» »

Na računalniku ne dela USB ključ?

Na računalniku ne dela USB ključ?

easyrider3 ::

Imam na novo naložen Windows XP in sedaj mi nikakor ne prime.Za vsakič me obvesti da ga windows ne prepozna in naj pogledam,če imam windows nastavljen na avtomatsko posodabljanje. Vse imam nastavljen tako kot mora biti

zee ::

Ključ fuč?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

easyrider3 ::

Ključ ni nič fuč,ker dela normalno na drugem računalniku in dvd playerju. Problem je nekje z windowsem ali driverjem za matično ploščo,čeprav sem že posodabljal čip na plošči pa ni bilo nič drugače.

fosil ::

Probi še v drugi usb lukni, sploh ta spredne so včas problematične.
Tako je!

easyrider3 ::

Matična plošča ima samo dva USB priklopa od zadaj in to je vse,nobenega drugega.

hojnikb ::

Ka pa če je usb kontroller hin ?
Si probu še kej druga gor prklopit ?
#brezpodpisa

easyrider3 ::

Tipkovnica,miška,podloga za miško z dodatnimi šterimi usb priklopi vse dela brez problema.

hojnikb ::

Probaj kako napravo ko laufa na usb 2.0
#brezpodpisa

Duhec ::

XP SP1, SP2 ali SP3 ?
Če imaš usb razdelilec brez dodatnega napajanja mogoče premalo futra usb ključek. Direktno priklopi usb ključek v rit pcja v eno od dveh usb špranj.
Tudi če je kak usb podaljšek (kabel) predolg, znajo nekateri usb ključki tudi štrajkat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

easyrider3 ::

Sem že porihtal problem in vgradil preko PCI vodila dodatna štiri USB priključke in tudi normalno delujejo

M@73Y ::

Jaz imam problem z USB ključkom Kingston Datatraveler C10 8GB. NA USB 1.1 mi deluje normalno. Ko ga priklopim na USB 2.0 mi deluje dokler ne začnem kopirati datotek. Sem poizkusil format, sem poizkusil na treh PC-jih, s priklopom direkt zadaj, s priklopom na usb hub, s priklopom preko podaljška. Vedno je težava pri kopiranju/lepljenju datotek ko ga imam priključenega v USB 2.0
Se komu sanja kaj je z njim narobe?
..jump into psytrance tunnel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjen USB?

Oddelek: Strojna oprema
242685 (1869) solatko
»

USB problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232892 (2704) Xserces
»

usb device not recognized

Oddelek: Strojna oprema
143036 (1506) RutS
»

USB kluček dela,miška in tipkovnica ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
181930 (1661) miraldinjos
»

Vista in USB prenašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161594 (1203) solatko

Več podobnih tem