» »

T-2 vložil predlog za začetek prisilne poravnave

T-2 vložil predlog za začetek prisilne poravnave

Dnevnik - Finance poročajo, da je mariborska družba T-2 na Okrožno sodišče v Mariboru vložila predlog za začetek postopka prisilne poravnave. Kot so danes povedali v podjetju T-2, so se za to potezo odločili zavoljo "sanacije dolgov iz preteklosti, ki zagotavlja uspešno sanacijo družbe in je kot tak v interesu tako družbe kot tudi njenih upnikov in lastnikov".

Mariborsko sodišče bo 3. januarja odločalo o predlogu za začetek stečajnega postopka nad T-2, kar je septembra zahteval Telekom. Da bi se izognil stečaju, mora T-2 do tedaj začeti postopke za povečanje kapitala družbe oziroma drugače odpraviti razloge za začetek stečaja. Prisilna poravnava je ena izmed poti.

V T-2 poudarjajo, da prisilna poravnava ne bo nikakor vplivala na naročnike in poslovanje z njimi. "Hkrati pa bo ob uspešno izpeljanem postopku omogočen nadaljnji razvoj omrežij in storitev ob konkurenčnih pogojih", dodajajo v družbi.

88 komentarjev

«
1
2

Blazz ::

me prav zanima, kako si predstavljajo 'nadaljni razvoj'...

antonija ::

Upam da bo ostala konkurenca na slovenskem ISP trgu... mracni casi siolovega ISDN mi niso bli nic kaj vsec ;(
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ABX ::

V sosednji novici:
Telekom ukinja Internet paket in ga nadomešča z all-in-one za samo 99E na mesec.


:(
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Volk| ::

Tak to je pri nas. Nakopaš si dolgove(Beri: pokradeš firmo), objavis prisilno poravnavo, da lahko začneš dalje krast, ker očitno še imaš premalo.
Čez čas pa stečaj in si obogatel, da lahko odpreš novo firmo.
Pa kaj bi odpiral novo firmo, itak si že dovolj zaslužil, da lahko živiš do smrti na veliki nogi.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Izi ::

Volk, T-2 je premalo kradel, zato pa je ves čas v težavah, ga imamo pa naročniki toliko raje :D

Upam, da pod nadaljnji razvoj spadajo tiste prazne cevi za optiko, katere so pred leti položili čez pol Slovenije, potem pa je zmanjkalo denarja, da bi optiko dejansko spravili v prazne cevi.
Sicer pa mislim, da nas v januarju čaka malenkosten dvig cen pri T-2. Kljub temu bodo še vedno precej cenejši od konkurence, ki se kopa v denarju.

poweroff ::

Ne vem kaj se greste. Jasno je, da je Telekom najboljša firma. Konec koncev, če pogledamo tržne deleže - Telekom ima največjega, kar pomeni, da so sigurno najbolj kvalitetni. Poleg tega ima večinski delež v javni upravi in pri poslovnih uporabnikih

Ker je Telekom tako velik, tudi lahko več vloži v razvoj. T-2 je bil dejansko škodljiv, ker je Telekomu odžiral stranke s cenenostjo, take kvalitete kot Telekom pa niso nudili.

Poleg tega ima Telekom resna pogodbena razmerja, solidno pomoč in sodoben poslovni pristop. Kar za T-2 seveda ne moremo trditi...

(Zdaj pa zamenjajte Telekom z Windows pa T-2 z Linux...) :))
sudo poweroff

yimi ::

poweroff je izjavil:

Jasno je, da je Telekom najboljša firma.


poweroff je izjavil:

Telekom ima največjega, kar pomeni, da so sigurno najbolj kvalitetni


poweroff je izjavil:

T-2 je bil dejansko škodljiv, ker je Telekomu odžiral stranke s cenenostjo


Na tak komentar lahko rečeš samo W T F!

A si zaposlen na telekomu ali pa si na plačilni listi kakega zaresa. Kolko računaš za take komentarje, jaz jih tut rabim za svojo firmo..?

bluefish ::

Sarkazma seveda nisi zaznal.

RejZoR ::

Ne vem pod kerim kamnom živiš Matthai... Sploh pa je tle največji krivec Telekom slovenije. Kakor se oni sprdnejo, tko bo. Tožbe T-2 proti Telekomu so še vedno nekje v gori papirja po n letih, Telekomov zahtevek za stečaj oz prisilno poravnavo pa je bil obravnavan urgentno in to čez vikend! Da o drugih svinjarijah ne govorimo. Ne rečem, mogoče se je T-2 kje uštel ampak sigurno ne tolk, da bi zarad tega morala firma it v maloro.

Je pa tko da prisilna poravnava ne pomeni nič. Sam sem v firmi ki je v stanju prisilne poravnave pa funkcionira kot prej. No, recimo...

Tuš in Amis Telekoma nikol nista neki ogrožala zato se z njimi tud ne ubadajo. T-2 pa je bil agresiven od samega štarta in takega se mrajo čim prej odkrižat...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jazbec ::

naj delajo kar hočejo
samo propast nesmejo

modicr ::

>T-2

Kakšna je pa vloga Gratel-a ?

> (Zdaj pa zamenjajte Telekom z Windows pa T-2 z Linux...)

:)

Menjaš firmo s produktom ... Kaj pa če bi zamenjali Windows in Linux s slovenskima podjetjema?
Meni prideta na misel recimo SRC in Agenda ... :)) Samo ne vem, ali ima taka primerjava smisel ?

Srečno 2Oll.
(c) nisem patentiran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modicr ()

LuiIII ::

Eni pa res nimate sarkazem filtra, kaj?
V primeru T-2 mislim, da ni šlo za kakšno krajo in izčrpavanje podetja. Bolj se mi zdi verjetno, da začetni met ni tako dobro uspel kot so računali. Pri tem je potrebno vedeti, da so stroški vstopa T-2 na trg bili enormni. Vzpostavitev infrastrukture ni zanemarljiva reč. Veliko so stavili na optiko in prav je tako. T-2 kot alternativa državnemu in koruptivnemu Telekomu pa mora obstati. Nočem, da se zbudim v deželi kjer en ponudnik neposredno ali posredno obvladuje vse podatkovne in medijske povezave. Res ne.
Prevzem T-2 s strani katerekoli državne ali paradržavne firme (NLB,...) je samo še en signal drsenja naše države v totalitarizem.

jlpktnst ::

Ja, t-2 je bila rizična naložba že od začetka, samo lahko bi jim uspelo še dosti bolje, če ne bi bilo toliko sabotaže :) Seveda pravna država ponavadi ščiti tiste, ki so že vkopani, da so lahko vplivali na pravo.

gendale ::

eni pa res ne prepoznate carskega trolla :)

Mikrohard ::

Izi je izjavil:

Volk, T-2 je premalo kradel, zato pa je ves čas v težavah, ga imamo pa naročniki toliko raje :D

T-2 je kar dosti "kradel". Ampak v stilu Robin Hooda (zato ga imajo uporabniki radi). Niso pa plačevali Smartcomu (ki jim je zrihtal opremo za gledanje TV-ja), niso plačevali Gratelu (ki jim je položil optiko) in niso plačevali Telekomu (ki jim je nudil infrastrukturo tam, kjer nimajo svojega - oz. raje recimo Gratelovega omrežja, saj ga še niso odplačali). In zaradi tega neplačevanja jim grozi stečaj (kaj bi se pa tebi zgodilo, če ne bi plačeval svojih računov).

Sicer pa upam, da se jim uspe porihtati in v prihodnosti pravično poslovati (s plačevanjem računov).

Dr_M ::

poweroff je izjavil:

Ne vem kaj se greste. Jasno je, da je Telekom najboljša firma. Konec koncev, če pogledamo tržne deleže - Telekom ima največjega, kar pomeni, da so sigurno najbolj kvalitetni. Poleg tega ima večinski delež v javni upravi in pri poslovnih uporabnikih

Ker je Telekom tako velik, tudi lahko več vloži v razvoj. T-2 je bil dejansko škodljiv, ker je Telekomu odžiral stranke s cenenostjo, take kvalitete kot Telekom pa niso nudili.

Poleg tega ima Telekom resna pogodbena razmerja, solidno pomoč in sodoben poslovni pristop. Kar za T-2 seveda ne moremo trditi...

(Zdaj pa zamenjajte Telekom z Windows pa T-2 z Linux...) :))



Sej, ce te nebi "poznal", bi se verjel, da resno mislis :))
Pa s tem linuxom more bit res neki hudo narobe, da ga nihce noce in pol buzeriras z njim skos. Ocitno ni vse zlato, kar se sveti :))
Seveda tudi T2 ni neka zgodba o uspehu in vsi vemo zakaj.
Telekom pa spi, jasno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mare3 ::

Bi šel na T2 ampak ne mislim vrtat pa delat lukenj čez zid ker so T2 nesposobni povezat brep nepotrebnih lukenj kot so to naredili pri Siolu. Žez že narejene cevi za telefonski priključek so mi napeljali kable do stanovanja iz hodnika. Ker so cevi dosti široke bi lahko še 20 takih kablov not napeljal in ne vidim razloga zakaj bi oni pa meni zdaj vrtali po stanovanju in delali nove luknje. Ko bodo znali napeljati čez že narejene cevi in lunkje takrat zamenjam ponudnika.

LuGi ::

Zato ker ti kanali niso od njih in ne smejo kabla potegniti tam. Pojdi telekomu teziti naj ti dajo potrdili da lahko T-2 šara po njihovih kanalih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Wox ::

Mare3 je izjavil:

Bi šel na T2 ampak ne mislim vrtat pa delat lukenj čez zid ker so T2 nesposobni povezat brep nepotrebnih lukenj kot so to naredili pri Siolu. Žez že narejene cevi za telefonski priključek so mi napeljali kable do stanovanja iz hodnika. Ker so cevi dosti široke bi lahko še 20 takih kablov not napeljal in ne vidim razloga zakaj bi oni pa meni zdaj vrtali po stanovanju in delali nove luknje. Ko bodo znali napeljati čez že narejene cevi in lunkje takrat zamenjam ponudnika.

Ne ga fiksat s takimi. Monterji so vsi po vrsti T-2-jevi podizvajalci, da pa se ti z njimi ne moreš pogovorit kako in kaj pa je tvoj problem.

Kanali v mojem stanovanju/hiši so moji in lahko z njimi počnem kar me je volja.
Commodore 64

neres ::

LuGi je izjavil:

Zato ker ti kanali niso od njih in ne smejo kabla potegniti tam. Pojdi telekomu teziti naj ti dajo potrdili da lahko T-2 šara po njihovih kanalih

Tako je ja, žal. Prav grdo je videt, da vsak ISP koplje svoje rove in napeljuje svoje kable po blokih.
V nekaterih severnih državah je to lepo rešeno s strani države/občine, da se napelje čim manj kablov in si jih ISPji razdelijo, tukaj pa očitno do tega (še) ni prišlo.

Pyr0Beast ::

Občine nimajo keša. Država je v dolgovih. Pričakuješ napredek ? No go ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

r0ker ::

grozno žalostno se mi zdi, da ljudje še zdaj ne poznate situacije v kateri je T-2 prosperiral že od 2005 al kdaj... kako lahko kdo pri zdarvi pameti povzdiguje telekom, če je pa popolnoma jasno, da ne delajo nič... kot, da bi vriskal cestnemu podjetju, da ti spluži sneg pozimi... če nebi blo t-2 bi še zdaj plačevali visoke cene! kako je lahko telekon znižal cene tudi za 50% naenkrat ko se je t-2 pojavil, prej pa to ni bilo možno??
oni tepec pa primerja telekon in t-2 z linux in windows... svašta
Wox, do omarce ne. od omarce dalje pa je res tvoje.
neres, ker se ščiti državni telekom, očitno.

Poldi112 ::

Glede onega tepca, ki je primerjal t-2 z linux, meni se je zdelo simpatično in sem že po prvem stavku ali dveh naredil povezavo :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pyr0Beast ::

Balkan je balkan :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Lion29 ::

Dr_M je izjavil:


Sej, ce te nebi "poznal", bi se verjel, da resno mislis :))
Pa s tem linuxom more bit res neki hudo narobe, da ga nihce noce in pol buzeriras z njim skos. Ocitno ni vse zlato, kar se sveti :))


a zato ga uporabljas, ker ni dober?


drugace pa tko, v nasi pisarni smo vec kot mesec dni nazaj narocili t2, v stabi kjer je optika ze postavljena... cakali smo vec kot 20 dni in vmes parkkrat klicali, da je tip prisu nastimat switch v stavbo... pozabil pa je dostavit se telefonski aparat.... drugi tip je prisel skoraj 2 tedna poznej nastimat do konca (ker prvi ocitno ni) in dostavit se tel. aparat....

da ne govorimo, da nastimajo le switch... nibenega ruterja, kaj sele wireless zadeve... tel. aparat je pa zicni shit...

torej zelo slaba izkusnja... vsaj prvi stik.... bomo vidli, kak se bo zadeva naprej obnesla
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krho ::

Kaj bi rad, da ti še ritko obrišejo? Zakaj zta vraga bi rad imel router, nad katerim nimaš nadzora?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Lion29 ::

krho je izjavil:

Kaj bi rad, da ti še ritko obrišejo?


super komentar... odlicno!


krho je izjavil:

Zakaj zta vraga bi rad imel router, nad katerim nimaš nadzora?


hm... a govorim jaz nemsko ali swahili? I must be, ce mi kr polagate neke x besede v usta.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

antonija ::

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Pyr0Beast ::


drugace pa tko, v nasi pisarni smo vec kot mesec dni nazaj narocili t2, v stabi kjer je optika ze postavljena... cakali smo vec kot 20 dni in vmes parkkrat klicali, da je tip prisu nastimat switch v stavbo... pozabil pa je dostavit se telefonski aparat.... drugi tip je prisel skoraj 2 tedna poznej nastimat do konca (ker prvi ocitno ni) in dostavit se tel. aparat....

Pri meni je bilo tako;
3 meseca čakanja da se telekom zmiga (plačevanje 50EUR na mesec za dial up)
V enem dnevu prišel T-2 serviser ter prinesel opremo, ni je znal usposobiti sem jo pa jaz.

Od takrat dela bp.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Wox ::

Jest sem pripravljen na optiko čakat desetletja.:P
Commodore 64

neres ::

Pyr0Beast je izjavil:

Občine nimajo keša. Država je v dolgovih. Pričakuješ napredek ? No go ...

Denar bi večinoma prispevali ISPji, ki bi potem služili z novimi naročniki. Država/občina bi to predvsem organizirala in regulirala. Vsaj tako si to predstavljam, ne bom pa trdil da je tako drugje rešeno. Ni vrag da so za državo še vedno v igri znatni stroški..

A ni Jankovič v starem delu LJ prepovedal postavljanje novih cevi, češ naj si ISPji razdelijo eno cev? Tako bi moralo bit povsod. Kot je tudi za kako drugo infrastrukturo (elektrika). Vsekakor je v nekem smislu to bolj ekonomično (porabi se manj sredstev), je pa res da ima verjetno vsak ISP neke svoje interese/profit in tu se verjetno najbolj zalomi.

Poldi112 ::

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


Telemach jih je, če se prav spomnim, šenkaval svojim naročnikom. Samo meni se ni dalo iti ponj.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pyr0Beast ::


Denar bi večinoma prispevali ISPji, ki bi potem služili z novimi naročniki. Država/občina bi to predvsem organizirala in regulirala. Vsaj tako si to predstavljam, ne bom pa trdil da je tako drugje rešeno. Ni vrag da so za državo še vedno v igri znatni stroški..

Japajadane.

Tako imaš neko zbrko javnega privatnega kapitala kar je še slabše.

Država bi morala položiti kanale in fibre. ISPji pa naj pretakajo kar jim paše potem.

Fiber si v bistvu naj lasti kar uporabnik/gospodinjstvo/hiša.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Lion29 ::

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


da ti ga senkaj ziher ne...

imam pa vecletno izkusnjo s telekomom... sicer je veliko drazji, ampak zraven "subvencionirajo" cel kup veliko boljse opreme
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

roCkY ::

Lion29 je izjavil:

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


da ti ga senkaj ziher ne...

imam pa vecletno izkusnjo s telekomom... sicer je veliko drazji, ampak zraven "subvencionirajo" cel kup veliko boljse opreme

kaj zamujam?
očitno sem nepismen in slep

mihec87 ::

Lion29 je izjavil:

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


da ti ga senkaj ziher ne...

imam pa vecletno izkusnjo s telekomom... sicer je veliko drazji, ampak zraven "subvencionirajo" cel kup veliko boljse opreme


Pri taki ceni storitev ter vezavi na n let bi ti lahko dali ne pa subvencinirali.

Vsi vemo kako je telekom subvencioniral isdn adsl naročnikom, kajne je bila super subvencija.

gendale ::

neres je izjavil:

LuGi je izjavil:

Zato ker ti kanali niso od njih in ne smejo kabla potegniti tam. Pojdi telekomu teziti naj ti dajo potrdili da lahko T-2 šara po njihovih kanalih

Tako je ja, žal. Prav grdo je videt, da vsak ISP koplje svoje rove in napeljuje svoje kable po blokih.
V nekaterih severnih državah je to lepo rešeno s strani države/občine, da se napelje čim manj kablov in si jih ISPji razdelijo, tukaj pa očitno do tega (še) ni prišlo.

telekom bi se itak moral razdelit na 2 dela
prvi del bi ostal državni in bi skrbel za omrežje, ki bi bilo pod enakimi pogoji na voljo vsem ponudnikom storitev
drugi del ponuja storitve končnim uporabnikom in se proda


antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.

pri telekomu dobiš zraven optike router
sicer je zanič, ampak dobiš ga pa

OmegaBlue ::

Rdeče pofarbani, držte se teme.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Dead_Eye ::

Lion29 je izjavil:

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


da ti ga senkaj ziher ne...

imam pa vecletno izkusnjo s telekomom... sicer je veliko drazji, ampak zraven "subvencionirajo" cel kup veliko boljse opreme



Haha, ma ne morem verjet da lahko kdo tisti beli zadevi od Iskre sploh reče router, pa da ne govorimo o wireless-u...
The one and only

Lion29 ::

Dead_Eye je izjavil:

Lion29 je izjavil:

antonija je izjavil:

Ce narocis optiko dobis samo switch... ne vem kje si videl da ti bojo se router senkal.


da ti ga senkaj ziher ne...

imam pa vecletno izkusnjo s telekomom... sicer je veliko drazji, ampak zraven "subvencionirajo" cel kup veliko boljse opreme



Haha, ma ne morem verjet da lahko kdo tisti beli zadevi od Iskre sploh reče router, pa da ne govorimo o wireless-u...


meni dela cist ok, tudi ruckus dela zelo ok....

sicer pa res ni bil moj namen flameat ampak sem zelel le zirazit racoaranje nad storitvijo t-2...vsekakor pa upam, da bodo popravili prvi vtis...

narocili smo 10/10 optiko in cena je zelo sprejemljiva, bomo videli kak se obnese
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gruntfürmich ::

jst sem šele z T-2-jem spoznal, kaj je to internet. prej je bilo samo štekanje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

luky ::

gruntfürmich je izjavil:

jst sem šele z T-2-jem spoznal, kaj je to internet. prej je bilo samo štekanje...


Isto je moje mnenje.
luky!

LedStorm+++ ::

Jaz bi izgubil najboljše kar sem do zdaj pridobil, če gre... Trojček t-2.. Siol je predrag da bi šel nazaj... Kvečjemu bi dobil dvojčk. Optiko čakam že 3 leta. Dajte priložnost t-2 še 1x... 8-O
Pingvin :-)

jazbec ::

js ne zamenjam t-2 dokler ne izgine za vedno
ponuja mi najboljše optika 100 Megabitov / sek. simetrično za 49 EUR
tv-paket L in 3HD vmesnike+hd shema
stacionarni telefon z 1 številko

in ne menjam za nič

no grm js zdej bandat srečno 2011-see you next decade

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

smihael ::

kok simpatično je brat komentarje, ka folk ne vidi kaj je sarkazem ... sicer pa vsakršna konkurenca SiOL-u (oz. Telekomu bolj kot ne generalno) je dobrodošla :)

Mare3 ::

Če ste pametni da se da zmenit na T2-ju da mi potegnejo kable čez že narejene kanale se motite ker se ne da. So preveč zabiti in ne znajo svetovati ponujajo mi pa samo najdražje storitve. Ko jih nekaj vprašam pa nimajo pojma. Ostajam na Siolu ker do sedaj je bilo malo težav katere so takoj odpravili ko sem poklical.

kronik ::

Maribor je bog i batina v slovenskem internetnem prostoru. Tudi z raznimi prevzemi ni opaziti razlike.

antonija ::

Ostajam na Siolu ker do sedaj je bilo malo težav katere so takoj odpravili ko sem poklical.

A je ati telekomov direktor al kaj? Ker forum je poln primerov kjer "pri njih ni nic narobe, rpobajte resetirat router/switch/racunalnik/wahtever" :))

Dej nej en naredi zgodovinski timeline slovenskih ISPjev s ponudbo, ceno in ce se da statistiko omrezja (casi izpadov in napak, etc.). Mogoce kdo za seminarsko al kej tazga... Bo vecini vsaj postalo jasno kaj je Telekom, kako so ravnali do zdaj in zakaj niso nekaj najboljsega po narezanem kruhu.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Mare3 ::

Ni ati telekomov direktor ampak problemov nisem imel ne vem v kakšnih rovtah živite da vam crkuje internet. Imam optiko 20/20 od prvega dne ko je prišla v ponudbo in do sedaj mi je mogoče 5x vse skupaj crknilo kar so pa kot sem že omenil popravili v manj kot 2 minutah. Tako da ne vem od kje folku da je slab da crkuje itd.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 spet ni več v stečaju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
11029580 (25762) St235
»

T-2 v stečajnem postopku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6942310 (15783) AndrejO
»

T-2 gre v stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8838518 (29556) MrStein
»

T-2 ne gre v stečaj, potrjena prisilna poravnava (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8330564 (26873) mikic007
»

T-2 vložil predlog za začetek prisilne poravnave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8826252 (20843) Macketina

Več podobnih tem