» »

Problem z zvokom

Problem z zvokom

Kricert ::

Redko česa ne znam razrešit sam na svojem računalniku, ampak tokrat pa res ne gre, moji živci so pa vse tanjši :P

Imam čisto navaden box, ki ima na plati integrirano zvočno kartico Realtek. Nikdar doslej nisem imel problema z zvokom, razen če se mi je kdaj ponastavilo na mute. Zdaj pa so mi pred dvema dnevoma crknili zvoki, vsaj mislil sem tako, potem sem dal vse nastavitve na 100 glasnost (res vse in povsod kjer se da) in tudi zvočnike do konca in pod takimi pogoji nekaj zvoka je, ampak ravno toliko da je komajda slišno. Prečekiral sem vse nastavitve, poguglal za nevem koliko potencialnih rešitev, potem sem še odinštaliral driver in ga nainštaliral na novo in sicer zadnjo različico.

Pomagalo ni čisto nič, skratka nekaj malega zvoka je, ampak samo ob max volume nastavtivah, kable sem prečekiral tudi n-krat in pa problem je isti za vse zvoke na računalniku, torej od filmov, muzike, interneta... Nisem pred tem imel tudi nobene spremembe na sistemu, nobene inštalacije kakega programa ali kodekov.

Kaj se sploh še da storit? Vsak nasvet več kot dobrodošel!

Kricert ::

Aha se mi je zdelo da je zadeva pretežka.

particle ::

Kaj pa na front panelu a dela zvok?

matonson ::

Si probal druge zvočnike, slušalke?

Kricert ::

particle je izjavil:

Kaj pa na front panelu a dela zvok?

Ja povsem isto je, zelo tih, komaj slišen zvok.

matonson je izjavil:

Si probal druge zvočnike, slušalke?

Jap, to najprej, slušalke sproducirajo čisto isto - zelo tih, komaj slišen zvok, vseeno ali jih priključim spredaj, zadaj, direktno ali pa na zvočnik!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kricert ()

Kricert ::

Evo samo en update, absolutno nič ne deluje - sprobal čisto vse kar mi je padlo na pamet in čisto vse kar se da poguglat, tako da bom nabavil kar eno zunanjo USB zvočno kartico da vidim če bo kaj razlike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6912320 (9478) boolsheat
»

Vsak deseti prodani album je gramofonska plošča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11153262 (41658) gruntfürmich
»

Miti o zvoku pri PC-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5613920 (12089) Nummy
»

Apple domnevno razmišlja o 24-bitnih avdio datotekah na iTunes (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7215798 (13819) Pyr0Beast
»

Fenomen binauralnih tonov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
10217479 (13108) Jst

Več podobnih tem