» »

PayPal

PayPal

««
72 / 72
»
»»

Kvinta ::

pwn3rrr je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Kak se na PayPalu naredi ,da kupec plača vse komplet z carino vred ?
Al to za nas navadne ni 8-O

A si že kdaj naročal kakšno stvar s tujine, kjer si moral plačat uvozne dajatve? Če si, potem bi moral razumeti kako vse skupaj poteka... Kupcu izdaš račun za vrednost izdelka in poštnino, ko ti to plača, so tvoji "stroški" pokriti, uvozne dajatve pa vedno plača kupec naknadno, tako da se prodajalca ne tičejo.

Ti očitno mene nisi razumel in še nisi videl ,da majo eni prodajalci spodaj pod poštnino napisane carinske dajatve torej plačaš vse na Ebayu preko Paypala in se tak izogneš carini katere postopek zavleče zadevo in ti naredi dodatne stroške pa ne glede kje si al v Usa al na v Indiji.

Grem raje na Reddit vprašat.
A.C.A.B

Machete ::

Pomirite se. Dajte se malo lepše pogovarjat, ne takoj lajat in napadat.

To kar si ti videl, da so pristojbine že vključene v ceno je t.i. GLOBAL SHIPPING PROGRAM (https://www.ebay.com/help/selling/shipp...

Podobno omogočajo tudi drugi globalni dostavljalci ala DHL express itd..

Da boš sam to pričaral, pa je skoraj nemogoče.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S10+

Ales ::

Kvinta je izjavil:

Kak se na PayPalu naredi ,da kupec plača vse komplet z carino vred ?
Al to za nas navadne ni 8-O

To nima blage veze s PayPalom, oni samo zaračunajo tolikšno vsoto denarja, kot jim prodajalec reče.

Če kupec želi, da se mu že ob nakupu vse uredi, mora to zrihtati prodajalec, kupcu pa samo zaračuna skupno vsoto, z vsemi stroški vred. Kako kupec potem plača (PayPal ali kaj čisto tretjega) nima nobene veze.

pwn3rrr ::

@Kvinta, res te nisem razumel, ker si se zelo potrudil obrazložiti zadevo in zaradi tega sem podal tudi temu primeren odgovor.
Drugače pa good luck na Reddit-u s takim skropucalom, kot si ga napisal tukaj. Peace.

toplakd ::

igi82m je izjavil:

Enako , če vam bo kako uspelo uredit , se priporočam za rešitev.

Paypal support:
Post reviewing, I see that your card ending in **** is removed from your account since 3DS Authentication Started. In this case, you have to try after 72 hours to add the card again.

igi82m ::

Še vedno mi ne uspe dodati kartice. Ima še kdo kakšno rešitev?

igi82m ::

Re-enable your card with PayPal

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:A valid photo ID (front/back copy)A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

Mi lahko kdo pomaga pri tem. Prvo verjetno rabim osebno z sliko. Kje pa najdem recent card statement in številke. Lahko najdem to v banka net aplikaciji?

matobeli ::

Ponavad imaš nekje opcijo da potegneš dol mesečni izpisek, torej rabiš marčevski izpisek.

ALi kdo ve če obstaja način, da avtomatska plačila ne porabljajo najprej stanja v paypalu in šele nato dodeljen vir financiranja?

We'll use your balance first. Then we'll use:
xxxx MASTERCARD

Obstaja, sem si enkrat to nastavil, sam kam točno so to skril pa ne vem na pamet.

Aja saj mogoče pa je to v bistvu primarna nastavitev za običajna plačila, ki jo uporablja. Bi bilo logično. Si pomagal na ta miselni preskok :p

Fino :)
Po nekem čudežu pa paypal že leta pusti moje nastavitve pri miru, se pa spomnem da sem takrat moral poguglat in razkopat vse možno da mi je končno nehal težit vsakič sproti (še v starem UIju)

d4vid ::

Nujno bi rabil pomoč. Rad bi poslal denar prek paypala, iz mojega bančnega računa, ki sem ga linkal v paypal in lahko z njim placujem na ebayu.

V aplikaciji od paypala pa mi te opcije ne pokaze?

Mare2 ::

d4vid je izjavil:

Nujno bi rabil pomoč. Rad bi poslal denar prek paypala, iz mojega bančnega računa, ki sem ga linkal v paypal in lahko z njim placujem na ebayu.

V aplikaciji od paypala pa mi te opcije ne pokaze?

Poslal denar. Komu? Kam?

Sicer pa enostavno plačaš, pa je. :) Če imaš linkan edini račun, bo paypal sam izbral vir. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Recimo da prijatelju v tujini.

V aplikaciji mi ponudi samo mastercard, kar pa ni opcija.

fireX88 ::

Ce bi rad iz bancnega racuna prenesl na paypal ne bo slo. V slo tega ne ponujajo. Potrebujes kreditno ali pa banko kot je revolut, n26. Tam si nalozis denar in nato iz te banke placas preko paypala.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

jocoj ::

Seveda bo šlo, saj je napisal, da ima povezan osebni račun in plačuje na ebayu npr. Tudi sam imam povezan račun od delavske hranilnice.
Zakaj ni opcije v aplikaciji ne vem, probaj preko spletne strani

fireX88 ::

Prav, pa bo slo...samo ne vem, zakaj meni ne gre.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

csam ::

za posiljanje poisci: friends and family. vendar: kar posljes je dokoncno. ne mores se nikamor in nikakor kasneje pritoziti za to nakazilo. ni moznosti vracila,....

jocoj ::

fireX88 je izjavil:

Prav, pa bo slo...samo ne vem, zakaj meni ne gre.

Možno, da so ukinili, kot precej ostalih stvari. Jaz sem povezal osebni račun nekaj let nazaj.

Niti ni dolgo nazaj, kar sem povezal paypal s osebnim računom na NLB, in kot sem rekel, plačevanje na ebayu dela, pri nakazovanju pa mi možnosti TRRja ne ponuja.

NLB

NLB

ETI3n ::

Danes sem fotru zrihtal PayPal, vse šlo naprej bp, edino mi gre na kurac pod "notifications" kjer stalno piše, da naj linkam debetno ali kreditno kartico, ki pa je že dodana.Drugo, opravili smo malo transakcijo vredno euro, in kot grom iz neba dobil obvestilo o pending paymentu, ki pa takole izgleda oz piše:

Pending 1,00 EUR payment
On 18 May 2021, you authorized a payment of 1,00 EUR on your card xx-7458. If the payment is voided for any reason, the pending amount won't be charged. It may take a few days for this to show on your card statement.

Mare2 ::

Tole naredi vsakič, ko prvič vneseš novo kartico, da preveri, ali je kartica prava in če je aktivna. :) Včasih smo morali vpisat še štiri črke, ki so bile napisane. Pogledal si na izpis v aplikaciji. :) Tisti en EUR ti v kratkem stornira. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Mare2 ()
««
72 / 72
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817121221 (1185) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33394289 (21336) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
438098 (6815) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
327585 (5436) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5116325 (13402) Kwizlord

Več podobnih tem