» »

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija

1
2
»

nooby ::

lukslo je izjavil:

To je v Deluxe Edition, presodi sam, ce si zelis sledecih dodatkov. Deluxe edicija Mass Effect 2 ne doda nic na zgodbi v sami igri.

- Collector Armor and Assault Rifle - Two bonus in-game items: advanced regeneration armor and a powerful enemy-shredding assault rifle.
- Incisor Rifle - Bonus in-game weapon. Firing three shots with each pull of the trigger, the Incisor Rifle is designed to decimate shields.
- Original Soundtrack - The Mass Effect 2 original soundtrack features 12 pieces spanning the entire Mass Effect 2 experience.
- Digital Art Book* - The art book contains 48 pages of stunning full color artwork including captions from the Mass Effect 2 team.
- Digital Mass Effect Redemption #1 comic* - Redemption follows Liara T'Soni's dangerous mission to find Commander Shepard.
- Documentary Video - Featuring behind-the-scenes and making-of videos, the Mass Effect 2 documentary takes a look at how the game was made.


Uff veš da bi mel DELUXE verzijo :P

Kje bi lahko dobil MASS EFFECT 2 DELUXE? Nisem najbolj vešč kupovanja ključev pa vas prosim za pomoč. Našel sem najcenejšo za 10EUR.

Sedaj ko so te božično novoletne akcije se verjetno da kje dobiti kluč za ORIGIN :)


Saj če imam navadno ME2 igro in kupim ME2 Deluxe mi nebo nič zbrisalo ali pač?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

lukslo ::

Na Originu imas moznost nadgraditi osnovno verzijo na deluxe, dodatek sedaj v akciji stane 4€

Ne nadgradnja na deluxe verzijo ti nic ne izbrise.

nooby ::

lukslo je izjavil:

Na Originu imas moznost nadgraditi osnovno verzijo na deluxe, dodatek sedaj v akciji stane 4€

Ne nadgradnja na deluxe verzijo ti nic ne izbrise.


Kje na ORIGINU pa si našel ME2 Deluxe za 4Eur? Meni kaže 10Eur. ME3 Deluxe pa je 4Eur.
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

lukslo ::

Ah, spregledal da je deluxe nadgradnja samo za ME3 :/
Se posipam s pepelom

Je pa na steam-u ko je akcija znizana na 5€

nooby ::

lukslo je izjavil:

Ah, spregledal da je deluxe nadgradnja samo za ME3 :/
Se posipam s pepelom

Je pa na steam-u ko je akcija znizana na 5€


Se zgodi :)

Tam okoli 5Eur bi še dal za Deluxe verzijo. 10EUR je pa predrago glede nato, da sem za samo igro dal 4Eur.

Ve kdo kje se da dobiti Deluxe za ME2?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

nooby ::

Kateri dodatek ej boljši za Mass Effect 3

N7 DIGITAL DELUXE EDITION 10Eur

ali


N7 Collector's Edition Pack 4Eur
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120526 (35263) oo7
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456546 (3424) TheBlueOne
»

Mass effect in moderne streljačine

Oddelek: Igre
223707 (3146) Berserker
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237242 (23477) lopov

Več podobnih tem