» »

Kako spremeniti sliko ?

Kako spremeniti sliko ?

pSP 3004 ::

Pozdravljeni.
Mene zanima, kako oz. ali se kdo spozna na to. Npr eno sliko bi oz. slikano, kot 3D naredil v ploskev (oz. bi se predmet izrezal.) itd. in bi blo kot npr. da je slikano s strani.

evo slika

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

r3dkv1c4 ::

po pravici povedano, ne razumem, kaj točno želiš s sliko naredit.

pSP 3004 ::

nimam toliko časa... zato sem hitro napisal in mgoče tudi bolj malo razumete.
Iz zgornje slike - zanima me ali se lahko izreže cerada in prilepi na belo podlago ( in bi jo potem videl kot, da je slikana s strani - kot spodnja slika) ampak vem da lahko izrežeš in prilepiš...zanima me ali se lahko naredi v kvadratni obliki ( da ni ena stran manjša ena večja, kot na sliki)
Hvala. Upam, da ste razumeli.... se pravi cerado izrezat in narediti v kvadratni obliki ?? je možno ??

black ice ::

Počutim se skrajno butastega ker še vedno ne razumem kaj hočeš. Mogoče rectangular marquee tool v Photoshopu?

dzinks63 ::

Seveda se da s slikarskimi programi, vendar ti je bolj enostavno, da prikolico še enkrat direktno pravokotno slikaš, bo še najbolj enostavno in vse bo štimalo. Če boš samo iz perspektive prikolico razvlekel v pogled s strani, se ti kamot lahko podrejo kakšne dimenzije im razmerja.

gddr85 ::

tud men ni jasno...ti bi rad izrezal prikolico in jo postavil drugam?

shinko ::

Ti bi rad iz prikolice ki je slikana iz strani, naredil takšno sliko, kot da je bila slikana na ravnost (pravokotno).

Sem prav razumel?

freesty ::

Kakor sem jaz zastopil bi on rad samo fotoshopal rdeco prikolico namesto tiste bele. Ja pravokotno:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

refosk ::

photoshop: označi belo prikolico - paint bucket/multiply


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elastični modul

Oddelek: Loža
212211 (1718) Unknown_001
»

Hitrost na cesti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26152780 (41986) Oki
»

Adobe predstavil tehniko popravljanja zamegljenih posnetkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
6220341 (14989) CaqKa
»

Čistilne akcije po Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8212151 (9154) Highlag
»

Izrezati objek iz ene slike s Corel draw

Oddelek: Programska oprema
62516 (2437) pr2501

Več podobnih tem