» »

3D Filmi? Ne pa ne!

3D Filmi? Ne pa ne!

1 2
3
»

Okapi ::

Leta 2010 so obljubljali, da bodo vsi veliki športni prenosi čez 4 leta že 3D, pa še kar nič od tega.

O.

Phantomeye ::

kitl76 je izjavil:

Piše se leto 2014 4 leta kasneje od prvega posta v tej temi pa je 3D še kar popukaren.



Kaj pomaga 'popularnost', če je pa več ali manj na istem nivoju kot 4 leta nazaj. Dejansko od Avatarja naprej ni bilo filma, ki bi bil 'true' 3D film. Samo naknadno dodani 3D

hojnikb ::

3D is still a thing ? 8-O
#brezpodpisa

Ganon ::

Kaj se pa ti čudiš? :D Meni je 3D vrhunski.

kitl76 ::

Ne vem jaz teh problemov o slabih 3D filmih nimam sem po Avatarju že pogledal dosti dobrih 3D filmov. Tole Journey.To.The.Center.Of.The.Earth naprimer je starejše kot Avatar pa se lahko glede globine in iztopajočih učinkov kamot kosa z Avatarjem.

Phantomeye ::

kitl76 je izjavil:

Ne vem jaz teh problemov o slabih 3D filmih nimam sem po Avatarju že pogledal dosti dobrih 3D filmov. Tole Journey.To.The.Center.Of.The.Earth naprimer je starejše kot Avatar pa se lahko glede globine in iztopajočih učinkov kamot kosa z Avatarjem.


Kako se lahko kosa, če je pa avatar inoviral na področju 3D tehnologije.

Edit: aja kul je, film uporablja od camerona tehnologijo.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Phantomeye je izjavil:

Dejansko od Avatarja naprej ni bilo filma, ki bi bil 'true' 3D film. Samo naknadno dodani 3D
Halo?!? GRAVITACIJA je pojem vrhunskega 3D filma.

kitl76 ::

Očitno tuki komentirajo samo tisti, ki nimajo 3D televizije oziroma 3D učimka zaradi zdravstvenih razlogov ne morajo dojemati. Jaz osebno zelo težko že 2 lwti sploh gledam 2D film.

Ganon ::

Phantomeye je izjavil:

Dejansko od Avatarja naprej ni bilo filma, ki bi bil 'true' 3D film. Samo naknadno dodani 3D


To niti slučajno ni res.

ST-777 ::

Phantomeye je izjavil:

Dejansko od Avatarja naprej ni bilo filma, ki bi bil 'true' 3D film. Samo naknadno dodani 3D
Film Hugo (2o11) sem videl le v 2D tehniki iz blu-ray plošče, ga pa hvalijo tudi tisti, ki so ga videli v 3D.

To 3D Or Not To 3D: "Everything in Hugo, from the sets to the costumes to the emotional punch in the finale, speaks of delicate craftsmanship and utmost care. The 3D is no exception." http://www.cinemablend.com/new/3D-Or-3D...

Engineer_ ::

Phantomeye je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Piše se leto 2014 4 leta kasneje od prvega posta v tej temi pa je 3D še kar popukaren.



Kaj pomaga 'popularnost', če je pa več ali manj na istem nivoju kot 4 leta nazaj. Dejansko od Avatarja naprej ni bilo filma, ki bi bil 'true' 3D film. Samo naknadno dodani 3D


Hobbit uporablja najboljše kamere za 3d snemanje. Poleg tega 3d prizore posname v 48 fps.

Če misliš pisat kozlarije se vsaj prepričaš v to kaj pišeš.

hojnikb je izjavil:

3D is still a thing ? 8-O


kaj ljudje sploh še gledajo filme v 2d? zakaj bi počel tako bedarijo, ne razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

kitl76 ::

Ta ki je gledal Avatar 3D in zagovarja da je ta edini pravi 3D filim ga je verjetno gledal v kinu leta 2009 in od takrat ni več videl 3D filma.

Sem pogledal zgoraj omenjeni Hobbit 3D pa lahko samo rečem hvala za dober predlog.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Hobbit (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28576507 (54541) Alamar
»

3D igre

Oddelek: Igre
182004 (1668) opeter
»

3D HD TV Sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
769293 (7208) Spajky
»

Unreal Engine 3 podpira 3D

Oddelek: Novice / Grafične kartice
266887 (6070) HeMan

Več podobnih tem