» »

e-bay

e-bay

WaterBoy ::

Pozdravljeni.
Nekaj me zanima glede e-baya. Ker še nisem nikoli kupovel tule me zanimajo določene stvari. Ker nekateri pošiljajo v slovenijo, je to super. Nekateri pa ne in sedaj me zanima sledeče. Je možno da če pošiljejo naprimer v francijo,da bi mi tja poslali, k prijateljem, ti pa bi potem naprej meni poslali. In za kupovanje tu, je potrebna visa in pay-pal račun. Ja? Še kaj?

Hvala

mihec87 ::

Paypal račun obvezno itq s tem da veliko kateri prodajalci ne pošiljajo na drug naslov kot pa je na paypalu.Ne vem pa če boš veliko prišparal namreč plačal boš poštnino do kolega v francijo nato pa še iz francije do tebe s tem da ti ddv ali pa carina ne uideta(gift varianta pri carinikih ne pali).

amigo_no1 ::

Iz EU ebaya ni nobenega ddv ali carine (če s izdelek nahaja v EU).

Sem tudi že pošiljal na drug naslov in je šlo vsakič brez problema (plačal s PP).

joze28 ::

Znotraj EU ni carine&ddv, da se tud brez paypal, samo te hitro lahko okrog prinesejo(ne pošljejo).

mihec87 ::

Um ja v eu ni carine ter ddv avtomatsko pisal za uvoz iz neevropskih držav..Še vedno pa ima verjetno francija isto davek za uvoz iz neevropskih držav..

WaterBoy ::

Briši. Dvojni post

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

SkIDiver ::

Najbolje je, da prodajalca kontaktiraš in ga vprašaš, če pošilja v SLO in kakšen je strošek poštnine. Nazadnje sem naročal pri prodajalcu/trgovini, ki je pošiljala samo znotraj UK. Sem jih kontaktiral in je bil odgovor, da vsekakor pošljejo tudi zunaj UK ter navedli ceno glede na to kaj sem želel naročit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6733860 (2648) Nesta
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538810 (12068) jero_no1
»

Uvozne dajatve in DDV pri nakupu rabljenega blaga - ZAKAJ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12929010 (26854) chinko
»

Carina oz. davek na poštnino?

Oddelek: Loža
3910306 (9371) Princo22
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608427 (5070) Dr_M

Več podobnih tem