» »

ASUS A8N Sli Premiums HELP

ASUS A8N Sli Premiums HELP

DMX ::

A ima slučajno kdo inštalacijski CD od plate, saj sem svojega nekje založil, al pa če mi pove, katere vse driverje rabim pri ponovni namestitvi WIN XP 32bit, ker mi ne gre namestiti ATI Catalysta 11.2. Ko pride do opcije, kjer lahko klikneš install al pa un-install, pri kliku na install zadeva stoji in tako ne morem namestiti grafike.

Tistega vprašaja pri video controller (VGA compatibile) se ne morem nikakor znebit.

Kaj je potrebno tukaj še namestiti?


grafika pa je HD4850

hvala
  • spremenilo: DMX ()

logout ::

Vse potrebne gonilnike za Asus plošče lahko najdeš na Asus supportu. Poleg tega priporočam update Windows XP na zadnji service pack.

L.p., Kloko

DMX ::

ok, bom pogledal kaj rabim....hvala

XP pa so SP3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DMX ()

Enron x86 ::

Če se prav spomnim, za namestitev ATI-jevih gonilnikov rabiš tudi Microsoft .NET Framework, verjetno verzijo 2.0/3.0. Poglej na Windows Update in ga namesti. Če ga tam ne najdeš, poskusi tukaj.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

DMX ::

aham ok...bom probal tudi to, saj se spomnim, da sem hotel namestiti driverje preden sem naredil update za to...

DMX ::

takole....namestil sem Framework 2.0 in zadeva ne deluje. Sem pa na novo naložil WIN XP SP 3, namestil vse updajte, probal tudi z Framework 3.0 in 4.0 pa tudi ne dela :(....a se še da tukaj kaj naredit?

DMX ::

vidim pa v task managerju proces, kateri se zažene pri namestitvi ATI driverja.

Enron x86 ::

Imaš gonilnik za grafično na USB ključku/disku ali si ga ponovno prenesel z interneta? Včasih se zgodi, da se datoteke pokvarijo, tako da poskusi še enkrat downloadati gonilnik.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

DMX ::

prenesel sem ga z USBja....bom ga probal še enkrat prenest z neta...sem pa se že naveličal zajebavanja s ATIjevo kartico, zato sem si nagledal tole ---> http://www.chiptrade.si/izdelek_Twintec...
katero mi da prodajalec za 110€. A je to dobra cena, glede na to, da prvič slišim za to firmo Twintech.


E: tudi po ponovnem prenosu zadeva ne gre dalje :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DMX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu vprašanja (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1061177924 (46763) poweroff
»

Windows 10 težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
285570 (3137) Marley94
»

inštaliranje grafične in bluescreen na win7/64bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
9704 (607) pviran3
»

Po namestitvi Radeon gonilnikov se vse sesuje

Oddelek: Programska oprema
121230 (984) opeter
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264447 (64039) Seljak

Več podobnih tem