» »

Spletna trgovina na Ebayu

Spletna trgovina na Ebayu

Bobr123 ::

Pozdravljeni,

Vem da je bilo že kar nekaj napisanega na tole temo, ampak vseeno imam še nekaj nerazjasnjenih vprašanj. Zanima me predvsem to, kdaj moraš odpreti trgovino (Na kaj je tole vezano - Na promet?)? In ali če odpreš trgovino, moraš to trgovino prijaviti? Kakšno je vaše mnenje, da bi izdelke večinoma prodajal na .co.uk ebay strani (poštnina, hitrost dostave, ipd.)

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem,
Alan

LuGi ::

Problem je v tem da ne bos nikakor konkurenčen ker naše poštne storitve SO PREDRAGE.

Preberi si še za koliko te obere eBay pri prodaji http://pages.ebay.co.uk/help/sell/fees....

Ter http://pages.ebay.co.uk/sell/resources....

Vse piše le čas si vzami.

Bobr123 ::

Kaj pa glede registracije trgovine? A jo moram prijaviti v Sloveniji?

Lp, Alan

#000000 ::

Kot je reku nekdo pred mano, poštnina te pride preveč da bi lahko bil konkurenčen.

Recimo iz UK do slovenije pride paket (cca 500 gramov) s prevzemnico 5 evrov, če pošlješ ti v UK boš kot paket plačal da te kap, kot pismo pa boš plačal 13 evrov in hodil bo 14 dni.

darkolord ::

Ni res.

500 gramski "small packets" (ekvivalent našemu pismu) stane priporočeno iz UK do Slovenije 8,66 funta ali cca 9,9 EUR. Paket stane 25 funtov.

500 gramsko priporočeno pismo iz Slovenije v UK stane 6,54 EUR.

Da hodi 14 dni je pa tudi neumnost. V Hong Kong in ZDA je moja pošiljka potovala precej manj kot 1 teden.

Zgodovina sprememb…

barakus ::

Se ne strinjam, da je naša pošta draga.

Dam primer:
Paket 1,337kg (lol ja) poslan kot priporočeno pismo, prednostno (letalo) v Avstralijo pride 16,5EUR.
Mene so avstralci obrali za ta isti paket mi poslat ~45EUR.

Lonsarg ::

Sam oni so te tok obral in zaslužil pri tem, niso tok za pošto dal:)(kar delajo itak vse spletne trgovine pri pošiljanju v tuje države) Sicer pa, v SLO ne obstaja samo Pošta slovenije, tako da tudi ČE bi bila ta toliko dražja za pošiljanje v tujino pač konkurenco uporabiš.

barakus ::

Sej ni važno, ti pač ne obiraš pri poštnini pa si konkurenčen.

kux88 ::

Zdravo, a že kdo morda prodaja na e-bayu kot podjetje oz. ima neko spletno trgovino na e-bayu? Kakšen je kaj postopek..enako kot za fizičnega prodajalca, strošek pri prodaji..itd??

bonanno ::

kux88 je izjavil:

Zdravo, a že kdo morda prodaja na e-bayu kot podjetje oz. ima neko spletno trgovino na e-bayu? Kakšen je kaj postopek..enako kot za fizičnega prodajalca, strošek pri prodaji..itd??



ja mene tud to zanima, ve kdo ? bi pa odprel račun na neškem ebay.de in bom iz nemčije posloval...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435934134 (3486) lolipop2
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811332 (1543) Samael
»

eBay prodaja

Oddelek: Loža
173363 (2211) andrejag
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339347 (21736) darkolord
»

Prodaja prek e-baya (trgovine)

Oddelek: Kaj kupiti
101429 (1308) antonija

Več podobnih tem