» »

Barve CD-jev

Barve CD-jev

MRB0rYS ::

Kaj pravite kakšne barve CD-jev so najbolj kvalitetne plave, zlate, srebrne ali kakšne druge. A je to odvisno od kvalitete Cd-ja ali Cd pogona ko ga bere??
b0rys

Elemen_T ::

Zlate pa srebrne so baje najbolj kvalitetne...sicer pa ni vse odvisno od barve pač pa od kvalitete in s tem cene CDja.

lp

tropinovec ::

jaz imam najboljše izkušnje s cedeji, ki so s spodnje strani svetlozlate barve .
nekateri so namreč "temnozelenoplavi" in samo ti (ne glede na proizvalca) so mi delali preglavice:\

Boogy ::

ja kva je zdej s temi "temnozelenoplavimi" cd-ji. Jest slism cedalje vec folka ma probleme z njimi. Jest osebno lohk pecem na vse cd-je brez problemov ampak nekatere pa to full zajebava.

MitjaM. ::

Ma barva sploh ni vazna, fora je s cesa je narejen cd. To lahko najlazje pogledate s programckom CDR identifier, kateri vam prebere ATIP iz cd-ja, prebere kdo ga je naredu ter iz cesa...

kockish ::

Finta je tudi, kateri CD-RW pogon imate. Zato vam pac preostane le, da preizkusite (predvsem kako delujejo music cdji v prenosnih cd-pleyerjih ali v avtu - ti so obicajno bolj obcutljivi).

MRB0rYS ::

Jst mam v avtu pionirja pa mi zaenkrat bere vse živo. Nimam problemov splyoh
b0rys

tejo ::

Najboljši cd-ji so zlati in srebrni. Ampak je vseeno kakšen cd kupite, saj ga verjetno že čez par let ne boste potrebovali.

Red_Mamba ::

Vse je odvisno od vrste rekorderja! Za začetek kupi po en cd več proizvajalcev pa boš vidu kateri ti delajo najmanj problemov.

branko_bm ::

kateri rw pa je najboljsi??

pozna kdo kaksen rw ki deluje v avtu, ali pa v kaksni hi-fi komponenti?? ce ve kdo za kakega naj me takoj maila..!!! hvala!:\

Popcek ::

ej sploh ni tok fore v barvi, fora je sam material
recmo ce je zlate barve ma baje ful dalso zivljensko dobo recmo 100 let modre (cianinske) pa 70 let (to ze za zapecene plate) posebi pa mors pazt da ne dobis kasne stare plate k zivljenska doba nezapecenih plat (na policah trgovin) naj bi bla pa sam 5 let oz pr plavih se manj
bols je da kups mal drazje cdje sploh za muzko.
recmo sonyevi tapocen cdji sploh niso od sonya
ampak od mitsubishija(delani tam)tadragi pa od mitsuia (delani tam) podobo recmo tdk tapocen so delani pri riteku ki pa ni glih nima nevem kasnga ugleda
tko da barva nima nevem kasnega hudga pomena oz je tezko razpravlat katera barva je najbolsa spet odvisn za kaj cdjko nucas :| ce mas kej pomembnega gor raj pac placas mal več cekinov :(

Tomi ::

Sicer mi zelenomodri včasih težijo, nimam problema z branjem... So pa najlepši zlati ter srebrni..
Drugače je pa tako, da je dražji cd tudi bolj kvaliteten, samo ko ga rabiš v povprečju pol leta, in še manj, to pa zdržijo vsi:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110757 (8153) Quikee
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776247 (4158) pingo76
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526661 (5575) City
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168406 (5821) City
»

Kako posneti glasbene CD-je

Oddelek: Zvok in slika
293907 (3537) SpiDEr8

Več podobnih tem