da bodo lahko kje živeli.

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Jaz bi samo specificiral vse kar je dovoljeno. In kar ni dovoljeno je prepovedano, pa bo življenje v banana republiki takoj boljše. (za vse)

To bi pa zelo rad videl :)

clen 328478343434242: Vsem drzavljanom je dovoljeno grickati bobi palcke med tem ko sedijo na pojstelji in imajo pod ritjo odejo svetlo modre barve.
««
4 / 35
»»