» »

Kupit bo treba avto za 2000€

Kupit bo treba avto za 2000€

Mr Hilter ::

A imate kakšne ideje?
-konjev ne rabim,
-20.000km/leto (predvsem ovinkov),
-prostora ne rabim,
-majhna poraba,
-čim manjši stroški (večinoma popravljam sam v sodelovanju z italjanskimi odpadi)

Ne vem a bi na koncu dal :) ali :(

dolenc ::

Fiat panda, majhna poraba, majhni stroški, majhen avto :)

Malajlo ::

Mr Hilter je izjavil:

A-čim manjši stroški (večinoma popravljam sam v sodelovanju z italjanskimi odpadi)

Ne vem a bi na koncu dal :) ali :(

Torej Fiat ;) Punta poišči (ali pa Pando 4x4, če imaš veliko ovinkov, imaš najbrž tudi klance)

#000000 ::

Fiat punto pa magar prvi model mk1, 1000 za avto 1000 pa za porihtat cakum pakum in registracijo.

opeter ::

Mogoče kakšen starejši Twingo, v kolikor je v dobri formi.

Aja, vidim, da si napisal "sodelujem z italijanskimi odpadi".
Potem pa Fiat.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

cyber_killer ::

Za 2000EUR lahko kar dober avto dobiš, le če si previden in strpen. In ne se takoj zaletet in prvega vzet. Vzem si čas in v miru poglej.

Alfa je tud italijan. :)

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=465...

nakupna cena manjša kot pri twingotih in pandah. Z razliko, ki jo obdrržiš v žepu, kupiš še enega za rezervne dele, niti ne bo problema financirat morebitno zamenjavo tesnila glave, sploh če uspeš sam zamenjat ali če ti da kašen mehanik prijateljsko ceno. Zraven menjave tesnila narediš še velik servis, za katerega moraš doplačat samo material, in imaš avto pripravljen na več let vožnje. Imaš tudi strešno okno.
Pomisli, če se ti splača za 2000EUR kupit pando brez zvočne izolacije ali twingota, ki nima niti obratomera ali pa raje roverja ranga golfa, ki če bi nosil VW ali honda znak bi stal 3000EUR. Tako nizko ceno ima, da še starejša generacija roverja 200 ima višjo ceno, ker ima hondin motor.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mr Hilter ::

Krajst Đizs, že tok odgovorov -get a djob ppl :)

He, saj gledam Punto Mk2 ker ma OBD2 in bom lohk redno 'formatiral disk', pa na ebayu dobiš za 5EUR service manul (na travniku skenirane tudi zastonj) in dosti elektronskih problemov se da dokaj poceni reševat.

Alfo bi takoj vzel in tudi kakšen kilo evro več bi vložil, jih pa ni pod 100 konji in da bi plačeval za nekaj kar popolnoma nič ne rabim (zavarovanje, cestnino...) Svojo prikrajšanost organa za razmnoževanje kompenziram na druge načine!

balocom ::

Mr Hilter je izjavil:

jih pa ni pod 100 konji in da bi plačeval za nekaj kar popolnoma nič ne rabim (zavarovanje, cestnino...) Svojo prikrajšanost organa za razmnoževanje kompenziram na druge načine!


Daj nas prosim razsvetli, čez približno katero relacijo čez ovinke se misliš peljat? Za relacijo Metlika - Novo mesto - Metlika ti recimo lahko povem da je Rover z 76kW ravno prava izbira:D (dihtunge pa tudi ne crkujejo tako pogosto).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

dzinks63 ::

Kupit rabljen še dober avto do 2000€ je kar tombola, najbolj simpl je res nek punto serije 2 ali pa mogoče golf3, če ti sede.

valvoline1 ::

koyotee ::

jajca
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Glas za punta, deli pa poceni da se smeješ!

Blinder ::

;-) je izjavil:

Glas za punta, deli pa poceni da se smeješ!


naprimer?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

balocom ::

Dokler ti ne crkne menjalnik, in ugotoviš da je na avto odpadu, ki ima sicer poceni dele rabljen vreden 250€. Pa če imaš srečo ti crkne servo volan. Ampak če si sam svoj mehanik in imaš dele na voljo bi se vseeno odloču za puntota.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

;-) ::

Blinder je izjavil:

;-) je izjavil:

Glas za punta, deli pa poceni da se smeješ!


naprimer?


Vse je poceni. Tudi motor ni težaven jaz sem kupil puntota pri 168.000 pa je šel krepko prek 200.000 brez menjanega zobatega jermena. Tudi če ti ga vtrga ni NIČ škode ker je fire motor in se ventili in bati ne srečajo.

Servo ni problem, ker je električni en v celju mi je popravil za 50EUR. imam pa še en zapikan motorček doma če kdo rabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Mr Hilter ::

Deli so res pocen ja, najdražje pride moment ključ :)
Glede volana, je pa še na jutubu en video, ko en menja samo dva releja, nihče pa ti ne brani da greš po novega k pooblaščenemu serviserju...

Raje loto špilam kot pa kredit furam. Če mi bo računalnik ali pa sklopka crklna, pač nisem zadel :/

Me pa zanima če kdo ve a bi se dalo dobiti poceni, univerzalen moment ključ? (uporaba okoli motorja 1x na leto)
Pa 100W pištola za lotat po vezju, a je mal prehuda?

Klemenn ::

KTr1sk ::

Zame osebno so tudi Hyundai vredu avtomobili,
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=464...
sam imam že drugegega Hyundaia, imam ga zato, ker za svojo ceno punudi veliko če ne največ
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Mr Hilter ::

Ja, je kar dosti vredu avtov za 2kEUR, moti me tistih 100+ konjev :(

Koliko pa ti kaj popije?

pozigalec ::

Pije kokr mu daš.

KTr1sk ::

Mr Hilter je izjavil:

Ja, je kar dosti vredu avtov za 2kEUR, moti me tistih 100+ konjev :(

Koliko pa ti kaj popije?


Poglej na
http://www.poraba.com/average_car.php?s...
http://www.hyundai-klub.si/forum/viewth...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

balocom ::

Mr Hilter je izjavil:

Ja, je kar dosti vredu avtov za 2kEUR, moti me tistih 100+ konjev :(


In kaj te tako blazno moti na 100KM+ avtih? Upam da če te že moti zavarovanje, da gledaš po zavarovalnih razredih. Od 60kW do 80kW je isto zavarovanje, kar v tvojem primeru nanese da je za 82KM in 109KM avto isto zavarovanje, tako da če že slučajno gledaš primerke z 82 konji se zavedaj da v primerjavi z 105KM avtu ne boš nič prišparal pri zavarovanju.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Spajky ::

KTr1sk je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:

Koliko pa ti kaj popije?
Poglej na
http://www.poraba.com/average_car.php?s...
Uh, sem jest pogledal za mojga 18 let starga Škodilaka, pa vsem pije preko 8L .. moj pod 7L .. hm, modifikacije so pomagale :)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

genius11 ::

Tud 6l porabjo, drugače pa med 6.5-7l/100km, pozimi malo več ter mestna.

Yohan del Sud ::

Imam isti proračun in podobne zahteve. Sam sem gledal eno upokojenčevo Corso letnik 2y na avtonetu za 1700EUR brez opreme (ni več aktualno). Ampak recimo. Sam bom počakal do jeseni, ko se proračun predvidoma x3 odebeli. Pa na bicikel ta čas.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski avto, kateri modeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913717 (11379) spirit

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33158001 (51386) bluefish
»

Še ena "Kateri avto?" tema, with a twist....

Oddelek: Na cesti
408142 (6495) Alfonzo
»

Svetovanje za nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12227199 (24808) amigo_no1
»

mnanje/pomoč pri nakupu avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9913009 (10892) BALAST

Več podobnih tem