» »

Pošiljanje paketov v tujino

Pošiljanje paketov v tujino

1
2
»

mailer ::

Sem se pozanimal na DHL slo, koliko je cena pošiljanja. 8-O Za paket težak 1,5kg, ki dimenzijsko pade v 7,5 kg težo je poštnina 240€, najcenejša pa 140€. Cena pošiljanja 10kg paketa v kontra smeri pa 22€.

delfinus ::

Za Nemcijo je najugodnejse posiljanje preko GLS. Sem poslal dobro zapakiran paket tezak 25kg. Prisli so do mene pobrali paket in dostavili na naslov v Nemciji v treh dneh. Dobis tudi tracking stevilko. Prislo me je 32EUR.
lp, d.

mailer ::

Oba paketa sem poslal prek naše pošte. Za enega sem si natisnil list na spletni strani prodajalca in ni bilo potrebno plačilo poštnine, za drugega pa sem plačal malo čez 20€. Prvi gre verjetno na Brnik, drugi pa počasi na kamion. Koliko časa bo trajalo niti ne vem bom pa napisal ko dobim obvestilo o dostavi.

DimmniBurek ::

Rad bi poslal nekaj paketov v USA, večinoma avto deli. Par delov je velikih ampak dokaj lahkih (par kg), ker gre za prtljažne plastike in predalčke.
Ko gledam cenik pošte slovenije, mi piše za 15-20kg cena 61€, kar se mi zdi dost poceni za 20kg stuffa...
Je to res tako poceni? Kolegi pravijo fedex najceneje...
There Is No Stronger Drug Than Reality

krneki ::

Možno je da je tako poceni, ker imajo večji izplen pri paketih, ki so le malo nad minimalno težo dveh kilogramov za peket in tehtajo npr. 2,5kg (mislim da je nekaj čez 30EUR).

DimmniBurek ::

Morm prvo spakirat pa zmert in zvagat, da bom pol lahko malo potežil okrog, da vidm kolk me bo koštalo...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Alamar ::

Do 2kg pošlji kot priporočeno prednostno pismo. Pride manj kot pol cene paketne tarife za težo do 2 kg.

DimmniBurek ::

To bo velk paket drgač :) Tko da edin paket pride v poštev
There Is No Stronger Drug Than Reality

darkolord ::

No ja, kot pismo lahko tudi relativno velike stvari pošiljaš:
seštevek dolžine, širine in višine 900 mm, pri čemer največja izmed teh treh velikosti ne sme presegati 600 mm.

cortez ::

A če standardno pismo poslikaš po oddaji na pošti (z že plačano poštnino), a je gor tudi številka za sledenje al ne ?

darkolord ::

Številka je samo na priporočenem pismu

Matko ::

Informativni izračuni

Pošta Slovenije:
http://wpo.posta.si/IzracunPostnine/def...

GLS:
https://gls-group.eu/SI/sl/obcasno-posi...

DHL:
očitno se je potrebno najprej registrirat :(

UPS:
https://wwwapps.ups.com/ctc/request?loc...

Adrijan0 ::

Kake nove informacije na področju pošiljanja paketov? Zanima me, če ima kdo izkušnje s pošiljanjem paketov po EU? Kje je sedaj najugodneje? Kateri ponudniki nudijo OK storitve? Hvala!

darkolord ::

Kakšne pakete? Kako velike? Kakšna količina?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647112206 (30233) destroyer2k
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622536 (12972) kixs
»

Pošiljanje paketov v EU ?

Oddelek: Loža
3310993 (2546) joker16_7
»

Pošiljanje večjega paketa v tujino

Oddelek: Loža
179537 (8022) kixs
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610742 (10091) lexios

Več podobnih tem