» »

Facebook urejanje slik v profilu

Facebook urejanje slik v profilu

mareee89 ::

Pozdravljeni, mal neumno vprašanje sam ne vem kako naj to uredim zanima me kako v profilu na facebooku ko naložiš sliko v profil za tvojo sliko ki je vedno prikazana, kako zbrišeš ostale slike v profilu, ker sem naložil dve sliki enaki in so prejšnje ostale noter kako bi jih zbrisal?
  • spremenil: mareee89 ()

Marilyn ::

malo si vzami čas, vse se da rešit....tkoj se jih zbriše...mamico tudi pokličeš, ko greš na WC?!!!!

mareee89 ::

Marilyn je izjavil:

malo si vzami čas, vse se da rešit....tkoj se jih zbriše...mamico tudi pokličeš, ko greš na WC?!!!!

A ti verjetno jo pa res?

Marilyn ::

za brisanje slik na FB je vsekakor ne kličem..no poglej fantina, mogoče sem se napačno odzval...ampak malo boljše poglej in boš hitro ugotovil kako se zbriše..resno, bi ti pomagal, ampak ob tako banalni stvari...ti pač nebom..oprosti

mareee89 ::

Sem že vse probal vendar pod slike v profilu ne morem zbrisat prejšnjih slik, če kdo ve kako naj prosim pove.

Lp.

Marilyn ::

ok...se bom vdal..pojdi pod SLIKE --> SLIKE V PROFILU ...tam boš videl svoje dve enake slike...levo spodaj --> briši sliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

mareee89 ::

Ej sem tolk gledal spodaj pač nisem sploh opazil se ti opravičujem če sem te moril s tem :D, hvala ti. Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mareee89 ()

Marilyn ::

ne nisi me nič moril, hotel sem ti samo nakazat, da se prej sam potrudi preden kaj takega povprašaš na forumu (konec koncev, če pogledaš malo dlje, sem ti z mojo retoriko, pa čeprav z nesramnostjo samo koristil)...še zmeraj pa se sprašujem ali si rešil problem?!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

mareee89 ::

Sem rešil težavo tako da se ti zahvaljujem za pomoč ¨Marilyn¨:D, sem čisto spregledal tisto nastavitveno okno spodaj pod sliko ne vem kam sem gledal :)

lp.

Marilyn ::

;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov fb profil

Oddelek: Pomoč in nasveti
133421 (2577) FormerUser
»

Kaj nam bo paypal če nemoramo naložit denarja?

Oddelek: Loža
494870 (3619) hotlips
»

Opera 9.64 hitra v XP in zelo počasna v Visti!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91244 (1012) kozjakovec
»

"lsass.exe - System Error" napaka že spravlja v obup

Oddelek: Operacijski sistemi
181757 (1464) Paramedic

Več podobnih tem