» »

Problem z MicroSD kartico

Problem z MicroSD kartico

nitramcek ::

Imam telefon Samsung Galaxy S. Sem 2 dni nazaj nabavil 8GB kartico. Sem potem snemal s kamerco in ne po ene 10ih min kr prekinl snemanje zarad neke napake. Ok se zgodi si mislim. Potem pa ga priklopim na rač. Ubuntu sistem. Pa dam ger nekaj muske in se že kmalu zatakne in javi napako med prenašanjem podatkov. Zamrzne mi tut telefon, tko, da moram baterijo odklopit in spet dat nazaj, da se zažene. Poskusim formatirat in še enkrat pa je blo isto. Pa sm si reku, da je SD fuč. Grem dans zamenjat za drugo in spet ista stvar! Spet formatiram. Poskusim še enkrat. Dam gor 4 datoteke in en album muske. Prenese ok. Odklopim, potem pa mi na telefonu pokaže ikono kartice in prekrižano z rdečo in napiše da je okvarjena kartica. In mi ponudi možnost, da jo spet formatiram. Je še kdo imel podobne težave?
Kartica je SanDisk 8GB level-2. Mislim, da to pomeni una številka 2. Nisem prej vedel, da to pomeni hitrost prenosa. Samo, vseeno bi moralo delat brezhibno, četudi je počasna?!

popster ::

Lahko da nisi izbral pravega filesistema ko si formatiral kartico. Sem pa delal na ubuntu z SD kartico brez problemov.

Sicer pa jo probaš lahko vsaj formatirat na winsih.

nitramcek ::

sem je formatiral v telefonu, kot je tudi priporočeno, pa ni delal. Sem pa dal kartico v ženin samsung, sam drug model. Pa nasnel gor ene 2GB zadev in se je preneslo brez problema in deluje tut. Sem pol da kartico spet v moj tel. in vse deluje. Možno, da ta vrsta kartice ne odgovarja mojemu telefonu, pa noče prenest podatke kot bi moralo. Bom šel nazaj in poskušal zamenjati za kakšno drugo firmo. Vprašanje pa je, če mi bojo ustregli.

nitramcek ::

Na žalost mi niso hoteli zamenjati kartice. Tako, da zdej jo imam pa nimam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4043365067 (4829) hoodaudrey
»

WiFi - prepoznavanje omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
184650 (3316) barocco
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227123177 (32003) Kunte
»

n95 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
201882 (1590) shadeX
»

Tezave z graficno

Oddelek: Pomoč in nasveti
141207 (960) Zoidberg

Več podobnih tem