» »

Mass Effect 3

Mass Effect 3

««
12 / 14
»»

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

kmetek ::

Bergyb ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bergyb ()

kmetek ::

;((

kmetek ::

todman74 ::

Razmišljam, da bi šel še enkrat tole obračat, tokrat s svojim drugim ( moškim) karakterjem iz ME2, kjer mi je preživelo 9 od destih "soborcev", kar se sicer v sami igri izkaže kot povsem nepomembno....se sploh splača, oziroma kater class bi bil zanimiv in "konkurenčen", če bi šel igrat eno težavnost višje od "normal".Saj fajt s Cerberusom je mala malica, edin tiste asari "mutantke" znajo bit včasih mal tečne...aja v ME2 sem špilu soldierja in infiltratorja, v trojki pa sem bil sentinel.

JC Denton ::

Jaz sem začel učeri to igrat in sem konkretno razočaran nad igro. Vrjetno je bom zašpilal do konca, potem pa šel še enkrat igrat vse od enke naprej. Samo me zanima, a so že poštimal uvažanje lika iz ME1 v ME2 in nato v ME3, ker sem učeraj neki bral in so se eni pritoževali da jim ni uspelo.

Bolf3nk ::

Iz me1 v me2 dela vse ok. Iz me2 v me3 pa ne dela prenos "izgleda" tvojega Sheparda. Javi neko napako in ti ga vrže na default. Save game pa dela vse bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

ahac ::

Niso poštimal.
Tole si poglej:
http://social.bioware.com/forums/forum/...
Na ta način lahko importaš večino stvari, kar ne gre pa potem ročno nastaviš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Bolf3nk ::

Če imaš Sheparda iz ME1 v ME2 nimaš te face kode, da bi jo pol samo vnesel v ME3.

yoco ::

Mene pa neki zanima glede dvojke. Ponovno igram in mam vse DLCje gor. Vse frende sm najdu razn Legiona. Pa me zanima, kdaj in kje ga srečam?

todman74 ::

Bolf3nk je izjavil:

Iz me2 v me3 pa ne dela prenos "izgleda" tvojega Sheparda.


Tole ne razumem.....moja Shepard čist isto izgleda kot v dvojki.

Bolf3nk ::

Si naredil svojega Sheparda že v ME1?

nomad_soul ::

yoco je izjavil:

Mene pa neki zanima glede dvojke. Ponovno igram in mam vse DLCje gor. Vse frende sm najdu razn Legiona. Pa me zanima, kdaj in kje ga srečam?


Reaper IFF mission.

todman74 ::

Bolf3nk je izjavil:

Si naredil svojega Sheparda že v ME1?


Ne nisem....torej tle je problem.

Me pa mika, da bi šel celo serijo špilat od začetka...torej, če kdo ve, kje bi dobil original "škatelno" ME1 igro čim ceneje....se priporočam.

Berserker ::

todman74 je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Si naredil svojega Sheparda že v ME1?


Ne nisem....torej tle je problem.

Me pa mika, da bi šel celo serijo špilat od začetka...torej, če kdo ve, kje bi dobil original "škatelno" ME1 igro čim ceneje....se priporočam.


Torej sploh nisi igral ME1 ? Škoda, ker si takole zamudil precej informacij v celotni seriji. Pa tudi sistem se ti bo napram dvojko in trojko zdel dokaj lesen in zastarel. Vsaj questi in sub-questi so dobro označeni.

yoco ::

nomad_soul je izjavil:

yoco je izjavil:

Mene pa neki zanima glede dvojke. Ponovno igram in mam vse DLCje gor. Vse frende sm najdu razn Legiona. Pa me zanima, kdaj in kje ga srečam?


Reaper IFF mission.

Tenx!
:D

ahac ::

Bolf3nk je izjavil:

Če imaš Sheparda iz ME1 v ME2 nimaš te face kode, da bi jo pol samo vnesel v ME3.


Zato sem dal pa link, kjer piše kako dobiš kodo v tem primeru (manjka pa par nastavitev [nos, barva obrvi...], ki jih moraš potem ročno izbrat).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Pride kmalu patch, ki popravi prenos face iz ME1 v ME3.

Mene zanima če se še komu dogaja da včasih ne more v MP kupit opreme, kao da je neka napaka...

yoco ::

A je DLC Arrival za dvojko samo za PS3?

kmetek ::

tudi za PC.

yoco ::

Hm, čist nikjer ga ne najdem! :8)

kmetek ::

Bergyb ::

Indoctrination teorija za konec ME3 je kr dobra, sam to pomeni, da še vseen nismo vidl pravega konca... Ne morjo pa dat konec kot plačliv DLC!! (prav tako ne v ME4 - 4. del triologije :D)

Aprila so rekl, da bomo zvedl več (al njihova razlaga konca, al bo dopolnjen konec, da si bomo lažje razlagali,... al pa bomo ugotovil, da pride pravi konec kot DLC enkrat drug let :| -Indoctrination theory)
Čas se jim izteka, samo še en mesec imajo, da povedo kako in kaj, ter kdaj :D

Berserker ::

Kje je pravilo, da se je treba držati pravila trilogija = trije deli. Brez težav naredijo spin off nadaljevanje ali strategijo. Meni je ME univerzum kar všeč, zadeva ima svoj stil, rase so domiselne, celotno dogajanje ima svojo zgodovino. Skratka star wars + bsg...

Glede večigralstva me zanima to, če je največji level za določen karakter omejen samo na 20 ?

ahac ::

Končno obrnu.
Na prvi poglej je konc je res krneki, polno stvari, ki so čist nesmiselne, itd......
Ampak ni šans, da bi Bioware na konc naredu tolk napak. Ni šans. To mora bit namenoma in po Indoctrination teoriji je tudi vse smiselno (tudi detajli, ki jih pri igranju niti ne opaziš in ne morjo bit naklučje).
Pa, če je igralc izbral pravi konc, potem v bistvu ostane še vse odprto (za DLC ali nadaljevanja).
Če je teorija kul in sem prepričan, da je... potem je f***ing genjalno. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BALAST ::



Toliko o tem, da EA premika viralno oglaševanje iz Amerike v Azijo, ter sužnjelastniški odnos EA do zaposlenih.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

ahac ::

Ja, screenshotom 4chana je res za verjet.

Pazi to:
I actually researched TOR and there was no legitimate defense I had for it

Valda, EA plačuje mulcem, ki sploh ne poznajo špila, da spamajo forume kolk je fajn.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kmetek ::

Vem, da ni tema za to. Začel sem spet ME1....kupljena v akciji preko steama....1.02 patch itd....še komu nagaja z zadnjimi nvidia gonilniki? Nekako šteka ali kdaj zamrzne slika.

ME1 je ful dober, ko lahko res raziskuješ na dolgo in široko hehe.

Izi ::

Končal celotno trilogijo Mass Effect skupaj z vsemi DLC-ji in bi na koncu zelo razočaran, pravzaprav jezen.

Mass Effect 3 je POPOLNA KOPIJA ene najbolj legendarnih iger vseh časov Deus Ex.
WTF? :8) A so mislili, da je legenda že tako stara, da smo nanjo že pozabili?
Skopirali so dobesedno vse od odločitev do sklepanja zavezništev do popolnoma enakega zaključka s tremi popolnoma enakimi odločitvami.
V Deus Ex po enakem principu z odločitvami in sklepanjem zavezništev pridemo do treh koncev, ko moramo izbrati med UNIČENJEM, KONTROLO ali SINTEZO. Iste odločitve so tudi na koncu v Mass Effect 3. Sramota.
Da je vse skupaj še huje je v Deus Ex vse skupaj odlično izpadlo, v ME3 pa konec izpade zelo prisiljeno in je vsak razočaran nad njim, četudi popolnoma odmislimo, da so ga ukradli iz druge igre.

Če gledamo celotno trilogijo Mass Effect, zadeva ni slaba. Vesolje in rase so odlično narejeni in prva 2 dela sta močno priporočljiva za preigranje.
Sploh Mass Effect 1 je daleč najboljši del serije in ga je nujno preigrati, ME2 je sicer precej slabši, ampak lepo dopolnjuje odličen 1. del.
Na koncu drugega dela je priporočljivo nabaviti še DLC Arrival in ta naj služi kot zaključek serije. Recimo, da Shepard uniči bistveni Mass Relay in Riperji ne morejo priti v naše vesolje. Tako se zgodba lepo zaključi in serija nam bo ostala v lepem spominu. Od 3. dela pa samo roke stran.
Poleg tega je 1. del akcijski RPG, 2. in 3. del pa sta samo navadni streljačini z nekaj več pogovarjanja kot je običajno.

3. del razen bojevanja, ki je narejeno v redu, k sami zgodbi ne prinese nič, pravzaprav popolnoma uniči, kar smo gradili skozi prejšnja 2 dela. Kar se tiče pa arkadnega bojevanja pa je le to enako dobro v večini streljačin, tako da tudi zaradi tega nakup ME3 ni smiseln. V zgodbi ne zvemo ničesar novega, saj je vse skupaj samo sklepanje zavezništev, edino kar je smiselno in vredno v tretji zgodbi je DLC s Proteanom, ta prinese nov vpogled v celotno zgodovino in zapolni vrzeli. Pa še to edino svetlo točko so nato izrezali in jo prodajajo posebej.

Če kdo torej namerava kupiti Mass Effect 3, naj namero opusti in raje nakupi vse DLC-je za prva dva dela in ju še enkrat preigra. Tudi bojazen, da sta prva dva dela že grafično zastarela je odveč, v bistvu so vsi trije deli grafično bolj ali manj enaki.

Namesto Mess Effect 3 pa raje kupite Deus Ex: Human Revolution. Je mnogo boljši kot ME3, z boljšo zgodbo in tudi ta ima zaključek v podobnem slogu kot originalni Deus Ex in ME3, z razliko, da imamo 4 možne izbire.

JC Denton ::

Danes bom morda dokončal ME1, povejte mi, če uvozim lik v drugi del, kaj se z likom prenese? Njegove odločitve že, pa najverjetneje izgled tudi, kaj pa sposobnosti in klas?

kmetek ::

Jaz še enkrat igram ME1, lol res je boljši od ME3.

ME1 > ME2 > ME3 ful so zajebali z trojko.

JC Denton ::

Se strinjam, enka mi je carska tak da jo bom že trtjič prešpilal.

ZaphodBB ::

ZaphodBB je izjavil:

Dobri stari EA.

Se kdo spomni Ultime 7? Notri so bili trije artefakti, katere je zlobnjak Guardian (the destroyer of worlds) potreboval za prehod v Britannio. Artefakti so kocka, krogla in piramida. Spodaj imate stari EA logo.

 EA Logo

EA Logo



Če vas zanima kako smo se včasih igrali si preletite spodnji walkthrough, me je kr zagrablo da bi šel igrat. To je gejm, ki bi se ga splačalo rimejkat.
http://lparchive.org/Ultima-VII-The-Bla...


Še pomnite tovariši?

Electronic Arts, the destroyer of worlds. :)

Upam, da sedaj veste kako vezo ima to z Mass Effect 3?

Izi ::

JC Denton je izjavil:

Danes bom morda dokončal ME1, povejte mi, če uvozim lik v drugi del, kaj se z likom prenese? Njegove odločitve že, pa najverjetneje izgled tudi, kaj pa sposobnosti in klas?
V bistvu so pomembne samo odločitve. Takoj na začetku 2. dela namreč umreš in te ponovno sestavijo skupaj, ob tem pa imaš možnost spremeniti vse od izgleda do poklica. Drugi del začneš tako rekoč iz nule.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

JC Denton ::

Hvala, drugi del sem preigral že prej, le da nisem uvažal karakterja. Zato me je zanimalo.

kmetek ::

1.4 :D

!

Berserker ::

Mislim da je Izi zgolj razočaran nad tem, da je rpg element popolnoma izginil. Zanimivo, meni se je ravno drugi del zdel najmanj igralno podhranjen z tem področjem, je pa zato imel najboljšo zgodbo, če bi trojko takole epsko zaključili kot so dvojko, potem fani najbrž nebi bili takole razočarani.

fireX88 ::

Berserker je izjavil:

Mislim da je Izi zgolj razočaran nad tem, da je rpg element popolnoma izginil. Zanimivo, meni se je ravno drugi del zdel najmanj igralno podhranjen z tem področjem, je pa zato imel najboljšo zgodbo, če bi trojko takole epsko zaključili kot so dvojko, potem fani najbrž nebi bili takole razočarani.


je tako, in se mi je sploh neda trojke igrat, ker ko berem vaše poste me čist odbija od igranja...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

VelikiTun ::

Saj potek igre do samega konca ni napačen, nasprotno. Žal pa konec delno pokvari celotno izkušnjo.

yoco ::

VelikiTun je izjavil:

Saj potek igre do samega konca ni napačen, nasprotno. Žal pa konec delno pokvari celotno izkušnjo.

Se strinjam. Do tistih zadnjih 15 min mi je bil špil res carski, samo ko enkrat konec vidiš ti vse kr neki rata!

todman74 ::

Izi je izjavil:

3. del razen bojevanja, ki je narejeno v redu, k sami zgodbi ne prinese nič, pravzaprav popolnoma uniči, kar smo gradili skozi prejšnja 2 dela. Kar se tiče pa arkadnega bojevanja pa je le to enako dobro v večini streljačin, tako da tudi zaradi tega nakup ME3 ni smiseln. V zgodbi ne zvemo ničesar novega, saj je vse skupaj samo sklepanje zavezništev, edino kar je smiselno in vredno v tretji zgodbi je DLC s Proteanom, ta prinese nov vpogled v celotno zgodovino in zapolni vrzeli. Pa še to edino svetlo točko so nato izrezali in jo prodajajo posebej.


Recimo, da je igra boljša od ostalih streljačin po tem, da lahko spreminjaš spol in "klas" svojega karakterja. Vsaj malo razlike prinese, če greš še enkrat obračat, naprimer na "hard" ali "insane".Glede ostalega kar si napisal, ni kaj dodati...tako pač je.

Bergyb ::

fireX88 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Mislim da je Izi zgolj razočaran nad tem, da je rpg element popolnoma izginil. Zanimivo, meni se je ravno drugi del zdel najmanj igralno podhranjen z tem področjem, je pa zato imel najboljšo zgodbo, če bi trojko takole epsko zaključili kot so dvojko, potem fani najbrž nebi bili takole razočarani.


je tako, in se mi je sploh neda trojke igrat, ker ko berem vaše poste me čist odbija od igranja...


Mislim, da ti bo lahk vsak, ki je obrnil ME3 tudi priporočal igranje, ker je super zgodba (glede konca se bo pa ta mesec Bioware zjasnu, kako in kaj, al nov konc, al pa več informacij...).
Škoda so res RPG elemente v menijih zjebal, tk da morš skor po vsaki opravljeni misiji it na Citadel it do vsakega in gledat, če se lahk meniš z njem (v eni misiji najdeš posneto sporočilo namenjeno določeni osebi na Citadel, oseba ni označena na mapi, tk da...), medtem ko so nakateri celo označeni na mapi (tam ene 50% če delaš stranske misije, za glavne so vsi).

ahac ::

yoco je izjavil:

VelikiTun je izjavil:

Saj potek igre do samega konca ni napačen, nasprotno. Žal pa konec delno pokvari celotno izkušnjo.

Se strinjam. Do tistih zadnjih 15 min mi je bil špil res carski, samo ko enkrat konec vidiš ti vse kr neki rata!


Če verjameš teoriji, da je Shepard indoctrinated in se tisto na Citadel zgodi samo v njeni glavi, potem je konec super. Oz... potem to niti ni konec, ampak čakamo na DLC. :P

ps.
Multiplayer je tud zelo fun, glede na to, da je samo dodatek singleplayer igri. Bi blo pa fajn, če ne bi bilo tolk malo map.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Izi ::

todman74 je izjavil:

Recimo, da je igra boljša od ostalih streljačin po tem, da lahko spreminjaš spol in "klas" svojega karakterja
Spol je samo drugačna tekstura, poklic našega junaka pa v 3. delu nima tako rekoč nobene veze. Vsak si lahko izbere katerokoli orožje in eno dodatno bonus moč. Omejitev teže, ki so jo tokrat obesili našemu junaku, soborcem pa ne, nima nobene veze, ker je tokrat naokoli vedno več kot preveč termalnih klipov za orožje in lahko vedno naokoli nosiš eno samo orožje.
Jaz sem naokoli kolovratil samo s sniperjem "black widow" in prav ničemer drugem, imel sem še cel kup dodatnih moči, pa sen na koncu ugotovil, da mi nobene moči sploh ni bilo treba nikoli uporabiti. Vse sem vedno posnajpal že od daleč.
Tudi nobene taktike glede soborcev tokrat ni bilo potreben, najraje sem s seboj vzel kar Ashley in Garrusa, oba opremljena samo s sniperjem "widow" in skupaj smo v nekaj sekundah že od zelo daleč posnajpali vse kar se je premikalo in sem tako rekoč celo igro hodil skozi prazna področja. Tudi Bansheeji, ki so najhujši sovražniki v 3. delu niso bili ovira, ko so dobili v glavo po en ali dva strela vsakega od nas.

Če pa se še enkrat vrnemo na trilogijo, pa sem prej pozabil omeniti, da 1. del po igralnosti izstopa zaradi možnosti raziskovanja planetov, ki precej popestri igranje in planeti so bili polni raznih odkritij in skrivnih baz, ki niso nikjer označene in jih najdeš samo če raziskuješ ozemlje.
V 2. delu so ravno ta najboljši del vzeli ven in ga zamenjali z daleč najslabšim delom cele trilogije, skeniranjem planetov, nad katerim je večina upravičeno bentila in se pridušala. Skeniranje planetov je bilo samo sebi namen, nepomembno in najbolj monotono opravilo, ki sem ga kdajkoli v katerikoli igri počel.
Kar se pa tiče same zgodbe oziroma posameznih misij, pa najbolj izstopajo DLC-ji 2. dela. Kar je po svoje sramota, saj je najboljši del igre vedno dodatno plačljiv in to po precej zasoljenih cenah. Posebej bi izpostavil Overlord, Shadow Broaker in Kasumi. To so misije, ki po kvaliteti daleč izstopajo iz celotne serije Mass Effect in če nisi odigral teh treh misij, potem Mass Effect serije niti nisi igral. Čez par let, ko večino vsebine pozabiš bodo v spominu ostale samo še te tri misije in nič drugega.

Aja, naj omenim, še, da sem vse 3 dele, skupaj z vsemi DLC-ji odigral enega za drugim, letos. Vse skupaj je trajalo okoli 220 ur. Preigral sem čisto vse do zadnje stranske misije. Tako da imam lep pregled nad celo trilogijo. in še vedno trdim, da je 3. del najslabši, tudi če popolnoma odmislimo katastrofalni in prekopirani konec. In kar je najhuje je, da ta najslabši del prodajajo najdražje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ahac ::

Furanje... em... poskakovanje z Makotom po planetih v ME1 je blo bedno. Večinoma tud ni blo nič tam, samo par resourcov. Men je blo skeniranje boljš...

To so misije, ki po kvaliteti daleč izstopajo iz celotne serije Mass Effect in če nisi odigral teh treh misij, potem Mass Effect serije niti nisi igral. Čez par let, ko večino vsebine pozabiš bodo v spominu ostale samo še te tri misije in nič drugega.

Se ne strinjam. Sej so kul misije, ampak niso pa boljš od ostalih delov igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

ahac je izjavil:

yoco je izjavil:

VelikiTun je izjavil:

Saj potek igre do samega konca ni napačen, nasprotno. Žal pa konec delno pokvari celotno izkušnjo.

Se strinjam. Do tistih zadnjih 15 min mi je bil špil res carski, samo ko enkrat konec vidiš ti vse kr neki rata!


Če verjameš teoriji, da je Shepard indoctrinated in se tisto na Citadel zgodi samo v njeni glavi, potem je konec super. Oz... potem to niti ni konec, ampak čakamo na DLC. :P

ps.
Multiplayer je tud zelo fun, glede na to, da je samo dodatek singleplayer igri. Bi blo pa fajn, če ne bi bilo tolk malo map.

Če bo to res in če bo DLC plačljiv bodo feni še bolj jezni!

Izi ::

ahac je izjavil:

Furanje... em... poskakovanje z Makotom po planetih v ME1 je blo bedno. Večinoma tud ni blo nič tam, samo par resourcov.
Stvar okusa, meni je bilo odlično. Si pa kot kaže bolj slabo fural in poskakoval :P
Večin aplanetov na katerih smo lahko pristali je imela povprečno po 7 lokacij (nekje med 5 in 9). Nekaj resourcov, nekaj zapuščenih baz, dostikrat s sporočili, ki so vodile na kakšno novo stranski misijo in nekaj naseljenih baz povezanih z raznoraznimi misijami. Precej teh je bilo zaklenjenih, dokler nisi dosegel ali opravil prej zahtevanih stvari.
Tudi vseh nalog nikoli niso mogel opraviti, ker so bile vsaj 4 baze zaklenjene dokler nisi dosegel določeno število paragon ali renegade točk, kar pa je oboje nemogoče spraviti do zahtevanih višin je vedno nekaj stranskih misij nemogoče opraviti.
Na internetu je kar nekaj zemljevidov z bazami planetov, pa so vsi po po vrsti nepopolni, prav povsod manjka kar nekaj lokacij.
Kako pa ti je bilo lahko skeniranje planetov v dvojki všeč mi je pa popolnoma nerazumljivo. Verjetno si mazohist :))

todman74 ::

Izi je izjavil:

Jaz sem naokoli kolovratil samo s sniperjem "black widow" in prav ničemer drugem, imel sem še cel kup dodatnih moči, pa sen na koncu ugotovil, da mi nobene moči sploh ni bilo treba nikoli uporabiti. Vse sem vedno posnajpal že od daleč.


Probaj igrat na "insane", pa boš videl, kolk ti bo "snajper" pomagal.

Ne vem no, kar se tiče streljanja, mi je igra boljša kot Bad Company 2 in World at War (zadnji dve streljačini, ki sem ju igral), kot celota pa zaostaja precej za Skyrim in Deus EX.

Izi ::

todman74 je izjavil:

Probaj igrat na "insane", pa boš videl, kolk ti bo "snajper" pomagal.
Ravno na insane je sniper najboljši, pravzaprav se večina walkthroghov in forumskih debat strinja, da je na insane edina prava izbira Infiltrator s svojim zvestim sniperjem.
Prvi in drugi del sem preigral na Insane težavnostni stopnji, tretjega pa pač ne, ker je treba za to igrati dvakrat, da se težavnost sploh odklene.
Bistvena prednost sniperista je, da nikoli ne pride v fizičen kontakt s sovražnikom, tako da je težavnostna stopnja popolnoma nerelevantna, samo več strelov rabiš. Sicer pa normalne sovražnike tudi na Insane stopnji ubiješ z enim samim strelom v glavo, če vse perke iz orožja in opreme potenciraš za head damage.
Težavnostna stopnje se najbolj pozna za kakšnega Vanguarda, ki je do normalne stopnje najhitrejši ubijalec, na Insane stopnji pa vse skupaj postane resnično Insane oziroma kar Impossible. Za Infiltratorja so pa vse težavnostne stopnje popolnoma enako težke, samo na Insane rabi več časa, da vse skupaj počisti. Sovražnikov, ki bi jurišali nad Sheparda, ki se skriva v precej oddaljenem zaklonišču v Mass Effect seriji ni v nobenem od treh delov. Celo Bansheeji, ki se teleportirajo naokoli nikoli ne pridejo do Sheparda, ki čepi v nekem zaklonišču čisto v drugi sobi in počasi in zanesljivo pošilja izstrelke v glavo. Pravzaprav so najmočnejši sovražniki, ki so za vse Sheparde smortonosni, za pravega Infiltratorja še najlažje delo, ker se nikoli ne skrivajo v zakloniščih, ampak pogumno tekajo naokoli, ker jih hitro stane glave. Najtežji so tisti najlažji sovražniki, ki včasih toliko časa vztrajajo v svojem zaklonu, da mora celo Shepard Infiltrator zapustiti svoje snipersko gnezdo ali pa poslati svoje soborce, da izbezajo posranca iz skrivališča :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513641 (12255) nooby
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17530030 (23280) todman74
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223699 (3138) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237151 (23386) lopov

Več podobnih tem