» »

PayPal

PayPal

««
47 / 76
»»

St235 ::

OvCa77 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Ali kdo ve, kako menja Diners v primerjavi z Mastercard. Kolikor se spomnim, je Mastercard ugodneje menjal kot Paypal.

Primer, naročim robo iz Kitajske.

PS: Pa prosim, da Lakotnik ne odgovarja na to vprašanje.

Diners mislim da računa 1% provizije pri menjavi, zato uporabi MC


1,5% je provizije, menjalni tečaj je od banke.
http://www.dinersclub.si/Documents/441/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Maj ::

Zdaj končno imam predplačniško Visa kartico.

A je dovolj, da dobim denar na to kartico, če ga nakažem na IBAN številko: SI56..., ki je vpisana na kartici,
ali moram vpisovati tudi ime priimek, naslov, in celotno 25 številko reference napisane na kartici?

smacker ::

Pri NKBM je treba cel UPN obrazec izpolnit - enako kot za položnice. Preveri na banki, da ne nakažeš nekam v prazno ;)

St235 ::

Maj je izjavil:

Zdaj končno imam predplačniško Visa kartico.

A je dovolj, da dobim denar na to kartico, če ga nakažem na IBAN številko: SI56..., ki je vpisana na kartici,
ali moram vpisovati tudi ime priimek, naslov, in celotno 25 številko reference napisane na kartici?


odvisno kje imaš predlačniško. Če ima unikaten TRR potem načeloma ni panike. V nasprotnem primeru je referenca nujna, da pride na pravo kartico.

Maj ::

Pri NKBM imam to predplačniško kartico ampak so obupni.

Najprej sem rabil vsaj eno uro, da mi je uspela na pošti izpolnit vso množico obrazcev(s tem sem naredil kilometrsko kolono za mano), čeprav sem prinesel že vse natisnjeno iz spletnega obrazca, potem je treba plačati še poštnino za pošiljanje vloge na NKBM tako, da te kartica za 10 evrov pride skoraj 15.

Ko pa kartico dobiš pa ni zraven niti enega samega listka z navodili kako pravilno nakažeš denar na to kartico in kako potem pogledaš stanje preko vpoglednega Bankaneta...

Zdajle iščem preko interneta in piše, da je treba za polnitev napisati podatka IBAN številke in reference iz zadnje strani kartice.

Nikjer pa ne najdem kako pridem do tega brezplačnega vpoglednega Bankaneta.

Maj ::

Evo sem jih poklical in končno dobil vse odgovore, ki bi jih moral dobiti že ob prejemu kartice.

Za nakazilo na račun te predplačniške kartice je NUJNO potrebno vpisati IBAN in celotno 25 mestno številko reference z vsemi pomišljaji ter ime in naslov lastnika računa.

Vpogledni Bankanet bi moral pa avtomatično dobiti zraven ampak je tista na pošti očitno nekaj zaje..la in moram zdaj iti v katerokoli poslovalnico NKBM(ne na pošto), da dobim ime in geslo še za brezplačni vpogledni Bankanet, ki ga pa seveda nujno rabim, če hočem to kartico povezati s Paypalom...

St235 ::

Butatsto vprašanje: Zakaj za vraga si NKBM kartico urejal na Pošti?

Maj ::

Glej lepo piše:
3. Natisnite vlogo za izdajo in jo oddajte v najbližji bančni poslovalnici. Naročilo lahko oddate tudi preko Bank@Neta ali na najbližji pošti.

Ne vem zakaj bi hodil 20km stran v poslovalnico, če imam pa pošto samo par km stran.

St235 ::

zato:

Maj :: ravnokarcitiraj
#
Pri NKBM imam to predplačniško kartico ampak so obupni.

Najprej sem rabil vsaj eno uro, da mi je uspela na pošti izpolnit vso množico obrazcev(s tem sem naredil kilometrsko kolono za mano), čeprav sem prinesel že vse natisnjeno iz spletnega obrazca, potem je treba plačati še poštnino za pošiljanje vloge na NKBM tako, da te kartica za 10 evrov pride skoraj 15.

Ko pa kartico dobiš pa ni zraven niti enega samega listka z navodili kako pravilno nakažeš denar na to kartico in kako potem pogledaš stanje preko vpoglednega Bankaneta...

Zdajle iščem preko interneta in piše, da je treba za polnitev napisati podatka IBAN številke in reference iz zadnje strani kartice.

Nikjer pa ne najdem kako pridem do tega brezplačnega vpoglednega Bankaneta.
Maj :: ravnokarcitiraj
#
Evo sem jih poklical in končno dobil vse odgovore, ki bi jih moral dobiti že ob prejemu kartice.

Za nakazilo na račun te predplačniške kartice je NUJNO potrebno vpisati IBAN in celotno 25 mestno številko reference z vsemi pomišljaji ter ime in naslov lastnika računa.

Vpogledni Bankanet bi moral pa avtomatično dobiti zraven ampak je tista na pošti očitno nekaj zaje..la in moram zdaj iti v katerokoli poslovalnico NKBM(ne na pošto), da dobim ime in geslo še za brezplačni vpogledni Bankanet, ki ga pa seveda nujno rabim, če hočem to kartico povezati s Paypalom...

Maj ::

Glej vsaka šola nekaj stane.

Nisem imel pojma, da so na poštah taki cepci, da ne znajo niti tako preprostih strani kot je samo sprejem obrazca, preverjanje osebnih podatkov in narediti kopijo osebne.

Maj ::

Po novem spet deluje tudi Paypal topup za nakazovanje denarja v Paypal račun.

Ampak žal deluje samo pri bankah NKBM in Banka Koper, pri ostalih pa žal ne, kar mi res ni jasno saj dejansko rabimo samo številko računa in sklic(referenco).

butters81 ::

Pozdravljeni,

imam en majhen problem s paypal conversion. V računu imam nastavljeno -Bill me in the currency lsited on the seller´s invoice. Že pred leti sem to nastavil iz default Use Paypall conversion... To pomeni, da bi mi paypal moral trgati iz Vise electron (abanka) v dolarjih, funtih itd. in ne vse pretvarjati v EUR (ker ma paypal slabši tečaj kot abanka). In glej čudo, nekatere stvari iz ebaya mi pretvori v EUR in trga v evrih.

Paypal uporabljam tudi drugje kot ebay, in tam mi trga v valuti od prodajalca. Pri nakupih na ebayu mi je pa zadnje dvakrat neki pretvoril in trgal v eurih. To se je zgodilo pri nakupu v CAD in USD. Vmes sem nekaj plačal v GBP in mi je trgalo v funtih.

Zanima me, če ima kdo info, ali so ebay kaj spreminjali politiko ali paypal? Sem gledal po ebayu in ne najdem, kje se nastavi bill in seller currency. Na paypalu pa imam nastavljeno, da ne pretvarjajo oni valut. Čudno, ker se to dogaja le pri nakupih z ebaya, pa še to iz dolarjev (kanadskih in ameriških) v funtih se pa to ne zgodi. Vsaka pomoč bi prav prišla, ker se mi zdi brezveze cca 3 cente na vsak evro zgubit pri pretvorbi.

Magic1 ::

butters81 je izjavil:

Pozdravljeni,

imam en majhen problem s paypal conversion. V računu imam nastavljeno -Bill me in the currency lsited on the seller´s invoice. Že pred leti sem to nastavil iz default Use Paypall conversion... To pomeni, da bi mi paypal moral trgati iz Vise electron (abanka) v dolarjih, funtih itd. in ne vse pretvarjati v EUR (ker ma paypal slabši tečaj kot abanka). In glej čudo, nekatere stvari iz ebaya mi pretvori v EUR in trga v evrih.

Paypal uporabljam tudi drugje kot ebay, in tam mi trga v valuti od prodajalca. Pri nakupih na ebayu mi je pa zadnje dvakrat neki pretvoril in trgal v eurih. To se je zgodilo pri nakupu v CAD in USD. Vmes sem nekaj plačal v GBP in mi je trgalo v funtih.

Zanima me, če ima kdo info, ali so ebay kaj spreminjali politiko ali paypal? Sem gledal po ebayu in ne najdem, kje se nastavi bill in seller currency. Na paypalu pa imam nastavljeno, da ne pretvarjajo oni valut. Čudno, ker se to dogaja le pri nakupih z ebaya, pa še to iz dolarjev (kanadskih in ameriških) v funtih se pa to ne zgodi. Vsaka pomoč bi prav prišla, ker se mi zdi brezveze cca 3 cente na vsak evro zgubit pri pretvorbi.

Fakers!!! Sem hotel danes nekaj nabavit na Ebayu in seveda so hinavci spremenili izgled naročanja in zraven seveda so spremenili tudi privzeti način menjanja. Itak so povozili nastavitev, da moja banka izvede menjavo.
Bodite pozorni pri naročanju!
Magic

butters81 ::

Magic1 je izjavil:

butters81 je izjavil:

Pozdravljeni,

imam en majhen problem s paypal conversion. V računu imam nastavljeno -Bill me in the currency lsited on the seller´s invoice. Že pred leti sem to nastavil iz default Use Paypall conversion... To pomeni, da bi mi paypal moral trgati iz Vise electron (abanka) v dolarjih, funtih itd. in ne vse pretvarjati v EUR (ker ma paypal slabši tečaj kot abanka). In glej čudo, nekatere stvari iz ebaya mi pretvori v EUR in trga v evrih.

Paypal uporabljam tudi drugje kot ebay, in tam mi trga v valuti od prodajalca. Pri nakupih na ebayu mi je pa zadnje dvakrat neki pretvoril in trgal v eurih. To se je zgodilo pri nakupu v CAD in USD. Vmes sem nekaj plačal v GBP in mi je trgalo v funtih.

Zanima me, če ima kdo info, ali so ebay kaj spreminjali politiko ali paypal? Sem gledal po ebayu in ne najdem, kje se nastavi bill in seller currency. Na paypalu pa imam nastavljeno, da ne pretvarjajo oni valut. Čudno, ker se to dogaja le pri nakupih z ebaya, pa še to iz dolarjev (kanadskih in ameriških) v funtih se pa to ne zgodi. Vsaka pomoč bi prav prišla, ker se mi zdi brezveze cca 3 cente na vsak evro zgubit pri pretvorbi.

Fakers!!! Sem hotel danes nekaj nabavit na Ebayu in seveda so hinavci spremenili izgled naročanja in zraven seveda so spremenili tudi privzeti način menjanja. Itak so povozili nastavitev, da moja banka izvede menjavo.
Bodite pozorni pri naročanju!



Sem ravno opazil ja, sem kupil na ebayu od ameriškega prodajalca, ki je računal posebi izdelek in posebi poštnino (kjer so vključeni import charges), no gledam v paypal, dve aktivnosti, izdelek se ponovno pretvori v EUR (pri cca 57$ so si vzeli 2€ pri pretvorbi) poštnina pa lepo trgana v USD. Ali kdo ve kako se nazaj spremeni privzeti nalin menjanja na ebayu? Na paypal imam nastavljeno prav. Bom pisal tudi ebayu, če je kakšna opcija, da mi lahko računajo v USD, in pa v namensko temo (Vse o Ebayu).

Hvala za vse info, sem najprej mislil da je z mojim paypalom kaj narobe nastavljeno, zgleda ebay nekaj probava :)

mailer ::

Tam kjer imate valute na ebay računu si nastavite na tisto s katero plačujete. Primarno sta aktivirani EUR in USD, GPB sem si pa dodal. Ko sem hotel plačat izdelek z ebaya v funtih za 90 mi je hotel paypal zaračunati 109€, ustvaril sem novo valuto na paypalu v funtih, jo nastavil kot primarno in plačilo je bilo 90 funtov. Še vedno je nastavljeno, da konverzijo dela moja banka. Bom zdaj preveril, koliko je bilo odtegnjeno z računa.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mailer ::

Odtegljaj je znašal 105€. -> glej prejšnjo objavo
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

dr.Akula ::

Evo, ravnokar nabavljal na Ebay-u. Imajo eno novo foro, ki je do sedaj še nisem dobil. Spodaj je opisan postopek, kako se prebiti do tega, da vam tudi pri nakupih na Ebay-u konverzijo dela vaša banka:

 1.

1.



 2.

2.



 3.

3.



 4.

4.

ni podatka

Magic1 ::

Sem tudi sam to ugotovil. Zelo grdo so to izvedli. Sam pri nategnjenih potencialnih miljonih gre morala v pm. Kazni pa itak ni, v najhujšem primeru bodo morali vrnit. Free kredit.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

čuhalev ::

Par dni nazaj sploh NISEM imel možnosti izbire kartice. Zato sem jim pisal in mi odvrnejo, naj pošljem zaslonsko sliko, ampak se mi je mudilo. Tako da sem požrl.

stara mama ::

To sploh ni prvič. Majo občasno takele fore in marsikdo ni pozoren, pa zgleda jim dost nanese.
Kupovanje je preveč poenostavljeno, samo dvakrat klikneš pa je vse urejeno, tako da nisi niti pozoren na vse mogoče, kar ti lahko zraven vsilijo.

scipascapa ::

ni čudno, da se kopajo v denarju. nekaj centov na dan x milioni transkacij in se naberejo miliončki.

Maj ::

Zakaj pa ne bi delali tako, če pa ljudje vse kar mirno požrejo/mo.
Tudi banka nam zaračuna kar lepo provizijo pri menjavi, pa tudi za vsako nakazilo...

Sicer pa mene pri nakupih iz tujine še najbolj žre visoka poštnina, tudi čez 50 evrov za kak izdelek, marsikaj pa niti dobiti ne moreš...

Vsaj v EUju bi že morali poštimati cene poštnin.

Mare2 ::

Če naj zaslužijo banke, zakaj ne bi še poštarji?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

konspirator ::

dr.Akula
V pp računu imaš nastavljeno, da uporabi tečaj banke pri plačilu ?

dr.Akula ::

@konspirator Seveda. Pa še to Paypalov sistem samovoljno spremeni od časa do časa, da moram it nazaj popravljat :) Tako da pred vsakim nakupom preverim na kaj je nastavljeno. Pred tem včerajšnim nakupom je bilo nastavljeno pravilno, pa je kljub temu hotelo delati konverzijo po Paypal-ovemu tečaju.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

Mare2 ::

Jaz imam izbrano opcijo: Bill me in the currency listed on the seller's invoice. Bo to OK?
I will not know which foreign exchange rate has been applied to this transaction until I receive my card statement from my card issuer. I acknowledge that by choosing this option, my card issuer will determine the foreign exchange rate to apply to this transaction, and that I will not be informed of the foreign exchange rate or any additional foreign exchange fees applied until I am billed by my card issuer.

Prosim uporabnika SLO-TECH-a Lakotnik, da ne odgovarja na moja sporočila. Hvala. :)

https://www.paypal.com/?cmd=_profile-me...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

anthony1337 ::

Na paypalu imam dolarje, funte ter kanadske dolarje. Hočem poslat evre. Na zadnjem koraku kjer izbiram vir plačila mi noče ponudit VISE, samo funte na paypalu, dolarje na paypalu ter kanadske dolarje + viso (ker imam kanadskih dolarjev manj kakor znaša znesek evrov, ki jih hočem poslat). Nikjer pa ni možnosti, da mi trgajo evre zgolj iz vise. Paypal hoče na vsak način, da naredim pretvorbo po njihovem tečaju, očitno. To se mi včasih zgodi, da nimam možnosti vise, pa zaprem okno, grem še enkrat v paypal in se kar čudnežno pojavi, ko poskusim še enkrat poslat denar. No sedaj sem obupal, ker se nikakor ni vdalo in sellerju poslal funte (hvala bogu je bil OK z njimi). Ima še kdo take probleme? Kako se to reši?

tech1 ::

a se kej zgodi na pp če presežeš 2.500€ nakazanega na tvoj račun? men je reku en da nekje ko je dobil 3.000 so zahtevali nevemkaj vse. al je to verjetno blo sam dokumenti
js sm dobil čez 2.200$ pa zaenkrat nič

pa dolar se je dvignil precej bil je 0.84 zdej pa je 0.89 , good stuff če dobiš v dolarjih kej
za vas k kupujete pa not so good

CarRino ::

Imam težavo pri registraciji
Po potrditvi maila, grem v Link a card izberem MasterCard, številko kartice, veljavnost, kodo... in mi napiše
This card is not accepted. Please use a different card
Na banki so rekli da ni nobene blokade na kartici.
Kje imam problem?

konspirator ::

Od katere banke je kartica ?

Zoro3 ::

Kje v pp računu si lahko nastavim, da mi uporabi tečaj banke pri plačilu?

Mare2 ::

Zoro3 je izjavil:

Kje v pp računu si lahko nastavim, da mi uporabi tečaj banke pri plačilu?


Evo, link od tvojga
https://www.paypal.com/?cmd=_profile-me...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

dr.Akula ::

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/websc... (Klikni 'Conversion Options')
ni podatka

Zoro3 ::

Aha...pa potem morem to izbrat ne?
Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

CarRino ::

konspirator je izjavil:

Od katere banke je kartica ?



Sparkasse

scipascapa ::

revolut je ful zaseden, ali kaj? sploh ne pridem do registracije.

stara mama ::

Tud jaz že čakam več kot en teden

Mare2 ::

scipascapa je izjavil:

revolut je ful zaseden, ali kaj? sploh ne pridem do registracije.


Kaj je to revolut?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

polpo ::

Mare2 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

revolut je ful zaseden, ali kaj? sploh ne pridem do registracije.


Kaj je to revolut?


https://revolut.com/
Brezplačna virtualna (in fizična) Mastercard debetna kartica "brez provizije"

joshua3 ::

Pozdravljeni,

zanima me če zaslužim nekaj denarja preko interneta (manjše vsote - par sto evrov na mesec) in potem to porabim za kupovanje prek spleta z paypalom.. a je to ok al je treba vseeno prijavit kaj davčni?


Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joshua3 ()

čuhalev ::

joshua3 je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me če zaslužim nekaj denarja preko interneta (manjše vsote - par sto evrov na mesec) in potem to porabim za kupovanje prek spleta z paypalom.. a je to ok al je treba vseeno prijavit kaj davčni?


Hvala

Par sto evrov na mesec ni tako „majhna vsota“. Paypal ima letno omejitev na 2500 evrov prihodkov. Dvesto evrov mesečno in te že potipajo.

joshua3 ::

no čez 2500 mislim da ne bom šel.. kaj pa če imaš 2 paypal računa?
ali pa če recimo povežem paypal s kreditno kartico in tega denarja ne bom nikol vzel na TRR, vedno samo za nakupovanje po spletu?

Mare2 ::

joshua3 je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me če zaslužim nekaj denarja preko interneta (manjše vsote - par sto evrov na mesec) in potem to porabim za kupovanje prek spleta z paypalom.. a je to ok al je treba vseeno prijavit kaj davčni?


Hvala


Že ko začneš delat (služit) bi moral imeti sklenjeno pogodbo (npr. podjemno) in biti prijavljen za poškodbe pri delu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bubanstix ::

Imam eno vprašanje. 31.10 sem na notebook.de preko paypala prednaročil tehnični izdelek, do danes, mi še niso znali povedat, kdaj točno bo izdelek dobili oz ga bodo poslali naprej. Mene zanima, kako dolgo sem jst zavarovan preko paypala, oz po kolikšnen času lahko še zahtevam refund, če mi na notebook.de povedo, da izdelek dobijo šele čez en mesec. Hvala za odgovore in lep pozdrav.

bambam20 ::

čuhalev je izjavil:

joshua3 je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me če zaslužim nekaj denarja preko interneta (manjše vsote - par sto evrov na mesec) in potem to porabim za kupovanje prek spleta z paypalom.. a je to ok al je treba vseeno prijavit kaj davčni?


Hvala

Par sto evrov na mesec ni tako „majhna vsota“. Paypal ima letno omejitev na 2500 evrov prihodkov. Dvesto evrov mesečno in te že potipajo.



Od kdaj pa ima naša davčna dostop do PP računa ?

bastadu ::

bambam20 je izjavil:

čuhalev je izjavil:

joshua3 je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me če zaslužim nekaj denarja preko interneta (manjše vsote - par sto evrov na mesec) in potem to porabim za kupovanje prek spleta z paypalom.. a je to ok al je treba vseeno prijavit kaj davčni?


Hvala

Par sto evrov na mesec ni tako „majhna vsota“. Paypal ima letno omejitev na 2500 evrov prihodkov. Dvesto evrov mesečno in te že potipajo.



Od kdaj pa ima naša davčna dostop do PP računa ?

PP jim je očitno zavezan posredovati podatke v kolikor imaš prilivov na PP več kot 2,5 kEUR letno ...

Mare2 ::

bastadu je izjavil:

PP jim je očitno zavezan posredovati podatke v kolikor imaš prilivov na PP več kot 2,5 kEUR letno ...


Lahko da bodo poročali tudi z nazaj, tako kot avstrijske banke. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

anthony1337 ::

tech1 je izjavil:

a se kej zgodi na pp če presežeš 2.500EUR nakazanega na tvoj račun? men je reku en da nekje ko je dobil 3.000 so zahtevali nevemkaj vse. al je to verjetno blo sam dokumenti
js sm dobil čez 2.200$ pa zaenkrat nič

pa dolar se je dvignil precej bil je 0.84 zdej pa je 0.89 , good stuff če dobiš v dolarjih kej
za vas k kupujete pa not so good

Ja, poslat jim moraš osebno in utility bill za dokaz o bivališču. Jaz sem jim to posredoval momentalno in je trajalo 7 dni, da so sprocesiral zadevo. Od tam naprej nimam več tega yearly limita.
Me pa zanima na kakšen način me lahko sedaj davčna potipa, ko sem prekoračil 2500EUR za letos?

edit: pozabil povedat, da če prekoračiš 2500EUR imaš zamrznjen račun med procesiranjem zadeve.

Zgodovina sprememb…

Jazzie ::

Živjo,

pravkar sem opazila, da so mi pred 10 dnevi vdrli v Paypal. Po brskanju na spletu sem na sosednjem forumu ugotovila, da gre za množični vdor. Prejemnik nakazila je WARGAMINGGR-2211.

A ima kdo kakšen email kontakt Paypala? Preko spletne strani jih ne morem kontaktirati, ker moj račun ne obstaja več. Predvsem pa, a ima kdo izkušnje s povračilom denarja v takem primeru?

OvCa77 ::

Jazzie je izjavil:

Živjo,

pravkar sem opazila, da so mi pred 10 dnevi vdrli v Paypal. Po brskanju na spletu sem na sosednjem forumu ugotovila, da gre za množični vdor. Prejemnik nakazila je WARGAMINGGR-2211.

A ima kdo kakšen email kontakt Paypala? Preko spletne strani jih ne morem kontaktirati, ker moj račun ne obstaja več. Predvsem pa, a ima kdo izkušnje s povračilom denarja v takem primeru?

Upam, da si blokirala kartico. Pojdi na banko, jim obrazloži in izpolni obrazec za chargeback.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB
««
47 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134944 (14908) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107079 (34126) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311309 (10026) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329249 (7100) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120344 (17421) Kwizlord

Več podobnih tem