» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
7 / 11
»»

def0r ::

Jst je izjavil:

Lastniki MW3, imam nekaj vprašanj:

1. MP: Serverski sistem ali obupni p2p, kot v MW2?

2. MP: Je spet prisoten umeten lag?


Se mi zdi da tega ne bodo vec od MW2 naprej naredil. SE mi zdi da je isti sistem kakor black ops. Se mi zdi da imajo dedicated pa vsi so od gameservers.com in imajo izkljucno pravico za hostanje black ops in MW3 zdaj se mi zdi. Za drugo pa ne vem bodo povedali:p

norgur8 ::

Bolf3nk je izjavil:

Je pa treba povedati, da je vsaj uporaba sniper scopov boljša kot v BF3 (med uporabo je slika okoli scopa črna).


ne.. kakšna pa je v bf 3?



Pardon, bom umaknil komentar. Sem bil 100% da ni črno okoli. V vsakem primeru pa bi lahko vsaj pri 3.4x/4x in ostalih scopih spremenili zadeve tako, da bi povečava delovala samo na polju, ki ga pokriva scope.

mag3 ::

ce kdo kupuje mw3 naj malo to temo pogleda :)

Tr0n ::

Kaksne kljuce pa imas to? EU ali RU?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mitja358 ::

Tr0n je izjavil:

Kaksne kljuce pa imas to? EU ali RU?


RU ima.

Bolf3nk ::

:))

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

legendary ::

Danes poizkusil. Pač stvar je podobna prejšnjim serijam...se pravi je popolnoma povprečna. Sama igralnost, vzdužje in sama stabilnost igre...perfect!

Bolf3nk ::

to pa je res dobro v COd 3 MW 8-)

Primoz78 ::

Vceraj sprobal zadevo pa mi je bolj vsec stil kot je v Black ops kar se tice iskanja serverjev in igranja v MP. Pa ta ranking mi vse jasno ker nekam hitro napredujes. Sicer nisem igral MW in MW2 ampak ce bi naredili tak MP server search kot pri Black opsih bi blo veliko boljse...sama igra pa kaj vem saj je ok, mogoce sem mal prevec navajen black opsov a po 1h 30 min igranja se pocasi navajam.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Nov Call of Duty ze naslednje leto. Hitro koncajte tega. :)

http://kotaku.com/5857623/yes-were-gett...

Primoz78 ::

Tr0n je izjavil:

Nov Call of Duty ze naslednje leto. Hitro koncajte tega. :)

http://kotaku.com/5857623/yes-were-gett...


Mhmmm....ce bi sam DLC-je (dobre!) dali ven bi blo tudi ok...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bolf3nk ::

zakaj bi, frocovje raje da 50€ za nov COD vsako leto. activision seveda to vedo. cuzanje denarja,

Poglje MW3. To bi moral bi DL za MW2. Izdajo pa kot samostojno igro, s takšnim pompom, kot da prihaja revolucija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

LordTado ::

Grafika je nižja od pričakovanj no...

Tr0n ::

Pac isti engine kot MW2.

LordTado ::

Ja ampak kolk se spomnim tam ni tako bluralo...

detroit ::

ne gre brez dodatnih efektov upravičit nabavne cene!
Skero

oo7 ::

Igra je vrhunska. Grafiko das do konca in je cist huda , cist nic ji ne manka. Kar se tice igralnosti je pa itak razred zase . Mi ni cist nic zal da sem jo kupil ne da sem uzel dopust :)).

detroit ::

haha ti zmagaš vse:D
vseeno bi prvič raje preverzil/pirat:D predn se odločim sponzorirat mappacke
Skero

Bolf3nk ::

heh mafia tak zmaga kupi igro za sp, za 10 ur igranja da 50€

pa CoD 2 grafiki tudi nič ne manjka :P

cole-22 ::

Se pravi je iskanje serverjev na način BO in NE kot pri MW2? Do koliko igralcev je?

Primoz78 ::

cole-22 ne, iskanje je (verjetno) kot MW2 ker definitivno ni tako kot pri BO...kar je meni precej boljse in bolj pregledno.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

cole-22 ::

Lahko kak screen da vidim? Pa do koliko igralcev je?

Tr0n ::

cole-22 je izjavil:

Se pravi je iskanje serverjev na način BO in NE kot pri MW2? Do koliko igralcev je?

PC verzija ima oboje. P2P in dedicated serverje.

cole-22 ::

Ja še vedno ne vem kako je, če vsak drugače pravi :/

BALAST ::

How to make a COD game:

1. Spend millions on media hyping, advertising, and game cinematic trailers.
2. Add 2 new guns to gameplay.
3. Add in a new area to fight in, as long as they have a foreign accent.
4. Make people feel like they are cool, by adding in ranks that include skulls, and whatnot.
5. Change the texture packs out so the game has a new "look" and better "graphics"
6. Make a dozen foes rush the charactor at once so they feel like they are constantly at war. Be sure to include lots of war shouting like "Hold the front!" or "RPG! Get down!"
7. Rake in billions of dollars of fools money for a game you have been making for the past 6 years, then charge people even more to be "elite" idiots.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

DarwiN ::

Kaj se te pritožujete, saj pa so dodali pepel, ki ves čas začetka kampanje leti po zraku. :))

Sicer pa zdaj jih čaka celo leto anti-marketinga proti njim.. Tega doslej še ni bilo. Letos so še "vsi" qpili to mizerijo, naslednje leto pa marsikdo več ne bo.. Bodo počasi primorani naredit nov GE... Ko prideta nov playstation in xbox.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Sami Bf fani tukaj :))
Samo da se kritizira MW3 .
A igra je vrhunska . Vidi se po prodaji kater spil ima folk rajsi pa ne glede na kvaliteto in kvantiteto ali so otroci ali stari otroci , pac sprjaznite se Cod je zakon .:D

Bolf3nk ::

hehe

A igra je vrhunska .


tebi ja mafia



TotalBiscuit takes an extended look at the multiplayer (let's be honest, the singleplayer might as well not even exist) of the annual shooter series, Call of Duty.


pc version of MW3 is bad

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Pa ce bo imel Cod drugo leto isto grafiko kot letos ga bom vseno kupil . Prednarocil ga bom ze pol leta prej tako kot tega. In pomoje tudi 9 mio drugih ljudi hahahaha . Pa lahko Batllefield nardi tako grafiko da se bo svetila in se vedno bo Cod bolsi.
Sprjaznte se :D

Primoz78 ::

oo7 je izjavil:

Sami Bf fani tukaj :))
Samo da se kritizira MW3 .
A igra je vrhunska . Vidi se po prodaji kater spil ima folk rajsi pa ne glede na kvaliteto in kvantiteto ali so otroci ali stari otroci , pac sprjaznite se Cod je zakon .:D



Ni res, sem CoD fan ampak sem malce razocaran nad MW3...Black ops mi je veliko boljsa. Pa ne mores primerjat CoD z BF3 je cisto nekaj drugega, drugacen slog igranja. Nekaterim je pac vsec eno drugim drugo (meni osebno BF mi ni vsec...imam pa vse CoD-e in BF2+vietnam pa BF3). Glede na prodajo pa ne mores rect, da je igra super...vecina jih je bila kupljenih v predprodaji, zato igre nismo niti videli ne pa da bi kak demo sprobali prej...prakticno pre-order brez demota=macek v zaklju. Ce bi prej demo sprobal sigurno je nebi nabavil in bi raje Black opse dalje spilal.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

DarwiN ::

M-POWER, ti zagotovo na TOP-SHOPU redno kupuješ izdelke, glede na to, da te ne moti, če te kdo nategne.. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Primoz78 ::

oo7 je izjavil:

Pa ce bo imel Cod drugo leto isto grafiko kot letos ga bom vseno kupil . Prednarocil ga bom ze pol leta prej tako kot tega. In pomoje tudi 9 mio drugih ljudi hahahaha . Pa lahko Batllefield nardi tako grafiko da se bo svetila in se vedno bo Cod bolsi.
Sprjaznte se :D


Z takimi izjavami dokazujes svojo nezrelost, namesto bi se spuscal v konstruktivne debate klatis neumnosti...kolk si sploh star?! Se opravicujem moderatorjem za off-topic.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bolf3nk ::

In on trdi da je star 26 let. Deluje mi pa za pol manj:D


sicer pa... že kot uporabnik mafia je imel psihične izpade... se ne čudim :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

robokop ::

Bolf3nk je izjavil:

hehe

A igra je vrhunska .


tebi ja mafia



TotalBiscuit takes an extended look at the multiplayer (let's be honest, the singleplayer might as well not even exist) of the annual shooter series, Call of Duty.


pc version of MW3 is bad



Ej ves kok takih filmckov ima Batllefield ???Ko ga kritizirajo???
Zakaj teh filmov ne dajes na Batllefield stran in samo tukaj serjes???
Pac nemaras Cod-a ne rabis tukaj jokat igraj tisti tvoj Batllefield 3 k ti je tako dober. Aja nemores ker moras cakat pol ure da se zacne igra ker ni igralcev ker so vsi na COD-u .hahahaha
Zdj pa Batlfild noob pejt jokat v tisto tvojo EA revez te boli ker je Cod tako trzno uspesen kr naj te hahahahaha.

Bolf3nk ::

hehe...Mafia, Malar in M- power.

Še kak nick maš?

ahac ::

Valda, da so BF3 fani v tej temi in pljuvajo po MW3... če pa BF3 ne morjo igrat, ker ima mal preveč bugov. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Naj vas moja starost ne moti otroci .
Igram pac tisto kar mi je bolse to je Call of Duty ker me Bf3 sploh ne gane .
Zdj ce moram igrat BF3 da bom zarad tega bolj zrel ste se zmotil , ker igram tisto kar mi je usec ne tisto kar boste vi rekli kao "zreli" ljudje ki igrajo BF3 . Grow up

ahac je izjavil:

Valda, da so BF3 fani v tej temi in pljuvajo po MW3... če pa BF3 ne morjo igrat, ker ima mal preveč bugov. :P



Res je , navadni revezi so .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

Valda, da so BF3 fani v tej temi in pljuvajo po MW3... če pa BF3 ne morjo igrat, ker ima mal preveč bugov


bugi ki bodo odpravljeni.

cod pa že patchajo in polirajo od leta 2006, bi bilo čudno če bi še kakšni bugi bili.

Tako kot WoW.

detroit ::

Primoz78 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sami Bf fani tukaj :))
Samo da se kritizira MW3 .
A igra je vrhunska . Vidi se po prodaji kater spil ima folk rajsi pa ne glede na kvaliteto in kvantiteto ali so otroci ali stari otroci , pac sprjaznite se Cod je zakon .:D



Ni res, sem CoD fan ampak sem malce razocaran nad MW3...Black ops mi je veliko boljsa. Pa ne mores primerjat CoD z BF3 je cisto nekaj drugega, drugacen slog igranja. Nekaterim je pac vsec eno drugim drugo (meni osebno BF mi ni vsec...imam pa vse CoD-e in BF2+vietnam pa BF3). Glede na prodajo pa ne mores rect, da je igra super...vecina jih je bila kupljenih v predprodaji, zato igre nismo niti videli ne pa da bi kak demo sprobali prej...prakticno pre-order brez demota=macek v zaklju. Ce bi prej demo sprobal sigurno je nebi nabavil in bi raje Black opse dalje spilal.

Lp

Če ti je black ops boljša potem si ne upam niti piratsko verzijo zloudat:/ Upam da vsakemu svoje drži tokrat ker mw2 je bil kul in mw1 tudi
Skero

Primoz78 ::

ahac je izjavil:

Valda, da so BF3 fani v tej temi in pljuvajo po MW3... če pa BF3 ne morjo igrat, ker ima mal preveč bugov. :P


Jah no...verjetno tudi zato mi ni prevec vsec BF3 zaradi bugov sem jo parkrat sprobal. Cakam na popravek. Je pa grafika proti MW3 precej boljsa. CoD igre so pomoje bolj znane po hitrejsi igri in ko se sniper kje postavi in caka je takoj "kemper" pri BF pa to ni tako ker so mape ogromne in sniper je pac sniper...Ne vem no, neki se kregat kera je boljsa kera slabsa mi je brez vezno ker vsak ima svoje okuse. Jaz bom spilal tako MW, BO in tudi BF3...odvisno od razpolozenja.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ADIJOOO ::

Bolf3nk je izjavil:

Valda, da so BF3 fani v tej temi in pljuvajo po MW3... če pa BF3 ne morjo igrat, ker ima mal preveč bugov


bugi ki bodo odpravljeni.

cod pa že patchajo in polirajo od leta 2006, bi bilo čudno če bi še kakšni bugi bili.

Tako kot WoW.


bOLF3NK mislim da je cajt da ti nehas igrat igrce in si najdes kasno babo , ker prevec visis tukaj gor in to ni dobro za tvoje zdravje.
In najbolsa igra drugace je super mario :O

Primoz78 ::

detroit je izjavil:

Če ti je black ops boljša potem si ne upam niti piratsko verzijo zloudat:/ Upam da vsakemu svoje drži tokrat ker mw2 je bil kul in mw1 tudi


Obvezno sprobaj pred nakupom sprobaj, sem se parkrat "opekel" pri par igrah, pa cetudi so ble "samo" po 2-3€ v akciji...skoda filat Steam account.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

hehe...Mafia, Malar in M- power.

Še kak nick maš?


Zaenkrat imam samo enega , a bi jih moral imeti vec???

detroit ::

Primoz78 je izjavil:

detroit je izjavil:

Če ti je black ops boljša potem si ne upam niti piratsko verzijo zloudat:/ Upam da vsakemu svoje drži tokrat ker mw2 je bil kul in mw1 tudi


Obvezno sprobaj pred nakupom sprobaj, sem se parkrat "opekel" pri par igrah, pa cetudi so ble "samo" po 2-3€ v akciji...skoda filat Steam account.

Lp

ma kaj ko me nobena več ne prepriča. Kupit igre za mplayer pa ne mislim, ker nimam časa nič. Tako da po moje še d3 odpade:[
Skero

PARTyZAN ::

ahaca lahko mirno ignorirate, ker je troll.

BALAST ::

29,787 66,616 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
24,523 62,189 Counter-Strike

STEAM Stats
67k ljudi že igralo danes, pa se je dan šele komaj začel v ZDA.

Glede blamaže nickov pa rečem samo to: Bodimo kritični do kritik.


:))
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

def0r ::

Ja release day je? Saj tudi Black Ops je bil nekaj casa top.

69charger ::

Ma dej nehejte se sprenevedat sem danes še špilat SP od MW2 sem točno lahko vedel kaj se bo zgodilo,le zakaj,ja ker pač že 3 špile gledam eno in isto. Nič novega razen orožij in mape,perki so mogoče malce boljši to je pa to. Grem rajši na custom COD4 server pa bom špilal "isti kurac".
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Wisor ::

SP je veliko boljši od BO, sicer smo ze vse 20X preigrali v prejšnih delih, ampak osebno bi mu dal oceno 80/100. Navdušil me je "adrenalin" tako kot v vsakem novejšem codu, veliko je še bugov (baterije svetijo skozi stene in podobno ...). Kampanijo sem igral slabih 7ur na težavnosti veteran, 4 ure je pa res mogoče dolga igra na težavnosti recrout in preskipni vsaki sceni ....

69charger je izjavil:

Ma dej nehejte se sprenevedat sem danes še špilat SP od MW2 sem točno lahko vedel kaj se bo zgodilo,le zakaj,ja ker pač že 3 špile gledam eno in isto. Nič novega razen orožij in mape,perki so mogoče malce boljši to je pa to. Grem rajši na custom COD4 server pa bom špilal "isti kurac".


Brez zamere, tudi CoD 4 je razočaranje. Serija CoD se je zame zaključila z izidom COD:UOja (če govorimo u MPju), ki je na takratni sceni pokvaril vse povprek. SP je pa še vedno fajn preigrati, čeprav mislim, da 60€ odšteti za špil trenutno ni dobra naložba ;)
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653658 (18297) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768394 (36159) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100047 (74876) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534131 (25728) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676851 (59337) Unknown_001

Več podobnih tem