» »

Mass Effect 3

Mass Effect 3

««
11 / 14
»»

MrBrdo ::

Btw če koga zanima, z save editorjem za ME3 se da spremenit tudi klaso. Jaz sem si spremenil iz Soldier v Vanguard, ker sem se Soldierja že malo naveličal, ko sem importal ME2 save pa nisem spremenil. Kar je treba naredit je da narediš novo igro z npr. Vanguardom, potem pa odpreš oba savea in skopiraš iz tega novega določene vrednosti (v Raw pod Player, mislim da sta 2 vrednosti ki določita class, potem moraš pa skopirat še vse Powers). Men super dela, pa mi ni žal, ker mi je Vanguard ful bolj zabaven za igrat :)
MrBrdo

yoco ::

Bioware Director Responds to Mass Effect 3 Criticism
Casey Hudson defends "polarizing" ending, while promising single-player DLC.


http://au.xbox360.ign.com/articles/122/...

kmetek ::

MRBRDO kje si dobil ME3 editor? link.

Berserker ::

SPOILER ALERT



Tole bo mogoče razložilo konec. Res upam da je tole res... Na koncu bi lahko rekli samo, da je Bioware igral precej umazano igro z fanboyi.

Alamar ::

Prva minuta angry joe rivjuja lepo prikaže kakšne občutke sem doživljal ob igranju trojke.

Berserker ::

Meni je tale komad prav carski na koncu, to je sicer edina svetla točka konca.



Še tole, a se komu sanja kje dobit wallpapers z tiste litografične slike iz edicije (ali te slike iz youtube linka)...

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Berserker je izjavil:

Meni je tale komad prav carski na koncu, to je sicer edina svetla točka konca.

Ta komad maš na soundtracku!

MrBrdo ::

kmetek je izjavil:

MRBRDO kje si dobil ME3 editor? link.

Mislim da je tole uradno: http://svn.gib.me/builds/masseffect3/
Trenutno je še v beta fazi tako da moraš stvari ročno popravljat, tako kot sem napisal.
PS: Prej si naredi backup tistega savegamea, ki ga boš spreminjal, za vsak slučaj, čeprav program omogoča shranit spremembe kot nov save.
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

MonkeyHead ::

Berserker je izjavil:

Meni je tale komad prav carski na koncu, to je sicer edina svetla točka konca.



Še tole, a se komu sanja kje dobit wallpapers z tiste litografične slike iz edicije (ali te slike iz youtube linka)...




To sliko sem našel :D.

EDIT: http://www.gdefon.com/search/mass%20eff...

Večina wallpaperjev

Zgodovina sprememb…

yoco ::

A je pr vam tudi miška ful občutljiva? Jz se ful matram, kadr merim v tarčo in sam mal da z miško premaknem mi res "skoč" na čist drugo stran. Ne vem a je moja mipka tok zanč! :|

fireX88 ::

@MonkeyHead link ne dela....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

todman74 ::

yoco je izjavil:

A je pr vam tudi miška ful občutljiva? Jz se ful matram, kadr merim v tarčo in sam mal da z miško premaknem mi res "skoč" na čist drugo stran. Ne vem a je moja mipka tok zanč! :|


Men deluje čist v redu.
Je pa težavnost kar na nivoju, špilam na "normal", pa kar občasno krepnem. Predvidevam, da je na višjih težavnostnih stopnjah potem kar prava akcija.....je pa tole postalo precej bolj streljačina, kot RPG.

MrBrdo ::

men je pa na normal ful izi... edin zdej ko sem zacel vanguard namesto soldierja igrat, sem ze parkrat crknil, prej pa prakticno nikoli. pac high-risk high-reward al kako pravjo za vanguarda :)
MrBrdo

Bolf3nk ::

todman74 ::

MrBrdo je izjavil:

men je pa na normal ful izi... edin zdej ko sem zacel vanguard namesto soldierja igrat, sem ze parkrat crknil, prej pa prakticno nikoli. pac high-risk high-reward al kako pravjo za vanguarda :)


Vem še iz ME2, da je "vojaka" najlažje igrat, zato sem na začetku svoj lik spremenil v sentinela....občasno bi pač "specialno" strelivo prav prišlo.

kmetek ::

vanguard pa tak gnil class....umiram po tekočem traku res.

kako točno zamenjaš class?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

MonkeyHead ::

fireX88 je izjavil:

@MonkeyHead link ne dela....


Meni dela OK.
To sliko od normandy katero sem prilimo pa desni klik copy url link - nov tab - desni klik paste pa imaš to sliko v resoluciji ×1200

fireX88 ::

ja ja zdj dela, včeraj mi je pisalo "bad gateway"... drugač pa hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

todman74 ::

Tistim ,ki se pritožujete zaradi konca....men se ne zdi tako slab, pač ni v stilu filma "Dan neodvisnosti", pač pa po bolj "realnem" scenariju.

Timurlenk ::

ampak NI POVEZAN Z NIČEMER, KAR SE JE DOGAJALO pred koncem

todman74 ::

To je precej res, ampak Reaperji so tehnološko tako nadmočni, da se jih zgolj s silo pač ni dalo premagati....nakako tako so si verjetno zamislili avtorji te igre.

def0r ::

todman74 je izjavil:

Tistim ,ki se pritožujete zaradi konca....men se ne zdi tako slab, pač ni v stilu filma "Dan neodvisnosti", pač pa po bolj "realnem" scenariju.

Nebi raje rekel temu realen, bolj bi rekel temu lenoba :)

yayo ::

pa saj bo prej ali slej naprodaj dlc s "pravim" koncem :P

Bergyb ::

yayo je izjavil:

pa saj bo prej ali slej naprodaj dlc s "pravim" koncem :P

Konec je čist ql, do tja, ko se meniš z Andersnom, vse naprej je pa kr nekaj... Da ne ominjam končne "otroške" izbire in pa Normandy ena najbol naprednih vojaških ladij, se fura okol, s folkom, ki ti je še mal prej stal ob strani (razen v enem primeru je vedn EDI) in niti v enem filmčku ni uporabila glavno orožje, ki je v ME2 uničilo Collector ladjo...

Ne moremo rečt, da se jim je mudil sestavit konec, saj je bil ta planiran že čisto na začetku, vmes so le spremenil, da ni blo na koncu "boss fighta" z Illusive Man, tk da konca vrjetno v nebenem DLC ne bojo spreminjal...

Dosegl so le to, da se mi ne bo dal ponovn obrnat špila, ker njihovo "vaše odločitve vplivajo neposredno na zgodbo", na koncu nič ne pomeni. Pa zanivimo, da lahko isti val enkrat uniči površino zemlje, drugič ko maš več pomoči, pa ne, sam še avti bi mogl bit nafilani s plinom, pa smo v Hollywoodu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bergyb ()

kmetek ::

Here is how to change class, just tried this myself to start a NG+.

1) I opened my "NewGamePlusSave" from my first ME3 career in Gibbed then saved it as a new save in a new career.
2) Editing the new save I just created I went to the "Raw" tab then expanded "Squad", then "Player".
3) I edited both "classFriendlyName" and "className" based on the info below. I got the #'s from the Coalesced.bin

classFriendlyName = className
93952 = SFXGame.SFXPawn_PlayerSoldier
93953 = SFXGame.SFXPawn_PlayerEngineer
93954 = SFXGame.SFXPawn_PlayerAdept
93955 = SFXGame.SFXPawn_PlayerInfiltrator
93956 = SFXGame.SFXPawn_PlayerVanguard
93957 = SFXGame.SFXPawn_PlayerSentinel

4) After editing "classFriendlyName" to match "className" per the above chart I saved the file in Gibbed's editor.
5) I then opened ME3, selected New Game, and import ME3 character and chose my newly created career with only the NewGamePlus save.

Success! The creation process let me use my new class, I'm on Mars now with no problems.

*Extra stuff not related to class editing*
I was also able to edit swap Kaiden/Ashley at the same time, if you wanted to play through with the other one.

1) After I finished editing my class (so skipping step 5 above for now) I went to the "Plot" tab in Gibbed's editor and changed the following "Bool" values as listed below.

Ashley alive: 13827 = TRUE and 13828 = FALSE
Kaiden alive: 13827 = FALSE and 13828 = TRUE

2) I then saved my edits and skipped back up to step 5 above. Enjoying a NG+ with a new class and Ashley since I had Kaiden last time.

Hopefully this is helpful!

Je komu ratala romanca z več kot 1 babo? Vedno so konflikti?

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

VelikiTun ::

Mah, na koncu je tako ali tako vseeno, ker dobiš praktično enake konce, le da se barvno razlikujejo.

MrBrdo ::

kmetek: jz nism nč importu sejva, ampak sem samo poleg classa spremenil še use powers, na isti način. pa mi dela čist super
MrBrdo

kmetek ::

to pa nisem našel use powers?

Bergyb ::

kmetek je izjavil:


Kaj je sploh možn, da Harbinger ne pride branit? Al bo to šele z DLC možno... Al pa je to sestavu en, ko je jezn na konec? :D

Sem mel smešno foro, enga tipa je na koščke razbil, ko sem strelal po njem, pol se je pa čudežno nazaj sestavu 8-O in me poskušal z mečem zabost... Očitno je samo zaigral, da ga je raznesl :D:D

Drugač pa so ful poslabšal meni, kjer so opisi misij, za stranske sploh ne veš, al si že najdu artifact in podobno, pa še za zemljevidu niso označene... Pa tečn je, ko očitno Shepard skos posluša, kaj se folk okol njega meni, pol pa skočiš med pogovor, pa rečeš, da se naj grejo rajš borit, kot pa da se to pogovarjajo...

integral15 ::

Igra je res odlicna ucer po 29urah in 55 min sm jo obrnu in morem rect da je igra ena iz med mojih najbolsih igr kar jih je kdaj prslo vn ceprav 1ke nism obrnu jo zdaj obracam. Ves nestrpen upam da pride se kak mass effect, ceprav bres sheperda ki ostaja legenda in upam da bo nadaljevanje kak njegov sin ceprav na koncu igre kaze nekega cloveka in decka, ki mu pripoveduje zgodbe o shepardu mislim da bo ta decek ko odraste prevzev mesto sheperda in se bo igra nadaljevala. Mogoce kdo ve ce pride kak DLC ???

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Po netu se širijo govorice o DLC z naslovom The Truth. Ampak to so vse govorice za enkrat.

VelikiTun ::

Za DLC so špekulacije, vendar nič uradnega. Sicer malo verjetno, da bi se DLC dogajal po koncu zgodbe, bolj verjetno nekje vmes.
Kar pa se tiče nadaljevanja, se mi zdijo opcije izčrpane, vsaj glede na konec igre. Po drugi strani pa se EA najbrž ne bo tako hitro losal molzne krave.

integral15 ::

Ja ravn to mislm da ne bodo kar tako odnehal ker jim ta igra prinasa ogromne dobicke ravn tako kot assassins creed ceprav ni nihov sam za primerjavo. Glede zgodbe marsikaj se najde predn ta otork odraste mine se najman 20 let v tem cesu se lahk pa mars kaj zgodi ustvari nova rasa al pa karkoli idej je lahk ogromn ker je prostor brezmejen dobesedno vesolje.

kmetek ::

katero babo si romance igral? kurba tuhtam, kako bi vse 4-5 :))

Bergyb ::

DLC bo aplira enkrat, za enkrat se pa ve samo to, da bo v MP prinesel nove rase za igrat, za SP pa ne želijo povedat nič

integral15 ::

kmetek
Jast sem z ashley

Berserker ::

Jaz sem opazil, da nekaterim umre Miranda, ko ubije svojege očeta. Pri meni je sicer preživela, ampak kaj sproži to opcijo ? Glede romance imam tak občutek da je preveč Scen kjer Ashley pritiska, če bo kaj ali ne...

VelikiTun ::

todman74 ::

integral15 je izjavil:

Igra je res odlicna ucer po 29urah in 55 min sm jo obrnu in morem rect da je igra ena iz med mojih najbolsih igr kar jih je kdaj prslo vn


Igra je dobra in kdor je ljubitelj zgolj strelanja, mu je lahko odlična. Ljubitelji RPGjev pa bojo verjetno malo razočarani, ta del zaostaja za predhodnikom in kar krepko za Skyrimom, tudi Deus Exom....

yayo ::

Jaz sicer še nisem igral ampak z veseljem spremljam ves cirkus, ki se dogaja okoli igre. Tukaj je lep primer.

Bergyb ::

Se je folk tut tako bunil glede Dragon Age 2? Kolkr se spomenm, je bila tist dosti večja polomija....

Odkar so pod EA, gre le še navzdol glede SP iger vsaj...

def0r ::

Bergyb je izjavil:

Se je folk tut tako bunil glede Dragon Age 2? Kolkr se spomenm, je bila tist dosti večja polomija....

Odkar so pod EA, gre le še navzdol glede SP iger vsaj...


amo pri DA2 moras upostevat da je bil celotni spil polomija ne samo ending kakor pri ME3 in obstaja celo neko upanje majhno da lahko popravijo ending.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

yoco ::

Še dobr da nism dokončal DA2 :D
Enka mi je bla ful carska, dvojka mi je bla že takoj kr neki.

MrBrdo ::

kmetek je izjavil:

to pa nisem našel use powers?

ne use powers, mislil sem vse :) tam pod player, kjer imaš class, imaš tudi powers, ki ga lahko odpreš, noter maš pa te powerje, ene 6-8 se mi zdi da jih je. nrdiš še nov save, ki ga itak rabiš da skopiraš class, pa skopiraš še te powers (morš pa usazga posebi) - mislim da je isto nek ID (številka) in pa title/name, za vsak power. jaz sem level kar pustil tako kot je blo, potem sem pa v igri šel v medbay pa dal reset powers in si lepo na novo razporedil točke.
MrBrdo

VelikiTun ::

 ...

...

yoco ::

Umru od smeha! :))

kmetek ::

a manjše slike se ne da dobiti?

def0r ::

Se da povecat u knowz.

Bergyb ::

@VelikiTun pozabu si spredi napisat SPOILER ALERT!!!
Zdej si zihr enim parih spoilu konc ME3...
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513552 (12166) nooby
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17529868 (23118) todman74
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223681 (3120) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25236972 (23207) lopov

Več podobnih tem