» »

Facebook

Facebook

hixxy ::

Zdravo.

Torej imam en velik problem. Vem od sestre geslo od gmaila in sem se malo pošalil ter ji spremenil geslo na facebooku. In sedaj imam VELIK VELIK problem. Geslo sem ji povedal, ampak ne deluje! Ko sem hotel še 1x poenostaviti geslo mi ga noče. Sedaj ne dela ne novo ne staro geslo. Kaj mi je storiti. Rabim nujno!!!

krucymucy ::

Klikni "pozabljeno geslo" in izpolni vrsto vprašanj pa bo. Novo geslo ne prime zato, ker je potrebno novo geslo potrdit na linku v prejetem email-u.

hixxy ::

Sem potrdil. Prvič je prijelo in sem normalno spremenil geslo. Sedaj pa mi vrže ven tole:

Vaše geslo ni bilo ponastavljeno.
You have reached the limit of password reset attempts. If you are still having trouble accessing your account, please kontaktiraj nas for assistance.

Prosim pomoč. Saj veste, da punce dandanes ne morejo brez facebooka :)

KoMar- ::

If you are still having trouble accessing your account, please kontaktiraj nas for assistance.

Do it.

hixxy ::

Sem ampak ne obstaja več, oz. je samo še help center kjer ni nič oprejemljivega.

kuli14 ::

Zdravo

Imam vpraŠanje
V sluŽbi sem dobil nalogo da naredim fb stran za podjetje. No vse lepo in prav pa nekaj sem zaŠuŠtralo in sem uporabil email sluŽbeni, ampak stran ki sem jo naredil je za osebni profil. Sedaj pa sem deaktiviral celotno zadevo pa moram čakat 14 dni da se izbriŠe.
Je kakŠna varianta da uporabim moj email naslov pa potem zadevo izpelejm da ima podjetje stran

Hvala za pomoč

Lp
kuli

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Rotaidal ()

KoMar- ::

Pojma nimam, zakaj si šel to meni še na ZS pisat. Očitno si narobe razumel zgornji stavek.

Pa lepo te prosim, izklopi Caps Lock. A službene mejle tudi tako pišeš!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

mihecpegec ::

Imam malce drugačno vprašanje.
Kako morem nastaviti nastavitve zasebnosti, da bo mojim prijateljem omogočen ogled samo tistih slik na katerih sem taggan in ne celotnega albuma od prijateljice. (trenutno ne vidijo teh slik).

tattoo ::

Za tvoje slike in slike na katerih si označen, greš Nastavitve zasebnosti > Uredi nastavitve > Slike in video posnetki na katerih si označen/a > Uredi nastavitve > Samo prijatelji

Drugače pa, da prijatelji vidijo albume od drugih prijateljev v katerih si označen pa nima veze s tabo. Je odvisno kako je od teh prijateljev album urejen, ali da ga vidijo vsi, ali prijatelji prijateljev ali samo prijatelji (ena opcija še je, da je viden samo lastniku).

mihecpegec ::

Kako pa je s tem, da lahko vidijo prijatelji prijateljev samo tisto sliko albuma na kateri si označen, na tistih slikah kjer nisi označen, jih prijatelji ne morejo videti?

;-) ::

Vse piše na FB in tvoji zdravi pameti. In ja treba bo bolj podrobno povedat kje je tista tvoja slika v prijateljevem albumu al tvojem.

mihecpegec ::

Bom dal primer, upam da bo bolj razumljivo:

Moj prijatelj je taggan v albumu osebe xyz (nisem prijatelj z osebo xyz), na voljo mi je vpogled SAMO v to sliko na kateri je taggan, druge slike albuma (osebe xyz) mi niso na voljo.

;-) ::

In kaj je tu zdaj vprašanje ? Vse je odvisno od tega kako ima xyz nastavljeno zasebnost.

nuclear ::

Da ne ofpiram nove teme.
Se še komu dogaja čuden problem, kjer ob tooglanju facebook chata restarta računalnik? lol. Skos se mi to dogaja.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

blackbfm ::

Ne, to niti približno ni normalno. Virus ali pa nekaj narobe s sistemom. Mogoče celo s hardwerom.

Za začetek probaj če dela z drugim brskalnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Bountyy ::

pozdravljeni!
nisem želela načenjati nove teme, zato bom kar tukaj napisala.
imam en problem s temle facebookom. Uporabljam google chrome in facebook mi je delal normalno vse do predvčerjašnjem.. ko sem se vpisalo mi je delalo sprva dokaj normalno, kazalo mi je domačo stran, nekaj objav na mojem profilu in to je to. ko sem se čez nekaj ur ponovno vpisala mi je odprlo belo stran, moje ime in priimek, urejanje prijateljev itd. in še to vse samo na pol (pol strani je kot odrazene). ne vidim ne domače strani, ne profila, nič. kaj je možno da je to zaradi igric (Cittyville) ? :( poizkusila sem tudi na mozzili vendar tudi tam ni delalo oz. je kazalo isto kot na google chromu. Vpisala sem se na nekem drugem računalniku pod isti mejl in use pa je delalo vse normalno.
če morda kdo ve kaj bi lahko bilo narobe naj lepo prosim odgovori!
lp.:)

sem ugotovila problem. Baje da za facebook uporabljam https .. samo jz neznam naštimat da bo spet http.:/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bountyy ()

connel ::

Uporabniški račun > nastavitve računa > v levem stolpcu greš na varnost in potem druga vrstica klikneš urejanje in odklukaš okence, shraniš nastavitve in to je to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook - komentiranje slik?

Oddelek: Loža
243487 (2639) Phantomeye
»

Facebook-kam jim lahko pišem?

Oddelek: Omrežja in internet
141962 (1531) alexa-lol
»

Ranljivost v Facebooku omogočala zbiranje telefonskih številk

Oddelek: Novice / Varnost
53654 (2663) CyberPunk
»

EU začenja preiskavo Facebooka? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24163783 (58815) Ramon dekers
»

Zasebnost na Facebooku se krči

Oddelek: Novice / Zasebnost
339664 (8017) nodrim

Več podobnih tem