» »

PayPal

PayPal

««
34 / 76
»»

videc ::

Furbo je izjavil:

Sprobaj, zaposlenim na bankah ne gre preveč verjeti. Vse kar ni dvig/polog, je že višja matematika.
+1.
V Banki Koper lahko naletiš tudi na kakšno uslužbenko, ki še za ni slišala za certifikat na kartici, da o čem preprostejšem ne govorim... Pa saj je verjetno neako na drugih bankah.
Na Paypalu si vpiši bančni račun, če ga še nisi in poskusi prenesti.

knesz ::

Majanovak je izjavil:

Ja, to sem mislila, na tekoči račun se na banki koper ne da več prenesti (tako mi je povedala ista bančnica, ki mi je naredila viso elektron)..V drugih bankah pa tudi dajejo neke medle odgovore, nihče (klicala sem recimo na štiri različne številke v abanko, kako je z vizo elektron/paypalom/nakazili iz tujine pri njih) ne ve, kako je s tem.. ps, hvala za odgovore:)

Za BK ne vem, iz prve roke pa lahko povem, da na Abanki ni problema z nakazili na TRR (withdraw) preko Electron.

St235 ::

videc je izjavil:

Furbo je izjavil:

Sprobaj, zaposlenim na bankah ne gre preveč verjeti. Vse kar ni dvig/polog, je že višja matematika.
+1.
V Banki Koper lahko naletiš tudi na kakšno uslužbenko, ki še za ni slišala za certifikat na kartici, da o čem preprostejšem ne govorim... Pa saj je verjetno neako na drugih bankah.
Na Paypalu si vpiši bančni račun, če ga še nisi in poskusi prenesti.


na bančni račun zagotovo ne boš mogel prenest. Preneseš lahko edino na kartico.

yoco ::

Živjo! Rabim vaš nasvet. Trenutno sem na Skrillu in imam njihovo Mastercard kartico. Do sedaj je blo vse v redu, dva tedna nazaj pa mi je nekdo vdrl v račun in mi pobral ves denar (25€). Seveda sem jih takoj kontaktiral, a sem dobil odgovor šele čez 6 dni :| Skratka povedali so mi tisto kar že sam vem, nekdo je vdrl v račun in mi pobral denar, zamenjaj geslo, email, izpolni en obrazec itd. Denarja nisem dobil nazaj. Zanima me, če kdo ve za kaj podobnega, da imaš kartico na katero nakazuješ denar? Imam osebni račun na Gorenjski banki, in vidim, da majo oni tudi Mastercard sedaj. Jo kdo ima, se splača vzet?

Furbo ::

Kako ti pa nekdo kar vdre v račun, kakšno geslo si pa imel?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yoco ::

Ne vem kako je lahk nekdo vdrl, vem sam, da majo šiti security, če lahk nekdo iz čist druge države oz. PCja prenese keš. Ni mi jasno kako nimajo kaj takega kot ma npr. Steam, če se želiš prijavit z drugega kompa ti pošljejo kodo na mail ki jo moraš vnest.

Furbo ::

Če nimajo dvostopenjske avtorizacije, moraš imeti pač odlično geslo. Oziroma itak. Ne pa 123456.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yoco ::

To itak. Moje geslo je imel 9 znakov, črke in številke.

cortez ::

Kako se lahko nastavi, da ti konverzijo valute ne naredi paypal ampak banka. Namreč v nastavitvah paypal imam to shranjeno, ampak si ne zapomni, kajti ko nekaj kupim v $ in pogledam pod convertion options, imam vedno označeno prvo opcijo, torej konverzijo po peypalovem načinu in morem nato ročno spremenit, pač, kjer se pač da.

Zgleda, da so s prenovo tud te nastavitve spremenili.

cortez ::

sem popravil...označeni sta bili 2 kartici, in je avtomatsko zbiralo prvo možnost, bill me by paypal....etc.

bosmla ::

Jaz imam v nastavitvah tudi shranjeno, da ti konverzijo valute naredi banka - ce kupim na ebay mi kar paypal hoce naredit zamenjavo - moram se enkrat prestavit tam...;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

ocet ::

pozdravljeni.

Je imel že kdo izkušnje, da je bil obveščen o prekoračitvi letnega prometa na karitco (fizična oseba) nekje 2500€ je limit se mi zdi. potem pp pošlje neko obvestilo in zahteva dodatne podatke. ima kdo mogoče kakšne info o povezavi pp in dohodnine?

lp

Konlov ::

Meni pa nova paypal stran hoče, da polek mastercarda, ki mi deluje na paypalu že nekaj let,sedaj vežem še nek bančni račun?
Morda veste, za kaj gre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Konlov ::

A je slovenija zopet off. Hočejo tudi povezavo na bank account, ampak U.S bank?

Machete ::

Jaz nimam nič drugače, nobenega računa nihče noče od mene. Preveri kaj zaen ip imaš, da ga kaj ip ne serje. Sem videl pa nek nov feature - one click return shipping, če kaj vrneš. Zgleda kul.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

toplakd ::

Paypal omogoča sedaj tudi povezavo bančnega računa. Ampak zgleda vklaplja postopoma, ker nekateri so opcijo dobili že prejšnji mesec,
jaz pa recimo komaj včeraj. Uporabno je za withdraw, da lahko denar potegneš direkt na bančni račun in ne več samo na visa kartico.

@sixers: Ker si presegel določen promet v enemm letu, moraš svoj paypal račun verificirati. Kaj moraš poslati pa so ti napisali v obvestilu ki si ga prejel.

amacar ::

Povezava bančnega računa naj bi delala le, če imaš paypal business račun. Ti imaš personal?

gregyk ::

amacar je izjavil:

Povezava bančnega računa naj bi delala le, če imaš paypal business račun. Ti imaš personal?

Jaz imam bussines račun, pa lahko dodam samo US račun za withdrawal ...

Konlov ::

Dbil sem mail:
Your PayPal Account Will Be Closed in 24 Hours .

Dear Customer,,

We need your help resolving an issue with your account.

To give us time to work together on this, we've temporarily limited what you can do with your account until the issue is resolved.

We understand it may be frustrating not to have full access to your account.

We want to work with you to get your account back to normal as quickly as possible. What's the problem?

We need a little bit more information about you to confirm your identity.

To reset your account please enter the link below :


Ko kliknem na ta link, je: http://f-fw.co.za/ae/Payupal/service/ac..........
Da ni to kak napadalec?

dr.Akula ::

yoco je izjavil:

Zanima me, če kdo ve za kaj podobnega, da imaš kartico na katero nakazuješ denar? Imam osebni račun na Gorenjski banki, in vidim, da majo oni tudi Mastercard sedaj. Jo kdo ima, se splača vzet?

Odpri račun pri npr. Abanki. Ko boš rabil nekaj plačat online, nakaži denar iz računa Gorenjske banke na Abanko in nato plačaj z Viso Electron. Ta metoda ima sicer slabe strani, ker moraš na denar čakati približno 1 dan (med tednom) in tako lahko zamudiš akcije.

Konlov je izjavil:

Dbil sem mail:
Your PayPal Account Will Be Closed in 24 Hours .

Dear Customer,,

We need your help resolving an issue with your account.

To give us time to work together on this, we've temporarily limited what you can do with your account until the issue is resolved.

We understand it may be frustrating not to have full access to your account.

We want to work with you to get your account back to normal as quickly as possible. What's the problem?

We need a little bit more information about you to confirm your identity.

To reset your account please enter the link below :


Ko kliknem na ta link, je: http://f-fw.co.za/ae/Payupal/service/ac..........
Da ni to kak napadalec?

OMFG itak da je napadalec. A ne vidiš po url-ju? Zakaj bi pravi Paypal uporabljal 'f-fw.co.za' za koren url-ja. To je phishing napad, ki hoče tvoje login podatke.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

Konlov ::

O šit. Jaz sem pa že vpisoval.

A naj blokiram mastercard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

dr.Akula ::

Ja.

EDIT: Pa spremeni hitro password na tvojem Paypal-u, če boš še prišel noter.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

Konlov ::

Ja, sem bil notri in blokiral Paypal.:'(
Mastercard pa dobim nov čez en teden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Konlov ::

dr.Akula je izjavil:

Ja.

EDIT: Pa spremeni hitro password na tvojem Paypal-u, če boš še prišel noter.


Thx. za help mate.

Tilen ::

Si imel pa srečo. Ponavadi je to avtomatizirano do maksimuma in takoj ko vpišeš, so naročila že vnaprej pripravljena.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dr.Akula ::

Konlov je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Ja.

EDIT: Pa spremeni hitro password na tvojem Paypal-u, če boš še prišel noter.


Thx. za help mate.

Np. En nasvet za naprej; banka, Paypal oz. katerakoli resna firma pri kateri imaš račun, NIKOLI ne bo povpraševala po tvojem uporabniškem imenu in geslu. Drugi namig da gre za nateg je, če se url naslov banke ne začne s https, katerega vsi moderni brskalniki na tak ali drugačen način obarvajo v zeleno.
ni podatka

amacar ::

+ v mejlu ki ti ga pošljejo, te naslovijo z imenom in priimkom., v scamih pa ponavadi dear customer ali kaj generičnega.

assez ::

Zanima me, kako spravim denar iz PayPala v fizično obliko. Trenutno imam na PP vezan samo mastercard.

c0ck4m0u53 ::

Potrebuješ Viso, ki je lahko predplačniška (NKBM, Banka Koper....). Paypal ti za vsak prenos obračuna provizijo.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

Zgodovina sprememb…

assez ::

Kako točno se izvede ta postopek? Je morda kdo, ki potrebuje karkoli iz eBaya, ipd, lahko naročim v zameno za gotovino.

TRIROG ::

Ve kdo kako točno se nastavi, da je vedno plačilo v "currency listed on the invoice".
Enkrat sem to že nastavil, ampak zadnje čase moram vsakič ponovno nastavljati.
Pika na i je dejstvo, da mi pri plačilih preko mobilnih naprav ne daje možnosti izbire, kar je totalno off...

c0ck4m0u53 ::

@TRIROG

klempo je izjavil:

sem nasel, cisto na drugi strani

In new version going to "Settings", scroll down to "Payment settings". Click on "Preapproved payments", then click on "Set Available Funding Sources". And near to card you need click "Conversion Options". That's all.


@assez

To izvedeš tako, da izbereš banko, ki ponuja predplačniško Visa kartico. Strošek je nekje 5-10€, da si odpreš račun in potem, kartico povežeš s Paypalom tako kot si povezal Mastercard. Potem se prijaviš v Paypal in na levi imaš Withdraw funds.
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

TRIROG ::

c0ck4m0u53 je izjavil:

@TRIROG

klempo je izjavil:

sem nasel, cisto na drugi strani

In new version going to "Settings", scroll down to "Payment settings". Click on "Preapproved payments", then click on "Set Available Funding Sources". And near to card you need click "Conversion Options". That's all.


@assez

To izvedeš tako, da izbereš banko, ki ponuja predplačniško Visa kartico. Strošek je nekje 5-10€, da si odpreš račun in potem, kartico povežeš s Paypalom tako kot si povezal Mastercard. Potem se prijaviš v Paypal in na levi imaš Withdraw funds.



Hvala, sem imel že nastavljeno ... na eBayu me pa še vedno buzerira, da je treba nastavit.
Bljak!

Konlov ::

Zanima me, za kaj bi za plačevanje po spletu odpiral paypall. Ali je bolj varno kot vpisovanje mastercarda.

bastadu ::

Seveda.

Konlov ::

Trenutno se izgleda ne da narediti računa?

Konlov ::

Sem ga pa na androidu lahko naredil prek wifi. Neki ne štekam čist. Pa je na računalniku tudi bilo videti, da je varna povezava ipd.

Steinkauz ::

TRIROG je izjavil:

Ve kdo kako točno se nastavi, da je vedno plačilo v "currency listed on the invoice".
Enkrat sem to že nastavil, ampak zadnje čase moram vsakič ponovno nastavljati.
Pika na i je dejstvo, da mi pri plačilih preko mobilnih naprav ne daje možnosti izbire, kar je totalno off...


Mem gre tut to totalno na živce.
Pomoje so to nalašč nardil, da čim več provizij poberejo.
Ker sm že parkrat prehitr kliknu pay brez da si spremenil billing currency.

Včasih je bil global setting tole pa so ga očitno umaknl al ga pa sam jst ne najdem.

Wolfie ::

Zdravo,

a je že kdo imel probleme z registracijo Paypala. Ko vpišem osebne podatke in hočem vse skupaj potrditi, mi napiše We are not able to process your request. Please try again later..

OK.d ::

Steinkauz je izjavil:

TRIROG je izjavil:

Ve kdo kako točno se nastavi, da je vedno plačilo v "currency listed on the invoice".
Enkrat sem to že nastavil, ampak zadnje čase moram vsakič ponovno nastavljati.
Pika na i je dejstvo, da mi pri plačilih preko mobilnih naprav ne daje možnosti izbire, kar je totalno off...


Mem gre tut to totalno na živce.
Pomoje so to nalašč nardil, da čim več provizij poberejo.
Ker sm že parkrat prehitr kliknu pay brez da si spremenil billing currency.

Včasih je bil global setting tole pa so ga očitno umaknl al ga pa sam jst ne najdem.

Pri amazonu so tudi začeli srat s konverzijo, pri zadnjem nakupu na UK strani so mi hoteli obračunati kar oni v Eurih, kar bi me pri nakupu cca 200e izdelkta prišlo dobrih 5e dražje, kot ko sem potem pustil nakup v GBP in mi je potem moja banka izračunala.
LPOK.d

Wolfie ::

No, zdaj sem se uspel registrirat, vendar ne morem povezati predplačniške vise s Paypalom: This card is not accepted. Please use a different card.

AC_DC ::

Furbo ::

OK.d je izjavil:

Pri amazonu so tudi začeli srat s konverzijo, pri zadnjem nakupu na UK strani so mi hoteli obračunati kar oni v Eurih, kar bi me pri nakupu cca 200e izdelkta prišlo dobrih 5e dražje, kot ko sem potem pustil nakup v GBP in mi je potem moja banka izračunala.


Kaj pa ima uk amazon, kar nemški nima? Kar sem jaz gledal, je bilo vedno vse dražje in slabša ponudba.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

OK.d ::

Dostava določenega artikla v Slo., poleg tega je ta bil tudi 1/3 cenejši kot na nemškem;)
LPOK.d

scipascapa ::

a je morda paypal podaljšal dispute iz 45 dni na več?

amacar ::

180 dni je že lep čas

razerznak ::

pa kaj ma to nekaj paypal da moraš dodat nek us bank acc? zdj mi kar napišejo da mam neki limited acc
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

OvCa77 ::

razerznak je izjavil:

pa kaj ma to nekaj paypal da moraš dodat nek us bank acc? zdj mi kar napišejo da mam neki limited acc

Dej prlimej screenshot s zakritimi podatki ker tudi mene zanima kaj vam piše.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Konlov ::

Virus.

razerznak ::

OvCa77 je izjavil:

razerznak je izjavil:

pa kaj ma to nekaj paypal da moraš dodat nek us bank acc? zdj mi kar napišejo da mam neki limited acc

Dej prlimej screenshot s zakritimi podatki ker tudi mene zanima kaj vam piše.


vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/
««
34 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134796 (14760) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106977 (34024) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311272 (9989) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329226 (7077) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120296 (17373) Kwizlord

Več podobnih tem