» »

parada ponosa / homoseksualnost

parada ponosa / homoseksualnost

««
3 / 35
»»

jype ::

telbanc> Otroke, bi ti dal homoseksualcem, to je popolnoma zgrešeno.

Lahko prosim utemeljiš, čemu? Namreč, otrok potrebuje ljubeče starše, njihova spolna usmerjenost je pa nepomembna, saj z otrokom ne bodo občevali.

Gandalfar ::

Mogoce malo offtopic, samo a nimajo vseh teh pravic tudi v primeru izvenzakonske zveze? Ali uradno nimajo niti te pravice?


Ne vseh.

(1) Pravica do poroke z osebo, ki jo izberes kot zivljenjsko sopotnico
(2) Pravica, da kot par posvojita otroka
(3) Pravica, da se sopotnica umetno oplodi
(4) Zdravstveno, socialno in pokojninsko zavarovanje po partnerju + pravice, ki iz tega izhajajo
(5) Pravica do skupnega kredita in podobnih ugodnosti, ki pripadajo porocenim parom oziroma parom v izvenzakonski skupnosti
(6) Pravica, da si vzames placan dopust za skrb za partnerico, ce je ta bolna

itd.

(skopirano iz: http://www.narobe.si/myblog/odprto-pism... )

Pšenični ::

"Lahko prosim utemeljiš, čemu? Namreč, otrok potrebuje ljubeče starše, njihova spolna usmerjenost je pa nepomembna, saj z otrokom ne bodo občevali."

Pač otroku, moškega spola lahko dva homoseksualca pokvarita naravno spolno usmerjenost. Poleg tega je otrok (iz)v taki "nenormalni" družini izpostavljen posmehu otrok, ki odraščajo v normalni družini. Sicer pa sva, Yipe, te variante že preigravala v neki drugi temi. Verjetno si opazil, da se danes precej "nazaj držim".

Zame sta ljubeča starša ata in mama. Evo, to je to. Druge variante so več ali manj nepomembne in iztirjene. To je moje mnenje. No, Sedaj pa bomo priča mučnemu dokazovanju, kako so istospolno usmerjeni bolj ljubeči, skrbni itd. Moje osebno mnenje je da homoseksualcem, ne bi dal tud šimpanza, kaj šele otroka.

Še tole-Je pa tud res, da večini normalnih staršev, ne pride na misel, da bi v nedeljo razkazovala zadnjo plat po Ljubljani. Jaz za to še nisem slišal.

OrkAA ::

Saj povprečni geji tudi nikoli ne razkazujejo riti naokoli. Jo pa po drugi strani mnogo deklet. Al kaj je že tvoj point?

Zeberdee ::

Zdajle sem pa šokiran, kakšnega gejevskega mučenika delajo iz 3 šivov in enega flajštra.

mtosev ::

ce je skodljivo za otroka da sta mu starsa geya ali lejzbike ne smejo imeti pravice postojit otroka. ce hoce otroka naj najde zensko al moskega. zaradi tega, ker nekdo noce biti z zensko al moskim pa je njegov problem. imajo priloznost za otroka. ce pa to nocejo pa ne rabijo otroka.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

OrkAA ::

Eno hitro vprašanje.

Kaj in zakaj je za otroka bolj škodljivo:

1. Življenje z dvema očetoma.
2. Smrt matere v rani mladosti in posledično življenje z enim očetom.

hruske ::

In kdo je dokazal, da je bolj škodljivo za otroka, kot če bi bil v hetero družini? Glede na število alkoholikov v Sloveniji se zna zgodit, da tehtnica prevaga na tisto stran, na katero si ti ne bi želel.
Rad imam tole državico. <3

mtosev ::

Eno hitro vprašanje.

Kaj in zakaj je za otroka bolj škodljivo:

1. Življenje z dvema očetoma.
2. Smrt matere v rani mladosti in posledično življenje z enim očetom.

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OrkAA ::

V katerem primeru se ne bo pravilno razvil? In zakaj?

mtosev ::

se mi ne da. idi malo zdravnika al psihologa vpsasat. to bo ze razlozil.

otroke katero so opoceli po naravni poti bi lahko obdrzali. posjavat al ta jim kdo drugi rodi otroka pa ne.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

root987 ::

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.

To, da nekaj pa že bo dokazano po tvojem gut filingu, je pa zelo pogumna trditev. URL or it didn't happen.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

mtosev ::

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.

To, da nekaj pa že bo dokazano po tvojem gut filingu, je pa zelo pogumna trditev. URL or it didn't happen.

ne. mama je ze 25let splosna zdravnica in se ve da to za otroka ni dobro. linke iscite sami.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

otroke katero so opoceli po naravni poti bi lahko obdrzali. posjavat al ta jim kdo drugi rodi otroka pa ne.


Hmm, torej ce te prav razumem. Dve lezbijki imata mirno lahko otroka, "saj je narejen po naravni poti", dva geja pa ne?

root987 ::

Sploh pa - kakšen je pa pravilen razvoj?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

mtosev ::

ne clovek. niti lejzbike al geyi razen ce imajo otroka od prej. bi potem bilo slabse kot da bi bil brez starsev kot da bi mu stars bil gey ali lejzbika.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PaX_MaN ::

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost.

Definiraj malo tole. Ker jaz tukaj gledam, no, berem, enega, za katerega se mi zdi, da ni ravno pravilno razvit, pa ma ata-ata in mamo-mamo.

mtosev ::

otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost.

Definiraj malo tole. Ker jaz tukaj gledam, no, berem, enega, za katerega se mi zdi, da ni ravno pravilno razvit, pa ma ata-ata in mamo-mamo.

http://slo-tech.com/forum/t365038/p2363...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kriko1 ::

>otrok se no bo pravilno razvil. zelo velika vejetnost. drugace je ze dokazano oz bo dokazano.
Kje je to dokazano?

>Pač otroku, moškega spola lahko dva homoseksualca pokvarita naravno spolno usmerjenost.
Poznam ne samo enega ki ima normalne str8 starše. Kaj zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

OrkAA ::

ne. mama je ze 25let splosna zdravnica in se ve da to za otroka ni dobro. linke iscite sami.


Kolk takih primerov je pa že mela? Takih, da je mel otrok 2 moška za starša.

Da se ne boš zdej slučajno spomnil, da je govorila o propadlih družinah zaradi alkohola pa si mejčkn zamešal.

mtosev ::

ne. mama je ze 25let splosna zdravnica in se ve da to za otroka ni dobro. linke iscite sami.


Kolk takih primerov je pa že mela? Takih, da je mel otrok 2 moška za starša.

Da se ne boš zdej slučajno spomnil, da je govorila o propadlih družinah zaradi alkohola pa si mejčkn zamešal.

so se na medicini ucili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

UNIVERZUM ::

jao, jao

@telbanc, nacionalisti ala Haider, kajneda. Veš kaj naredijo pravi nacionalisti, se poročijo in imajo kup otrok, na katere prenašajo svoje videnje sveta. Naučijo jih krive vere o njihovi več vrednosti, kako nedopustljivo je izstopati iz povprečja in seveda kaj je potrebno narediti s tistimi ki vseeno izstopajo. Kater kriterij izpolnjuješ ti?

- ja paradirali bomo, dokler se nam ne bodo priznale pravice, ki so ostalim samoumevne. Bolniška, ko partner/otrok partnerja potrebuje nego, dedovanje....... (glede na trenutno stanje družbe sem tudi osebno skeptičen do posvojitev, razen če eden od partnerjev ni otrokov biološki oče/mati).

Če pogledaš zgodovino, so se vse parade/zborovanja (črnci/ženske), končala ko so dosegla svoj namen in lahko mi verjameš, da se bodo tudi te parade ponosa. Tudi jaz se ne pritožujem čez razne procesije in zborovanja, ki so plod 1001 ideje ali želje, se jih pač ne udeležim in jih ne spremljam

Mislim, da je zelo žalostno, da se zveza dveh gejev/lezbik pri nas imenuje registracija. Mislim kaj smo avto, mogoče živina, da bi potrebovali registracijo.

@telbanc sedaj greš lahko bruhat (in glede na vse najine dotike, bi predvideval da te vsaj teden dni ne bo nazaj na forum).

evo pa še en primer, ki je hipotetičen (pa ne se sedaj izgovarjat da je hipotetičen), ki ga boš lahko komentiral, ko se bo tvoj želodec pomiril.

Oseba potuje po svetu (Kitajska je vedno popularna), tam se "zaljubi" v osebo nasprotnega spola. Pripelje jo v Slovenijo, kjer se poročita in imata 2 otroka. Starši osebe iz Slovenije so že pokojni. Zgodi se tragedija in oseba iz Kitajske umre v prometni nesreči. Oseba iz Slovenije pa se odloči, da je dovolj skrivalnic in iger, ki jih je igrala že celo življenje, zato da bi zadovoljila okolje v katerem živi in si poišče partnerja istega spola. V tem primeru bi ti vzel otroke, jih zapakiral in poslal na Kitajsko, ali bi jih pustil tej osebi?
pogoja:
- oseba iz Slovenije je že od nekdaj čutila privlačnost istega spola, pa je zaradi pritiskov družbe poizkušala živeti družbeno sprejemljivo življenje
- otroka sta ob smrti partnerja s Kitajske stara 5 in 7 let
se opravičujem za "raw" zgodbo ampak nisem hotel da je post čez celo stran
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Jux ::

Jasno! Ob vsem alkoholizmu, nasilju v družini, revščini, drogah, zlorabljanju je ravno da dejstvo da ma otrok dva ljubeča očeta ali mame tako nevarno za razvoj otroka da je bolje da ne dovolimo posvojitve oz. ne damo starševske pravice isto spolnim partnerjem?

(In zraven zavržimo vse študije in raziskave, ki so bile opravljene in potrjujejo tezo da sta istospolna starša povsem primena za razvoj otroka in da če že ima istospolnost kakšen vpliv, je ta izkazan v večji odprtosti do drugačnih ljudi.)
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

mtosev ::

da ne pozabim: mama je rekla da je v mozganih nekaj drugace pri teh ljudjeh. ni bolezen kot bolezen je pa v mozanih pri teh nekaj drugace. kaj je drugace pa ne vem ni moje podrocje in nisem zdravnik.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

imagodei ::

mtosev> "so se na medicini ucili. "

A pred 30-imi leti, ko je bila homoseksualnost z zakonom prepovedana v bivši jugi?
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

da ne pozabim: mama je rekla da je v mozganih nekaj drugace pri teh ljudjeh.

Tle je hakeljc, IMO.

T0RN4D0 ::



Tole v razmislek tistim, ki svetujejo da se stran obrnite :D Ko enkrat nekaj vidiš se moraš s tem pač sprijaznit :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

ne clovek. niti lejzbike al geyi razen ce imajo otroka od prej. bi potem bilo slabse kot da bi bil brez starsev kot da bi mu stars bil gey ali lejzbika.


Zenski je zelo lahko zanosit. Vse kar rabi je enega kolega in par noci truda in bo "spocetje naravno". Tipa potem poslje stran in gre skozi nosecnost in vzgojo otroka s svojo partnerko. Ali to ni naravno? Kaj pa je potem naravno zate?

hamax ::

> da ne pozabim: mama je rekla da je v mozganih nekaj drugace pri teh ljudjeh

Tudi v tvojih mozganih je nekaj drugace kot v mojih. Upam...

Edit:

> Pač otroku, moškega spola lahko dva homoseksualca pokvarita naravno spolno usmerjenost.

To enostavno ni res. Ce se tebi ne ljubi iskati linkov, se tudi meni ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hamax ()

mtosev ::

@hamax mi je zelo zal ampak z mano je vse vredu. vsa testiranja so to pokazala.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

ne clovek. niti lejzbike al geyi razen ce imajo otroka od prej. bi potem bilo slabse kot da bi bil brez starsev kot da bi mu stars bil gey ali lejzbika.


Zenski je zelo lahko zanosit. Vse kar rabi je enega kolega in par noci truda in bo "spocetje naravno". Tipa potem poslje stran in gre skozi nosecnost in vzgojo otroka s svojo partnerko. Ali to ni naravno? Kaj pa je potem naravno zate?

pac ne odgovorna oseba. moski in zenska. ce ne vedo kaj je kondom je to problematicno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

mtosev> "so se na medicini ucili. "

A pred 30-imi leti, ko je bila homoseksualnost z zakonom prepovedana v bivši jugi?

sanjaj naprej. to je pred casom slisala. verjetno na kakem simpoziju al predavanjih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

pac ne odgovorna oseba. moski in zenska. ce ne vedo kaj je kondom je to problematicno.


Kondom predvideva, da si ne zeli nosecnosti. Tu si jo zenska zeli.

Se zmeraj nisi razlozil kaksna je zate naravna pot? Recimo, da nekje v casu od spolnega odnosa do polnoletnosti otroka umre oce. V katerem trenutku mora umret, da je proces zate se zmeraj "naraven"?

mtosev ::

seveda da je to normalno. je pac umrl. na to ne mores vplivat.

PS moj oce je oceta izgubil pri 16tih letih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hamax ::

> @hamax mi je zelo zal ampak z mano je vse vredu. vsa testiranja so to pokazala.

Ocitno nisi razumel mojega posta.

> seveda da je to normalno. je pac umrl. na to ne mores vplivat.

Kaj pa tisti, ki smo odrascali vecinoma le z mamo, ker sta se starsa locila? Imamo kaksno moznost, da smo normalni?

mtosev ::

to ni najboljse, ker rabi pac otrok oba starsa. ampak ce en noce imeti nic z svojim otrokom je pac tak. drugace poznamo eno druzino katero je oce zeno al ponco zapustil in ga nic ni zanimalo kak je z njegovim otrokom. ta gospa se nasla drugega moskega in otrok iz prejsnejga odnosa klice oce in ga tudi ljubi ceprav sploh ni njegov otrok. in to ni nekaj pravljica ampak je res. oseba ga ima rad kot svojega ceprav nimata nic skupnega. pravi oce pa ga sploh ni maral in ga ni sploh brigalo za otroka. ta je zdaj okoli 30 let star. oba dva sta upisana pri moji mami. oba staras. tak da pravi oce ne pomeni da je dober. XYZ oseba je lahko celo bolj ljubeca kot pravi oce.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gandalfar ::

seveda da je to normalno. je pac umrl. na to ne mores vplivat.


Torej, ocetu se zgodi nesreca in umre na zacetku nosecnosti. Mati si najde partnerko, ker ugotovi da ji to bolj ustreza.

Vprasanja:
- je otrok matere samohranilke normalen?
- zakaj otrok iste matere, ki si najde partnerko ni?
- kaj pa ce si najde novega partnerja?

mtosev ::

preberi moj zgornji post. mislim da razlozi veliko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Wox ::


Kaj pa tisti, ki smo odrascali vecinoma le z mamo, ker sta se starsa locila? Imamo kaksno moznost, da smo normalni?


Normalni? Kaj je to? To ne obstaja.
Commodore 64

hamax ::

Vprasaj mtoseva kaj to pomeni, jaz pojma nimam :)

Gandalfar ::

@mtosev ne razlozi dosti. Ali lahko prosim odgovoris na moje alineje?

mtosev ::

evo ti: za svojega otroka oglocas ti sam. kak si ga spocel in podobno. ti si mu stars in ti si odgovoren za njega.

otroki kateri so navoljo za posvojitev je odgovorna drzava. in tak se gleda kaj je najboljse za otroka in ne za kaj tisti kateri ga zeli posvojiti zeli. otrok ni vreca krompira in ce je drzava odgovorna za njega mu rabi ponuditi najboljse. Homo starsi pa nisi najboljsa resitev. ce bi dokazali da so homo starsi boljsi za otroka bi jih lahko posvojili ampak to pac ne bo, ker to strokovnjaki ne bodo ugotovili.

jaz sem zdaj razlozil. ce kdo razume al ne pa ni moj problem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gandalfar ::

@mtosev, prosim odgovori na naslednja vprasanja:

Torej, ocetu se zgodi nesreca in umre na zacetku nosecnosti. Mati si najde partnerko, ker ugotovi da ji to bolj ustreza.

Vprasanja:
- je otrok matere samohranilke normalen?
- zakaj otrok iste matere, ki si najde partnerko ni?
- kaj pa ce si najde novega partnerja?

mtosev ::

1. da
2. za njegovo psihicno zdravlje to ni najboljse.
3. da
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hamax ::

> evo ti: za svojega otroka oglocas ti sam. kak si ga spocel in podobno. ti si mu stars in ti si odgovoren za njega.

Se pravi ... lezbijke imajo lahko otroka, geji pa ne?

mtosev ::

> evo ti: za svojega otroka oglocas ti sam. kak si ga spocel in podobno. ti si mu stars in ti si odgovoren za njega.

Se pravi ... lezbijke imajo lahko otroka, geji pa ne?

ne clovek. kak si ti otroka pridobil je tvoj problem ni problem drzave. ce si bo zenska nasla moskega samo da ji rodi otroka je za njega odgovorna in ce ga bo zjebala je ona odgovorna in obratno. < enko za oba spola. ce to seveda ne krsi zakonov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

donfilipo ::

telbanc>>Pač otroku, moškega spola lahko dva homoseksualca pokvarita naravno spolno usmerjenost
Hm ja to sem tudi jaz menil, saj so naš učili pri 'pivskih vajah iz psihologije', da otrok kot 'role model' rabi pravzaprav oba starša, na osnovi katerih vzorov potem izgradi svoj 'center' za obnašanje. Protiteza je, da je spolna usmerjenost prirojena ali skvarjena. Torej si gej rojen, spol, ki boš preganjal določi ruleta, v genih vseh spolov, pa so kuglice za vse opcije:)Ali pa je um kemijsko preokvarjen za 'kemiju ljubavi' in se to pozna tudi na drugih ne samo intimnih področjih.
Če ne bi bilo tako, v angliji in ZDA ne bi vedno več otrok puščali v posvojitev homoseksualnim parom in verjamem, da so do rezultatov te druge teze prišli s trdimi eksperimenti, statistiko in ne ugibanjem kateri bog je ustvaril zemljo. Ker skoraj vse vere v neke davne preroke polagajo svarila pred tovrstnim vedenjem. In seveda tudi razlago, da ena dobra barka zvečer sonce iz zahoda pelje nazaj na vzhod:)
Postavimo tezo: biološka spola sta dva (funkcionalna). Miselnih vzorcev, ki vplivajo na seksualno vedenje pa je več:
....privlačnost do nasprotnega spola
....privlačnost do istega spola
....privlačnost do obeh spolov
....privlačnost do vsega kar je toplo in ima nekje odprtino
... in tako dalje. Ruleta parametrov se določa ob rojstvu.... fine tuning pa da šola in vzgoja stašev...recimo. Zna se pokazati, da starša mnogo manj vplivata na ta del fine tuninga, kot sovrstniki. Odločilno pa recimo na nervozo, samozavest itd. Tako da...Počakali bomo, da iz množice posvojenih fantkov gay staršev, nekaj pride k nam, in ko nam začnejo množično podirati, naša dekleta, bomo morda verjeli. Potem bomo zakon z navdušenjem spremenili, nakar se bodo tako na tiho in vedno glasneje pokazale prve pasti in slabe posledice. //recimo da se pokaže med homoseksualnimi pari večja promiskuiteta in krača doba školske ljubavi..jebenti mora trajat saj toliko časa, da otroc enajstletko naredijo:) kako bo nek uradnik zdaj to pogruntal, če mu komej štempel funkcionira?// Pred tem so nas svarili že stari metuzalemi. Sam vklesat v kamen je zajeban. Je hitreje če kar zapoveš, kot če razlagaš:)

http://www.usnews.com/usnews/culture/ar...
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

WarpedGone ::

Sami eksperti razvojne psihologije na kupu ...

Sedaj naj verjamemo, da bo otrok, ki bo celotno otroštvo gledal kako se dva tipa/ženske božajo, držijo za roke, itd funkcioniral tako, kot je družbi sprejemljivo in "zdravo" za njegovo življenje?

Že če odraseš brez očeta/matere imaš lahko funkcionalne motnje v odnosu do ženskega/moškega spola. Otroku lahko psihične posledice pusti že golo dejstvo, da se je foter enkrat grdo zadru nad mamo. Bistveno večje posledice mu pusti situacija, kjer fotra/mame sploh ni. Tak človek pač ni označen za nenormalnega, ker je po definiciji normalen. Takšne travme/posledice so tako pogoste da je pač normalno da jih maš.

Moj predlog ukrepov?

1. poenostavit postopek posvojitve otroka običajnim mešanim zakonskim parom, trenutno je to norišnica

2. isto spolne zveze izenačit z "običajnimi" zvezami z eno razliko: ni možno posvojiti "tujega otroka". Če ima eden izmed partnerjev že biološkega otroka, lahko drugi tega otroka "posvoji", da se poskrbi za te posebne primere oskrbe.
Zbogom in hvala za vse ribe

hamax ::

1. da
2. za njegovo psihicno zdravlje to ni najboljse.
3. da


Researchers looked at information gleaned from 15 studies on more than 500 children, evaluating possible stigma, teasing and social isolation, adjustment and self-esteem, opposite gender role models, sexual orientation, and strengths.

Studies from 1981 to 1994, including 260 children reared by either heterosexual mothers or same-sex mothers after divorce, found no differences in intelligence, type or prevalence of psychiatric disorders, self-esteem, well-being, peer relationships, couple relationships, or parental stress.

"Some studies showed that single heterosexual parents' children have more difficulties than children who have parents of the same sex," Perrin says. "They did better in discipline, self-esteem, and had less psychosocial difficulties at home and at school."

Another study of 37 children of 27 divorced lesbian mothers and a similar number of children of heterosexual mothers found no differences in behavior, adjustment, gender identity, and peer relationships.

mtosev ::

zanimivo da je strokovnjaki v SLO s tem ne strinjajo. tak da se ne ve kaj je pravilno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
3 / 35
»»