» »

PayPal

PayPal

««
36 / 76
»»

IcyFox ::

Pozdrav, zanima me če se preko Paysafecard mastercarda (https://www.paysafecard.com/sl-si/izdel... da napolniti paypal račun?

ikeaikea ::

Pozdrav,
Zanima me ali poleg Paypala obstaja še kaj podobnega, kjer bi jaz fizično imel kartico na katero bi lahko nalagal denar. Isti princip kot Paypal le da si fizično lastim kartico. Rabil bi jo pravtako za potrebe spletnega plačevanja

OvCa77 ::

ikeaikea je izjavil:

Pozdrav,
Zanima me ali poleg Paypala obstaja še kaj podobnega, kjer bi jaz fizično imel kartico na katero bi lahko nalagal denar. Isti princip kot Paypal le da si fizično lastim kartico. Rabil bi jo pravtako za potrebe spletnega plačevanja

bejži po predplačniško kartico, najcenejša je pr NKBM al pa banki koper
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Okapi ::

ikeaikea je izjavil:

Pozdrav,
Zanima me ali poleg Paypala obstaja še kaj podobnega, kjer bi jaz fizično imel kartico na katero bi lahko nalagal denar. Isti princip kot Paypal le da si fizično lastim kartico. Rabil bi jo pravtako za potrebe spletnega plačevanja

Debetna kartica. Poguglaj, kaj je to.

Racunalnik ::

Nalagam si denar na paypal preko nakazil nimam kartice in na zacetku ki sem odpru account je bil limit, sedaj po letu dni nevidim nobenih limitov vec, zanima me ali jest lahko mirne volje nakazujem denar tud ce recimo 2keur na mesec alu sem kaj spregledal. Kajti nebi rad nalozu tolk denarja poten pa blokada.

IcyFox ::

Pozdrav, ali je kakšna dodatna cena, če denar prenesem iz mastercarda na paypal? ali se bolj splača plačati prek mastercarda na ebayu?

radmannsdorf ::

zate je bolj varno paypal, ker si zaščiten, pa še cifre ti ni treba vnašat nikamor, paypal provizijo plača prodajalec. in denar nič ne nalagaš na paypal, ampak ko uporabiš paypal, le-ta avtomatsko potegne denar s tvoje mastercard kartice.

Gutjerez ::

še jaz se javim tukaj da povprašam.

4 stvari je potrebno naredit da bo profil 100%

1.Account created
2.Email address confirmed
to dvoje imam narejeno.
3. Link a bank account (withdraw funds to your bank account)

tu vpišem podatke z moje kartice? sam želim uporabit skrill master card. je izvedljivo to?
piše
Add your US bank account
Add a U.S. bank account and easily withdraw funds from your PayPal account to it.
Routing Number in Account Number morem vpisat.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

kixs ::

Ce nimas bancnega racuna v USA, potem ga ne mores povezat.

zunno ::

Gutjerez je izjavil:

še jaz se javim tukaj da povprašam.

4 stvari je potrebno naredit da bo profil 100%

1.Account created
2.Email address confirmed
to dvoje imam narejeno.
3. Link a bank account (withdraw funds to your bank account)

tu vpišem podatke z moje kartice? sam želim uporabit skrill master card. je izvedljivo to?
piše
Add your US bank account
Add a U.S. bank account and easily withdraw funds from your PayPal account to it.
Routing Number in Account Number morem vpisat.


Skrillovega Mastercarda ti Paypal NE bo sprejel. Sem že poskusil. Skrill je direkten konkurent Paypalu, pa tudi njihov Mastercard ni vezan na bančni račun, ampak na tvoj račun pri Skrillu. Omisli si npr. Viso Electron od Abanke. Sam sem si jo naročil ravno zaradi Paypala. Samega bančnega računa pa ne moreš vezati na Paypal, kot je kixs že omenil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zunno ()

Gutjerez ::

zunno je izjavil:

Gutjerez je izjavil:

še jaz se javim tukaj da povprašam.

4 stvari je potrebno naredit da bo profil 100%

1.Account created
2.Email address confirmed
to dvoje imam narejeno.
3. Link a bank account (withdraw funds to your bank account)

tu vpišem podatke z moje kartice? sam želim uporabit skrill master card. je izvedljivo to?
piše
Add your US bank account
Add a U.S. bank account and easily withdraw funds from your PayPal account to it.
Routing Number in Account Number morem vpisat.


Skrillovega Mastercarda ti Paypal NE bo sprejel. Sem že poskusil. Skrill je direkten konkurent Paypalu, pa tudi njihov Mastercard ni vezan na bančni račun, ampak na tvoj račun pri Skrillu. Omisli si npr. Viso Electron od Abanke. Sam sem si jo naročil ravno zaradi Paypala. Samega bančnega računa pa ne moreš vezati na Paypal, kot je kixs že omenil.





No dobro da vem da skrill ne gre.
sem preverjo predplačniške kartice pri nlb pri hypo in paysafecard. in sedaj ko si mi omeno abanko je najboljša izbira.
a pri mojem računu kaže tako da je profil samo 55% izpolnjen.


ko pa grem pod add funds to your account pa mi odpre novo stran in takoj izpiše
Service temporarily unavailable.

Ko pa grem add card pa imam na izbiro
Visa, Mastercard, Discover in American Express
ni not visa electron. se vpiše pod visa?

če je temu tako pol grem še danes na abanko in to poštiman
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gutjerez ()

zunno ::

Seveda. Visa Electron spada pod Viso.

Gutjerez ::

zunno je izjavil:

Seveda. Visa Electron spada pod Viso.


sem si vzel še malo časa in prečekiro nekaj zadev. in vprašam za tvoje mnenje

kjer je možnost plačila z paypalom je seveda tudi vedno opcija mastercard

predplačniška mastercard NLB za dve leti stane 10€ mesečna uporaba 0,50€ dvig na bankomatu 0,75€, nakupi POS ali splet v € brezplačno v tuji valuti 0,75€, polnjenje 0,75€ oz 0,35 klik

predplačniška Hypo 9,80€ in velja 3 leta dvig gotovina 3,50€ , nakup POS ali splet v € brezplačno, v drugih valutah po dnevnem tečaju. polnjenje v višini 1,35% zneska polnjenja (min. 1,50 EUR, max. 22,00 EUR)

z eno od teh lahko plačujem povsod. abankino visa electro pa bi mel samo za paypal.
da bi bila boljša izbira vzet eno od teh dveh? uporablo bi za ebay in aliexpres.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

amacar ::

Sej tudi z viso electron lahko plačuješ in dviguješ vsepovsod.
Js jo imam še iz banke celje (sedaj združeno z abanko) in nimam nobenih stroškov s kartico.

Gutjerez ::

sicer... jaz imam kartico skril. se pravi z njo ne gre nalagat na paypal. a z njo gre plačat menda na ebay brez problema ker je mastercartica tak da če je tako pol ne rabim drugih kartic.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

OvCa77 ::

če maš kopersko ali pa NKBM bejži tja po viso. Na NKBM je virtualna samo 5€
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Gutjerez ::

hvala na info.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

AC_DC ::

zunno je izjavil:

Gutjerez je izjavil:

še jaz se javim tukaj da povprašam.

4 stvari je potrebno naredit da bo profil 100%

1.Account created
2.Email address confirmed
to dvoje imam narejeno.
3. Link a bank account (withdraw funds to your bank account)

tu vpišem podatke z moje kartice? sam želim uporabit skrill master card. je izvedljivo to?
piše
Add your US bank account
Add a U.S. bank account and easily withdraw funds from your PayPal account to it.
Routing Number in Account Number morem vpisat.


Skrillovega Mastercarda ti Paypal NE bo sprejel. Sem že poskusil. Skrill je direkten konkurent Paypalu, pa tudi njihov Mastercard ni vezan na bančni račun, ampak na tvoj račun pri Skrillu. Omisli si npr. Viso Electron od Abanke. Sam sem si jo naročil ravno zaradi Paypala. Samega bančnega računa pa ne moreš vezati na Paypal, kot je kixs že omenil.

Meni ga, sem z njim tudi že plačal v ebayu.

zunno ::

Mišljeno je bilo samo kot kartica, na katero bi lahko vezal svoj Paypal račun. Tvojo Skrillovo kartico pač jemlje Ebay, in ne Paypal sam.

alese ::

omenjate neko skrill mastercard, kaj je to skrill, jaz ima mastercard od pbs že 10 let in vse dela brez težav.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jero_no1 ::

Eno hipotetično vprašanje: teta iz Amerike mi nakaže 1000$ na moj PayPal račun. Zdaj pa me zanima glede provizij? Če se ne motim bo že za prenos na moj PayPal račun nekaj provizije in potem še, ko bom prenesel ta denar na kreditno kartico. Sem prebral User Agreement, ampak vse kar sem razbral iz tistega je 2€ pri prenosu iz PayPal na kreditno, pa še to nisem čist ziher :)

Hvala za pomoč!

kixs ::

Ce ima teta na PayPal racunu dovolj sredstev in ti nakaze kot "friend", potem ne bo placala provizije-ti pa tudi ne. Ce nima in ji bo potegnilo iz kreditne kartice, potem je provizija nekaj % - preveri tocno koliko. Ko bos potegnil denar na kreditno kartico, je navadno fiksna provizija 2€.

amacar ::

Tudi ce ima teta na racunu je lahko provizija. Vem ker mi je en american placal, pa je pri 8.5$ imel 4cente feeja. To sta mi ze dva rekla, ceprav ce pogledam pod fee js nic ne vidim, ampak ocitno je.

kixs ::

Mozno. Potem je tu se konverzija $ v €.

Furbo ::

amacar je izjavil:

Tudi ce ima teta na racunu je lahko provizija. Vem ker mi je en american placal, pa je pri 8.5$ imel 4cente feeja. To sta mi ze dva rekla, ceprav ce pogledam pod fee js nic ne vidim, ampak ocitno je.

Ker ti je plačal za izdelek ali storitev in je s tem deležen paypal zaščite kupca.

Če bi nakazal kot 'gift' ne bi bilo provizije, pa tudi zaščite ne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

amacar ::

Furbo je izjavil:

amacar je izjavil:

Tudi ce ima teta na racunu je lahko provizija. Vem ker mi je en american placal, pa je pri 8.5$ imel 4cente feeja. To sta mi ze dva rekla, ceprav ce pogledam pod fee js nic ne vidim, ampak ocitno je.

Ker ti je plačal za izdelek ali storitev in je s tem deležen paypal zaščite kupca.

Če bi nakazal kot 'gift' ne bi bilo provizije, pa tudi zaščite ne.


Je poslal tak:
Money sent. For some reason it charged me a 4 cent fee for sending "friends and family." I'm not sure why, but I'm letting you know so that you can either fix that for next time or let people know ahead of time. Thanks!


in se en:
I've sent it. Are you located in the US?
Ah. You should mention that so users know Paypay will charge them a small fee.

domeski ::

Pozdravljeni,
teden dni nazaj sem na ebayu na dražbi kupil izdelek. Plačal sem takoj prek paypala, cena pa nekaj čez 800€. Zaradi tega sem tudi povečal limit na MC(ker običajno mislim da je okoli 650€).
Danes me kontaktira prodajalec prek mejla, če sem še zainteresiran za izdelek, da naj ga plačam, da ga on lahko odpošlje. V paypalu imam jaz status 'Completed, prodajalec pa 'Pending'.Prav tako na MC v moji spletni banki vidim opravljeno transakcijo. Po pogovoru z njim pravi, da je vceraj prodal nek drug izdelek in da je dobil nakazano takoj.
Zdaj pa me zanima ali bo prodajalec dobil denar(ker ponavadi je transakcija opravljena hitro), ali si moram še dvigniti kakšen limit v paypalu ali pa je kaj tretjega.Hvala.

nitramcek ::

Mene pa zanima, če kdo ve zakaj se več ne da prejo top-up nafilat račun v PayPal?
Prejšnji mesec 15 tega sem nafilal. Kmalu zatem na strani piše da je začasno nedosegljiva. Tako je že ene tri tedne. Sem jim včeraj pisal, samo še ni odgovora.

Imam namen nekaj kupiti v vrednosti 400€. Trenutno imam gor occa 350€. Če nebo več možno naložiti preko top-up sem v Riti. Saj tudi če si vzamem kartico mi ne pomaga saj imam večino sredstev že na PayPal u.
Potem bi verjetno moral vzeti Visa Electron in iz PayPal a dati denar na Visa in potem zadevo kupiti?

Modri dirkač ::

Nabavi nkbm predplačniško VISO, problem rešen...
Everybody lies!

estons ::

domeski: Če prodajalec ni verified, potem je nek limit koliko transakcij iz kreditnih lahko sprejme (5 na leto, se mi zdi). Mogoče je to?

Qcube ::

Zdaj je že normalno da paypal nastavi conversion options na default. Je potrebno redno preverjat in popravljat pred vsakim nakupom. Očitno dobro služijo z menjavo valut.

starboi ::

Pozdravljeni. Pred kratkim sem na Gearbestu naročil nekaj , vendar sem si premislil, ko je bil izdelek še procesiran in zahteval v gerabest support centru da prekinejo transakcijo in mi povrnejo celoten znesek. Na gearbestu so mi zatrdili da so prekinili moj nakup in da mi bodo v roku 3-7dni povrnili celoten znesek ( 40€ ) . Dva dni zatem sem dobil na mail sporočilo da je moj izdelek odposlan. Takoj sem kontaktiral paypal in odprl dispute, ter napisal točno kaj se je zgodilo, prilepil slike pogovora z gearbest support centrom, kjer so mi zatrdili da bodo prekinili vse skupaj in mi povrnili celoten znesek. Potem pa se je začela celotna komedija ... Prodajalec mi je ponudil, povračilo v vrednosti tretjine celotnega zneska, kar sem zavrnil in zatheval takojšnjo rešitev paypala. Paket je medtem prispel in sem ga zavrnil ( poštar je rekel, da napišem na paket da ga zavračam ), včeraj sem pa dobil obvestilo paypala, da so presodili v korist prodajalca. Potem sem pa odprl dispute še Unauthorized Use of Your PayPal in tudi to so zavrnili. Sedaj me zanima katera opcija mi še preostane, ker sem ostal brez denarja in paket je na poti prodajalcu . Obstaja še kakšna opcija pritožbe direktno na paypal ali pa se da mogoče rešiti kako pri nas v Sloveniji. Hvala za vsakršne informacije. Lp

krefi ::

zivjo se da prenest iz paysafe racuna na paypal ? rad bi si nakazal denar na paypal pa nimam mastercard zato nbem kako bi si lahko nakazal
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

OvCa77 ::

Predplačniška visa kartica
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Furbo ::

starboi je izjavil:

Pozdravljeni. Pred kratkim sem na Gearbestu naročil nekaj , vendar sem si premislil, ko je bil izdelek še procesiran in zahteval v gerabest support centru da prekinejo transakcijo in mi povrnejo celoten znesek. Na gearbestu so mi zatrdili da so prekinili moj nakup in da mi bodo v roku 3-7dni povrnili celoten znesek ( 40€ ) . Dva dni zatem sem dobil na mail sporočilo da je moj izdelek odposlan. Takoj sem kontaktiral paypal in odprl dispute, ter napisal točno kaj se je zgodilo, prilepil slike pogovora z gearbest support centrom, kjer so mi zatrdili da bodo prekinili vse skupaj in mi povrnili celoten znesek. Potem pa se je začela celotna komedija ... Prodajalec mi je ponudil, povračilo v vrednosti tretjine celotnega zneska, kar sem zavrnil in zatheval takojšnjo rešitev paypala. Paket je medtem prispel in sem ga zavrnil ( poštar je rekel, da napišem na paket da ga zavračam ), včeraj sem pa dobil obvestilo paypala, da so presodili v korist prodajalca. Potem sem pa odprl dispute še Unauthorized Use of Your PayPal in tudi to so zavrnili. Sedaj me zanima katera opcija mi še preostane, ker sem ostal brez denarja in paket je na poti prodajalcu . Obstaja še kakšna opcija pritožbe direktno na paypal ali pa se da mogoče rešiti kako pri nas v Sloveniji. Hvala za vsakršne informacije. Lp

Morda lahko kličeš tvojo banko in skenslaš transakcijo s kartico, če ti je vleklo denar za nakup iz nje.
Te bo pa verjetno paypal potem skenslal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

starboi ::

Furbo je izjavil:

starboi je izjavil:

Pozdravljeni. Pred kratkim sem na Gearbestu naročil nekaj , vendar sem si premislil, ko je bil izdelek še procesiran in zahteval v gerabest support centru da prekinejo transakcijo in mi povrnejo celoten znesek. Na gearbestu so mi zatrdili da so prekinili moj nakup in da mi bodo v roku 3-7dni povrnili celoten znesek ( 40€ ) . Dva dni zatem sem dobil na mail sporočilo da je moj izdelek odposlan. Takoj sem kontaktiral paypal in odprl dispute, ter napisal točno kaj se je zgodilo, prilepil slike pogovora z gearbest support centrom, kjer so mi zatrdili da bodo prekinili vse skupaj in mi povrnili celoten znesek. Potem pa se je začela celotna komedija ... Prodajalec mi je ponudil, povračilo v vrednosti tretjine celotnega zneska, kar sem zavrnil in zatheval takojšnjo rešitev paypala. Paket je medtem prispel in sem ga zavrnil ( poštar je rekel, da napišem na paket da ga zavračam ), včeraj sem pa dobil obvestilo paypala, da so presodili v korist prodajalca. Potem sem pa odprl dispute še Unauthorized Use of Your PayPal in tudi to so zavrnili. Sedaj me zanima katera opcija mi še preostane, ker sem ostal brez denarja in paket je na poti prodajalcu . Obstaja še kakšna opcija pritožbe direktno na paypal ali pa se da mogoče rešiti kako pri nas v Sloveniji. Hvala za vsakršne informacije. Lp

Morda lahko kličeš tvojo banko in skenslaš transakcijo s kartico, če ti je vleklo denar za nakup iz nje.
Te bo pa verjetno paypal potem skenslal.


A kakorkoli drugače se pa ne da kontaktirati paypala ? Ali pa varstvo potrošnikov, bi mogoče kaj oni pomagali ? Ker sem do sedaj vedno vse brez težav reševal . Tu se mi pa zdi, da sem bil prisiljen naročiti nekaj kar sem zavrnil še ko je bilo procesirano. Tako sem pa ostal brez denarja in brez paketa .

OK.d ::

Paypal je že odločil in ne bo spreminjal svojega mnenja.
LPOK.d

Furbo ::

starboi je izjavil:

A kakorkoli drugače se pa ne da kontaktirati paypala ? Ali pa varstvo potrošnikov, bi mogoče kaj oni pomagali ? Ker sem do sedaj vedno vse brez težav reševal . Tu se mi pa zdi, da sem bil prisiljen naročiti nekaj kar sem zavrnil še ko je bilo procesirano. Tako sem pa ostal brez denarja in brez paketa .

Paypal nima višjega sodišča. :)
Pa očitno si že res velikokrat tako 'reševal' zadeve, da je paypal presodil v korist prodajalca.
Drugič zato premisli preden klikaš in ustvarjaš nepotrebno delo trgovinam.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

starboi ::

Furbo je izjavil:

starboi je izjavil:

A kakorkoli drugače se pa ne da kontaktirati paypala ? Ali pa varstvo potrošnikov, bi mogoče kaj oni pomagali ? Ker sem do sedaj vedno vse brez težav reševal . Tu se mi pa zdi, da sem bil prisiljen naročiti nekaj kar sem zavrnil še ko je bilo procesirano. Tako sem pa ostal brez denarja in brez paketa .

Paypal nima višjega sodišča. :)
Pa očitno si že res velikokrat tako 'reševal' zadeve, da je paypal presodil v korist prodajalca.
Drugič zato premisli preden klikaš in ustvarjaš nepotrebno delo trgovinam.


Reševal sem samo enkrat pred tem, ko nisem prejel izdelka .

kixs ::

Kontaktiraj prodajalca naj ti se enkrat poslje - zastonj. Bos vsaj imel kar si placal.

starboi ::

kixs je izjavil:

Kontaktiraj prodajalca naj ti se enkrat poslje - zastonj. Bos vsaj imel kar si placal.


Sem kontaktiral support center na gearbestu in sem odprl ticket ( po navodilih gospoda na drugi strani linije ), kjer bodo kontaktirali prodajalca, in bomo videli kakšen odgovor bom dobil . Izgleda bo največ kar bom lahko potegnil iz trenutne situacije ponovno pošiljanje izdelka. Sem dolgoletni uporabnika paypala in sem opravil transakcij za par tisočakov in nikoli ni bilo težav, res pa da sem vedno kupoval preko ebaya :) Gearbest sem uporabljal prvič (verjetno tudi zadnjič ), kaj reči drugega kot šola za naprej :) Hvala še enkrat za vse informacije in vso pomoč. :) Lp

Mare2 ::

starboi je izjavil:

kixs je izjavil:

Kontaktiraj prodajalca naj ti se enkrat poslje - zastonj. Bos vsaj imel kar si placal.


Sem kontaktiral support center na gearbestu in sem odprl ticket ( po navodilih gospoda na drugi strani linije ), kjer bodo kontaktirali prodajalca, in bomo videli kakšen odgovor bom dobil . Izgleda bo največ kar bom lahko potegnil iz trenutne situacije ponovno pošiljanje izdelka. Sem dolgoletni uporabnika paypala in sem opravil transakcij za par tisočakov in nikoli ni bilo težav, res pa da sem vedno kupoval preko ebaya :) Gearbest sem uporabljal prvič (verjetno tudi zadnjič ), kaj reči drugega kot šola za naprej :) Hvala še enkrat za vse informacije in vso pomoč. :) Lp



A ni tako, da če nisi zadovoljen z izdelkom, ga lahko vrneš. Poštnino plača paypal. :)

Need to return an item? Get your return shipping costs refunded.

If you purchase something with us and it isn’t quite right, we can refund your return costs*. The service is free, activate it only one time and you’re all set.

https://www.paypal.com/si/webapps/mpp/h...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sarma832 ::

Nekje v temi sem zasledil, da je nekdo rekel, da lahko sedaj dodas tudi slovensko banko. A je to res?

amacar ::

V bussiness racun samo.

toplakd ::

Lahko dodaš tudi v personal. Ni pa zadeva privzeto vklopljena vsem uporabnikom naenkrat.
Sam sem na business računu lahko dodal skoraj 3 mesece prej kot pa na personal računu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

kixs ::

Prednosti/slabosti?

toplakd ::

Ne rabiš MC ali Visa. Lahko enostavno preneseš denar iz PP na TRR brez da daš Paypalu 2EUR provizije za prenos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

Okapi ::

Kako?

m3k ::

sarma832 je izjavil:

Nekje v temi sem zasledil, da je nekdo rekel, da lahko sedaj dodas tudi slovensko banko. A je to res?

amacar je izjavil:

V bussiness racun samo.

Ne drži, od junija dalje je možno linkat račune EU bank na privat account.
https://www.paypal.com/SI/webapps/mpp/u...

Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.
««
36 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134275 (14239) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106384 (33431) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311191 (9908) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329174 (7025) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120170 (17247) Kwizlord

Več podobnih tem