» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
9 / 86
»»

Outcast ::

Fajn epizoda, z malo 'bremze', mogoče malo nedovršena glede posameznih dialogov in zapletov, Andrea je res ena blondna 'baba', škoda da je Daryl odšel (eden boljših karakterjev v celi sezoni) ampak poti se jim bodo spet križale, definitivno.
Po drugi strani pa imam občutek, da se preveč analizira in bazira na tem delu, odprite si čips pa peer, pa uživajte v eni boljši novodobnih serij!
;)

Jst ::

It's official! Declaration of war.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

D3m ::

A vojno so jim napovedal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Mal več akcije kot ponavadi:P

letmein ::

Carol ima srečo, da je Axel tako trpežen:D

Lion29 ::

spoiler




skoda axla.... kul epizoda, sploh konec

merle bo kao insider... bo vse povedu kaj se v mestu dogaja...

sam ta govrner je pa res psycho
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Spoiler



Samo škoda mi je,da ga ni kdo zadel,ko je tam stal kot en kip pa vsi streljajo v njega pa se sploh ne premakne-kr nekej;((

Outcast ::

Spoiler

Jaz pa upam da je tistih iluzij o Lori dovolj...je verjetno veliko več zanimivejših tem kot ta Rickova blodnja...
Zelo dober del, komi čakam nadaljevanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

miraldi ::

oo7 je izjavil:

Spoiler



Samo škoda mi je,da ga ni kdo zadel,ko je tam stal kot en kip pa vsi streljajo v njega pa se sploh ne premakne-kr nekej;((


Ja ful nerealno ;((
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Jst ::

Mogoče nas z Rickovim nervous breakdown-om pripravljajo na preemptive strike na Woodberry. Pa potem "ostane" "good guy."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

darkolord ::

Hmmm a uni na konc prejšnje epizode so pa kr spokal brez mu rečt?

Jst ::

Tako je zgledalo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

B-Stard ::

So šli k so se ga ustrašli bolj k walkerjov

Lion29 ::

nic niso nkamor sli, ziher so notri se zaprti
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Zelo slab del sploh pa najslabši del tretje sezone;((

kmetek ::

ta serija je ratala kr neki.

LuGi ::

Jeez boring again

Lion29 ::

Lion29 je izjavil:

nic niso nkamor sli, ziher so notri se zaprti



or not ;((


zatisje pred nevihto
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Outcast ::

Pomoje lahko pričakujemo bitko epskih razsežnosti!:D

oo7 ::

No pa je bila spet ena super epizoda:)

SPOILER


SPOILER



SPOILER
-------------------------------------------------------------------------
Čim ni Andreje v epizodi bo to sigurna dobra epizoda:))
Pa končno spet Morgan-me je že orng zanimalo kaj je z njim.
Bogi štopar lepo so ga zaj...;((

Lion29 ::

kira strgana epizoda... lol


zanimivo videt mischone se nasmejat :D:D:D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

darkolord ::

Čist taprava "filler" epizoda :)

_IKE_ ::

Btw, kje je morgan dobil toliko opreme?

Po sobi sodeč bi se dalo opremit cel vod ....

Jst ::

Kar dobra filler epizoda po mojem mnenju.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Dobra psiho epizoda. Bear McCreary je spet poskrbel za super glasbeno podlago. Za vsako serijo, ki je on delal glasbo, mi je bila super. Za BSG seveda na vrhu (Caprica je bila pa itak mrtva, še preden se je začela predvajati.). Razen Terminator serija, ki mi ni bila kako posebej všeč - se pa spomnim nekaj epizod, kjer je glasbena podlaga dala extra feeling.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

pizda... ne vem no... upam, da ne bom razočaran v naslednjih epizodah...

če bo bitka... bom pričakoval vsaj nekaj žrtev na "naši" strani... in to ne tistih očitnih (Hershel, Beth, Merle... in mogoče Michonne) ampak kdo od konkretnih...Maggie, Glen, Carl, Carol... pa Daryl seveda...Čeprav nebi rad nbenga izgubil... pač želim, da so zadeve karnajbolj pristne...

Zanimivo, da je Guverner o vsem na tekočem


Upam, da ne bo kjer spoilal zadeve z zgodbo iz stripa ali z napovedniki za naslednje epizode :D


Kaj si vi želite? Kaj predvidevate?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

No jaz še nisem danes pogledal tanovega dela.
Kaj pričakujem.
Če bodo že koga ubili upam,da ne bodo Daryl-a če ubijejo njega neham gledat,ker potem ostanejo samo še jokice in taki,ki se jim že napol meša.No pa tudi ne bi rad videl,da ubijejo Micheone,ker je super pa tudi Carl(svet stoji na mladih pravijo).
No samo za Daryl-a se ne more vedeti,ker ne obstaja v stripih in je izmišljen ampak upam,da nebodo šli ubiti najbolj priljubljen lik v nadaljevanki;((
Ne bi imel pa nič proti če bi fentali Andreo:))

Outcast ::

We're going to waaaar!!!

Super del, napet, kljub samo 42 minutnim pogovoru/om:D
Upam da bodo čimprej zbrisali Guvernerjev res trapast in posiljen nasmešek!

kmetek ::

Okay tole mečkajo že predolgo, koliko sezon sploh "želijo" posneti ali bodo prišli sploh do neke točke, ko se bo iznašlo zdravilo ali karkoli?

piromanček ::

filer epizoda pri seriji, ki ima razen zadnjih 10 minut vsakič filer epizodo
nič js to neham gledat itak je brezveze

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

kmetek je izjavil:

Okay tole mečkajo že predolgo, koliko sezon sploh "želijo" posneti ali bodo prišli sploh do neke točke, ko se bo iznašlo zdravilo ali karkoli?
E snemali jih bojo, dokler gledalci ne bojo imeli dovolj; potem bodo pa na hitro zaključili.

Jst ::

Mene pa ful zanimajo deleted scenes, ki jih je na BluRay izdajah serij za cele dneve. (Odkar vsakih par mesecev kupujem kakšno celo serijo na Amazonu, me deleted scene zelo zanimajo, ker včasih ful veliko pojasnijo/prikažejo/razložijo.) Samo ta serija... ko jo bo konec, ne vem, če jo bom kupil. Po eni strani mi je dobra, ko jo gledam, po drugi pa ko čakam teden dni na novo epizodo, premišljujem, da bi nehal gledati, "ker se nič ne dogaja," sploh če se spomnim na Kmetijo, kjer so preživeli celo prejšnjo sezono in če bi moral kolegu opisati, kaj se je dogajalo, bi napisal dva odstavka in zajel menda skoraj vse.

Prva sezona, ko so bluzili po cesti, od mesta do mesta, od ene lokacije do druge, mi je bilo super. Sem prav dobil občutek brezizhodnosti v njihovem svetu. Potem pa... ma ne vem, kar nekaj pišem, ker se ne morem sam s sabo zmeniti o tej seriji...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Mene pa ful zanimajo deleted scenes, ki jih je na BluRay izdajah serij za cele dneve. (Odkar vsakih par mesecev kupujem kakšno celo serijo na Amazonu, me deleted scene zelo zanimajo, ker včasih ful veliko pojasnijo/prikažejo/razložijo.) Samo ta serija... ko jo bo konec, ne vem, če jo bom kupil. Po eni strani mi je dobra, ko jo gledam, po drugi pa ko čakam teden dni na novo epizodo, premišljujem, da bi nehal gledati, "ker se nič ne dogaja," sploh če se spomnim na Kmetijo, kjer so preživeli celo prejšnjo sezono in če bi moral kolegu opisati, kaj se je dogajalo, bi napisal dva odstavka in zajel menda skoraj vse.

Prva sezona, ko so bluzili po cesti, od mesta do mesta, od ene lokacije do druge, mi je bilo super. Sem prav dobil občutek brezizhodnosti v njihovem svetu. Potem pa... ma ne vem, kar nekaj pišem, ker se ne morem sam s sabo zmeniti o tej seriji...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Še vseeno so trije deli do konca, torej je potrebno raztegniti to 'vojno'...mogoče je nekaterim dolgočasna, če bi pogledali celo sezono v celoti, verjetno teh občutkov ne bi imeli.

Pa zakaj bi se iznašlo neko zdravilo ali karkoli???

Meni se zdi prekleto dobra realistična zombie serija, več bo sezon, boljša bo, gledano v celoti (z produkcijo na nivoju seveda)
Isto velja za GOT: 'srednjeveška Santa Barbara'....pet družin (ali neki takšnega:), ki so nenehno med seboj v vojni, za pravlado v kraljestu z vsemi mogočimi spletkami, aferami, pravljičnimi bitji....če bo ostalo na tem nivoju, lahko snemajo juhuhu časa:)

LuGi ::

No sem obupal po 20min in uporabil fastforward do konca, boring

Lion29 ::

jaz imam isto mnenje kot outcast... ne razumem kaj folk pricakuje od serije?

mesarsko klanje ne more biti skoz... po 3 ali 4 delih bi se vsi navelicali...

drama tut ne more biti skoz...

mora biti neka kombinacija obojega...

in drama samo potencira obcutke ob akciji... nastavlja vzdusje, pripravlja emocijsko katarzo.... brez drame bi bila akcija brezvezna...

in dobra serija mora znat dobro nastaviti vzdusje...


meni je TWD serija odlicna! odlicno ponazarja cloveske vrednote v takem svetu... odlicno prikazuje, kako se ljudje znamo prilagajat... se ucimo...

ne pa razni house-i ali odvetniki ali policaji, ki po 10ih sezonah se vedno rabijo celo epizodo, da rascistijo stvari... vmes se pa nic ne naucijo...


zelo sem hvalezen producentom, da ne podlezejo splosni raji in da ni samo klanje ali konstantne akcije
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Outcast ::

@Lion29: damn right!
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Lion29 ::

*razcistijo
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Jst ::

Mogoče bi res moral pogledati sezono v parih dneh, tako kot sem House of Cards (USA), katera mi je bila izjemno dobra serija.

TWD zamerim, da je v seriji minilo kao leto dni od te katastrofe, prejšnjo sezono so jokali, kako bo zima, torej sem pričakoval zimo v tej sezoni. Zombiji niso več nevarnost. Dosti epizod mine z zelo malo dialoga (a ga nadomešča moj najljubši composer McReary)

Pač, nekaj me moti oziroma manjka pri TWD, pa še sam ne vem kaj...

Mah, bom rajši utihnil, pa šel BSG BluRayje gledati, pa se igrati z Cylonom, ki sem ga dobil zraven. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

@Jst: zimo so dali skozi... Michone in Andrea sta bili takrat skup, ce se prav spomnem
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

In kaj vemo, kako so preživeli zimo? Da je Andrea zbolela.

Lahko bi vsaj webisodes o "naši" skupini naredili; vsaj en dogodek, ki se je zgodil, ne pa nek beden Cold Storage...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

LeQuack ::

Če je govora o zimi jo zvezna država Georgia oz. Atlanta in okolica dejansko nimata, recimo temperature za Atlanto:
Atlanta @ Wikipedia



Torej zimske temperature pri njih so enake našim pomladnim.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Spoiler

Zima:

No kar se tiče zime tudi v stripu ni bilo veliko napisano.Mislim,da vse skupaj 2 stripa.No še pred zimo je Carl ustrelil Shane-a.Potem so pa šli na pot in našli eno srednje veliko zapuščeno mesto sicer ograjeno in nikogar notri.No tam so se naselili po hišah in bili na toplem.Ampak fora tega mesta je bila,da je bilo v tem mestu ujetih na tisoče zombijev,ki so spali.No enkrat ćez 3 dni ,ko so že bili tam in raziskovali hiše so pa naleteli na nekaj zombijev in začeli strelajti no in kmalu so zbudili celo mesto tako,da so se mogli prebiti ven z mesta in potem so šli na Heršelovo farmo.


Če se komu,da brati imajo na amazonu vse stripe.Jih je že nekaj več kot 100.Lahko pa se jih dobi kot knjiga in v eni jih je 1-48 delov.

http://www.amazon.co.uk/The-Walking-Dea...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Ne berem stripov; če bi jih, bi verjetno kar takoj kupil Kindle edition.


---

ps: Glede na tisti graf, imajo temperature kar lepo zimske, snega pa res zapade zelo malo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LeQuack ::

Ne vem, meni se povprečna temperatura 12 stopinj decembra ter januarja ne zdi ravno zimska.
Quack !

Jst ::

Average low je 2.5C decembra. A gledava isti graf?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LeQuack ::

Low pomeni najnižje temperature ponoči in zgodaj zjutraj, ampak hotel sem reči, da take temperature, kot imajo oni pozimi so pri nas zgodaj spomladi, recimo marca in aprila in bi težko rekel, da gre za neko dejansko zimo, kot jo poznamo tukaj.
Quack !

Jst ::

Ja, da imajo blažjo zimo tam ni debate. Nimajo pa nekih prijetih temperatur pozimi, da bi lahko zunaj preživel... Saj to je ves moj point, da bi lahko, ker ne snemajo točno po stripih, vsaj webisodes temu namenili (vsaj en dogodek, da bi imeli neko generalno idejo, kje so se potikali pozimi).

Si gledal Cold Storage? Bedno. Tip uleti v neke ?garaže?, ugotovi, da je tam en tip, ki ima eno žensko zvezano kot psa in jo reši. WAW. BSG webisodes so bile na 100krat višjem nivoju.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Kar dober napet del:)


SPOILER


Boga Andrea,čeprav se je tam v tisti hiši dobro znajdla.Ni mi pa jasno zakaj v vseh filmih in nadaljevankah tisti,ki lovi vedno tako z lahkoto najde vsakega.

Jst ::

Veste, da obstaja igra, žal samo za iOS, kjer je podobno, kot v TWD. Uporablja Augmented Reality + Mape + FourSquare. In hodiš okoli in nabiraš stvari. Recimo v kakšni gostili je večja možnost, za najdeš hrano, kot recimo trgovina z ... telefoni. itd...

wired: 'Map of the Dead' App Brings Zombie-Fighting Fun to Your Neighborhood

The game uses real-world location and Foursquare data to display businesses within a three to four block radius. The app determines a business's potential as a supply cache (food, clothing and weapons) and how many zombies could hide inside. To keep you from running into the neighborhood coffee shop only to be mauled by a zombie horde, the app assigns a threat level of one (safest) to four (Walking Dead finale kind of danger) for each business.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
9 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525639 (169) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341393 (21380) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338482 (6660) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497991 (3013) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619340 (11874) oo7

Več podobnih tem