» »

PayPal

PayPal

««
37 / 76
»»

amacar ::

Odlično, sem spregledal tole. Torej če povežeš svoj TRR račun, potem načeloma sploh ne potrebuješ več povezane kreditne kartice?

kixs ::

Kaksni so stroski pri uporabi bancnega racuna? Provizije, ko nimas sredstev na PP racunu in podobno.

m3k ::

Table of Fees (User Agreement for PayPal Service) - https://www.paypal.com/si/webapps/mpp/u...

kixs ::

Najboljsa :))



Pa sem mislil, da so ze vse Y2k buge odpravili 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

OvCa77 ::

kixs je izjavil:

Kaksni so stroski pri uporabi bancnega racuna? Provizije, ko nimas sredstev na PP racunu in podobno.

Naj tisti ki se mu pojavi možnost za dodajanje bančnega računa poslika in prosim objavi tu ker jaz tega še nimam
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

m3k ::

m3k je izjavil:

...
Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.

V simpl pogledu ti ponudi samo US Bank account, moraš preklopit na "old account view"!

IcyFox ::

Mene zanima, če ima kdo experience z http://paysafecarddintopaypal.yolasite..... Meni izgleda kot scam, ampak sem malo bral komentarje na youtubu (pod videem, ki prikazuje kako je potrebno opraviti transakcijo) in izgleda, kot da deluje... Ima kdo izkušnje?

amacar ::

m3k je izjavil:

m3k je izjavil:

...
Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.

V simpl pogledu ti ponudi samo US Bank account, moraš preklopit na "old account view"!


Po tem tutorialu je uspelo.

jest10 ::

A še komu zadnje čase paypal "pozablja" geslo?
Meni je prejšnji teden prvič, ravno sedaj pa drugič. Hec pa je, če želim po resetu dati enako geslo, kot je "pozabljeno" mi pribije, da je geslo že v uporabi:))

OvCa77 ::

Kako pa trgajo, a naredijo sepa trajnik al kaj? Kolikšna je v tem primeru provizija?
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

estons ::

IcyFox je izjavil:

Mene zanima, če ima kdo experience z http://paysafecarddintopaypal.yolasite..... Meni izgleda kot scam, ampak sem malo bral komentarje na youtubu (pod videem, ki prikazuje kako je potrebno opraviti transakcijo) in izgleda, kot da deluje... Ima kdo izkušnje?


Stran, ki si še lastne domene in gostovanja ne privošči, ampak gostuje na nekem "create your own free website" strežniku, se mi ne zdi ravno zaupanja vredna.

win64 ::

estons je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Mene zanima, če ima kdo experience z http://paysafecarddintopaypal.yolasite..... Meni izgleda kot scam, ampak sem malo bral komentarje na youtubu (pod videem, ki prikazuje kako je potrebno opraviti transakcijo) in izgleda, kot da deluje... Ima kdo izkušnje?


Stran, ki si še lastne domene in gostovanja ne privošči, ampak gostuje na nekem "create your own free website" strežniku, se mi ne zdi ravno zaupanja vredna.

Že to je sumljivo:
We transfer Paysafecards to Paypal for 30 years and we want to help you transfering your Paysafecard to your Paypal in the easiest way!

AC_DC ::

IcyFox je izjavil:

Mene zanima, če ima kdo experience z http://paysafecarddintopaypal.yolasite..... Meni izgleda kot scam, ampak sem malo bral komentarje na youtubu (pod videem, ki prikazuje kako je potrebno opraviti transakcijo) in izgleda, kot da deluje... Ima kdo izkušnje?

Če imaš kaj viška paysafecard lahko narediš withdraw na trr.

Vprašaj Slo zastopnika, če je še možno:
http://www.edenar.net/si/default.wlgt?

lopov ::

m3k je izjavil:

m3k je izjavil:

...
Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.

V simpl pogledu ti ponudi samo US Bank account, moraš preklopit na "old account view"!

Zakon, hvala! Rešitev v pravem trenutku -- sem dobil 180$ refundirano in sem že gledal, kako jih zapraviti ...

bastadu ::

lopov je izjavil:

m3k je izjavil:

m3k je izjavil:

...
Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.

V simpl pogledu ti ponudi samo US Bank account, moraš preklopit na "old account view"!

Zakon, hvala! Rešitev v pravem trenutku -- sem dobil 180$ refundirano in sem že gledal, kako jih zapraviti ...

Wow, kera fora, hvala! Meni je pa skozi težilo, da naj vpišem trr, ko sem ga hotel pa je blo za US only ...

Okapi ::

Jaz se tudi zahvaljujem za koristen info. TRR imam že preverjen, s tistima dvema nakaziloma drobiža.

estons ::

Tisti, ki boste uporabljali nakazovanje na TRR... Da ne bo potem takole: Socialna podpora - nisem upravicen?

Mare2 ::

Kje se naštima, da po defaultu na Paypalu ne menja v EUR? Mislim, da imam na Mastercardu ugodneje.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

AC_DC ::

bosmla ::

Ti nic ne pomaga - mas lepo nastavljeno, pa potem gladko ignorira pa moras pri placilu znova nastavljat.

Mare2 ::

bosmla je izjavil:

Ti nic ne pomaga - mas lepo nastavljeno, pa potem gladko ignorira pa moras pri placilu znova nastavljat.


Izgleda, da na paypalu raje vidijo, da oni menjajo valuto, da še kaj zaslužijo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

connel ::

Bančno konverzijo imam nastavljeno že leta, niti približno paypal ne ignorira mojih nastavitev,...

OK.d ::

Pri meni jo je sam prestavil na dražjo varijanto, verjetno takrat ko so zamenjali design.
LPOK.d

bosmla ::

connel je izjavil:

Bančno konverzijo imam nastavljeno že leta, niti približno paypal ne ignorira mojih nastavitev,...

Si probal kaj placat na ebay-u?

bastadu ::

connel je izjavil:

Bančno konverzijo imam nastavljeno že leta, niti približno paypal ne ignorira mojih nastavitev,...

Jaz enako.

Mare2 ::

bosmla je izjavil:

connel je izjavil:

Bančno konverzijo imam nastavljeno že leta, niti približno paypal ne ignorira mojih nastavitev,...

Si probal kaj placat na ebay-u?

connel, zadnjih 10 dni zagotovo nisi nič...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NoXy ::

Imam težavo pri plačilu artikla na Ebayu prek Paypala.
Pusti mi plačati samo če izberem Paypalov pretvornik valute, drugače mi javi napako da plačila ni mogoče izvesti.


Poskusil sem 5x izbrati opcijo da pretvori po tečaju moje banke, ampak ne gre potem izvesti plačila. V čem je problem? Že vsakj 2 leti je normalno delovalo zdaj pa ne gre več.

Mare2 ::

Izgleda, da na paypalu raje oni menjajo valuto, da še kaj zaslužijo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

NoXy ::

Ampak tako se pa res ne morejo it. Najprej so začeli s tem da je bilo pri vsakem nakupu potrebno izbrat, da hočem menjavo po tečaju banke. Zdaj pa lahko plačamo samo še po tečaju Paypala. To pa je zlobno.

OvCa77 ::

Meni včeraj je pisalo na strani od paypala da je v usd, ko sem plačal in vidu v banki in na paypalu pa v eur. Mislim ...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

connel ::

Kul, glavno da nekateri veste kdaj kaj kupujem. LOL. Ja, sem, par nakupov ta mesec in vse je tako, kot mora biti,...

Mare2 ::

connel je izjavil:

Kul, glavno da nekateri veste kdaj kaj kupujem. LOL. Ja, sem, par nakupov ta mesec in vse je tako, kot mora biti,...

10 dni...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TRIROG ::

Tole sem danes na eBayu doživel tudi jaz...
Kljub temu da imam nastavljeno da naj se kartica bremeni v valuti trgovca in menjavo denarja izvede moja banka in ne paypal moram namreč ob vsakem nakupu preko eBaya to ponovno nastavljato.
Enako sem storil tudi danes, vendar potem kar na enkrat nisem mogel izvesti plačila.
Šele ko sem ponovno nastavil, naj menjavo izvede paypal in mojo kartico bremeni v EUR sem lahko zaključil plačilo ....

EDIT: za referenco: na vrhu strani mi je izpisalo:
You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source.
Gre za navadno MasterCard kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

Mare2 ::

Kaj sedaj? Paypalova menjava je manj ugodna od Mastercard-ove.

Če se bo končalo pri tem, bo še šlo. Lahko nam zaračunajo še kako članarino za tiste 3 transakcije letno. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TRIROG ::

Svinjarija v glavnem ...

sarma832 ::

Pomoje to niso nobeni "bugi", ampak se paypal lepo naredi neumnega sebi v korist.

Glede na to, da se stvari dogajajo že leta, brez da bi PayPal podal rešitev. Škoda, da ima takšen monopol in si lahko vse privoščijo :(

OK.d ::

Saj je dosti drugih trgovin, kjer se ne gredo tako podlo igro.
Tudi sam čedalje manj nabavljam preko ebaya, zgoraj opisano se je tudi pri meni zgodilo že lansko leto:P
LPOK.d

šernk ::

connel je izjavil:

Kul, glavno da nekateri veste kdaj kaj kupujem. LOL. Ja, sem, par nakupov ta mesec in vse je tako, kot mora biti,...


osebno sem tudi tako govoril...pri meni je vse OK. pa sem presenečeno pol v nastavitvah pogruntal da ni ok...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

AC_DC ::

TRIROG je izjavil:

Tole sem danes na eBayu doživel tudi jaz...
Kljub temu da imam nastavljeno da naj se kartica bremeni v valuti trgovca in menjavo denarja izvede moja banka in ne paypal moram namreč ob vsakem nakupu preko eBaya to ponovno nastavljato.
Enako sem storil tudi danes, vendar potem kar na enkrat nisem mogel izvesti plačila.
Šele ko sem ponovno nastavil, naj menjavo izvede paypal in mojo kartico bremeni v EUR sem lahko zaključil plačilo ....

EDIT: za referenco: na vrhu strani mi je izpisalo:
You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source.
Gre za navadno MasterCard kartico.

Meni je na eni od kartic pp sam prestavil, da se upošteva pp tečaj-

kje nastaviš:
https://www.paypal.com/si/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-merchant-pull-funding&buyer_hub


ali s klikanjem:
pp stran, wallet, Old account view, my money, My preapproved payments -> update, Set Available Funding Sources

in prideš na zgornji link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

mihec87 ::

Kere nizke fore...Če izberem da mi bremeni kartico v valuti kot je v oglasu dobim "You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source.", če izberem da mi pretvori PP pa gre lepo čez..Jst pa že drugi mail na support pošilju..Se mi zdi da je samo pri plačevanje na ebay ta problem.

OvCa77 ::

mihec87 je izjavil:

Kere nizke fore...Če izberem da mi bremeni kartico v valuti kot je v oglasu dobim "You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source.", če izberem da mi pretvori PP pa gre lepo čez..Jst pa že drugi mail na support pošilju..Se mi zdi da je samo pri plačevanje na ebay ta problem.

Meni je kljub temu da sem v zadnjem koraku izbral usd bremenilo v eur.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

DejanIsmic ::

Preko vise debetne lahko potegnem dol denar na bančni račun.

Vendar se mi je nabralo nakaj denarja ter bi raje kot na račun nakazal denar na predplačniško kartico ter ga dvignil na avtomatu al pa plačeval v trgovini itd,..

Je kdo to izkoristil? Da pol ne nakaže nič na račun, ter kr direkt na predplačniško kartico preko paypala ter porabi ta denar ali ga dvigne na bankomatu?


Hvala za informacije.

w4nkst4 ::

kontaktiral me je nekdo iz neaplja, da bi kupil moj prenosnik za 150e. Plačal bi prek paypala pa me zanima ali je kakšna možnost da me nategne? torej da dobi laptop jaz pa ne dobim denarja? razmišljam da bi mu kar rekel naj mi nakaže denar na nlb račun in mu pošljem potem ko imam denar na računu, če mi ne zaupa njegov problem naj kupi drugje...mi spet ni tok pomembn teh 150e tko da raj obdržim prenosnik kot da me nategnejo...prosim za nasvete lp

Hi, How long have you owned this item? how much is your lowest offer for it? kindly email me at annjohn001@onet.eu so we can talk about the payment and delivery
Mrs Ann John.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

w4nkst4 ::

že sam email pa da je italjan vse skup neki sumljivo?

Machete ::

Klasičen Bolha scam. Še tekst je enak kot pri vseh. SAMO STRAN.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

toplakd ::

On ti bo poslal potrdilo da je plačal (čeprav ni) potem te bo pa izsiljeval da mu pošlji oz. da bo prišel njegov agent prevzet :) Tipičen scammer :)

w4nkst4 ::

samo če mi bo plačal po paypalu se to vidi na paypal računu in to lahko takoj prenakažem na viso al kako to poteka? samo a ni bolš pol da mu dam trr od nlb in mi kar tja nakaže?

toplakd ::

Dobronameren nasvet: Sploh se ne ukvarjaj. Škoda časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

Furbo ::

w4nkst4 je izjavil:

samo če mi bo plačal po paypalu se to vidi na paypal računu in to lahko takoj prenakažem na viso al kako to poteka? samo a ni bolš pol da mu dam trr od nlb in mi kar tja nakaže?

Nič ti ne bo plačal no. Nehaj trmariti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

Nekomu, ko se mu na bolhi dva meseca ne oglasi noben kupec, proba izkoristiti tudi zadnjo bilko. Verjetnega nateguna. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
37 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134800 (14764) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106998 (34045) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311273 (9990) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329227 (7078) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120298 (17375) Kwizlord

Več podobnih tem