» »

USB DVB-T

USB DVB-T

strajnarR ::

Na splošno me kaj več zanima o tem.
Pišite predvsem tisti, ki imate zadevo, jo uporabljate, ste jo preizkusili...
Zanima me, kateri model je vreden nakupa.

Cene so od 25€, pa do skoraj 100€
Kaj je razlika? Razen tega, da imajo nekateri še analogni sprejem (kar pa itak "že" ne potrebujemo več)

...pa seveda z MPEG-4

Hvala. LP

matejmesar ::

Kupil noname kartico iz HK za 5 EUR.... Dela b.p.

LPM

strajnarR ::

Iz kje prosim? :)

matejmesar ::

Ebay, Hong Kong

KoMar- ::

Daj mu link, no :)

itak37 ::

http://www.dealextreme.com/details.dx/s...

Jest sem to nabavu, dela OK, se daljinca dobis zraven. Ce te zanima, ti jo lahko prodam, ker bi rabu drug model z koaks. kablom kupit, ker mi prilozena sobna antena ne lovi na PC-u.

matejmesar ::

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?...

*malo se je podražilo, vidim.

Sicer ne vem, kako je pri "name" izdelkih, ampak zadeva se na otip malo segreje. Za moje potrebe (30 minut/mesec) deluje super.
Pa seveda opozorilo, da na carini lahko zadevo zaplenijo, če nima prave CE oznake, tako da na lastno odgovornost..

LPM

Zgodovina sprememb…

strajnarR ::

Hvala vsem za odgovore.
Za nekaj se bom probal odločit pa mislm, da pri meni MORA biti še prikluček za koaks. kabel.

Zgodovina sprememb…

todman74 ::

Tole men dela čist v redu, s priloženim Total Media softom seveda, nekaj težav se pojavi le, če hočeš "zadevo" poganjat s kakšnim "alternativnim" programčkom.....pa "pravi" daljinec je zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Alexius Heristalski ::

strajnarR je izjavil:

Hvala vsem za odgovore.
Za nekaj se bom probal odločit pa mislm, da pri meni MORA biti še prikluček za koaks. kabel.

Tole. Če bi pa brez klasičnega koaks priključka nabavil, še zmeraj lahko kupiš adapter na ebayju za par dolarjev.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

putare ::

Tako, najprej lep pozdrav vsem skupaj!

Včeraj sem kupil USB DVB-T + FM Radio za računalnik in sicer firme : SENCOR. Ima pa HD, MPEG4. Ampak imam eno težavo in sicer noče mi najdt slovenskih programov. Mogoče kdo ve kaj bi bilo to? Imam vse naložen tako kot treba bit in naložil sem si tudi Totalmedia... ker sem slišal da je dobr ampak ga neznam uporabljati oz. ne znam najdt programov. Vsaka pomoč je dobrodošla ! :)


Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: putare ()

Zvezdica27 ::

lp,

si ziher, da je mpeg4?

Probaj oreng (sobno) anteno gor obesit, pazi pa polarizacijo (vertikalna, horizontalna...). Oddajnik se lepo vidi?

zz

todman74 ::

putare je izjavil:

in naložil sem si tudi Totalmedia... ker sem slišal da je dobr ampak ga neznam uporabljati oz. ne znam najdt programov.


Najprej ti mora Total "prepoznati" tuner, potem nastaviš regijo na "Slovenija" in nato "Scan channels", to je vsa umetnost.....če ti pa še kar ne najde programov, pa moraš začeti delat v smeri iskanja signala...kupit boljšo anteno, ali jo montirat na drug položaj....

putare ::

kako se pa to naredi da ti Total?? prepozna tuner??

putare ::

drugače odajalnik se ne vidi glih ampak se vidi hrib na katerem je odajalnik in sicer krim kjer je zračne linije 8.9km tako da mislim da bi moralo delovati in sicer odajajo dva odajnika 602 in 562mHZ.

pa če lahko čim hitreje dobim odgovore ker če ne bo delalo moram vrnit najkasneje v čettrtek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: putare ()

todman74 ::

putare je izjavil:

kako se pa to naredi da ti Total?? prepozna tuner??


Samodejno, pod pogojem seveda, da imaš za napravco naložene gonilnike in da je "vidna" v device managerju.

mrihtar ::

Tudi jaz sem kupil USB DVB-T ključek (Sencor SDB-522RT) s priloženim BlazeDTV 6.0. Dela skoraj vse - DVB-T z veliko zunanjo anteno (= močen signal) in FM radio, ne vidim pa nobenega EPG. Ali ima kdo enak ali podoben ključek (baziran na Realtek RTL2832U chipu) in mu dela EPG?

UNIVERZUM ::

tale TOTAL kartica je men povzročala crashanje obliviona zaredi enega fajla,ki se je namestil za predvajanje radia.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

CybeRoky ::

Ma kdo iskušnje kako je signal po Ljubljani? Kupujem nek USB DVB-T da bi spremljal te osnovne programe preko prenosnika v službi :)

Alexius Heristalski ::

Signal je primeren za sprejem z zunanjo anteno, se pa da z nekaj truda najti mikrolokacijo za sobno anteno. Oddajnik LJ Šance (zraven Gradu) ne oddaja komercialnih programov (mux C). Sprejem teh je možen s Krima in Krvavca. Pomagaj si z zemljevidom.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

CybeRoky ::

Kako na zemljevidu kaže za Ljubljano pokritost A+C torej tudi komercialni?
EDIT: aha že vidim samo MUX A je iz Šance ostalo Krim hm.. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CybeRoky ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-T (Mpeg-4 in AAC) zmeden?

Oddelek: Zvok in slika
232845 (2581) ...:TOMI:...
»

DVB-TUSB TV USB Dongle ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
344382 (3196) kontra
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564755 (22463) k4vz0024
»

DVB-T (mpeg4) pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
26956530 (33242) Alexius Heristalski
»

DVB-t Težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
51537 (1292) ally12

Več podobnih tem