» »

Virtu d.o.o. (FlipIT) - ne it delat tja !

Virtu d.o.o. (FlipIT) - ne it delat tja !

FriRajder ::

Ne it delat tja ker imajo čist bedne pogoje.
- za opravljanje prakse sploh nič ne plačajo razn nek drobiž za malco in prevoz -> v enem mescu to ne znese niti 150€
- za delo preko ŠS plačajo 5€ čeprav se poteguješ za administracijo win okolja in/ali programiranje
- ne glede na vse obljube bi do nadaljnega obtičal na helpdesku in bi se tako namesto zanimivh stvari z katerimi vabijo ljudi, ukvarjal z tajnicami, ki ne znajo uporabljat worda

Kje pa ostali kaj iščete za prakso/delo preko ŠS in kake so vaše izkušnje ?

RockyS ::

Ja halo? Kaj ti misliš da te bo kar tako nekdo posadil za administratorja ali programerja? Si mogoče pomislil nato, da ljudje ki so na višjih položajih na helpdesku opazijo kdo ima potrebno znanje? Vsak zna vprašat če si že resetiral modem, problema rešit pa ne zna toliko ljudi na HD.

Prakse ti ne rabijo plačat, razen malice in prevoz.
za začetnika je 5EUR mislim da dovolj, seveda je težko opredelit kdaj več nisi začetnik ampak to je že druga zgodba.

P.S.
Začni delat kot freelancer če si že frirajder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

FriRajder ::

Brez skrbi delam trenutno kot frelancer. Projektič tu projektič tam in se nabere. Samo rabim sedaj za prakso nekaj in pa mogoče neko bolj stalno delo pa sem šel malo naokoli.

Tja sem šel gledat ker so se mi zdel zanimivi ampak na koncu me je minilo. Vem da sem vreden več kot ponujajo in ne bom sprejel prve stvari.

kuglvinkl ::

Se prav luli muli tema.

Za začetek se pa lahko naučiš napisat freelance, če že to furaš :)

djordjevic ::

Priporočam tudi poglavje 'uporaba vejice v večstavčnih povedih in širše'. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

igor0203 ::

Pa kaj si ti mislil da prakso plačujejo po 1000EUR ali kaj?
To, da dobiš samo 150EUR/mesec je ali nekaj prbijaš ali pa se ti ne znaš zmenit. Ker po zakonu ti pripada 172EUR nagrade in malica. Zdaj če imaš organizirano malico v podjetju pač dobiš tistih 172EUR, drugače pa nagrado + malico. Jaz tako dobim ven okoli 320EUR. Ni veliko, za čez mesec pa vseeno je, če se ne preseravaš. ;) Dodaten zaslužek pa tudi ni problem.
Namen prakse ni da ti obogatiš, temveč da pridobiš izkušnje in si probaš tudi zagotoviti nadaljno zaposlitev. Je pa seveda odvisno od delodajalca do delodajalca kakšen odnos ima do praktikantov, ali boš pol leta samo mula in adijo ali pa jim je dejansko v interesu da od prakse nekaj odneseš in te potem tudi zaposlijo, ker že poznaš sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

algo ::

Fajn je da prej tudi preveriš firmo http://www.bizi.si/VIRTU-D-O-O/

c3p0 ::

Dati infrastrukturo podjetja na remote strežnike... Ko pade internet (ali propadejo), lahko zapreš firmo in greš domov, tu je še faktor zaupanja itd. Velika izguba za 2009, je pa to lahko posledica kreditov. Za njimi vidim stoji NIL, ki mu ne gre slabo.

/OT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praksa in plačilo?

Oddelek: Šola
349280 (4057) MadMicka
»

FE praksa-davki

Oddelek: Šola
121258 (1056) by00
»

Obvezna praksa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116315 (15043) BlueRunner
»

Praksa študentov

Oddelek: Loža
186415 (5644) Jernej88_
»

Kako najti zaposlitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512314 (7709) perci

Več podobnih tem