» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
11 / 11
»
»»

Machete ::

Jerry000 je izjavil:

Zato pa jamram...ker bolj očitno ne morejo denar molzit. Lani sem kupil COD MW2 ker mi je zapasalo ampak to je čisti obup od igre kar je bilo do 2009


Meni je lanski cod brez imena kar kulski. Proper cod mw. 90 ur do maja. Poleti ne igram.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Makarov...a j*** in tkole te not potegnejo sam za SP. @Machete, ti je lanski boljši kot MW2?

oo7 ::

Jaz bi kupil COD če bi se dalo kupiti samo kampanijo za neko normalno ceno.

Machete ::

Jerry000 je izjavil:

Makarov...a j*** in tkole te not potegnejo sam za SP. @Machete, ti je lanski boljši kot MW2?


Nimam.
(mw2 2009 je bil pa super, samo lean sem pogrešal, ko so ga takrat 1. odrezali).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jaz bi kupil COD če bi se dalo kupiti samo kampanijo za neko normalno ceno.

Tud jaz, kampanije so mi super pri COD. Mogoče pa alternativa

Skyman ::

Jaz sem dobil cold war za 16€ igral bom seveda samo SP. Cez 4 mesce na PS dobil potem cold war gratis :))

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz bi kupil COD če bi se dalo kupiti samo kampanijo za neko normalno ceno.

Tud jaz, kampanije so mi super pri COD. Mogoče pa alternativa



Problem je, ker te COD igre držijo visoko ceno več let čeprav je medtem MP že zdavnaj mrtev.

Skyman je izjavil:

Jaz sem dobil cold war za 16€ igral bom seveda samo SP. Cez 4 mesce na PS dobil potem cold war gratis :))


Kje si kupil ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Skyman ::

Mislim da na njihovi strani nism cisto preprican,vem pa da je bilo okoli novega leta.Spremlaj popuste vec kot 20€ ne dam za neki SP kateri je dolg 3-4h

Reaper ::

Po letih igranja Battlefield iger in fiaska z battlefield 2042 sem lani potem kupil COD MW2. Meni je bila igra fun ampak posiljevanje s temi Season Passi že v osnovnem meniju mi grejo na živce. Od N opcij je samo ena prava za dejansko normalno igranje, vse ostalo je nek balast za dodatne nakupe.

Jerry000 ::

Reaper je izjavil:

Po letih igranja Battlefield iger in fiaska z battlefield 2042 sem lani potem kupil COD MW2. Meni je bila igra fun ampak posiljevanje s temi Season Passi že v osnovnem meniju mi grejo na živce. Od N opcij je samo ena prava za dejansko normalno igranje, vse ostalo je nek balast za dodatne nakupe.

Ekzekli. Sej je fun...sam se čuti tisto njihovo klasično vsiljevanje, rape na suho. Ne vem...tist ko si želiš da bi te potegnilo not, potem pa new COD...pa je šlo vse kar si se namučil. Da bi vsaj izdal ven in operaterje dajal ven, nove skine, mape itd...updejti. Ne pa nova igra vsako leto. Rainbow Six Siege je meni boljši zaradi tega, al pa CSGO

Reaper ::

Se čisto strinjam z napisanim.

ahac ::

Gameplay Reveal Trailer | Call of Duty: Modern Warfare III
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Cutscene zame ni gameplay. Neetičen marketing, ki bi pomoje moral biti prepovedan.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Uf, men so pa ravno cutscene-i všeč. Dodajo nekaj k zgodbi. Gameplay je pa potem ločen seveda.

Machete ::

Ja saj je ok, samo na živce mi gredo trailerji naslovljeni GAMEPLAY REVEAL TRAILER, vsebina pa čisti cutscene, po možnosti še ekstra obdelan.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Ja saj je ok, samo na živce mi gredo trailerji naslovljeni GAMEPLAY REVEAL TRAILER, vsebina pa čisti cutscene, po možnosti še ekstra obdelan.

Ajaa to, to se pa strinjam ja. Dejansko so čisti milking money machine. Zanimivo mi je da jim tok časa že uspeva to...od leta 2003. Da se folk ni naveličal tega al pa nehal kupovati da bi se vsaj malo potrudili. Zdaj grejo pa po vsej liniji najmanjšega odpora. To kar je v MW3 bi kamot bil DLC...zgleda kot DLC

oo7 ::

Call of Duty: Modern Warfare 3 - Official Gameplay Trailer (4K)

oo7 ::

Multiplayer Trailer | Call of Duty: Modern Warfare III

__Devil__ ::

Naj bi bil hitrejši movement v MW 3, podobno kot je bil MW19. Sreča nisem kupil MW22, ni slaba igra, igram warzone 2 in free MP weekende. Mogoče kupim MW3, ker sem MW2 preskočil, tako nebom rabil kupit 2x iste igre, ker je res to DLC za MW22 kot pišejo. Upam, da bo vsaj grafika izboljšana, map bo ogromno, 16+. Bomo videli, jutri že pride beta testing za PS pa bomo slišali mnenja in videje drugih, če bo vredno nakupa za PC.

oo7 ::

Call of Duty MW3 2023 Zombies Official Gameplay Trailer 4K

DirkDiggler ::

Ima kdo kakšno viška kodo za BETA play test ?

Skyman ::

CoD: Modern Warfare III Huge File Size Pinned on "Increased Content," Campaign Alone 140 GB

https://wccftech.com/cod-modern-warfare...

acookook ::

Haha, zdaj bodo pa že DLC-ji po ene 100+ GB
.

oo7 ::

Tole je pa :))

Worst fear confirmed: You can't launch Modern Warfare 3 without first launching Modern Warfare 2
https://www.pcgamer.com/worst-fear-conf...

Jerry000 ::

Ka to delajo s COD, pa sej to ne morš verjet xD

Skyman ::

Kar kupujte vsak let 80€ kaj pa je to :)) eni ste danes ugotovili eni pa ze 10 let nazaj,in lepo dobis za cca 15€ SP.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jerry000 ::

Mene preseneča da kljub takim poraznim ocenam, porazno igro skozi več let, požrešnim razvijalcem...to še vedno laufa. Ni mi jasno to...ni

Skyman ::

Ime,marketing delata svoje..ce nimas novega coda pac nisi IN
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768384 (36149) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100032 (74861) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534127 (25724) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676840 (59326) Unknown_001

Več podobnih tem