» »

Po flešanju BIOSa ne morem navijat

Po flešanju BIOSa ne morem navijat

panja003 ::

Imam plato ABit SA6R na njej navit procesor PIII700@933MHz in sem pred kratkim flešal BIOS z najnovejšim trenutno. Vendar pa sedaj ne morem več navijati procesorja. Zanima me, kako bi lahko spet omogočil to, ali vsaj vrnil v prejšnje stanje? Hvala za odgovore!

servo ::

Ne vem če ti bo to kaj pomagalo, ampak meni je enkrat pri flashanju prek windowsov izginila nastavitev za napetost v BIOSU, ko pa sem flashal iz dosa z isto verzijo biosa pa sem opcijo spreminjanja napetosti dobil nazaj - nikoli več prek windowsov
V prejšnje stanje pa se boš verjetno lahko vrnil samo s flashanjem prejšnje verzije BIOSa

matter ::

Malo več podatkov bi pa lahko povedal. Kako ne moreš navijat. Ali ni menuja za navijat, ali zmrzne ko navijaš, ali kaj napiše...
Še zmeraj imaš jumper nastavitve, ali pa flešej nazaj.

Binji ::

servo: flesou si iz winsov? Al si zmesan al pa neumn. Flesa se iz CISTEGA dosa (ne emulatorja v winsih), kjer ni nalozen NOBEN program. Srecen si lahko, da si sploh se dela plata.
Preberte kdaj ksn readme ffs.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tr0n ::

Uff, flashanje v Windowsih. Raje ne! :)

panja003 ::

flešal sem iz dosa,meni za navijat še je,ko pa navijem in zaženem winse mi zamrzne vse skupaj pri uvodni sliki winsov

servo ::

Uff smo pametni, a?|O

Saj sami proizvajalci plat priporočajo flashanje iz WIN. Sam sem uporabljal Transcendov EzBios, ima pa večina proizvajalcev svojo rešitev za nadgradnjo biosa online (prek WIN)

sicer pa:

msi

transcend

asus


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodobitev biosa (težava z navodili) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
888773 (7785) Miha20
»

Težava niprave frekvence procesorja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1028564 (7314) Miha20
»

razlike v voltaži... (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764361 (3225) Pyr0Beast
»

Ne že spet ta tema...rabim pomoč pri fleshanju kartice

Oddelek: Navijanje
191559 (1289) Caligula
»

Izvenserijski BIOSi za Abit NF7-S v2.0!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1498648 (4991) Alexius Heristalski

Več podobnih tem